+38 063 020 1949
Позвонить
Работаем круглосуточно
+38 063 020 1949
Работаем круглосуточно

Лечение зависимости от метадона в Киеве

Заместительная терапия должна проводится под строгим наблюдением специалистов в амбулаторных условиях.

Получить консультацию

Заместительная терапія

Для того щоб облегчити абстинентний синдром у пацієнтів з героїнової залежністю застосовують метадон. Ломка проходить не так важко під дією анальгетиків. Однак в результаті формується більш сильна залежність і потрібно лікування залежності від метадону в Києві. Сильнодействующие синтетичні опіати, допомагають найбільш ефективним способом усунути наслідки детоксикації наркотичними речовинами. У звичайній медицині препарат використовується в якості знеболювального засобу. Метадон випускається у вигляді таблеток, сиропів і розчинів для ін’єкцій. Найбільше поширення опіатів у боротьбі з наркологічною залежністю. Він використовується як замінник героїні, з метою купування стану ломки. 

Содержание

Стоимость кодирования наркомании в Киеве

Кодирование по методу Довженко від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивание Налтрексона від 8 000 грн
Імплантація дисульфіраму від 5 300 грн
Підшивка Эспераль від 8 000 грн
Ін’єкція Вивитрол від 10 500 грн
Кодування від алкоголізму «Тройной блок» від 7 000 грн
Раскодирование 3 000 грн

Спори про целесообразности застосування метадона

Вещество було синтезовано близько 50 років тому і вже давно ведуться суперечки про те, наскільки ефективний метадон у процесі лікування досить залежить від героїни. В той час, як у багатьох європейських країнах замісна терапія офіційно дозволена і застосовується на практиці, у багатьох державах від таких методів боротьби із залежністю відмовляються. Причиною заборони на використання метадону є думка, що опіат по суті є лише заміною одного препарату на іншому. Таким чином клінічні заходи перетворюються в лікування залежності від метадону, а не від героїни. В той же час заборонено застосування анальгетика, спровокував велике його поширення на чорному ринку.

Як слідство — це викликало велику кількість випадків метадонової залежності. Що розуміється несёт виключно негативні наслідки соціального і посильного розвитку держави. Чем опасен метадон? Передозування цією речовиною в подавляючому більшості випадків призводить до летального результату. Як і прочие наркотики, опіат виробляється і реалізується в ненадлежащих умовах, що може в рази поліпшити його властивості і викликати набагато більш губний ефект, небажане застосування його під контролем спеціалістів.

Лікування залежності від метадону в Киеве: доводи за і проти 

Сторонники замісної терапії призводять одну можливість із переваг опіату — продовжувати життя в прежньому ключі. Пацієнт може займатися приватними справами, завдяки пролонгованій дії метадону, ломка буде подаватись і без амбулаторного втручання. Одночасно з такими твердженнями, доведені дослідження говорять про те, що анальгетик має дію тільки під час його прийому. При цьому відбувається поступове прилучення організму до речовини. Для досягнення необхідного ефекту необхідно збільшення дози метадону. Передозування в цьому випадку може стати смертельною для пацієнта.

Переважним використанням анальгетика називають також профілактику ВІЧ інфікування, оскільки препарат застосовується перорально. Однак відомо безліч випадків, коли наркомани, попросту подрібнювали таблетку і розводили її у воді, щоб використовувати розчин для внутрішньовенного застосування. Це викликає найбільший ефект від речовини. Розуміння одним шпріцем може користуватися кількома людьми, що істотно підвищує ризик зараження.

Є ще одним доводом в користування опіатом є його безкоштовне поширення, тож пацієнту не прийдеться думати над тим, щоб отримати гроші. Крім того анальгетик можна дозувати з достатньою точністю, для препятствий можливої ​​передозування. Однак справа в тому, що в процесі прилучення організму до метадону, для досягнення ефекту потрібна все більша його доза, таким чином наркоман буде робити все, щоб знайти спосіб отримати більшу кількість замінника.

Применение опіата

Вияснилось, що участь пацієнтів у замісній програмі часто приводили до летального результату. Це було викликано тим, що при наявності високого ступеня толерантності до героїні, вимагалася дуже велика доза метадону, що в свою чергу призвело до передозування і смерті.

По суті анальгетик є легалізованим замінником героїни. Це призводить до того, що пацієнт потребує лікування в залежності від метадону, від якого позбавитися набагато складніше. Це не означає, що замісна терапія повністю не є прийомом для лікування наркоманії — це означає, що вона повинна проводитися під суворим спостереженням спеціалістів в амбулаторних умовах. У будь-якому випадку рекомендується дуже серйозно і обдумано підійти до питання про замінну терапію. Є безліч випадків виникнення залежності від замінника героїні. Центр «УНС» знайомий з такими пацієнтами і має досвід ефективного лікування в залежності від метадону.

Лучшие предложения
Стандарт
Лечение от 4-х месяцев
 • Стационар закрытого типа
 • Медицинское наблюдение 24/7
 • 5 разовое питание
 • Ежедневная психотерапия
 • Группы для родственников
от 15 000 грн
За месяц
Получить консультацию
Комфорт
Лечение от 5 до 6 месяцев
 • Палата на 2-3 человека
 • Медицинское наблюдение 24/7
 • Индивидуальная психотерапия
 • Групповые терапии
 • Сопровождение родственников
от 25 000 грн
За месяц
Получить консультацию
VIP
Лечение от 5 до 6 месяцев
 • 1-2х местная палата на выбор
 • Личный психолог 24/7
 • Индивидуальное меню
 • Личная горничная
 • Все включено
от 40 000 грн
За месяц
Получить консультацию
Остальные услуги
Все услуги
Акция
Скидка 15%
Вызов нарколога на дом и стационарное лечение со скидкой 15% в честь 25-летия центра
Получить консультацию
Акция
Скидка 10% на повторный вызов
Скидка 10% при втором вызове по одному адресу
Получить консультацию
Лечение алкоголизма
Анонимное лечение алкоголизма у женщин и мужчин на любой стадии
Лечение наркомании
Лечение наркозависимости от любого вещества и реабилитация
Вызов нарколога на дом
Круглосуточный выезд наркологической бригады домой к пациенту
Оставьте заявку
И наши менеджеры свяжуться с вами в течении 40 секунд
Ваша заявка успешно отправлена
Наш менеджер свяжется с вами в течении нескольких минут
Повернутися на головну
Ошибка
Что-то пошло не так, попробуйте позже
На главную