+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування залежності від метадону в Києві

Замісна терапія має проводитися під суворим наглядом фахівців в амбулаторних умовах.

Отримати консультацію

Замісна терапія

Для того щоб полегшити абстинентний синдром у пацієнтів з героїновою залежністю застосовують метадон. Ломка проходить не так важко під дією анальгетиків. Однак згодом формується сильніша залежність і потрібне лікування залежності від метадону в Києві. Сильнодіючі синтетичні опіати, допомагають найефективнішим чином усунути наслідки детоксикації наркотичною речовиною. У звичайній медицині препарат використовується як знеболювальний засіб. Метадон випускається у вигляді таблеток, сиропів і розчинів для ін’єкцій. Найбільшого поширення опіат набув у боротьбі з наркологічною залежністю. Він використовується як замінник героїну, з метою купірування стану ломки.

Вартість кодування наркоманії в Києві

Кодування по методу Довженко від 5 000 грн
Ин’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Імплантація Дисульфирама від 5 300 грн
Кодування від алкоголізму «Потрійний блок» від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Суперечки про доцільність застосування метадону

Речовину було синтезовано близько 50 років тому, і вже досить давно ведуться суперечки про те, наскільки ефективний метадон у процесі лікування залежності від героїну. У той час як у багатьох Європейських країнах замісна терапія офіційно дозволена і застосовується на практиці, у багатьох державах від таких методів боротьби із залежністю відмовляються. Причиною заборони на використання метадону є думка, що опіат по суті є лише заміною одного наркотику на інший. Таким чином клінічні заходи перетворюються на лікування залежності від метадону, а не від героїну. Водночас заборона на застосування анальгетика, спровокувала велике його поширення на чорному ринку.

Як наслідок – це спричинило велику кількість випадків метадонової залежності. Що, зрозуміло, несе виключно негативні наслідки для соціального та економічного розвитку держав. Чим небезпечний метадон? Передозування цією речовиною в переважній більшості випадків призводить до летального результату. Як і інші наркотики, опіат виробляють і реалізують у неналежних умовах, що може в рази погіршити його властивості та спричинити набагато згубніший ефект, ніж застосування його під контролем фахівців.

Лікування залежності від метадону в Києві: доводи за і проти

Прихильники замісної терапії наводять однією з переваг опіату – можливість продовжувати життя в колишньому ключі. Пацієнт може займатися звичними справами, завдяки пролонгованій дії метадону, ломка буде придушуватися і без амбулаторного втручання. Одночасно з такими твердженнями, проведені дослідження говорять про те, що анальгетик має дію тільки під час його прийому. При цьому відбувається поступове звикання організму до речовини. Для досягнення необхідного ефекту необхідне збільшення дози метадону. Передозування в цьому випадку може стати смертельним для пацієнта.

Перевагою використання анальгетика називають також профілактику ВІЛ інфікування, оскільки препарат застосовується перорально. Однак відомо безліч випадків, коли наркомани просто подрібнювали таблетку і розводили її у воді, щоб використовувати розчин для внутрішньовенного застосування. Це викликає найбільший ефект від речовини. Зрозуміло, що одним шприцом можуть користуватися кілька людей, що істотно підвищує ризик зараження.

Ще одним аргументом на користь опіату є його безоплатне поширення, тобто пацієнту не доведеться думати над тим, щоб роздобути грошей. Крім того, анальгетик можна дозувати з достатньою точністю, для перешкоджання можливому передозуванню. Однак річ у тім, що в процесі звикання організму до метадону, для досягнення ефекту потрібна все більша його доза, таким чином наркоман буде робити все, щоб знайти спосіб добути більшу кількість замінника.

Застосування опіату

З’ясувалося, що участь пацієнтів у замісній програмі часто призводила до летального результату. Це було викликано тим, що за наявності високого ступеня толерантності до героїну, була потрібна дуже велика доза метадону, що зі свого боку призводило до передозування та смерті.

По суті анальгетик є легалізованим заступником героїну. Це призводить до того, що пацієнт потребує лікування залежності від метадону, якої позбутися набагато складніше. Це не означає, що замісна терапія повністю неприйнятна для лікування наркозалежності – це значить, що вона повинна проводитися під суворим наглядом фахівців в амбулаторних умовах. У будь-якому разі рекомендується дуже серйозно й обдумано підійти до питання замісної терапії. Є безліч випадків виникнення залежності від замінника героїну. Центр «УНС» знайомий з такими пацієнтами і має досвід ефективного лікування залежності від метадону.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top