+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Києві

Комплексний підхід дає можливість швидко повернути людину до здорового життя.

Отримати консультацію

Анонімне лікування алкоголізму в Києві

Лікування алкоголізму в Києві в наркологічному стаціонарі клініки «УНС» – це своєчасна, широка і професійна допомога за найсучаснішими стандартами та з повним дотриманням анонімності та конфіденційності. Ви можете замовити зворотний дзвінок і нарколог клініки зв’яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Вартість лікування алкоголізму в Києві

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

З чого починається лікування алкоголізму?

Спочатку пацієнт сам повинен визнати, що у нього є проблема – залежність від наркотиків або алкоголю. Люди, які усвідомлюють свою проблему, швидше приходять до розуміння, що їм потрібне лікування алкоголізму в Києві, а також вони більш успішні в досягненні поставлених цілей. Головне завдання наркологічної клініки «УНС» лежить не тільки в тому, щоб не допустити вживання алкоголю або наркотиків пацієнтами. Наркологи та психологи формують, і досить успішно, негативне ставлення до згубних звичок. Якщо для хворого стане неприйнятним варіантом повернення до старих залежностей, тоді він більше ніколи з доброї волі не буде вживати алкоголь або наркотики. Це допомагає пацієнтам клініки швидше соціалізуватися.

Якщо Ви справді щиро бажаєте допомогти своєму близькому позбутися алкозалежності, то діяти треба спільно. Це стосується як найближчих родичів, так і друзів. Просто “стати в позу”, вимагаючи негайно збиратися до реабілітаційного центру, ставити ультиматуми чи погрожувати – це безглузда трата часу та нервів. Ви повинні м’яко підвести людину до того, що необхідно пройти курс лікування. Сумніваєтеся у своїх силах? – Зверніться до психолога. Так Ви покладете початок лікуванню. Далі на нього чекає детоксикація і власне сам курс лікування. Людина має бути впевненою в тому, що її люблять, що вона потрібна своїй сім’ї, що життя прекрасне і без алкоголю.

Чому лікування в стаціонарі краще?

Серйозна залежність від алкоголю або наркотиків поступово руйнує не тільки психічний стан, а й фізичне здоров’я, це ми не говоримо ще про повну деградацію особистості. У хворого починають проявлятися захворювання шлунка, нирок і печінки, можуть розвиватися незворотні процеси в серцево-судинній системі, а також страждають й інші життєво необхідні органи. За такого розвитку подій уже неможливо обійтися без звернення до наркологів і психологів. Пацієнт, який страждає від залежності, починає підміняти поняття, у нього стираються особистісні орієнтири, тобто змінюються не тільки життєві цілі, а і його оточення. Тепер Ваш друг або родич не прагне досягти успіху в житті, його головна мета – це знову випити або знайти дозу, що допоможе на деякий час відчути ейфорію. Тому так важливо вчасно побачити проблему і почати лікування алкоголізму в Києві в стаціонарі наркологічної клініки. Тільки в цьому випадку можна гарантувати позитивний результат. Лікування абсолютно будь-якої залежності найкраще проводити в спеціалізованому реабілітаційному центрі.

Такий спосіб лікування має низку беззаперечних переваг:

 • Режим дня
 • Психологічні сеанси: групові та індивідуальні (за потреби)
 • Фізичне навантаження
 • Збалансоване харчування
 • Недоступність для сумнівних друзів
 • Повне медичне обстеження

Як зробити правильний вибір?

Ви вже на собі відчули, як складно повернути людину, яка вживає наркотики або алкоголь, до нормального життя? Не раз викликали нарколога додому, який знімав абстинентний синдром, але Ваша рідна людина незабаром знову поверталася до своїх згубних звичок? Значить, Ви маєте розуміти, що тільки лікування алкоголізму в стаціонарі зможе допомогти побороти залежність. Тільки повна ізоляція від старих друзів допоможе вилікувати залежного пацієнта. Звертаючись до наркологічної клініки «УНС», Ви можете бути впевнені, що ваш родич потрапив у хороші руки, де спільні зусилля наркологів, психологів зможуть йому допомогти позбутися алкоголізму або наркоманії.

Методи лікування алкоголізму

Існує кілька методів лікування алкоголізму, але найефективніше вони діють у комплексі:

 1. Медикаментозне лікування алкоголізму в Києві може включати використання препаратів, таких як дисульфірам, нальтрексон і акампрозат, які можуть допомогти контролювати бажання до вживання алкоголю. Також існують нові препарати, такі як габапентин, які можуть бути ефективними при лікуванні алкоголізму.
 2. Індивідуальна психотерапія може включати використання різних методів, таких як когнітивно-поведінкова терапія, мотиваційний підхід і психоаналіз. Ці методи можуть допомогти пацієнтам зрозуміти причини і наслідки своєї залежності та навчитися ефективно справлятися зі стресом і труднощами без використання алкоголю.
 3. Групова підтримка може включати участь у програмі Анонімних Алкоголіків або інших групах підтримки, де пацієнти можуть спілкуватися з іншими людьми, які зіткнулися з алкогольною залежністю, отримувати підтримку та обмін досвідом.

Слід зазначити, що лікування алкоголізму не буде ефективним, якщо пацієнт не готовий змінити свої звички і ставлення до алкоголю. Однак, з правильною мотивацією і підходом, лікування може бути дуже ефективним і допомогти досягти тверезості та підтримувати її в довгостроковій перспективі.

Ризики та побічні ефекти

Лікування алкоголізму в Києві може мати і побічні ефекти, залежно від методу лікування. Призначені препарати можуть спровокувати небажані ефекти, такі як нудота, запаморочення і сонливість. Також деякі препарати можуть взаємодіяти з іншими ліками, що може призвести до небажаних наслідків.

Психотерапія, як індивідуальна так і групова, може бути ефективною, але спричинити деякі небажані ефекти, як-от втома, занепокоєння та можливе погіршення симптомів депресії у деяких пацієнтів. Адже відкритися перед незнайомою людиною, а тим паче групою, навіть невеликою може бути, банально, страшно.

Програма лікування алкоголізму

Для кожного пацієнта програма лікування алкоголізму складається індивідуально з урахуванням багатьох нюансів: вік, стать, тривалість зловживання алкоголем, наявність хронічних захворювань і багато іншого. Але загалом вона складається з 4-х етапів.

Програма лікування алкоголізму може варіюватися, але зазвичай вона включає ці кілька етапів:

 1. Детоксикація: Це процес очищення організму від алкоголю та інших шкідливих речовин, які можуть перебувати в організмі пацієнта. Детоксикація може бути проведена в стаціонарних або амбулаторних умовах під медичним наглядом.
 2. Діагностика: Цей етап включає оцінку пацієнта, щоб визначити ступінь його залежності від алкоголю, супутні захворювання, медичні проблеми та інші фактори, які можуть впливати на його лікування.
 3. Лікування: Цей етап може включати використання лікарських препаратів, терапії, порад щодо зміни способу життя, а також інші методи лікування, такі як психотерапія, реабілітація тощо.
 4. Реабилитація: Цей етап включає підтримку пацієнта після проходження лікування, щоб допомогти йому впоратися зі спокусами повернутися до вживання алкоголю і запобігти рецидивам.

Детальніше про лікування алкоголізму ви можете прочитати на сайті Фонду медичної освіти та досліджень Мейо. (MFMER).

Переваги наркологічної клініки «УНС»

Лікарі заакладу вже не один рік допомагають своїм пацієнтам позбавлятися від різних залежностей.

Якщо у Вас або Ваших близьких людей є така проблема, лікарі наркологічної клініки «УНС» вирішать її:

 • наркологи допоможуть вийти із запою і призначать медикаментозне лікування, виходячи з Вашої ситуації;
 • психологи допоможуть у формуванні нової особистості і Ви зможете соціалізуватися;
 • у нас сучасно обладнаний стаціонар;
 • суворий розпорядок дня в клініці дисциплінує людину і допомагає виробляти здібності до контролю своїх дій;
 • стаціонарні умови захищають від згубного впливу оточення, яке сформувалося за час активного алкоголізму.
Почавши лікування алкоголізму в Києві, Ви зможете допомогти залежному швидше повернутися у звичний ритм життя. Необхідно тільки почати й вмовити рідну людину, щоб вона сама захотіла лягти в клініку. Адже в цьому випадку результат буде дійсно позитивним.

Лікарі «УНС» вже не один рік допомагають своїм пацієнтам позбуватися різних залежностей. Не відкладайте розв’язання проблеми – зверніться по допомогу вже сьогодні.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top