+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії в Києві

Комплексне лікування наркоманії в Києві за найкращими світовими методиками. Ефективність лікування 86%.

Отримати консультацію

Професійне лікування наркоманії в Києві

Наркоманія, як респіраторний вірус, поширюється по всіх континентах. Сьогодні вона належить до пандемії, оскільки охопила весь світ, зокрема й нашу країну. Залежність здатна зробити людей заручниками, вона штовхає на скоєння злочинів, руйнує особистість, призводить до хвороб, нерідко до летального результату. Через подібні труднощі досі проходять багато сімей. Це ніяк не пов’язано із соціальним чи матеріальним становищем. Кожен може зіткнутися з труднощами, які не здатен подолати самостійно. Людина намагається знайти приводи і виправдання власній слабкості та нездатність знайти вихід з положення. Лікування наркоманії в Києві під контролем досвідчених, кваліфікованих лікарів дає шанс повернутися до здорового життя. Тому важливо щоб був хтось, хто зміг би допомогти залежному зробити правильний вибір.

Вартість лікування наркоманії в Києві

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Лікування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Причини залежності від наркотиків

Наркоманія – це серйозне захворювання, яке може мати руйнівні наслідки для життя людини. Існує безліч методів лікування, але важливо вибрати метод, який підходить саме в цьому випадку. Бажання вжити наркотичні речовини з’являється практично в кожної людини, але, на жаль, не всі здатні зупинитися перед цим кроком у порожнечу.

До причин виникнення захворювання належать:

 • несприятливе становище людини в соціумі
 • небезпечне оточення
 • стресовий і депресивний стан
 • погані взаємини з коханими, близькими та рідними людьми
 • регулярна перевтома
 • комплекси неповноцінності
 • невпевненість у власних силах і можливостях
 • небажання відповідати загальноприйнятим нормам і багато іншого.

Яка б причина не підштовхнула людину до вживання наркотиків, вона потребує своєчасної психологічної та медичної допомоги. В іншому випадку, захворювання може призвести до серйозних негативних наслідків, і в найгіршому випадку – до смерті. Згідно з багаторічним досвідом і практикою лікарів, наркозалежні не в змозі відмовитися від наркоманії самостійно. Навіть величезне бажання побороти залежність не надає внутрішніх сил.

Перешкодами до повноцінного життя стають:

 • відсутність сили волі
 • сильна ломка, яку неможливо пережити без наркологічної допомоги.

З цих причин дуже важливо своєчасно звернутися в «УНС». Персонал спеціалізованої клініки – це досвідчені, кваліфіковані психологи та наркологи. Лікарі здатні розробити і запропонувати авторську програму по виведенню і подальшої адаптації до повноцінного життя без наркотиків, в оточенні улюблених і рідних людей. Лікування наркоманії в Києві в «УНС» проводиться у вигляді психотерапевтичної та медикаментозної терапії. Наркозалежні потребують позбавлення від тяги до вживання речовин, відновлення організму, стабілізації психологічного стану.

Симптоми наркоманії

Вживання наркотиків неможливо приховувати довго. Ознаки з’являються досить звично, але деякі близькі наркозалежних списують на втому, стрес тощо. Дуже важливо помітити їх і звернутися за наркологічною допомогою своєчасно.

Симптоми вживання наркотиків:

 • зміни в поведінці. Раніше товариська людина стає замкнутою і навпаки.
 • зміна інтересів. Людина втрачає улюблене хобі і починає займатися чимось зовсім не властивим для неї.
 • фізичні прояви: можуть спостерігатися сліди уколів, іноді в несподіваних місцях: пахви, між пальцями. Щоб приховати їх залежний одягає балахонистий одяг із довгими рукавами. Змінюється колір шкіри, людина перестає стежити за собою.
 • проблеми з фінансами. Згодом людині потрібна все більша доза, а самопочуття не дозволяє працювати як раніше. У хід іде: продаж цінних речей, борги в знайомих і родичів, злодійство.
 • втрата самоконтролю. Кількість і частота вживання вже не контролюються людиною. Часто це призводить до передозування.
 • самоізоляція. Залежний припиняє спілкування з родичами та друзями, оскільки вважає, що його не розуміють, і не відчуває себе потрібним.

Методи лікування наркозалежних

Під час вибору методу лікування важливо враховувати індивідуальні потреби та особливості пацієнта. Не існує універсальної програми, яка б підходила всім. Якщо ви боретеся з наркоманією, зверніться по допомогу до кваліфікованого фахівця.

Медикаментозна терапія. Це основний метод, який допоможе полегшити симптоми відміни наркотиків і зменшити потяг до наркотиків. Деякі з найбільш популярних препаратів для лікування наркоманії включають налтрексон, бупренорфін і метадон.

Медикаментозне лікування наркоманії в Києві в «УНС»

Переваги медикаментозного лікування включають:

 • зменшення тяги до наркотиків
 • полегшення симптомів відміни
 • зниження ризику передозування
 • поліпшення психічного та фізичного здоров’я

Недоліки медикаментозного лікування наркоманії:

 • можливість розвитку побічних ефектів
 • необхідність приймати препарати регулярно
 • ризик залежності від препаратів

Які ще методи лікування наркоманії застосовуються:

 • Психотерапія. Психотерапія може допомогти вам зрозуміти причини вашої залежності та навчитися справлятися з ними. Деякі з найпопулярніших видів психотерапії для лікування наркоманії включають когнітивно-поведінкову терапію (КПТ), психодинамічну терапію і сімейну терапію.
 • Групова терапія. Групова терапія може бути дуже корисною для людей, які борються з наркоманією. Групова терапія дає вам можливість поділитися своїм досвідом з іншими людьми, які проходять через те ж саме, що і ви. Ви також можете отримати підтримку від інших членів групи.
 • Реабілітаційний центр. Реабілітаційний центр може бути хорошим варіантом для людей, яким потрібна більш інтенсивна допомога в лікуванні наркоманії. Реабілітаційні центри зазвичай пропонують повний спектр послуг, включно з медикаментозною терапією, кодуванням, психотерапією і груповою терапією.

Крім медикаментозного лікування наркоманії також використовуються психотерапія і реабілітаційні програми. Психотерапія може допомогти людям зрозуміти причини їхньої залежності, розвинути механізми подолання труднощів і навчитися жити без наркотиків. Реабілітаційні програми можуть надати людям підтримку і ресурси, які допоможуть їм залишатися в тверезості.

Особливості перебігу захворювання

Статистика приводить у справжнісінький шок – понад 500 000 громадян України стоять на обліку в наркологічному диспансері. На жаль, переважна більшість – це саме молодь, якій ще не виповнилося 25 років. Працездатна частина населення вже зіткнулася з цим захворюванням, але реальні цифри ще жахливіші – наркозалежних людей понад два мільйони осіб. Така цифра з кожним роком збільшується щонайменше на 8%. Це означає, що проблема набула глобальних масштабів. Тяга до наркотичних речовин – хвороба світового значення.

Людина, яка потрапила під вплив наркотиків, втрачає не тільки душевну рівновагу, а й завдає серйозної шкоди власному організму. Насамперед, під згубний вплив негативних речовин потрапляють печінка і нирки, далі виходить з ладу серцево-судинна система та органи травлення. Впоратися з ситуацією самостійно часто непросто. Адже людина перебуває в стані спустошеності та розладу свідомості. Допомогти можуть лише досвідчені лікарі та психологи, сформувавши мотивацію на лікування. Саме тому курс у стаціонарі в Києві є одним із найефективніших способів розв’язання проблеми.

Симптомами хвороби є:

 • блідість шкірних покривів, нездоровий зовнішній вигляд
 • розширені або вузькі зіниці
 • червоні, втомлені очі
 • проблеми з мовленням (загальмованість)
 • хитання під час ходьби
 • зміни в поведінці (стрибки емоційного фону, байдужість, агресія, бажання щось приховати, піти з дому, регулярна потреба у фінансах)
 • присутність слідів уколу.

У нашій країні функціонує безліч державних закритих лікувальних установ, які приймають дорослих. Неповнолітніх наркозалежних поміщають у профільні клініки. Тут держава приділяє особливу увагу боротьбі зі згубною звичкою. На жаль, захворювання складно подолати самостійно. Без професійної допомоги лікарів пройти цей тернистий і довгий шлях до повноцінного життя неможливо. У великих містах України лікування наркоманії проводиться в приватних наркологічних клініках. «УНС» в Києві пропонує індивідуальний підхід до кожної людини, яка звернулася по допомогу.

Формування здорового мислення

Незважаючи на високу ефективність лікування наркоманії в стаціонарі, будь-якому наркозалежному важливо усвідомити його необхідність і добровільно прийняти допомогу. Саме цей аспект є невід’ємною частиною ефективного лікування. Резиденти наркологічної клініки «УНС» ставлять перед собою цілі, що сприяють якнайшвидшому одужанню, і крок за кроком досягають результатів. Фахівці ж ставлять перед собою завдання формування негативного ставлення до наркотиків. Надалі залежний не вдасться до думки вирішити свої проблеми за допомогою нарковмісних препаратів або інших психоактивних речовин.

Скільки триває лікування наркоманії в Києві?

Клініка «УНС» проводить лікування наркоманії в Києві від 28 днів. Персонал клініки володіє необхідною кваліфікацією і знаннями для повернення наркозалежних до повноцінного життя, наповненого яскравими емоціями, порозумінням з коханими і рідними людьми. Наркологи, психологи надають першу консультацію, під час якої розробляють попередні план і тривалість терапії.

Програма підбирається індивідуально в кожному випадку. Лікарі визначають тривалість лікування на підставі безлічі факторів, наприклад: вік, стадія хвороби, бажання і прагнення резидента клініки до одужання, наявність хронічних або інших захворювань. На жаль, повністю побороти тягу до наркотичних речовин менше, ніж за один місяць неможливо.

Персонал звертає Вашу увагу, що позбавити пацієнта наркоманії в середовищі, зі звичним колом спілкування – нереально. Тому одним із кроків є лікування в стаціонарі, щоб ізолювати пацієнта від колишнього кола спілкування. Адміністрація і лікарі клініки зробили перебування людини поза домашніми стінами комфортним і постаралися згладити всі негативні наслідки.

Резиденти клініки поміщаються в затишні сучасні номери, де забезпечено все необхідне:

 • комфорт і зручність
 • цілодобова підтримка наркологів і психологів
 • увага медичного персоналу
 • доброзичлива обстановка

Такі фактори дадуть змогу зробити терапію ефективною, спокійною і комфортабельною. Вам не потрібно турбуватися про те, що Ваша близька і кохана людина чогось потребує.

Лікування наркоманії – це тривалий і складний процес. Однак за правильного підходу і підтримки близьких людей можна подолати залежність і вести здоровий спосіб життя.

Поетапне відновлення в Києві

Клініка пропонує резидентам клініки три обов’язкових етапи: діагностика, терапія та реабілітація. Після звернення в клініку всі наркозалежні проходять комплексну діагностику стану здоров’я. Вона передбачає проведення клінічних аналізів, консультації вузькопрофільних лікарів. Результати всіх маніпуляцій дадуть змогу лікарю-наркологу правильно підібрати терапію.

В обов’язковому порядку розробляється індивідуальний курс, який ґрунтується на стані здоров’я і психіки, особливостях розвитку і тривалості вживання клієнтом психоактивних препаратів. Контроль самопочуття також проводиться протягом усього часу перебування в клініці. Обрана програма терапії здійснюється з цілодобовим наглядом нарколога. У більшості випадків перед початком лікування резиденти клініки проходять процедуру детоксикації, мета якої зняти абстинентний синдром. Вона може проводитися різними способами, наприклад, плазмаферез, гемосорбція, гемодіафільтрація.

Відновлювальна програма складається з прийому лікарських препаратів, сеансів індивідуальної психотерапії. Це дасть змогу мотивувати наркозалежного відмовитися від згубної звички, адаптуватися до повноцінного життя без наркотиків і попередити зриви.

Перебування в клініці «УНС» передбачає комплексний підхід до лікування наркоманії в Києві та безперервне спостереження, яке може бути реалізовано лише в умовах стаціонару. Лікувальна терапія полягає не тільки у відмові від наркотичних речовин, а й у тривалості періоду реабілітації. Клієнти клініки, які перебувають на стаціонарному лікуванні, абстрагуються від проблем, що оточують їх у домашніх умовах. Це головним чином сприяє одужанню. У них є можливість у будь-який момент звернутися до психолога, який допоможе впоратися з труднощами, що виникли під час лікування.

На законодавчому рівні в Україні заборонено проводити лікування в примусовому порядку. Лікарі знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, підводять їх до усвідомленого бажання побороти хворобу. Власне бажання наркозалежних позбутися тяги до згубної звички – перший крок до одужання.

Наркологи та психологи «УНС» в Києві виконують:

 • Процедуру детоксикації. В обов’язковому порядку застосовуються медичні препарати, які сприяють ефективному і швидкому виведенню токсинів, знеболюванню. Психоактивні речовини виводяться з організму протягом декількох днів. Під час цього періоду наркозалежні перебувають під контролем і наглядом лікарів. Вони зможуть надати необхідну медичну допомогу в разі погіршення самопочуття.
 • Усунення «ломки». Це необхідно для купірування та усунення хворобливих симптомів, пов’язаних із синдромом відміни.
 • Ліквідацію психологічної та фізичної залежності. Цей етап передбачає відновлення організму, зокрема психологічного здоров’я. Клієнти зможуть знайти причину захворювання, позбутися її.
 • Адаптацію клієнтів до соціуму. Дуже важливо знайти себе після курсу лікування: робота, навчання, хобі, нові друзі. Усе це відіграє велику роль у профілактиці зриву. Суспільство негативно ставиться до наркозалежних, зокрема й до тих, хто пройшов курс лікування, але це не привід опускати руки.

Психотерапія допомагає людині знайти в собі сили протистояти бажанню вживати наркотики поза стінами клініки. Така мотивація сприяє повноцінному життю, наповненому радістю і незабутніми враженнями.

Завдяки добре спланованому розпорядку дня, клієнти клініки звикають до самодисципліни і вчаться контролювати свої емоції та потреби. Відновлення в стаціонарі вирізняється відокремленістю від негативного зовнішнього середовища і припиненням усіляких контактів з особами, що провокують погіршення становища і повернення до нездорового способу життя. Лікарі клініки – це професіонали, які відмінно знають свою справу і готові надати своєчасну психологічну підтримку. Завдяки багаторічному стажу і професіоналізму, психологи допоможуть впоратися з труднощами процесу відновлення. Також особливий позитивний ефект на процес відновлення надає грамотний процес проведення лікувальних заходів.

Не відкладайте візит до нарколога!

Ось уже понад 10 років наркологічна клініка «УНС» допомагає своїм клієнтам успішно справлятися з проблемами. Поетапне лікування наркоманії в Києві проходить у супроводі сучасних методів і препаратів. А сприятливі умови сприяють здоровому формуванню особистості та значному поліпшенню психоемоційного стану. Завдяки залученості клієнтів до перебігу лікування наркоманії, процес відновлення перетворюється для них на звичний спосіб життя, який вони прагнуть підтримувати і після закінчення терапії. Тим самим результат відновлення стає максимально ефективним.

Звернувшись по допомогу у Києві, люди можуть зробити перший крок до того, щоб звільнити своє життя від залежності. Завдяки різноманітним варіантам лікування та ефективній підтримці, люди можуть розвинути навички та інструменти, необхідні для довготривалого одужання. Незалежно від методу лікування, для тих, хто бореться з наркозалежністю, є надія. Маючи правильний план лікування і прихильність до тверезості, люди можуть не тільки подолати залежність, а й поліпшити загальний фізичний і психічний стан. Не дозволяйте наркозалежності більше контролювати ваше життя, зверніться по допомогу та почніть свій шлях до світлого майбутнього вже сьогодні разом з нами.

Більше про лікування наркоманії можна дізнатися на сторінці Вікіпедії: стаціонар в Києві охоплює різні варіанти, як-от медикаментозна терапія та групи підтримки. Перед початком лікування, як правило, проводять оцінку, щоб визначити відповідний курс дій. Залежно від тяжкості залежності може знадобитися детоксикація. Медикаментами можна зменшити потяг до наркотиків і полегшити симптоми абстиненції.

Терапія може допомогти людям усунути основні причини їхньої залежності та розвинути механізми подолання для довготривалого одужання. Групи підтримки, такі як «Анонімні наркомани», можуть забезпечити постійне заохочення і підтримку. Для людей з наркотичною залежністю дуже важливо мати надійну систему підтримки та тісно співпрацювати з медичними працівниками для створення індивідуального плану лікування. Завдяки правильному лікуванню та підтримці люди можуть досягти тверезості та покращити своє загальне самопочуття.

❓Що таке наркоманія?

Наркоманія - це хронічне захворювання головного мозку, що характеризується непереборним бажанням вживати наркотики, незважаючи на негативні наслідки. Наркоманія може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям, втрати роботи, руйнування стосунків і навіть смерті.

❓Які причини наркоманії?

Причин наркоманії багато, але основними вважаються:

 • Генетична схильність
 • Травматичні переживання в дитинстві
 • Стресові ситуації
 • Соціальний тиск Наявність інших психічних захворювань

❓Які симптоми наркоманії?

Симптоми наркоманії можуть варіюватися залежно від типу наркотику, але до найпоширеніших симптомів належать:

 • Нездоровий зовнішній вигляд: сліди від уколів, блідість або жовтушний колір шкіри, волосся/зуби/нігті втрачають привабливість
 • Перепади настрою
 • Порушення сну
 • Зміни апетиту
 • Погіршення пам'яті та концентрації уваги
 • Фінансові проблеми
 • Проблеми у взаєминах
 • Злочинна поведінка

❓Як лікувати наркоманію?

Лікування наркоманії - це складний і тривалий процес, що потребує участі як пацієнта, так і фахівців. Існує кілька методів лікування наркоманії, але найефективнішими вважаються комбіновані методи, що включають в себе медикаментозну терапію, психотерапію і реабілітаційну програму.

❓У чому відмінність Налтрексону та Еспералю?

Налтрексон і Еспераль - це одні й ті ж препарати. Налтрексон - це міжнародна непатентована назва препарату, а Еспераль - це торгова марка препарату.

❓Де можна отримати допомогу при наркоманії?

Якщо ви або хтось із ваших знайомих бореться з наркоманією, не впадайте у відчай. Існує допомога, яка може вам допомогти. Зверніться по допомогу до кваліфікованого фахівця. Допомогу при наркоманії можна отримати в різних установах, таких як:

 • Наркологічні диспансери
 • Приватні клініки
 • Реабілітаційні центри
 • Психологічні центри

 

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну