+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії у Києві

Комплексне лікування наркоманії за найкращими світовими методиками. Ефективність послуг 97%.

Отримати консультацію

Професійне лікування наркоманії у Києві

Наркоманія – найпоширеніше захворювання сучасного світу. Якщо людина вирішує вперше спробувати наркотичні речовини, вона автоматично віддає перевагу повільному, але впевненому шляху в прірву. Ця згубна звичка здатна зробити людей заручниками, вона штовхає на вчинення злочинів, руйнує особистість, призводить до хвороб. І як підсумок – смерть. Наркоманія, як респіраторний вірус, поширюється по всіх континентах. Сьогодні вона належить до пандемії, оскільки охопила весь світ, зокрема й нашу країну.

На сьогоднішній день багато людей потребують кваліфікованої наркологічної допомоги у Києві. Через подібні труднощі досі проходять багато родин. Ця біда ніяк не пов’язана із соціальним становищем хворого та його матеріальними складовими. Кожен може зіткнутися з труднощами, які не здатні подолати самостійно. Людина намагається знайти приводи та виправдання власної слабкості та нездатності знайти вихід із становища. Тому важливо, щоб був хтось, хто зміг би допомогти йому та направити до щасливого та здорового життя.

Вартість лікування наркоманії у Киевi

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Перебування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/мес
Зняття ломки від 2 500 грн
Підшивка Еспераль від 8 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Ін’єкція Вівітрол від 10 500 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Особливості перебігу захворювання

Статистика приводить у справжнісінький шок – понад 500 000 громадян України стоять на обліку в наркологічному диспансері. На жаль, переважна більшість – це саме молодь, якій ще не виповнилося 25 років. Працездатна частина населення вже зіткнулася з цим захворюванням. Але реальні цифри ще жахливіші – наркозалежних людей понад два мільйони осіб. Така цифра з кожним роком збільшується щонайменше на 8%. Це означає, що проблема набула глобальних масштабів. Тяга до наркотичних речовин – хвороба світового значення.

Людина, що потрапила під вплив наркотиків, втрачає не тільки душевну рівновагу, але й завдає серйозної шкоди власному організму. Насамперед під згубний вплив негативних речовин потрапляють печінка та нирки, далі виходить із ладу серцево-судинна система та органи травлення. Впоратися із ситуацією самостійно часто непросто. Адже людина перебуває у стані спустошеності та розладу свідомості. Допомогти можуть лише досвідчені лікарі та психологи, сформувавши мотивацію на лікування наркоманії. Отримання послуг в стаціонарі є одним із найефективніших способів вирішення проблеми.

Симптомами хвороби є:

 • блідість шкірних покривів
 • розширені або вузькі зіниці
 • червоні, втомлені очі
 • проблеми з мовленням (загальмованість)
 • хитання під час ходьби
 • зміни в поведінці (стрибки емоційного фону, байдужість, агресія, бажання щось приховати, піти з дому, регулярна потреба у фінансах)
 • присутність слідів уколу.

У нашій країні функціонує безліч державних закритих лікувальних установ, які надають послуги для дорослих членів суспільства. Неповнолітні наркозалежні ізолюються від суспільства в профільних лікувально-виховних клініках. Тут держава приділяє особливу увагу боротьбі зі згубною звичкою.

На жаль, захворювання складно здолати самостійно. Без професійної допомоги лікарів пройти цей тернистий і довгий шлях до повноцінного життя неможливо. У великих містах України можна звернутись в приватні наркологічні клініки. «УНС» у Києві пропонує індивідуальний підхід до кожної людини, яка звернулася по допомогу.

Формування здорового мислення

Попри високі показники ефективності  послуг у стаціонарі, будь-якому наркозалежному важливо усвідомити його необхідність та добровільно прийняти допомогу. Саме цей аспект є невіднятною частиною ефективності. Резиденти наркологічної клініки «УНС» ставлять перед собою цілі, які сприяють якнайшвидшому одужанню, і крок за кроком досягають результатів. Фахівці ж ставлять собі завдання формування негативного ставлення до наркотиків. Надалі залежний не вдасться до думки розв’язувати свої проблеми за допомогою нарковмісних препаратів або інших психоактивних речовин.

Методи лікування наркоманії

Наркоманія – це серйозне захворювання, яке може мати руйнівні наслідки для життя людини. Існує безліч методів подолання наркоманії, але важливо вибрати метод, який підходить саме вам. Бажання вжити наркотичні речовини з’являється практично у кожної людини. Але, на жаль, не всі здатні зупинитися перед цим кроком у порожнечу.

До причин виникнення захворювання належать:

 • несприятливе становище людини в соціумі
 • небезпечне оточення
 • стресовий і депресивний стан
 • погані взаємини з коханими, близькими та рідними людьми
 • регулярна перевтома
 • комплекси неповноцінності
 • невпевненість у власних силах і можливостях
 • небажання відповідати загальноприйнятим нормам і багато іншого.

Яка б причина не підштовхнула людину до вживання наркотиків, вона потребує своєчасної психологічної та медичної допомоги. В іншому випадку, захворювання може призвести до серйозних негативних наслідків, і в найгіршому випадку – до смерті. Згідно з багаторічним досвідом і практикою лікарів, наркозалежні не в змозі відмовитися від згубної звички самостійно. Навіть величезне бажання побороти залежність не надає внутрішніх сил.

Перешкодами до повноцінного життя стають:

 • відсутність сили волі
 • сильні ломки, які неможливо пережити без наркологічної медичної допомоги.

З цих причин дуже важливо своєчасно звернутися в «УНС». Персонал спеціалізованої клініки складається з досвідчених психологів, кваліфікованих наркологів. Лікарі здатні розробити і запропонувати авторську програму по виведенню і подальшої адаптації до повноцінного життя без наркотиків, в оточенні улюблених і рідних людей. Команда «УНС» надає послуги у вигляді психотерапевтичної та медикаментозної терапії. Наркозалежні потребують позбавлення від тяги до вживання речовин, відновлення організму, стабілізації психологічного стану.

Ось деякі з найпоширеніших методів лікування наркоманії:

 • Медикаментозна терапія. Може допомогти полегшити симптоми відміни наркотиків і зменшити потяг до наркотиків. Деякі з найпопулярніших препаратів для лікування наркоманії включають метадон, бупренорфін і Налтрексон.
 • Психотерапія. Психотерапія може допомогти вам зрозуміти причини вашої залежності та навчитися справлятися з ними. Деякі з найпопулярніших видів психотерапії включають когнітивно-поведінкову терапію (КПТ), психодинамічну терапію і сімейну терапію.
 • Групова терапія. Групова терапія може бути дуже корисною для людей, які борються з наркоманією. Групова терапія дає вам можливість поділитися своїм досвідом з іншими людьми, які проходять через те ж саме, що і ви. Ви також можете отримати підтримку і підтримку від інших членів групи.
 • Реабілітаційний центр. Реабілітаційний центр може бути хорошим варіантом для людей, яким потрібна більш інтенсивна допомога в лікуванні наркоманії. Реабілітаційні центри зазвичай пропонують повний спектр послуг, включно з медикаментозною терапією, психотерапією і груповою терапією.

Під час вибору складання програми лікування наркоманії важливо враховувати ваші індивідуальні потреби та особливості. Не існує універсального способу, який би підходив усім. Якщо ви боретеся з наркоманією, зверніться по допомогу до кваліфікованого фахівця.

Необхідні умови відновлення

Клініка пропонує резидентам клініки три обов’язкові програми: діагностика, фармакотерапія і реабілітація. Після звернення в клініку всі наркозалежні проходять комплексну діагностику стану здоров’я. Вона передбачає проведення клінічних аналізів, консультації вузькопрофільних лікарів. Результати всіх маніпуляцій дадуть змогу лікарю-наркологу правильно підібрати терапію.

В обов’язковому порядку розробляється індивідуальний курс, який ґрунтується на стані здоров’я і психіки, особливостях розвитку і тривалості вживання клієнтом психоактивних препаратів. Контроль самопочуття також проводиться протягом усього часу перебування в клініці. Обрана програма терапії здійснюється із застосуванням цілодобового спостереження нарколога. У більшості випадків в першу чергу резиденти клініки проходять процедуру очищення (детоксикації), мета якої зняти абстинентний синдром. Вона може проводитися різними способами, наприклад, гемодіафільтрація, плазмаферез, гемосорбція.

Відновлювальна програма складається з прийому лікарських препаратів, сеансів індивідуальної психотерапії. Це дасть змогу мотивувати наркозалежного відмовитися від згубної звички, адаптуватися до повноцінного життя без наркотиків, попередити зриви.

Перебування в клініці «УНС» передбачає комплексний підхід та безперервне спостереження, яке може бути реалізовано лише за умов стаціонару. Лікувальна терапія полягає не тільки у відмові від наркотичних речовин, а й у тривалості періоду реабілітації. Клієнти клініки, що перебувають на стаціонарному лікуванні наркоманії, абстрагуються від проблем, що оточують їх у домашніх умовах. Це головним чином сприяє одужанню. У них є можливість будь-якої миті звернутися до психолога, який допоможе впоратися з труднощами, що виникли.

Скільки триває процес одужання?

Курс терапії підбирається в кожному персональному випадку. Наркологи і психологи визначають тривалість на підставі безлічі факторів, наприклад, стадія хвороби, бажання і прагнення резидента клініки до одужання. На жаль, повністю побороти тягу до наркотичних речовин менше, ніж за один місяць неможливо.

«УНС» звертає Вашу увагу, що позбавити клієнта від недуги у звичному середовищі, з аналогічним колом спілкування – нереально. Тому одним із результативних кроків стане тривала ізоляція наркозалежного від попереднього способу життя. Адміністрація і лікарі клініки зробили перебування людини поза домашніми стінами комфортним, постаралися згладити всі негативні наслідки.

Резиденти клініки поміщаються в затишні сучасні номери, де забезпечено все найнеобхідніше:

 • зручності
 • цілодобова підтримка наркологів і психологів
 • увага медичного персоналу
 • доброзичлива обстановка

Такі фактори дадуть змогу зробити терапію ефективною, спокійною і комфортабельною. Вам не потрібно турбуватися про те, що Ваша близька і кохана людина чогось потребує.

Переваги медикаментозної терапії наркоманії

Переваги включають:

 • зменшення тяги до наркотиків
 • полегшення симптомів відміни
 • зниження ризику передозування
 • поліпшення психічного та фізичного здоров’я

Недоліки включають:

 • можливість розвитку побічних ефектів
 • необхідність приймати препарати регулярно
 • ризик залежності від препаратів

Крім медикаментозної терапії також використовуються психотерапія і реабілітаційні програми. Психотерапія може допомогти людям зрозуміти причини наркоманії, розвинути механізми подолання труднощів і навчитися жити без наркотиків. Реабілітаційні програми можуть надати людям підтримку і ресурси, які допоможуть їм залишатися в тверезості.

Одужання від наркоманії – це тривалий і складний процес. Однак при правильному підході та підтримці близьких людей можна подолати залежність і вести здоровий спосіб життя.

Поетапне відновлення у Києві

«УНС» надає послуги на високопрофесійному рівні і суворо слідкує за дотриманням всіх протоколів проведення процедур. Персонал клініки володіє необхідною кваліфікацією і знаннями для повернення наркозалежних до повноцінного життя, наповненого яскравими емоціями, взаєморозумінням з коханими і рідними людьми. Наркологи, психологи надають першу консультацію, під час якої розробляють попередні план і тривалість терапії.

На рівні законодавства України закріплена заборона на примусове лікування наркоманії. Лікарі знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, підводять їх до усвідомленого бажання побороти хворобу. Власне бажання наркозалежних позбутися тяги до згубної звички – перший крок до одужання.

Наркологи та психологи клініки виконують:

 • Процедуру детоксикації. В обов’язковому порядку застосовуються медичні препарати, які сприяють ефективному і швидкому виведенню токсинів, знеболюванню. Психоактивні речовини виводяться з організму протягом декількох днів. Під час цього періоду наркозалежні перебувають під контролем і наглядом лікарів. Вони зможуть надати необхідну медичну допомогу в разі погіршення самопочуття.
 • Усунення «ломки».
 • Ліквідацію психологічної та фізичної залежності. Цей етап передбачає відновлення організму, зокрема психологічного здоров’я. Клієнти зможуть знайти причину захворювання, позбутися її.
 • Адаптацію клієнтів до соціуму.

Психотерапія допомагає людині знайти в собі сили протистояти бажанню вживати наркотики поза стінами клініки. Така мотивація сприяє повноцінному життю, наповненому радістю і незабутніми враженнями.

Завдяки добре спланованому порядку дня, клієнти клініки звикають до самодисципліни і вчаться контролювати свої емоції та потреби. Послуги отримані в стаціонарі відрізняється відособленістю від негативного зовнішнього середовища, і припиненням усіляких контактів з особами, які провокують погіршення становища та повернення до хворого способу життя. Лікарі клініки – це професіонали, які добре знають свою справу і готові надати своєчасну психологічну підтримку. Завдяки багаторічному стажу та професіоналізму, психологи допоможуть упоратися з труднощами процесу відновлення. Також особливий позитивний ефект на відновлення надає грамотний процес проведення лікувальних заходів.

Не варто відкладати на потім!

Ось уже понад 10 років наркологічна клініка «УНС» допомагає своїм клієнтам успішно долати проблеми. Поетапне лікування наркоманії у Києві відбувається у супроводі сучасних методів та препаратів. А сприятливі умови сприяють здоровому формуванню особистості та значному покращенню психоемоційного стану. Завдяки залученості клієнтів в процес, відновлення перетворюється для них на звичний спосіб життя, який вони прагнуть підтримувати і після закінчення терапії. Таким чином, результат відновлення стає максимально ефективним. Благодаря вовлеченности клиентов в ход лечения, процесс восстановления превращается для них в привычный образ жизни, который они стремятся поддерживать и по окончании терапии. Тем самым результат восстановления становится максимально эффективным.

Звернувшись по наркологічну допомогу, люди можуть зробити перший крок до того, щоб звільнити своє життя від наркоманії Завдяки різноманітним програмам та ефективній підтримці, люди можуть розвинути навички та інструменти, необхідні для довготривалого одужання. Незалежно від того, чи це медикаментозна терапія чи психотерапія або групи підтримки, для тих, хто бореться з наркозалежністю, є надія. Маючи правильний схему лікування і прихильність до тверезості, люди можуть не тільки подолати залежність, але й поліпшити загальний фізичний і психічний стан. Не дозволяйте наркозалежності більше контролювати ваше життя, зверніться за допомогою і почніть свій шлях до світлого майбутнього вже сьогодні разом з нами.

Більше про боротьбу з наркозалежністю можна дізнатись на сторінці Вікіпедії: Лікування наркоманії у Києві включає в себе різні варіанти, такі як медикаментознп терапія і групи психологічної підтримки. Перед початком курсу, як правило, проводиться оцінка, щоб визначити відповідний курс дій. Залежно від тяжкості залежності може знадобитися детоксикація. Фармакотерапія може бути ефективною для зменшення потягу до наркотиків і полегшення симптомів абстиненції.

Терапія може допомогти людям усунути основні причини їхньої залежності та розвинути механізми подолання для довготривалого одужання. Групи підтримки, такі як “Анонімні наркомани”, можуть забезпечити постійне заохочення та підтримку. Для людей з наркотичною залежністю дуже важливо мати надійну систему підтримки та тісно співпрацювати з медичними працівниками для створення індивідуального плану одужання. Завдяки правильному лікуванню та підтримці люди можуть досягти тверезості та покращити своє загальне самопочуття.

❓Що таке наркоманія?

Наркоманія - це хронічне захворювання головного мозку, яке характеризується непереборним бажанням вживати наркотики, незважаючи на негативні наслідки. Наркоманія може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям, втрати роботи, руйнування стосунків і навіть смерті.

❓Які причини наркоманії?

Причин наркоманії багато, але основними вважаються:

 • Генетична схильність
 • Травматичні переживання у дитинстві
 • Стресові ситуації
 • Соціальний тиск
 • Наявність інших психічних захворювань

❓Які симптоми наркоманії?

 • Зміни настрою
 • Порушення сну
 • Зміни апетиту
 • Погіршення пам'яті та концентрації уваги
 • Фінансові проблеми
 • Проблеми у відносинах
 • Злочинна поведінка

❓Як лікувати наркоманію?

Лікування наркоманії - це складний і тривалий процес, який вимагає участі як пацієнта, так і фахівців. Існує кілька методів лікування наркоманії, але найбільш ефективними вважаються комбіновані методи, що включають медикаментозну терапію, психотерапію і реабілітаційну програму.

❓У чому відмінність Налтрексона та Еспераль?

Налтрексон і Еспераль - це ті самі препарати. Налтрексон - це міжнародна непатентована назва препарату, а Еспераль - це торгова марка препарату.

❓Де можна отримати допомогу при наркоманії?

Якщо ви чи хтось із ваших знайомих бореться з наркоманією, не впадайте у відчай. Існує допомога, яка може допомогти вам. Зверніться за допомогою до кваліфікованого фахівця. Допомога з наркоманією можна отримати в різних установах, таких як:

 • Наркологічні диспансери
 • Реабілітаційні центри
 • Приватні клініки
 • Психологічні центри

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top