+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Ціни на Кодування

Ін'єкція Тетлонг 250 3000 грн
Кодування за методом Довженка від 5000 грн
Імплантація дисульфіраму від 5300 грн
Підшивка від Еспераль від 5500 грн
Потрійний блок від 7000 грн
Вшивання Налтрексону від 8000 грн
Ін'єкція Вівітролу від 10500 грн
Розкодування 3000 грн

Нарколог додому

Виклик нарколога додому 2500 грн
Виведення із запою від 4100 грн
Зняття ламання від 4100 грн

Лікування наркоманії

Інтервенція від 1500 грн
УБОД від 1600 грн
Лікування наркоманії від 4500 грн

Лікування алкоголізму

Кодування від 3000 грн
Плазмаферез від 1200 грн
Лікування алкоголізму від 4500 грн
Не хоче лікуватися? Мотивація на лікування

Етапи медикаментозного лікування

<p.Перший етап позбавлення звикання до будь-якої речовини - припинення його вживання. Це може бути зроблено самостійно або звернувшись до нарколога з державної або приватної установи. Лікування ломки кожного наркотику вивчено, і є перевірені способи полегшити її перебіг. Базова процедура детоксикації (виведення токсичної речовини з організму) – крапельниця. Вона потрібна, щоб очистити кров від токсичної речовини. Для кожної речовини є різні способи лікування. Другий етап – це підтримуюче лікування. На цьому етапі тіло наркомана повністю очистилося від наркотику і його фізичний стан перебуває в нормі. Однак нейромедіатори або рецептори, на які впливав наркотик, не відновлюються за кілька днів. Процес їх відновлення в деяких випадках може тривати від кількох місяців до року. Залежно від речовини людині цьому етапі прописують медикаменти, які допомагають йому впоратися з симптомами неправильної роботи рецепторів і нейромедиаторов. Також, у цей період людина відчуває сильну потяг до наркотику, тому на другому етапі лікування рекомендується підключити один із видів психотерапії. Третій етап лікування – ремісія та ресоціалізація. Наркоман вже подолав потяг до речовини і не вживає її від місяця чи більше. Головна допомога тут – повернення людини до нормального життя. Людині потрібно знайти роботу та хобі, налагодити умови життя та стосунки з близькими.
Для лікування опійної залежності використовуються:
 • УБОД – це ультраопіоїдна детоксикація. Спосіб, за якого людині під наркозом або без введення антагоніста опіоїдних рецепторів налтрексону, найбільш виведений опіат з організму протягом 4-8 годин. Налтрексон після процедури діятиме ще 2-3 дні, не даючи наркоману відчувати ейфорію при вживанні.
 • Кошти, що знімають залежність. Підшивка налтрексону чи налоксону. Під шкіру вшивають блокатори індорфінових рецепторів. налтрексон чи налоксон у 1-2-3-6 місяців. Після цієї процедури прийом опіатів не буде викликати зйфорим, натомість почнеться абстинентний синдром із нудотою та блюванням, болем у мішках та суглобах, можлива також дихальна недостатність.
 • Клофелін є агоністом а-адренорецепторів ЦНС. Він успішно пригнічує соматовегетативний. розлади при опійному абстинентному синдромі, практично не впливаючи на психопатологічні порушення та розлади сну. Верапаміл є аналогом Клофеліну і використовується при гострому. абстинентний синдром. Зазвичай Клофелін застосовують у комбінації з анальгетиками, снодійними, анксіолітиками, аналептиками та атиповими нейролептиками.
Абстинентний синдром лікують переважно крапельницями й у міру виникнення симптомів. Оскільки ломка від стимуляторів проявляється переважно психічними розладами, то використовують нейролептики, транквілізатори та дієві заспокійливі. Після абстинентного синдрому від стимуляторів призначають нейролептики – блокатори дофамінових рецепторів. Щоб відновити їх, використовують антидепресанти. Лікування залежності інших наркотиків відбувається шляхом детоксикації, після чого прописують. препарати, залежно від симптомів.

Найкращі пропозиції реабілітації

Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top