+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії у Василькові

Лікування наркоманії у Василькові в стаціонарі

Отримати консультацію

Де пройти лікування наркоманії у Василькові?

Життя людини, яка страждає від наркозалежності, руйнується, зачіпаючи як її саму, так і її близьких. У спробах врятувати свого родича від цієї хвороби люди готові використовувати різні методи. Проте, найвірніший варіант – звернення до кваліфікованих лікарів. Пройти лікування наркоманії у Василькові можна в наркологічній клініці «УНС».

Вартість лікування наркоманії у Василькові

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Перебування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Причини наркоманії

Коли наркотики вживаються на початку формування залежності, вони можуть викликати почуття ейфорії та підвищувати активність, упевненість у собі й розкутість. Деякі люди можуть бути більш схильними до вживання через свої особистісні особливості, такі як схильність до меланхолії, рефлексії або невпевненості. Ці риси характеру можуть ускладнювати процес відмови від ПАР. Щоб зменшити ризик виникнення залежності, важливо проводити роботу з психологом, спрямовану на корекцію поведінки, поліпшення самооцінки та розвиток здорових стосунків з оточуючими.

Основні причини наркоманії такі:

 1. Психологічні проблеми. Під впливом стресу і проблем, людина може звертатися до наркотиків у пошуках розради і розслаблення, але це лише тимчасове полегшення, яке погіршує ситуацію в довгостроковій перспективі. Психотерапія допомагає вирішити психологічні проблеми, запобігаючи розвитку наркотичної залежності та сприяючи здоровішим методам переживання труднощів.
 2. Проблеми виховання. Неправильні установки і помилки, такі як вседозволеність, зайва вимогливість або відсутність інтересу до розвитку дитини, можуть сприяти появі наркоманії в майбутньому. Наркологи і вплив близьких допоможуть скорегувати ці прогалини через психотерапію і позитивний вплив на оточення.
 3. Оточення відіграє ключову роль у виникненні наркоманії, оскільки якщо у людини немає знайомих, які вживають наркотики, ймовірність їх вживання знижується. Ознаки асоціальної поведінки та наявність людей, здатних спровокувати, вказують на несприятливе оточення, якого слід уникати для запобігання залежності.
 4. Доступність наркотичних речовин. Присутність наркотиків у місцях навчання чи розваг збільшує ризик їхнього вживання. Фінансові можливості не є перепоною, оскільки заборонені речовини можуть пропонуватися безкоштовно. Сформувавши залежність, людина готова буде добувати гроші будь-якими способами.
 5. Сім’я і генетика. Наявність наркотичної залежності в одного з батьків збільшує ризик її появи в дитини на 50%. Це пов’язано як із генетичними, так і психологічними факторами.
 6. Спосіб життя. Ризик розвитку наркотичної залежності може зростати за наявності алкогольної залежності, відсутності інтересів або мотивації до розвитку, великої кількості вільного часу, нерозбірливості в контактах і схильності до асоціальності.

Крім перерахованого вище, фізіологічні відхилення, пов’язані з біохімією головного мозку, можуть збільшувати ризик наркотичної залежності. Дисбаланс нейромедіаторів призводять до поганого настрою, тривожності та інших емоційних проблем. Незалежно від причини розвитку, важливо якнайшвидше почати лікування наркоманії.

Ознаки залежності та стадії наркоманії

Серед численних ознак наркозалежності варто виділити такі:

 • змінюються потреби в харчуванні та відпочинку
 • людина стає прихованою, бажає усамітнитися
 • мова невиразна, з’являється специфічний жаргон
 • настрій змінюється швидко без видимих причин
 • неохайність
 • проблеми зі сном
 • грубість і дратівливість
 • зникнення грошей і цінних речей
 • поява дивних друзів
 • проблеми з пам’яттю, логікою та концентрацією уваги
 • неприродні зміни у формі зіниць

Зовнішній вигляд і загальна поведінка людини можуть свідчити про її вживання наркотиків, проте не все так однозначно. Краще при виникненні підозр звернутися за наркологічною допомогою.

Хвороба розвивається поступово в кілька етапів:

 • Перша стадія. Психологічна прихильність до заборонених речовин. Зазвичай відрізняється цікавістю, бажанням випробувати нові відчуття. Фактично – це перше вживання.
 • Друга стадія. Супроводжується погіршенням фізичного та психологічного здоров’я. Розвивається абстиненція, що вирізняється нестерпними болями. На цій стадії вже неможливо впоратися зі зловживанням самостійно.
 • Третя стадія. Вона є найскладнішою. Супроводжується структурними фізіологічними та психологічними змінами. Наркозалежний відчуває гостру потребу у вживанні заборонених речовин.

Варто зазначити, що ефективність лікування наркоманії залежить від того, на якій стадії перебуває хвороба. Що раніше ви звернетеся по допомогу, то вищі шанси на одужання.

Методи лікування

Впоратися з наркоманією важко без кваліфікованої допомоги. Пройти лікування у Василькові можна в клініці «УНС».

Тут застосовуються різні методи відновлення, серед яких:

 • медикаментозне лікування;
 • психотерапія;
 • психосоціальна та медична реабілітація.

В українських медичних установах препарати, які допомагають впоратися з фізіологічними симптомами вживання наркотиків, застосовують тільки на першій стадії лікування – для полегшення абстинентного синдрому і в разі передозування. Найефективнішим засобом вважається Налоксон і його аналоги, які блокують дію опіуму і метадону. Також для полегшення ломки використовується УБОД – ультрашвидка детоксикація організму, під час якої кров повністю очищається від психоактивних речовин та їхніх метаболітів.

Обов’язковою частиною лікування є комбінації антидепресантів, седативних, знеболювальних і снодійних препаратів, які допомагають пом’якшити симптоми фізичної залежності. Щодо програм заміщення зазначається, що вони неефективні, оскільки в 99% випадків пацієнти просто стають залежними від нового наркотику, а не вирішують свою проблему.

Етапи лікування наркоманії

Лікування наркоманії здійснюється в кілька етапів:

 1. Діагностика. Кожен наркозалежний проходить повне обстеження для розробки індивідуального плану лікування.
 2. Детоксикація. Це очищення організму від наркотиків, яке може виконуватися різними способами.
 3. Інтенсивна терапія. Медикаментозне лікування, масаж та інші техніки.
 4. Реабілітація особистості. Проведення індивідуальних і групових занять із психологами, які спрямовані на відновлення психологічного стану і допомогу в поверненні до нормального життя.
У наркологічній клініці «УНС» індивідуально підходять до кожного випадку. Підбирають персональний план лікування.

Чи можна вилікувати наркозалежність примусово?

Згідно із законодавством, примусове лікування наркотичної залежності допускається тільки за судовим рішенням. Усі спроби відправити хворого в клініку без його згоди є незаконними і порушують його права. Суд може ухвалити рішення про примусові заходи в разі, якщо наркозалежний скоїв злочин, становить загрозу для оточення або перебуває в безпорадному стані. Проте цей спосіб лікування не дає довгострокових результатів. Найкращий варіант – медична інтервенція, спрямована на мотивацію хворого.

Анонімне лікування наркоманії у Василькові

Під час проходження лікування наркоманії у Василькові в клініці «УНС» ви можете розраховувати на конфіденційність. Інформація про хворих не розголошується. Тут створені всі умови для того, щоб людина відмовилася від зловживання безпечно і з довгостроковою ремісією.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top