+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Примусове лікування алкоголізму в Києві

Примусове лікування алкоголізму в Києві проводиться тільки за рішенням суду.

Отримати консультацію

Чи можливе примусове лікування алкоголізму?

Примусове лікування алкоголізму в Києві є одним із найпоширеніших способів лікування. Алкоголізм є однією з найважчих форм залежності. З кожним роком зростає кількість алкозалежних, охоплюючи всі соціальні та вікові верстви населення. Залежність від алкоголю в сучасному суспільстві давно стала серйозною проблемою, оскільки темпи його поширення постійно зростають і знижується віковий поріг залежної людини. Якщо Ваш близький зіткнувся з цією проблемою – зверніться в наркологічну клініку «УНС».

Вартість лікування алкоголізму в Киевi

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Особливості лікування алкогольної залежності

Алкоголь губить організм людини, руйнує її особистість, розколює сім’ї. Найчастіше алкозалежні люди самотні, від них відвертаються найближчі люди. Якщо цього не трапилося – перед рідними та друзями стоїть нелегке завдання порятунку людини, яка навіть не розуміє, що її треба рятувати. Зробити це власними силами – майже неможливо, у такій ситуації найкраще звернутися до лікарів наркологічної клініки.

Лікарі наркологічної клініки «УНС» мають великий досвід ефективної боротьби з алкогольною залежністю. Клієнтам клініки надається допомога досвідченими психологами та наркологами. Умовою для госпіталізації алкозалежності є його добровільна згода на лікування. Але іноді людина, яка навіть перебуває у дуже важкому стані, такої згоди не дає.

Умовно примусове лікування алкоголізму в Києві

Залежність людини від спиртного пригнічує в людині почуття самозбереження, не дає адекватно оцінювати свої вчинки та рішення. Найчастіше алкозалежні не розуміють серйозності захворювання, якого зазнали, і не дають згоди на лікування. Інакше сприймають цю проблему ті, хто оточує залежну людину. Заради того, щоб допомогти близькій людині, вони готові вдатися до будь-яких заходів, навіть на примусове лікування алкоголізму в Києві.

За чинним законодавством, примусово відправити на лікування наркозалежного чи алкозалежного можливо лише за рішенням суду. Для цього родичам доведеться зібрати докази, що примусова госпіталізація справді потрібна, дочекатися розгляду справи та рішення суду.

Доказами можуть бути свідчення про те, що в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння людина вчиняла злочини, що вона становить небезпеку для життя оточуючих або її власного життя та здоров’я загрожує серйозна небезпека. Але всі ці клопоти можуть не принести бажаних результатів.

Альтернатива примусовому лікуванню

Як показує досвід, примусове лікування алкоголізму не завжди дає позитивний ефект. Найчастіше лікарі можуть лише вивести людину зі стану абстинентного синдрому. Коли відсутнє розуміння необхідності лікування, ефективність знижується, і за найменшої можливості алкозалежний знову починає вживати спиртне. Набагато вищі шанси, коли людина розуміє свій стан та добровільно дає згоду на госпіталізацію.

Виходом у такій ситуації може стати мотивація на лікування у клініці. Називається такий спосіб психологічного впливу інтервенція. Психологами та терапевтами «УНС» успішно використовується дієва система мотивації алкозалежних та наркозалежних. Ефективна добровільна методика призводить до того, що 80% клієнтів вирішують розпочати відновлювальне лікування.

Медична інтервенція

Інтервенція є методикою переконання клієнта у шкоді алкоголю та необхідності госпіталізації з метою відновлення. Цю процедуру можна провести як удома, і у клініці. Дуже корисна тут допомога близьких, тому що для успішної взаємодії з клієнтом психологу знадобиться інформація про його характер та звички. Керуючись цими даними психолог зможе розробити індивідуальний план інтервенції. Часто близькі беруть участь у самої інтервенції. Це створює комфорт для алкозалежного і робить роботу лікаря ефективнішою.

Психолог, який добре розуміє характер свого клієнта, зможе раціональніше використовувати психологічні прийоми. Це дасть можливість привернути до себе алкозалежного і переконати його погодитися на госпіталізацію.

Ефективість примусового лікування 

Інтервенція може тривати довго, до отримання необхідного результату. Госпіталізація здійснюється відразу після отримання згоди клієнта, поки ефект психологічного впливу сильний та алкозалежний не передумав звертатися за допомогою. Весь час, поки триває курс лікування, співробітники надають всю інформацію про стан клієнта, заходи, що вживаються, і використовувані препарати. Після проведеного лікування нарколог проконсультує про поведінку у разі можливого рецидиву та залишить контактну інформацію. Вам вирішувати, спробувати примусове лікування алкоголізму або звернутися за допомогою до психологів та наркологів у «УНС».

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну