+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму у Тернополі

Анонімне лікування алкоголізму в Тернополі.

Отримати консультацію

Проблеми надмірного вживання спиртного та методи їх усунення

Лікування алкоголізму – повна реабілітація та адаптація залежних під наглядом наркологів та психологів в клініці «УНС» у Тернополі. Алкоголізм – це залежність, позбавитись якої можна виключно з залученням фахівців. Прикро спостерігати за тим, що проблема алкоголізму має стрімку тенденцію розвитку і в нашій країні. Наслідком такого захворювання є проблеми в сім’ях, де діти зростають вкрай несприятливих умовах. Часто близькі люди залежного, стикаючись з такою проблемою, розгублюються, стараються самотужки направити його в правильне русло. В поодиноких випадках їх старання дають позитивні результати, але короткочасні. Лікування алкоголізму у Тернополі, в клініці «УНС» проводиться кваліфікованими лікарями наркологами та психологами, які в своїй практиці використовують сучасні, дієві методики. Якщо ви бажаєте врятувати близьку людину від деградації, то вже сьогодні зверніться в клініку, де вам нададуть професійну консультацію.

Вартість лікування алкоголізму у Тернополі

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

На жаль, така згубна привичка як надмірне вживання спиртних напоїв не обійшла стороною й жителів Тернопілля. Тільки в обласному центрі нараховується близько 5% населення з хронічним перебігом цього захворювання. Наркологічна клініка «УНС» практикує авторську програму лікування алкоголізму в більшості обласних центрах України.

Наркологи та психологи клініки міста Тернопіль пропонують позбутися алкогольної та наркологічної залежності:

 • курс короткострокового лікування (детоксикація, фізична та психологічна стабілізація)
 • довгострокове лікування (комплексна реабілітація)

Бажаючим позбутися залежності за програмою довгострокового лікування, надається 100% гарантування ефективності, що включає в себе вивід із запою, повне обстеження організму, індивідуальний підбір терапевтичної та психологічної терапії, адаптація в соціумі. Окрім цього, в разі необхідності, можливий виїзд наркологічної допомоги на дім, після виклику фахівців за гарячими номерами телефону. Сучасні методики лікування алкоголізму у Тернополі є актуальними та затребуваними в боротьбі за тверезий спосіб життя.

Лікування від алкоголізму – перший крок до сталої ремісії

Людина з алкогольною залежністю несе загрозу в суспільство як на психологічному, так і на фізіологічному рівні. Це вкрай важке захворювання, яке потребує якнайшвидшого втручання фахівців наркологів та психологів. Стрімкий розвиток залежності руйнує психологічний стан людини, провокує його деградацію, втрату соціального статусу, і на сам кінець – здорового глузду в житті. Таке захворювання слід почати лікувати ще на перших етапах його розвитку, що дозволяє домогтися стійкої ремісії. Чим скоріше будуть використані професійні методи лікування від алкоголізму, тим вищі шанси позбутися залежності.

Перші симптоми психологічної залежності від алкоголю?

Для своєчасного лікування алкоголізму близькі люди залежного повинні бути усвідомленими в перших серйозних сигналах його поведінки і способу життя:

 • людина втрачає контроль над вживанням алкогольних напоїв
 • виникають проблеми в будь-якій сфері життя

Залежний не може позбутися звички вживання алкогольних напоїв, відтерміновуючи своє рішення «на потім» кодування від алкоголізму, самостійні спроби відмовитись від вживання закінчуються черговими «зривами».

Залежність – це надзвичайна проблема не тільки для хворого, але й для суспільства. Від його поведінки страждають всі члени родини, руйнуються міжособові комунікації, психологічний мікроклімат, створюючи напруженість та агресію. Близьке оточення стає співзалежним і приймають всі міри для того щоб врятувати свого близького. Але лікування алкоголізму потребує кваліфікованого підходу, вживання комплексних мір. Невдалі спроби самолікування можуть тільки прискорити розвиток такого захворювання, деградацію особистості, що може призвести до раптової смерті.

Лікування алкоголізму у Тернополі

Клініка «УНС» – це сучасний наркологічний центр у Тернополі, в стінах якого вдалось позбутися залежності сотням пацієнтів. Тут працюють фахівці в області наркології, психотерапії, психології, які можуть розставити акценти над новими пріоритетами в житті хворого, вказати на цінності і розпочати здоровий спосіб життя. Лікування алкоголізму у Тернополі не передбачає гіпнозування та зомбування пацієнтів, а тільки кроки реабілітації, зачаті на груповій та індивідуальній психотерапевтичній праці. В центрі «УНС» ефективно застосовують програму реабілітації «12 кроків», яка дозволяє розпізнати внутрішній стан кожного з пацієнтів, нівелювати внутрішній конфлікт психологічного блоку, який і є тим пусковим механізмом до зловживання алкогольними напоями. Така методика дозволяє позбутися проблеми залежності на глибинному рівні. Для забезпечення задовільного результату, всіх пацієнтів клініки «УНС» розташовують в стаціонарні умови, де їм може бути надати кваліфікована допомога цілодобово.

Переваги програми «12 кроків»

Програма реабілітації «12 кроків» яку застосовують фахівці клініки у Тернополі для лікування алкоголізму була заснована в Сполучених Штатах Америки ще в 1949 році. За час свого існування вона допомогла позбутися залежності тисячам хворих по цілому світі. ЇЇ застосовують для лікування на будь якій стадії розвитку захворювання. Дані соціологічного центру показали, що близько 30% пацієнтів повністю відмовляються від вживання алкогольних напоїв ще на перших «кроках» проходження програми, 40% не витримують і знову повертаються до згубної звички. Але потім, усвідомивши свою помилку, знову повертаються до лікування та досягають успішних результатів. Треба також зазначити, що інші 30% по декілька разів зриваються, але роблять спроби працювати над своєю проблемою.

В клініці «УНС» до лікування алкоголізму проводиться комплексний підхід, який передбачає:

 • медикаментозне лікування – детоксикація організму
 • ізолювання пацієнтів від навколишнього середовища, та реабілітація в умовах стаціонару
 • кодування
 • психотерапевтичні послуги фахівців
 • інформаційні заняття, які дозволяють усвідомити важкість захворювання
 • зміна кругу спілкування та середовища
 • організоване дозвілля
 • програму реабілітації «12 кроків» яка дозволяє повернутися в здоровий спосіб життя
 • консультації для близьких та рідних залежного, яка дозволить поновити психологічний клімат в сім’ї
Всі види послуг мають надзвичайно важливе значення як для лікування алкоголізму, так і для подальшої його реабілітації.

Комплексний підхід – основа якісного лікування

Основою якісного лікування алкоголізму є комплексний підхід. Тому, всі пацієнти клініки у Тернополі спочатку проходять детоксикацію, яка дає змогу купірувати абстинентний синдром, а також нормалізувати його психоемоційний стан. Для досягнення такої мети, пацієнтам прописують крапельниці, назначають курс медикаментозної терапії.

Окрім цього, в клініці у Тернополі також непогані результати показує процедура кодування, що дозволяє тимчасово відмовитись від алкоголю, викликає відразу до спиртного. Для затвердження результатів проводять обов’язкову психологічну реабілітацію.

Методики кодування

Медикаментозна терапія, підшивка. Ця методика використовується для лікування алкоголізму на всіх стадіях розвитку захворювання і показує непогані результати. Методика Довженко – кодування пацієнта гіпнозом, шляхом впливу на його підсвідомість. Лазерна терапія – вплив на окремі мозкові ділянки, які відповідають за тягу до вживання алкоголю. Це самий небезпечний і результативний метод, який використовується у Тернополі. Проте, лазерна терапія дає незначні результати лікування алкоголізму на 3 етапі її розвитку.

Загальний терапевтичний курс лікування від алкоголізму також включає допомогу по виведенню із запою і зняття білої гарячки. Фахівці клініки «УНС» за викликом надають невідкладну допомогу на дому в будь-який час доби.

Реабілітація залежних в клініці «УНС»

Треба зазначити, що кодування, підшивка, гіпноз дають тимчасові результати. Для більш ефективного лікування алкоголізму, пацієнтам пропонують пройти повний курс реабілітації під наглядом психологів і психотерапевтів. В ході реабілітаційного періоду пацієнти клініки мають нагоду усвідомити свою проблему на глибинному рівні, а також необхідність знайти правильні рішення і повернутися в здорове суспільство.

Програма реабілітації передбачає духовне зростання пацієнтів, розвиток їх здібностей, самопізнання, що дозволяє перемкнути увагу хворого на цікаву діяльність.

Фахівці клініки використовують:

 • гештальт-терапію
 • арт-терапію
 • трудотерапію
 • консультації психологів
 • сімейний психоаналіз
 • когнітивно-поведінкову терапію

Для посилення дії лікування алкоголізму в центрі «УНС» у Тернополі велику увагу приділяють також взаємодії з родичами та близькими людьми реабілітанта. Це дозволяє попередити рецидиви захворювання, а також можливі зриви.

Треба усвідомити, що реабілітація пацієнтів, які пройшли основний курс лікування алкоголізму – є надважливим питанням, яке допомагає закріпити результати, і надати змогу людині переглянути своє ставлення до життя, правильно адаптуватися у суспільстві.

Для боротьби з залежністю в клініці «УНС» у Тернополі такі види послуг:

 • професійні консультації фахівців по телефону
 • перша допомога вдома за викликом
 • лікування ускладнень захворювання
 • примусове лікування
 • стаціонарна терапія
 • діагностика та розробка індивідуального підходу лікування алкоголізму
Всі види послуг в клініці «УНС» надаються анонімно і не передбачають обліку пацієнта.

Переваги лікування залежності в клініці «УНС»

Ми пропонуємо широкий перелік послуг, проводимо комплексну реабілітацію алкоголізму, консультації наркологів та психологів клініки, які можуть мотивувати резидентів на згоду початку лікування залежності. По всім питанням з приводу лікування алкоголізму звертатися по номерам телефонів вказаним на офіційній сторінці клініки «УНС» у Тернополі. Консультанти нададуть вам вичерпну консультацію, підкажуть як діяти в разі термінового виклику фахівців на дім.

Залежність від алкогольного напою – є великою проблемою не тільки для людини і його сім’ї, але і для суспільства. Щоб уникнути розвиток такого важкого перебігу захворювання, близькі люди повинні вжити всі міри і якнайшвидше звернутися за допомогою до фахівців. У Тернополі фахівцями надаються послуги консультації з близькими залежного, які дозволять усвідомити необхідність лікування алкоголізму на перших етапах розвитку. Пам’ятайте, що своєчасне звернення за допомогою дозволить зберегти здоров’я, а в окремих випадках, навіть життя залежної людини. Лікарі клініки цілодобово надають невідкладну допомогу на дому у залежного. Для цього достатньо подзвонити за номером телефону клініки. Курс лікування і програма реабілітації надається в стаціонарних умовах клініки з застосуванням новаторських методик та професійного підходу до проблеми.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну