+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії в Боярці

Комплексне лікування наркозалежності під медичним наглядом 24/7

Отримати консультацію

Ефективне лікування наркоманії в Боярці

Тисячі сімей в Україні стикаються з важкою медичною проблемою – наркоманією. Офіційна статистика показує, що в країні сотні тисяч ін’єкційних хворих, які потребують кваліфікованої допомоги. Якщо у вашої близької людини є проблеми зі зловживанням наркотиками, наркологічна клініка «УНС» готова надати необхідну допомогу. Тут лікарі проведуть комплексну діагностику і проведуть ефективне лікування наркоманії в Боярці.

Вартість лікування наркоманії в Боярці

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Перебування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Причини наркоманії

Формування залежності від наркотичних речовин може бути спричинене різними факторами, такими як несприятливе оточення, відсутність підтримки з боку близьких, психологічні проблеми та багато іншого. Для ефективного лікування необхідно виявити першопричину залежності. У цьому допомагають консультації та індивідуальні сесії психотерапії, як групові, так і індивідуальні.

Серед причин наркоманії виділяють такі:

 1. Проблеми в сімейних стосунках. Перебування в напруженій обстановці вдома є одним з основних факторів, які можуть сприяти початку вживання наркотиків у підлітковому віці. Також, часті конфлікти з батьками і брак уваги та турботи можуть стимулювати підлітків до зловживання.
 2. Внутрішньоособистісні конфлікти, такі як недостатня готовність до уваги, що обрушилася після досягнення успіху. Це може призвести до вживання наркотиків у спробі впоратися з душевними переживаннями.
 3. Підлітки можуть почати вживати наркотики через прагнення бути схожими на своїх ідолів або кумирів, що є поширеною причиною наркозалежності в цій віковій групі.
 4. Низький емоційний та інтелектуальний розвиток відіграє роль у виникненні бажання вживати наркотики, адже обмежені інтереси призводять до пошуку легких способів отримання задоволення та ейфорії.

Під час лікування наркоманії важливо виявити основну причину залежності, оскільки це сприяє досягненню більш стабільних результатів.

Ознаки залежності та стадії наркоманії

Залежність від наркотиків – захворювання, для якого характерні певні симптоми:

 1. Різка зміна поведінки, що проявляється в пропусках навчання або роботи, погіршенні успішності та продуктивності.
 2. Зникнення речей із дому, випадки крадіжок, водночас відсутність прийняття відповідальності за свої дії та агресивна реакція на спроби обговорити ситуацію.
 3. Необґрунтована грубість, недбалий зовнішній вигляд і поганий догляд за собою.
 4. Зменшення активності в соціальній сфері, втрата інтересу до спілкування та хобі.
 5. Зміна поведінки в домашніх умовах, така як утруднене пробудження вранці, пізні повернення додому, а також дивний стан, що нагадує алкогольне сп’яніння.
 6. Спалахи агресії та поведінка, що не відповідає поточній ситуації.
 7. Зміни зовнішності, що починаються з незначних ознак, таких як в’ялість і сухість шкіри, а також повільне загоєння навіть незначних травм, які з часом стають більш вираженими.

З поглибленням хвороби всі перераховані ознаки стають більш явними і стійкими. Навіть при догляді за собою людина втрачає привабливість. Поведінка зазнає кардинальних змін, а симптоми залежать від стадії наркоманії. Поступово відбуваються зміни як у фізичному, так і в емоційному стані хворого. Розвивається наркозалежність поступово.

Основні стадії наркоманії:

 • психологічна (одноразове вживання, яке переростає далі в постійне);
 • фізіологічна (розвиток толерантності до ПАР, зміна відчуттів під час прийому);
 • деградація (руйнування особистості).

Визначити необхідність наркологічної допомоги можна через тест на наркотики, але часто наркозалежні уникають його. Він або підтверджує підозри, або спростовує їх. Крім того, можна записатися на консультацію в наркологічну клініку і пройти обстеження. Найскладніше – переконати залежного звернутися по допомогу.

Методи лікування

Після встановлення діагнозу починається лікування. Перше, що проводять, – детоксикація. Це процес, спрямований на очищення організму від токсинів, викликаних вживанням наркотиків. Детоксикація може зайняти від кількох годин до двох тижнів і допомагає позбутися заборонених речовин та їхніх метаболітів. Методи бувають як медикаментозними, так і психологічними. Важливо зазначити, що лікування наркоманії вимагає комплексного підходу. Необхідно не тільки позбутися фізичної залежності, а й працювати над психологічними аспектами, щоб запобігти рецидивам.

Етапи лікування наркоманії

Для відмови від наркотиків необхідно пройти комплексне лікування, що включає в себе наступне:

 1. Детоксикацію організму, мета якої – очищення організму від наркотиків та їхніх метаболітів. Зазвичай використовується медикаментозна терапія для купірування симптомів абстиненції та зниження ризику ускладнень.
 2. Психотерапію, яка передбачає застосування різних методів, зокрема когнітивно-поведінкову терапію, групові сесії та індивідуальні консультації з психотерапевтом. Основна мета – допомогти хворому зрозуміти першопричини і механізми своєї залежності, розвинути навички управління стресом і труднощами, а також підвищити мотивацію до позитивних змін.
 3. Реабілітацію, спрямовану на підтримку досягнутих результатів і запобігання можливих рецидивів. Цей етап включає розробку плану дій на майбутнє, стратегії запобігання ризикам та інші підходи.

Іноді обстеження і детоксикацію можна здійснювати в домашніх умовах, але більш ефективні результати досягаються в спеціалізованій клініці. Тут є можливість ізолювати залежного від зовнішніх чинників, що сприяють рецидивам.

Анонімне лікування наркоманії в Боярці

Наркологічна клініка «УНС» спеціалізується на діагностиці та лікуванні залежності від наркотиків. Тут працюють лікарі різних спеціальностей, які застосовують сучасні методики та обладнання. Наркозалежні розміщуються в комфортабельних палатах, забезпечених усім необхідним, що дозволяє їм зосередитися на своєму здоров’ї.

Ще однією перевагою приватної клініки є можливість отримання анонімної наркологічної допомоги. Інформація про хворих не передається третім особам, а також, вони не ставляться на державний облік, що допомагає уникнути різних проблем у майбутньому, таких як проблеми з навчанням або працевлаштуванням.

Чи можна вилікувати наркозалежність примусово?

Коли людина, яка страждає від залежності, заперечує свою проблему і відмовляється від допомоги, родичі нерідко приймають рішення відправити її на примусове лікування. Слід враховувати, що такі дії суперечать чинному законодавству. Більше того, досвід показує, що досягнення стабільних позитивних результатів у цьому випадку практично неможливе. Замість цього рекомендується використовувати медичну інтервенцію, спрямовану на мотивацію людини до лікування. При цьому нарколог зможе допомогти залежному визнати свою проблему і добровільно погодитися на отримання допомоги. Пройти лікування наркоманії в Боярці ви можете в наркологічній клініці «УНС».

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top