+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Реабілітація наркозалежних у Харкові

Програма комплексного відновлення, здоров'я наркозалежних

Отримати консультацію

Ефективна реабілітація наркозалежних у Харкові

Кожен кваліфікований нарколог обов’язково знайомий з основними етапами лікування наркозалежності, куди має бути включена реабілітація людей із залежністю. Спочатку проводиться процедура детоксикації, під якою розуміється проведення низки медичних дій, спрямованих на те, щоб усунути абстинентний синдром. Важливо перед початком терапії очистити людину від шкідливих токсинів, що накопичилися через тривале вживання наркотиків. Зробити це можна за допомогою спеціальних медикаментів, які вводяться хворому в організм. Ігнорувати цей етап у жодному разі не можна.

Після того, як людину із залежністю позбавлять ознак інтоксикації, можна буде перейти на наступний етап лікування, який називається “Реабілітація”. У Харкові терапія і реабілітація наркозалежних ефективно проводиться в клініці «УНС». Реабілітація людей з наркотичною залежністю має на увазі під собою психотерапію. Перед тим як почати роботу з психотерапевтом, важливо позбавити наркозалежних фізичної залежності від наркотиків. Реабілітація в Харкові передбачає виконання різних медичних дій, завдяки яким вдається повернути людину, яка страждає від залежності, в нормальне життя, де не буде місця наркотичним речовинам.

Вартість кодування від наркоманії в Харкові

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Лікування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Реабілітація при наркозалежності: важливість етапу лікування

Після того, як буде усунута ломка і фізичні симптоми у наркозалежних людей, обов’язково наркологом з клініки «УНС» у Харкові буде запропоновано проходження повного курсу лікування. Реабілітація займає особливо важливе місце в терапії. Проігнорувавши цей етап, підвищуються шанси на рецидив. Без реабілітаційного періоду людина не зможе впоратися з таким важким захворюванням.

Впоратися із залежністю можна, якщо змінити світогляд наркозалежних. Реабілітація в Харкові орієнтована на те, щоб людина змогла зрозуміти, що перебуває у важкому стані і потребує кваліфікованої наркологічної допомоги. Їй потрібно прийняти цю ситуацію і побажати побороти це захворювання. Реабілітація допомагає отримати навички, щоб жити без наркотичної залежності в соціумі. Людині необхідно визначитися з подальшими планами на життя. У Харкові з цим готові допомогти професійні лікарі з наркології «УНС».

Реабілітація наркозалежних: необхідність

Потрібно зрозуміти, що терапія наркозалежних і реабілітація являють собою складний і тривалий процес. При цьому, позитивний результат спостерігається не завжди. Якщо людина сама не побажає впоратися зі своїм захворюванням, то жоден лікар, навіть із найбільшим досвідом, не зможе їй допомогти. Особиста мотивація відіграє особливо важливу роль у результативності лікування. Від того, наскільки хвора людина має твердий намір повернутися в соціум, залежить те, чи вдасться їй це зробити. Тільки за допомогою спільних зусиль наркозалежних і наркологів вдається впоратися з важким захворюванням.

У ситуації, коли людина з наркотичною залежністю після процедури детоксикації не бажає продовжувати лікування, не варто чекати довгострокових результатів. Навіть якщо лікарі з клініки «УНС» у Харкові усунуть фізичну тягу до наркотичних засобів, психологічний потяг збережеться, якщо не буде проведена реабілітація.

Залежність до наркотичних засобів присутня завжди, проте людині вдасться контролювати себе, якщо звернутися в наркологію «УНС». Надалі наркозалежному потрібно буде відмовитися від будь-яких психотропних препаратів, щоб виключити рецидив захворювання. Тільки так людина зможе перемогти залежність до наркотиків.

Психологічне відновлення

Реабілітація наркозалежних у Харкові має на увазі під собою:

 1. Індивідуальну роботу психологів із хворим. Сеанси проводяться до 4-х разів на тиждень. Потрібні вони для того, щоб виявити наявні особисті проблеми і протиріччя, що допоможе для відновлення людини в соціальному середовищі.
 2. Групові заняття, які можуть проходити практично щодня. Це дає змогу людям із залежністю поглянути на себе збоку. Вони можуть отримати підтримку від тих людей, які зіткнулися з аналогічною проблемою. На груповій психотерапії присутні також ті, кому вдалося впоратися із залежністю до наркотиків. Вони діляться своїм досвідом і демонструють, що лікування та реабілітація наркозалежних у Харкові в наркології «УНС» ефективна.

У наркології працюють виключно професійні наркологи-психологи, які надають абсолютно безкоштовно консультацію родичам наркозалежних. Завдяки спілкуванню з психотерапевтами, рідні вчаться тому, як потрібно поводитися з людьми, які страждають від наркотичної залежності.

Усунення залежності на фізичному рівні

У команді наркології працюють наркологи з великим стажем роботи. Під їхнім керівництвом проводиться детоксикація, яка дозволяє прибрати гострі симптоми зловживання наркотичними засобами. У клініці «УНС» передбачені комфортні умови для того, щоб хворі почувалися як вдома.

Духовна реабілітація

Що довше людина вживає наркотичні засоби, то сильніше змінюється її життя. Зловживання наркотиками призводить до того, що людина втрачає близьких людей, а коло її інтересів звужується до бажання прийняти нову дозу.

У рамках наркології «УНС» проводяться спеціальні заняття, які дають змогу пацієнтам допомагати один одному. Здійснюючи добрі вчинки, люди поступово відновлюються в духовному плані. Цьому моменту слід приділити особливу увагу, оскільки через тривале вживання наркотиків, людина деградує як особистість і втрачає моральні цінності. Слід зазначити нейтральність клініки «УНС», яка не розділяє своїх клієнтів за расою і релігією.

Переваги закритого стаціонару

Вкрай важливо для ефективності лікування, щоб наркозалежний був захищений від згубного впливу його колишньої компанії. У перший час він буде боротися сам із собою, прагнучи впоратися із залежністю і придушити бажання вживати наркотики. Резидент наркології «УНС», проходячи через лікування і реабілітацію в клініці, а не вдома, зможе бачитися тільки зі своїми рідними. Тут стежать за тим, щоб у людини не було зв’язку з її колишнім колом спілкування.

Перевага лікування в стаціонарі закритого типу полягає здебільшого в тому, що хворі не можуть зірватися. Перебуваючи в домашніх умовах, людина практично в будь-який момент може дістати наркотики, через що лікування доведеться починати заново. На території клініки відсутні заборонені препарати, тому відсутня ймовірність зриву. Слід зазначити, що подібне рішення підтримується не тільки родичами, а й самими резидентами, які щиро бажають впоратися з наркотичною залежністю.

Реабілітація наркозалежних у Харкові може займати від кількох місяців до року. Все залежить від того, наскільки важкий нинішній стан людини і як довго вона вживала заборонені препарати. Точний термін реабілітаційного періоду назвати не можна, оскільки кожен випадок індивідуальний.

Завдяки реабілітації, що включає професійну підтримку наркологів і психологів, людині вдається позбутися бажання вживати наркотичні засоби. Наркозалежний набуває навичок, які допомагають йому надалі жити без прийому наркотиків. Виписка резидентів здійснюється тільки тоді, коли лікарі переконаються, що він готовий до цього. Слід переконатися в тому, що людина зможе адаптуватися в соціальному житті.

Коли йдеться про наркотичну залежність, не можна затягувати з лікуванням. Це складне захворювання, яке можна перемогти лише старанною працею. У наркології «УНС» розроблена унікальна методика лікування, що демонструє свою ефективність. Звернувшись до неї, можна отримати шанс на здорове життя без наркотиків.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну