+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування співзалежності

Лікування співзалежності безпосередньо впливає на результат лікування вашого близького.

Отримати консультацію

Лікування співзалежності при наркоманії та алкоголізмі

Співзалежність – це загальна назва стану, коли людина відчуває емоційний дискомфорт через залежність свого близького. Ця проблема випливає з надмірного співпереживання іншій людині, перетворюється на нав’язливий контроль за нездоровим родичем або чоловіком. Постійне хвилювання за чиєсь життя і стан здоров’я змушує людину, яку називають співзалежною, відсунути власні потреби на задній план.

Вартість кодування від алкоголізму

Кодування за методом Довженка від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Підшивка Еспераль від 5 500 грн
Ін’єкція Вівітрол від 10 500 грн
Кодування від алкоголізму «Потрійний блок» від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Кого частіше настигає співзалежність?

Лікарі наркології «УНС» щодня стикаються зі співзалежними близькими своїх клієнтів. Це психоемоційне порушення з’являється з огляду на різні причини, а набути його можуть особи різного віку, статі та соціального становища. Однак заведено виділяти кілька груп людей, у яких на порядок завищені ризики потрапити в заручники подібного розладу.

Найчастіше співзалежними стають:

 • Чоловік/дружина або той, хто має любовний зв’язок з індивідом, що зловживає наркотиками, алкоголем.
 • Діти людей з алко- або наркозалежністю.
 • Інші люди, всередині сім’ї яких спостерігається нездорова, репресивна обстановка.

Особистості, які більше за всіх інших схильні до таких проявів, багато в чому схожі між собою. Наприклад, їх не покидають настирливі думки про цілодобовий контроль за своїм рідним. Настільки сильне бажання пояснюється тим, що співзалежний побоюється негативної реакції оточення на делікатну проблему, що виникла у родича. Співзалежність неминуче викликає у людини хибне відчуття впевненості, що все, що відбувається в сім’ї, повністю контролюється нею. Вона також вважає, що неприємна проблема непомітна для тих, хто знаходиться навколо.

Чому людина стає співзалежною?

Практично кожна з причин таких особистих відхилень знаходить свій відбиток у дитячих роках, стосунках між батьками, принципах виховання:

 • Занижена самооцінка.
 • Людина прагне похвали від оточуючих навіть на шкоду своїм інтересам.
 • Невміння захищати особисті кордони.
 • Цьому супроводжує хороша сугестивність і страх опинитися невизнаним.
 • Підвищене почуття відповідальності.
 • Наслідком виступає постійна опіка свого об’єкта, навіть без ґрунтовних на те причин.

Придушення внутрішніх переживань. Один із неприємних наслідків, крім співзалежності – розвиток низки соматичних захворювань.

Співзалежність, подібно до алкоголізму або наркоманії, не дає людині шансу реально побачити ситуацію. Якщо Ви впізнали себе у вищеописаному – поспішіть записатися на кваліфіковану консультацію приватного нарколога в «УНС».

Як подолати співзалежність?

Цей стан, як і будь-яка інша хвороба, не є природним для людського організму і психіки. Тому, виходити з нього потрібно шляхом грамотного і комплексного лікування. Ця залежність, на відміну від хімічної, має більш поглиблений психологічний підтекст.

За спостереженнями лікарів-наркологів і психотерапевтів з «УНС», виводити клієнтів з такого стану в більшості випадків важче, ніж лікувати алкогольну або наркотичну залежність. Людина має до кінця зізнатися собі, що справжнім благом для питущого чи наркозалежного є професійна терапія. Слід показати родичу свою рішучість, не вдаючись до звинувачень і скандалів. Співзалежному необхідно залишити в минулому почуття жалості до близького. Надавати допомогу можна шляхом конструктивних розмов, не розв’язуючи при цьому замість залежного всі його проблеми.

Співзалежність – це біда для всієї родини. На кожного хворого, який зловживає спиртними напоями або вживає наркотики, знаходиться «особистий» співзалежний. У наркологічній клініці «УНС» добре знаються на специфічній проблемі, застосовують сучасні практики для її вирішення.

Надання психологічної допомоги для родичів алкозалежних людей.

Алкогольна залежність – це хвороба, від неї страждає не тільки той, хто має пристрасть до алкогольних напоїв, а й члени сім’ї, які його оточують. На тлі постійної напруги, у зв’язку з ситуацією, що склалася, може початися психологічний розлад. І підтримка в цьому випадку потрібна всім рідним, а саме психотерапія.

З найпершого звернення до лікаря, він зможе допомогти почати боротися з цією хворобою, адже в більшості випадків алкозалежні, для того, щоб почати лікування, потребують не тільки допомоги лікарів, а й участі своїх близьких. Тому конфіденційні прийоми психотерапевта проходять як протягом одужання, так і після. Звернувшись по допомогу в клініку, Ви допоможете собі, і насамперед алкозалежному члену сім’ї, який потребує в вас.

Яка саме психотерапія буде проведена членам сім’ї.

Консультація лікаря нарколога безкоштовно.

Уперше зіткнувшись із такою хворобою, як алкогольна залежність, не всі розуміють, як правильно з нею потрібно боротися. Дехто намагається знайти відповідь у соціальних мережах, хтось радиться з друзями та знайомими. До того ж існують хибні уявлення про те, що все минеться само собою. Але з усіх цих дій і припущень може стати тільки гірше. У кожній родині ситуація з алкозалежністю складається по-різному. Тому для кожного клієнта підхід і лікування йде індивідуальний. І щоб уникнути плачевних наслідків, до першого, до кого потрібно звернутися, це до компетентного лікаря, а саме лікаря-нарколога, який проконсультує і дасть рекомендації для подальших дій на повне і якнайшвидше одужання.

Групові сеанси.

Це допомога, завдяки якій Ви зможете наочно усвідомити, що з цією хворобою стикаються багато сімей, які також починали боротьбу з алкогольною залежністю. Люди, з якими Ви зустрінетеся, зможуть підтримати Вас на цьому шляху, оскільки самі проходили зі своїми родичами цей курс. Буде сказано багато корисних порад і відгуків, поетапні кроки до відновлення, оскільки ці сеанси проходять разом із кваліфікованими психіатрами. Вам пояснять правильний алгоритм поведінки з алкозалежними, допоможуть прибрати страх і сумніви, зрозуміти, що ще не все втрачено, і Ви відновите свої сімейні узи завдяки підтримці й допомозі лікарів.

Сімейні консультації з психіатром.

Коли вашим близьким людям доводиться стикатися з такою бідою, як алкогольна залежність. Найчастіше від заперечення цієї хвороби, безвиході та нерозуміння реальності того, що відбувається, виникають сварки, емоційні зриви, депресії, які спричиняють тріщину в сімейних стосунках. Ви, як істинно любляча людина, можете вирішити цю нелегку проблему, тим, що прийдете на сімейну психотерапію в клініку. Психолог зможе допомогти Вам і Вашим рідним відновити теплі, довірчі стосунки всередині сім’ї та посприяє позитивним результатам і шляхам до одужання. Адже це перший і найважливіший крок для лікування.

Психологічна підтримка після лікування.

Після того, як весь курс лікування буде пройдено, висококваліфікований лікар, а саме психотерапевт, продовжуватиме підтримувати та надавати психологічну допомогу як самому клієнту, так і його сім’ї. Адже головним завданням клініки є не тільки подолати хворобу, а й не допустити повторного зриву, який може статися на тлі найменшого стресу. Звернувшись до клініки «УНС», Ви допоможете розв’язати цю проблему раз і назавжди не тільки алкозалежному члену сім’ї, а й відновити моральний баланс рідних і близьких, для подальшого щасливого життя.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну