+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Реабілітація наркозалежних в Одесі

Реабілітація є обов'язковим етапом після лікування

Отримати консультацію

Реабілітація наркозалежних в Одесі від «УНС»

Наркозалежність – хронічне і смертельне захворювання, яке супроводжується сильним фізичним і психологічним бажанням вживати наркотики. Якщо своєчасно не буде проведено лікування і реабілітацію, на людину чекають різні проблеми зі здоров’ям і смерть.

Найкраще вчасно пройти комплексне лікування наркоманії. Тут передбачається проходження двох етапів. На першій стадії лікування лікарі прагнуть позбавити людину фізичної тяги до наркотиків, знімають ломку і позбавляють абстинентного синдрому. Другий етап – реабілітація наркозалежних в Одесі, що передбачає роботу хворого з психологами та психотерапевтами. У цьому разі дії спрямовані на те, щоб вилікувати залежність на психологічному рівні. Реабілітація наркозалежних – досить складний і тривалий процес. Тривалість реабілітаційного періоду залежить від того, як довго людина зловживає наркотиками.

Вартість кодування від наркоманії в Одесі

Кодування за методом Довженка від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Кодування від алкоголізму «Потрійний блок» від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Реабілітація – необхідність при лікуванні залежності

В Одесі функціонує багато реабілітаційних центрів, де можна пройти лікування і реабілітацію. У клініці «УНС» працюють досвідчені лікарі, які допоможуть впоратися людині із залежністю від наркотиків. На певних етапах, реабілітація передбачає допомогу тих людей, які вже змогли впоратися з цим захворюванням. Їхній результат надихатиме наркозалежних не кидати лікування, а прагнути до тверезого життя без наркотиків. Вони зможуть дати слушні поради та рекомендації, базуючись на власному досвіді. Реабілітація наркозалежних в Одесі в клініці «УНС» проходить під наглядом дипломованих лікарів, таких як нарколог, психолог і психіатр.

Одужання наркозалежних починається з того моменту, коли вони визнають факт наявності захворювання. Якщо вони розуміють, що їм потрібне лікування і реабілітація, можна розраховувати на позитивний результат. Лікарі розповідають хворим, як розвивається наркозалежність і як з нею боротися. Наркологи діляться тим, що необхідно зробити, щоб прийти до тверезого життя.

Реабілітація наркозалежних в Одесі обов’язково повинна навчити людину справлятися з життєвими труднощами без вживання наркотиків. З цією метою проводяться провокації та конфронтації, де наркозалежні люди переживають стрес без повернення до прийому наркотиків.

Більшість центрів, де проходить реабілітація наркозалежних закритого типу. Це необхідність для того, щоб людина не змогла покинути територію клініки без дозволу лікаря. Учаснику програми потрібно буде прийняти проблеми, оскільки втекти від них не вийде. Реабілітація наркозалежних спрямована на те, щоб людина повністю припинила вживати будь-які види психоактивних речовин.

Детоксикація

Під детоксикацією організму мається на увазі виведення токсинів з організму наркозалежних – це важливий етап під час лікування наркоманії. Крім очищення організму, відбувається нормалізація функції органів і життєво важливих систем.

Детоксикація – одна з перших процедур, до якої вдаються лікарі під час лікування залежності від алкоголю або наркотиків. Залежно від складності ситуації, процес детоксикації може тривати від 6 годин до двох тижнів. В результаті, організм людини повністю очищається від наркотичних засобів і продуктів його розпаду.

За допомогою представленої процедури, у наркозалежних в Одесі є можливість подолати неприємні симптоми абстинентного синдрому. При виконанні детоксикації лікар обов’язково буде враховувати особливості організму хворого і супутні захворювання при наркотичній залежності. Після очищення організму від токсинів, відбувається нормалізація роботи всього організму. Насамперед роблять акцент на психологічному стані.

Реабілітація та відновлення

Реабілітація наркозалежних в Одесі передбачає комплекс медичних, педагогічних, психологічних та інших заходів, які дають змогу людині відновитися після тривалого зловживання наркотичними засобами. Під час реабілітації вдається повернути втрачені здібності та знову адаптуватися до соціального середовища.

Клініка «УНС» в Одесі – місце, в якому реабілітація наркозалежних проходить максимально ефективно. Тут надають професійну допомогу як на ранній стадії захворювання, так і в запущених ситуаціях. Не варто затягувати в разі наркозалежності зі зверненням до фахівця, оскільки час позначиться на ситуації вельми негативно.

Комплексне лікування людей, які страждають від наркотичної залежності, може проходити виключно за бажанням хворого. Бажання родичів буде недостатньо для того, щоб вдатися до примусового лікування. На це потрібна спеціальна постанова суду. Проте потрібно враховувати і той момент, що примусова терапія такого складного захворювання, як наркоманія, не дасть позитивного ефекту в довгостроковій перспективі.

Клініка «УНС» у Одесі надає можливість проходження курсу лікування як у рамках стаціонару, так і в домашніх умовах. На жаль, наркоманія є підступною хворобою, яка зачіпає всі сфери життя людини. Фізичний, духовний та інтелектуальний стан наркозалежного погіршується. Соціальне життя руйнується: людина із залежністю від наркотиків має труднощі з роботою, проблеми з навчанням, свариться з близькими та рідними людьми. Інтереси людини помітно звужуються.

Проходячи через реабілітацію в наркології «УНС», людина перебуває під цілодобовим наглядом лікарів. У хворого є можливість у будь-який час доби отримувати підтримку кваліфікованих психологів, наркологів та інших фахівців. У наркозалежних є можливість відпочивати на території клініки, займатися спортом, спілкуватися з іншими людьми, які зіткнулися із залежністю, тощо. У клініці «УНС» використовуються різні методи, спрямовані на те, щоб відновити повноцінне і тверезе життя людини. Тривалість реабілітації та відновного курсу залежить від швидкості одужання хворого. Тривалість цього етапу визначається індивідуально в кожному випадку.

Лікування наркотичної залежності та подальші дії

За наявності ознак наркоманії, слід якомога раніше звернутися по наркологічну допомогу. В Одесі кваліфіковану допомогу отримати можна в наркологи «УНС». Навіть якщо лікування наркоманії проходило в домашніх умовах, найкраще, щоб реабілітація пройшла в клініці. Це дозволить людині звикнути до життя без наркотичних засобів і навчитися справлятися з тягою до наркотиків.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну