+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Білгород-Дністровському

Ефективне лікування алкогольної залежності під наглядом досвідчених лікарів.

Отримати консультацію

Лікування алкоголізму в Білгород-Дністровському від «УНС»

Далеко не кожна людина може утримуватися від вживання алкогольних напоїв. Є категорія людей, які прекрасно живуть без спиртного, але інші ж не уявляють свого життя без міцних напоїв. Захоплення алкогольними напоями часто переростає в захворювання, вилікуватися від якого неможливо без допомоги лікарів-наркологів.

Вартість лікування алкоголізму в Білгород-Дністровському

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Лікування згубної пристрасті проводять лікарі-наркологи клініки «УНС». Тут працюють висококваліфіковані лікарі з величезним досвідом. Терміни позбавлення від згубної пристрасті залежать від стадії захворювання і бажання клієнта кинути пити. Реабілітація під час боротьби з алкозалежністю відіграє найважливішу роль.

Якщо спиртне в житті ваших рідних стало єдиною радістю, час задуматися про лікування. Не завжди алкозалежні погоджуються на лікування, тут багато що залежить від рідних хворого. Якщо близькі люди наполягатимуть, алкозалежний все-таки дасть добро на проведення лікування алкоголізму. Члени сім’ї алкозалежного на початковому етапі лікування повинні намагатися підтримувати хворого. Часте вживання спиртних напоїв призводить до деградації особистості.

Лікування в наркологічній клініці «УНС» приведе вас до бажаного позитивного результату. Жителі міста Білгород-Дністровськ все частіше стали звертатися за допомогою до наркологів клініки для проведення лікування алкозалежності.

Лікування алкозалежності необхідно довірити лікарям-наркологам, самостійно впоратися з цією недугою практично неможливо.

Анонімне лікування алкоголізму

Багато алкозалежних людей не хочуть звертатися до нарколога від того, що бояться розголосу, адже репутація теж дуже важлива. Ті хворі, які хочуть позбутися алкогольної залежності, розуміють, що під час звернення до державного наркологічного диспансеру, в архіві медичного закладу збережуться дані про те, що вони проходили тут лікування алкоголізму. Збереження цієї інформації в майбутньому може сильно завадити, ось алкозалежні люди й не поспішають до лікарів.

Якщо Вас візьмуть на облік у наркологічному диспансері, то в майбутньому буде непросто влаштуватися на гідну роботу. Якщо Ви перебуваєте на наркообліку, вам не можна водити транспорт, мати зброю, обіймати деякі посади, зокрема працювати в правоохоронних органах. У людей, які перебувають на наркообліку, можуть виникнути ускладнення під час оформлення віз. Щоб уникнути неприємних наслідків від лікування алкоголізму, необхідно звернутися в клініку «УНС». Тут лікування проводиться повністю анонімно.

Під час лікування алкоголізму в «УНС» нема потреби пред’являти лікарям свої документи. Лікарів цікавлять тільки стан вашого здоров’я і подробиці протікання захворювання. На всі питання нарколога необхідно відповідати точно, це допомагає скласти правильний курс терапії. Лікування алкоголізму в клініці проводиться суворо конфіденційно й анонімно. Лікарі піклуються про вашу репутацію і про ваше майбутнє.

Вартість лікування алкоголізму

Успіх лікування алкоголізму багато в чому залежить від бажання клієнта кинути пити. Позитивний результат залежить від таких моментів:

 1. Хворий повинен визнавати той факт, що він хворий, і мати бажання позбутися тяги до спиртного.
 2. Лікування алкоголізму повинні проводити висококваліфіковані наркологи, самолікування в даній ситуації може викликати ускладнення.
 3. Кодування і психологічна допомога хворому.
 4. Грамотний курс реабілітації.

Лікування алкогольної залежності необхідно проводити в умовах стаціонару. Зважившись пройти курс лікування в клініці, кожен замислюється про вартість позбавлення від тяги до вживання спиртного.

При визначенні вартості лікування алкогольної залежності важливу роль відіграють такі чинники:

 • тяжкість стану резидента клініки
 • вік
 • тривалість вживання міцних напоїв
 • методи позбавлення від залежності та ціни на медикаменти
 • рівень наркологічної клініки
 • бажання хворого позбутися згубної пристрасті

Вартість лікування для кожного резидента клініки розраховується індивідуально. Хтось може оговтатися відразу ж після виведення із запою, а деяким для позбавлення від алкогольної залежності будуть потрібні додаткові медичні процедури.

Методи лікування алкогольної залежності

Позбавлення від алкогольної залежності в клініці «УНС» проводять за методикою «12 кроків».

Методи лікування алкогольної залежності складаються з 3 етапів:

 • Детоксикація – очищення організму хворого від продуктів розпаду етанолу. Після її проведення людина починає почуватися фізично краще. Залежно від ситуації детоксикацію можна проводити як вдома, так і в клініці. Рішення залишається за лікарем. Вдома детоксикацію проводять за допомогою інфузійної терапії. Додатково на розсуд лікаря використовуються седативні та психотропні препарати.
 • Реабілітація. Тривалість її курсу в клініці «УНС» становить від 1 місяця до пів року. Під час реабілітації з хворим працюють консультанти з алкозалежності та висококваліфіковані психологи. Після курсу реабілітації алкозалежний знову стає особистістю, запобігаються загрози зриву.
 • Ресоціалізація. Продовженням курсу реабілітації є ресоціалізація. Тривалість її курсу становить 6 місяців.

Примусове лікування алкоголізму

Багато людей не здатні протистояти алкогольній залежності. В основному причина криється в тому, що люди морально слабкі. Багато хто вважає, що на дні склянки можна знайти розв’язання своєї проблеми. Алкозалежність є не тільки фізичним, але й психологічним захворюванням. Регулярне вживання спиртних напоїв призводить до порушення роботи внутрішніх органів людини, виникають серйозні захворювання. Турботливі родичі замислюються над тим, як допомогти близькій людині.

Багато алкозалежних не бажають звертатися в наркологічні клініки за допомогою. Вони не визнають того, що залежать від міцних напоїв. Така категорія хворих вважає, що самі в будь-який час, за бажання зможуть відмовитися від спиртного. У таких випадках родичі хворого повинні задуматися про примусове позбавлення хворого алкозалежності. Тільки такий вид терапії в деяких випадках може бути порятунком для хворого. Необхідно докласти масу зусиль і переконати алкозалежного в тому, що він хворий і йому потрібна допомога лікаря. Крики та докори на алкозалежного не приведуть до успіху.

Рідні повинні постаратися переконати хворого скористатися консультацією нарколога.

Якщо ж хворий категорично відмовляється від наркологічної допомоги, час скористатися послугою примусового лікування. Клініка «УНС» надає цей вид послуги своїм резидентам.

Примусовий метод терапії починається з консультації психолога. У багатьох випадках після кількох сеансів із психотерапевтом, клієнт погоджується на проходження лікування. Якщо ж психолог не допомагає, під час примусового позбавлення від алкозалежності використовуються медикаменти. Не варто переживати, за грамотного підходу можна назавжди позбутися алкогольної залежності.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top