+38 066 004 3376
Працюємо цілодобово

Виведення із запою вдома в Києві

Виведення із запою вдома доцільно проводити при короткострокових запоях, до 10 днів. Послуга абсолютно анонімна, та не зашкодить вашій репутаціі.

Отримати консультацію

Виведення із запою в домашніх умовах ефективно і безпечно

Виведення із запою вдома в Києві – це зручна і комфортна процедура, оскільки здійснюється в домашній обстановці. Вам не потрібно нікуди їхати, потрібно лише здійснити телефонний дзвінок або залишити свій номер телефону у формі зворотного зв’язку. Замовивши процедуру, Ви зведете до мінімуму стресові ситуації від переїзду в клініку самостійно. Виведення із запою знімає тягу до алкоголю, але не гарантує тривалого утримання від спиртного. Не ризикуйте і не експериментуйте – скористайтеся послугами кваліфікованого лікаря нарколога вдома, в офісі або в іншому зручному для Вас місці.

Зміст

Вартість виведення із запою на дому в Киевi

Економ від 4 100 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Що таке виведення із запою вдома?

Якщо пацієнт перебуває в запійному стані не більше 10 днів і його організм ще не виснажений, то провести виведення із запою вдома буде відносно безпечно. У цьому випадку в обов’язковому порядку враховується вік алкозалежного, загальний стан його здоров’я, спадкові захворювання і психічний стан. Цю інформацію можна збирати в телефонному режимі, і якщо не буде протипоказань, диспетчер клініки відправить до Вас додому медичну бригаду, у складі якої обов’язково є кваліфікований лікар-нарколог.

Перед процедурою він обстежить клієнта, щоб визначити необхідний комплекс ліків і їх дозування. Виведення із запою вдома в Києві – це безпечна і досить поширена послуга. Вона охоплює процедури на основі багатокомпонентних крапельниць, що очищають і знімають гостру інтоксикацію. Крапельниці від запою швидко очищають організм від токсичних речовин. У поєднанні із заспокійливими препаратами, вони особливо ефективні. Процедуру виведення із запою проходить на дому в обов’язковому порядку проводить досвідчений нарколог. Він присутній протягом усієї процедури і перебуває поруч до тих пір, поки стан клієнта не стабілізується. Після завершення залишить лікарські препарати і дасть необхідні рекомендації щодо їх застосування, а також, можливо, запропонує пройти повне обстеження в клініці, якщо буде така необхідність.

За тривалості зловживання спиртним понад 10 днів, не рекомендується здійснювати виведення із запою вдома, оскільки в разі тривалого вживання алкоголю, ризики виникнення ускладнень, під час зняття інтоксикації, збільшуються.

Загальні рекомендації, коли можна проводити виведння із запою в домашніх умовах?

Виведення із запою вдома в Києві рекомендується здійснювати в разі короткострокових запоїв і в разі, якщо організм пацієнта не зазнав сильного виснаження і всі його функції в нормі. Коли наркологи клініки “УНС” визначають можливість термінового виведення із запою вдома, вони звертають увагу на вік клієнта, спиртні напої, які він вживає, тривалість вживання і загальний стан здоров’я. Якщо були визначені протипоказання для проведення процедури вдома, то нарколог, який прибув на виклик, надає необхідну допомогу і пропонує продовжити лікування в стаціонарі.

Коли процедура в домашніх умовах протипоказана?

Відмова у виведенні із запою вдома може бути обумовлена низкою причин, які можуть варіюватися залежно від конкретної ситуації та стану здоров’я людини.

Деякі з основних причин, через які може бути відмовлено у виведенні із запою вдома, включають:

 • Серйозні проблеми зі здоров’ям, які можуть бути посилені виведенням із запою вдома без належного медичного спостереження і лікування.
 • Необхідність медикаментозного лікування, яке вимагає спостереження лікаря або медичного персоналу.
 • Порушення психічного стану, яке може призвести до небезпечних для життя або здоров’я наслідків.
 • Непередбачувана поведінка людини, яка може стати загрозою для себе та оточуючих.
 • Необхідність додаткової допомоги та підтримки для близьких або родичів, які не можуть забезпечити безпеку людини, яка потребує виведення із запою вдома.

Остаточне рішення про можливість виведення із запою вдома має бути ухвалене лікарем, який приїхав на виклик, після ретельної оцінки стану здоров’я людини і всіх можливих ризиків і протипоказань.

Термінове виведення із запою

Термінове виведення із запою вдома в Києві здійснюється за допомогою використання спеціалізованих медикаментів. Завдяки фармакологічним властивостям яких знижується тяга до спиртних напоїв і відбувається повне очищення від токсичних сполук алкоголю. Очищення від токсичних сполук дуже важливе, адже саме вони спричиняють інтоксикацію та абстинентний синдром. Початкова стадія терапії здійснюється виключно медикаментозним методом, оскільки алкозалежний на даному етапі вже не може самостійно контролювати свої бажання щодо вживання спиртного. Виведення із запою з виїздом додому із застосуванням медикаментів завдяки використанню нейролептиків і седативних препаратів дозволяє нормалізувати психологічний стан алкозалежного клієнта.

Підтримка ослабленого від постійного вживання алкоголю організму здійснюється застосуванням препаратів, спрямованих на відновлення нормального функціонування всіх життєво важливих систем і органів людського організму.

Виведення із запою вдома в Києві

Усі послуги, що надаються клінікою “УНС”, здійснюються абсолютно анонімно. Ми не розголошуємо відомості про своїх клієнтів. Звертаючись до клініки за допомогою, Ви можете бути повністю впевнені в конфіденційності та анонімності всіх послуг, що надаються. Ваші дані не стануть доступні для системи державного обліку.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 55 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 70 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну