+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Виведення із запою вдома в Києві

Виведення із запою вдома доцільно проводити при короткострокових запоях, до 10 днів.

Отримати консультацію

Виведення із запою в домашніх умовах ефективно і безпечно

Виведення із запою вдома в Києві – це зручна і комфортна процедура, оскільки здійснюється в домашній обстановці. Вам не потрібно нікуди їхати, потрібно лише здійснити телефонний дзвінок або залишити свій номер телефону у формі зворотного зв’язку. Замовивши процедуру, Ви зведете до мінімуму стресові ситуації від переїзду в клініку самостійно. Виведення із запою знімає тягу до алкоголю, але не гарантує тривалого утримання від спиртного. Не ризикуйте і не експериментуйте – скористайтеся послугами кваліфікованого лікаря нарколога вдома, в офісі або в іншому зручному для Вас місці.

Вартість виведення із запою вдома в Києві

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Що таке виведення із запою вдома?

Виведення із запою вдома лікарями клініки «УНС» – повна альтернатива тій самій процедурі, проведеній в умовах клініки. Однак у деяких ситуаціях можливі протипоказання. Щоб їх виключити, перед початком маніпуляцій нарколог проводить огляд хворого і розмовляє з ним і його родичами. Таким чином він не тільки попереджає можливі побічні ефекти, а й складає загальну картину стану хворого, яка допоможе під час вибору курсу реабілітації.

На другій стадії алкогольної залежності найчастіше однієї волі хворого вже недостатньо, щоб припинити систематичне вживання спиртних напоїв. Виникає така важка ситуація як запій: алкоголь вживається протягом тривалого часу, водночас хворий часто практично не їсть і страждає від безсоння. Самостійне виведення із запою в такій ситуації небезпечне: організм алкозалежного виснажений внаслідок тривалої інтоксикації.

Якщо пацієнт перебуває в запійному стані не більше 10 днів і його організм ще не виснажений, то провести виведення із запою вдома буде відносно безпечно. У цьому випадку в обов’язковому порядку враховується вік алкозалежного, загальний стан його здоров’я, спадкові захворювання і психічний стан. Цю інформацію можна збирати в телефонному режимі, і якщо не буде протипоказань, диспетчер клініки відправить до Вас додому медичну бригаду, у складі якої обов’язково є кваліфікований лікар-нарколог.

Перед процедурою він обстежить клієнта, щоб визначити необхідний комплекс ліків і їх дозування. Виведення із запою вдома в Києві – це безпечна і досить поширена послуга. Вона охоплює процедури на основі багатокомпонентних крапельниць, що очищають і знімають гостру інтоксикацію. Крапельниці від запою швидко очищають організм від токсичних речовин. У поєднанні із заспокійливими препаратами, вони особливо ефективні. Процедуру виведення із запою проходить на дому в обов’язковому порядку проводить досвідчений нарколог. Він присутній протягом усієї процедури і перебуває поруч до тих пір, поки стан клієнта не стабілізується. Після завершення залишить лікарські препарати і дасть необхідні рекомендації щодо їх застосування, а також, можливо, запропонує пройти повне обстеження в клініці, якщо буде така необхідність.

За тривалості зловживання спиртним понад 10 днів, не рекомендується здійснювати виведення із запою вдома, оскільки в разі тривалого вживання алкоголю, ризики виникнення ускладнень, під час зняття інтоксикації, збільшуються.

Загальні рекомендації, коли можна проводити виведння із запою в домашніх умовах?

Виведення із запою вдома в Києві рекомендується здійснювати в разі короткострокових запоїв і в разі, якщо організм пацієнта не зазнав сильного виснаження і всі його функції в нормі. Коли наркологи клініки «УНС» визначають можливість термінового виведення із запою вдома, вони звертають увагу на вік клієнта, спиртні напої, які він вживає, тривалість вживання і загальний стан здоров’я. Якщо були визначені протипоказання для проведення процедури вдома, то нарколог, який прибув на виклик, надає необхідну допомогу і пропонує трансфер в клініку, де більше можливостей для лікарів.

Коли процедура в домашніх умовах протипоказана?

Відмова у виведенні із запою вдома може бути обумовлена низкою причин, які можуть варіюватися залежно від конкретної ситуації та стану здоров’я людини.

Деякі з основних причин, через які може бути відмовлено у виведенні із запою вдома, включають:

 • Серйозні проблеми зі здоров’ям, які можуть бути посилені виведенням із запою вдома без належного медичного спостереження і кваліфікованої допомоги
 • Необхідність медикаментозної терапії, яке вимагає спостереження лікаря або медичного персоналу.
 • Порушення психічного стану, яке може призвести до небезпечних для життя або здоров’я наслідків.
 • Непередбачувана поведінка людини, яка може стати загрозою для себе та оточуючих.
 • Необхідність додаткової допомоги та підтримки для близьких або родичів, які не можуть забезпечити безпеку людини, яка потребує виведення із запою вдома.

Остаточне рішення про можливість виведення із запою вдома має бути ухвалене лікарем, який приїхав на виклик, після ретельної оцінки стану здоров’я людини і всіх можливих ризиків і протипоказань.

Небезпека самостійного виведення із запою

Абстиненція, що настає після припинення надходження етанолу, порушує роботу внутрішніх органів і може стати причиною виникнення важких ускладнень, аж до летального результату. При цьому доставка хворого в клініку може бути ускладнена або неможлива як його станом, так і небажанням афішувати захворювання. Але і спроби впоратися з проблемою за допомогою народних засобів категорично не рекомендуються. Безпечніший і дієвіший спосіб – провести виведення із запою вдома в Києві, викликавши нарколога клініки «УНС» для проведення необхідних процедур і загального контролю над ситуацією.

Виведення із запою під контролем медиків необхідне, якщо хворий вживає алкоголь протягом тривалого часу і його стан характеризується низкою симптомів:

 • алкозалежний страждає від головного болю, запаморочення
 • у нього сильна нудота, блювота, що свідчать про важке отруєння етанолом
 • свідомість сплутана, можливі галюцинації або марення
 • спостерігаються порушення серцевого ритму
 • у хворого виражений тремор кінцівок
 • виникає безсоння, напади безпричинної тривоги або паніки

Ці ознаки свідчать, що хворому потрібна екстрена допомога нарколога, отримати яку він зможе вдома, безпечно й анонімно. Важливо розуміти, що за відсутності кваліфікованої допомоги стан людини може погіршитися, і тоді важких наслідків не уникнути.

Запій може тривати від кількох днів до кількох місяців. Весь цей час хворий не тільки отруює себе продуктами розпаду алкоголю, а й позбавляє організм життєво необхідних речовин. Часто виведення із запою стає екстреним заходом, здатним врятувати людині життя в разі сильного виснаження або отруєння. Відмова від кваліфікованої допомоги, спроби впоратися з ситуацією самостійно можуть призвести до критичного стану і хворий просто не доживе до приїзду нарколога.

Уникнути цього досить просто: потрібно лише зателефонувати за вказаними телефонами і проконсультуватися з наркологом щодо можливості провести виведення із запою в Києві. Можливо хворого навіть не доведеться госпіталізувати: клініка проводить процедуру вдома, якщо до цього немає виражених протипоказань.

Термінове виведення із запою

Термінове виведення із запою вдома в Києві здійснюється за допомогою використання спеціалізованих медикаментів. Завдяки фармакологічним властивостям яких знижується тяга до спиртних напоїв і відбувається повне очищення від токсичних сполук алкоголю. Очищення від токсичних сполук дуже важливе, адже саме вони спричиняють інтоксикацію та абстинентний синдром. Початкова стадія терапії здійснюється виключно медикаментозним методом, оскільки алкозалежний на даному етапі вже не може самостійно контролювати свої бажання щодо вживання спиртного. Виведення із запою з виїздом додому із застосуванням медикаментів завдяки використанню нейролептиків і седативних препаратів дозволяє нормалізувати психологічний стан алкозалежного клієнта.

Підтримка ослабленого від постійного вживання алкоголю організму здійснюється застосуванням препаратів, спрямованих на відновлення нормального функціонування всіх життєво важливих систем і органів людського організму.

Виведення із запою вдома в Києві

Після огляду, якщо протипоказань немає і термінова госпіталізація не потрібна, нарколог проводить детоксикацію за допомогою крапельниці. Препарати підбираються індивідуально. Вони відновлюють порушений водно-сольовий баланс, очищають організм від продуктів розпаду етанолу, нормалізують серцеву діяльність. Проводиться симптоматичне усунення порушень роботи внутрішніх органів. Однак важливо розуміти: зняття гострих симптомів не означає повного одужання. Після того як було проведено виведення із запою вдома, рекомендується звернутися в клініку для того, щоб запобігти можливості рецидиву і пройти курс реабілітації.

Виклик нарколога додому – гарантія не тільки ефективності, а й безпеки процедури. Вибір лікарських засобів та їх дозування проводяться тільки після ретельного огляду хворого, всі препарати і методики сертифіковані, наркологи мають великий досвід з виведення із запою. При своєчасному зверненні хворий досить швидко відчує полегшення і зануриться в сон: до складу крапельниць включені седативні речовини. Якщо ж стан пацієнта потребує ретельного медичного контролю, лікар запропонує госпіталізацію в клініку.

Звернутися в клініку «УНС», щоб замовити виведення із запою вдома, ви можете цілодобово. Отримати більш детальну інформацію про послугу можна за телефоном під час безкоштовної консультації. Якщо хтось із ваших близьких протягом кількох днів постійно вживає алкоголь, при цьому відмовляючись від їжі, скаржачись на безсоння, нудоту, головний біль – зверніться до клініки «УНС» у Києві. Можливо, саме цей дзвінок зможе допомогти своєчасно провести виведення із запою вдома і, в кінцевому підсумку, врятувати людині життя.

Усі послуги, що надаються клінікою «УНС», здійснюються абсолютно анонімно. Ми не розголошуємо відомості про своїх клієнтів. Звертаючись до клініки за допомогою, Ви можете бути повністю впевнені в конфіденційності та анонімності всіх послуг, що надаються. Ваші дані не стануть доступні для системи державного обліку.

❓Як можна організувати виведення із запою вдома?

Для виведення із запою вдома зверніться по допомогу до спеціалізованих клінік, що надають послуги виклик нарколога додому. Ви також можете звернутися в медичні центри або реабілітаційні установи, які надають домашню допомогу при відновленні після запою. Але в жодному разі не намагайтесь лікувати людину самостійно.

❓Основні складники успішного виходу зі стану запою вдома

Основні кроки включають в себе звернення до кваліфікованих лікарів. Дотримання отриманих рекомендацій від лікаря-нарколога, прийом призначених медикаментів і дотримання режиму дня під час відновлення.

❓Як довго може зайняти процес виведення із запою вдома?

Тривалість процесу залежить від індивідуальних характеристик пацієнта, стадії залежності, а також від того, як ефективно дотримуються рекомендацій лікаря. Зазвичай це може зайняти від кількох днів до тижня.

❓Які послуги надаються під час виведення із запою вдома?

Лікарі які проводять домашнє виведення із запою, надають медичне спостереження, психологічну підтримку, призначають лікування, а також допомагають розробити індивідуальний план відновлення і запобігання рецидивам.

❓Які чинники можуть вплинути на успішність виведення із запою вдома?

Успіх виведення із запою вдома залежить від багатьох чинників, таких як мотивація пацієнта, підтримка рідних та друзів, якість медичної допомоги, дотримання рекомендацій лікаря, а також готовність змінити спосіб життя. Важлива також психологічна стабільність пацієнта.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top