+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Виведення із запою вдома в Києві

Виведення із запою вдома в Києві доцільн опроводити при запоях до 10 днів.

Отримати консультацію

Виведення із запою в домашніх умовах ефективно і безболісно

Виведення із запою вдома в Києві – це зручна і комфортна процедура. Вам не потрібно нікуди їхати, потрібно лише викликати нарколога. Замовивши процедуру, Ви зведете до мінімуму ймовірність стресів, оскільки процедура здійснюється в домашній обстановці. Не ризикуйте і не експериментуйте із самолікуванням – скористайтеся послугами кваліфікованого лікаря нарколога вдома, в офісі або в іншому зручному для Вас місці.

Вартість виведення із запою вдома в Києві

Консультація нарколога безкоштовно
Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Як проходить процедура виведення із запою вдома в Києві?

Виведення із запою вдома лікарями клініки “УНС” – повна альтернатива тій самій процедурі, проведеній в умовах клініки. Однак у деяких ситуаціях можливі протипоказання. Щоб їх виключити, перед початком маніпуляцій нарколог проводить огляд хворого і розмовляє з ним і його родичами. Таким чином він не тільки попереджає можливі побічні ефекти, а й складає загальну картину стану хворого, яка допоможе при виборі курсу лікування. Але слід враховувати, що виведення із запою і консультація нарколога не замінюють повноцінний курс лікування і реабілітації алкозалежних.

На другій стадії алкоголізму часто одного бажання хворого вже недостатньо, щоб припинити систематичне вживання спиртних напоїв. Виникає така важка ситуація як запій: алкоголь вживається протягом тривалого часу, водночас хворий часто практично не їсть і страждає від безсоння. Самостійне виведення із запою вдома в такій ситуації небезпечне: організм алкозалежного виснажений внаслідок тривалої інтоксикації. Процес виведення із запою вдома під керівництвом досвідченого нарколога проходить у кілька етапів для забезпечення максимальної безпеки та ефективності. Спочатку проводиться первинна консультація, під час якої лікар оцінює стан пацієнта, виявляє можливі протипоказання і визначає оптимальну тактику лікування.

Що включає візит нарколога:

 1. нарколог проодить огляд та збір анамнеза, спілкується з рідними
 2. пацієнт займає зручне місце для початку вивиедення із запою
 3. лікар готує одноразові витратні матеріали та необхідні медикаменти
 4. установлюють катетер через який буде надходити суміш крапельниці
 5. по процедури пацієнт ще пів години знаходиться під наглядом нарколога

Проведення процедури вдома

Виведення із запою вдома допомагає зняти тягу до алкоголю, але не гарантує тривалого утримання від спиртного. Тому після виведення із запою вдома в Києві клініка “УНС” пропонує комплексну програму лікування алкогольної залежності різної тривалості – від 1 до 6 місяців. Вона охоплює медикаментозну терапію, психотерапевтичні сеанси, а також послуги із соціальної адаптації та реабілітації. У процесі реабілітації застосовуються сучасні психотерапевтичні методики, працетерапія, арт-терапія та інші підходи для відновлення фізичного і психологічного здоров’я. Виведення із запою під контролем досвідченого нарколога забезпечує максимальний комфорт, конфіденційність і безпеку процедури. Всі маніпуляції проводяться з використанням сертифікованих методик і препаратів, підібраних індивідуально. Після основного курсу можливий подальший супровід під час реабілітації для закріплення результатів..

За тривалості зловживання спиртним понад 10 днів не рекомендується здійснювати виведення із запою вдома, оскільки в разі тривалого вживання алкоголю ризики виникнення ускладнень під час зняття інтоксикації збільшуються.

Коли можна проводити виведення із запою вдома?

Виведення із запою в домашніх умовах рекомендується проводити в разі короткострокових запоїв. Коли організм пацієнта не зазнав сильного виснаження і всі його функції в нормі. Коли наркологи клініки «УНС» визначають можливість виведення із запою вдома, вони звертають увагу на вік клієнта, спиртні напої, які він вживає, тривалість вживання, спадкові захворювання, психічний і загальний стан здоров’я. Якщо були виявлені протипоказання для проведення процедури вдома, то нарколог, який прибув на виклик, надає необхідну допомогу і пропонує продовжити лікування в стаціонарі.

Виведення із запою під контролем медиків необхідне, якщо хворий вживає алкоголь протягом тривалого часу і його стан характеризується низкою симптомів:

 • головний біль та запаморочення
 • сильна нудота й блювота, що свідчить про важке отруєння етанолом
 • свідомість сплутана, можливі галюцинації або марення
 • спостерігається порушення серцевого ритму
 • у хворого виражений тремор кінцівок
 • безсоння, напади безпричинної тривоги або паніки

Ці ознаки свідчать, що хворому потрібна екстрена допомога нарколога, отримати яку він зможе вдома, безпечно й анонімно. Важливо розуміти, що за відсутності кваліфікованої допомоги стан людини може погіршитися, і тоді важких наслідків не уникнути. Запій може тривати від кількох днів до кількох місяців. Весь цей час хворий не тільки отруює себе продуктами розпаду алкоголю, а й позбавляє організм життєво необхідних речовин.

Термінове виведення із запою

Виведення із запою вдома в Києві, в терміновому порядку, здійснюється за допомогою використання спеціалізованих медикаментів. Завдяки фармакологічним властивостям яких знижується тяга до спиртних напоїв і відбувається повне очищення від токсичних сполук алкоголю. Очищення від токсичних сполук дуже важливе, адже саме вони спричиняють інтоксикацію та абстинентний синдром. Початкова стадія терапії здійснюється виключно медикаментозним методом, оскільки алкозалежний на даному етапі вже не може самостійно контролювати свої бажання щодо вживання спиртного. Виведення із запою з виїздом додому із застосуванням медикаментів завдяки використанню нейролептиків і седативних препаратів дозволяє нормалізувати психологічний стан алкозалежного клієнта.

Підтримка ослабленого від постійного вживання алкоголю організму здійснюється застосуванням препаратів, спрямованих на відновлення нормального функціонування всіх життєво важливих систем і органів людського організму.

Протипоказання для виведення із запою вдома

Відмова у проведенні процедури в домашніх умовах може бути обумовлена низкою причин, які варіюються залежно від конкретної ситуації та стану здоров’я людини.

Протипоказання для виведення із запою вдома, включають:

 • Серйозні проблеми зі здоров’ям, які можуть бути посилені виведенням із запою вдома без належного медичного спостереження і кваліфікованої допомоги.
 • Необхідність медикаментозної терапії, яке вимагає додаткового спостереження лікаря або медичного персоналу.
 • Порушення психічного стану, яке може призвести до небезпечних для життя або здоров’я наслідків.
 • Непередбачувана поведінка людини, яка може стати загрозою для себе та оточуючих.
 • Необхідність додаткової допомоги та підтримки для близьких або родичів, які не можуть забезпечити безпеку людини, яка потребує виведення із запою вдома.

Коли наркологи клініки «УНС» визначають можливість термінового виведення із запою вдома, вони звертають увагу на вік клієнта, спиртні напої, які він вживає, тривалість вживання і загальний стан здоров’я. Якщо були виявлені протипоказання, то нарколог, який прибув на виклик, надає необхідну допомогу і пропонує трансфер в клініку, де можливості лікарів щначно ширші. Остаточне рішення про можливість виведення із запою вдома має бути ухвалене лікарем, який приїхав на виклик, після ретельної оцінки стану здоров’я людини і всіх можливих ризиків і протипоказань.

Небезпека самостійного виведення із запою

Абстиненція, що настає після припинення надходження етанолу, порушує роботу внутрішніх органів і може стати причиною виникнення важких ускладнень, аж до летального результату. При цьому доставка залежного в клініку може бути ускладнена або неможлива як його станом, так і небажанням афішувати захворювання. Спроби впоратися з проблемою за допомогою народних засобів категорично заборонені. Безпечно і значно дієвіше – провести виведення із запою вдома в Києві. Для цього викличте нарколога клініки «УНС», лікар проведе всі для проведення необхідних процедур і загального контролю над ситуацією.

Запій може тривати від кількох днів до кількох місяців. Весь цей час хворий не тільки отруює себе продуктами розпаду алкоголю, а й позбавляє організм життєво необхідних речовин. Часто виведення із запою стає екстреним заходом, здатним врятувати людині життя в разі сильного виснаження або отруєння. Відмова від кваліфікованої допомоги, спроби впоратися з ситуацією самостійно можуть призвести до того, що лікування запізниться і хворий просто не доживе до приїзду нарколога. Уникнути цього досить просто: потрібно лише зателефонувати за вказаними телефонами і проконсультуватися з наркологом щодо можливості провести виведення із запою вдома в Києві. Можливо, для лікування хворого навіть не доведеться госпіталізувати: клініка проводить процедуру в домашніх умовах, якщо до цього немає виражених протипоказань.

Анонімне виведення із запою вдома в Києві

Після огляду, якщо протипоказань немає і термінова госпіталізація не потрібна, нарколог проводить детоксикацію за допомогою крапельниці. Препарати підбираються індивідуально. Вони відновлюють порушений водно-сольовий баланс, очищають організм від продуктів розпаду етанолу, нормалізують серцеву діяльність. Проводиться симптоматичне лікування порушень роботи внутрішніх органів. Однак важливо розуміти: зняття гострих симптомів не означає повного одужання. Після того як було проведено виведення із запою вдома, рекомендується звернутися в клініку для того, щоб запобігти можливості рецидиву і провести відновлювальне лікування.

Виклик нарколога додому – гарантія не тільки ефективності, а й безпеки процедури. Вибір лікарських засобів та їх дозування проводяться тільки після ретельного огляду хворого, всі препарати і методики сертифіковані, наркологи мають великий досвід з виведення із запою. При своєчасному зверненні хворий досить швидко відчує полегшення і зануриться в сон: до складу крапельниць включені седативні речовини. Якщо ж стан пацієнта потребує ретельного медичного контролю, лікар запропонує госпіталізацію в клініку.

Звернутися в клініку “УНС”, щоб замовити виведення із запою вдома, ви можете цілодобово. Отримати більш детальну інформацію про послугу можна за телефоном під час безкоштовної консультації. Якщо хтось із ваших близьких протягом кількох днів постійно вживає алкоголь, при цьому відмовляючись від їжі, скаржачись на безсоння, нудоту, головний біль – зверніться до клініки “УНС” у Києві. Можливо, саме цей дзвінок зможе допомогти своєчасно провести виведення із запою вдома і зрештою, врятувати людині життя.

Усі послуги, що надаються “УНС”, здійснюються абсолютно анонімно. Ми не розголошуємо відомості про своїх клієнтів. Звертаючись до клініки по допомогу, Ви можете бути повністю впевнені в конфіденційності та анонімності всіх послуг, що надаються. Ваші дані не стануть доступні для системи державного обліку.

Переваги наркологчної клініки «УНС»

Алкогольна залежність – це серйозна проблема, яка вимагає професійного підходу і своєчасної допомоги. Клініка “УНС” спеціалізується на наданні кваліфікованої наркологічної допомоги, включно з виведенням із запою вдома в Києві. Ми розуміємо, наскільки важливо для пацієнта отримати допомогу в комфортній і безпечній обстановці, тому пропонуємо послуги, які поєднують в собі ефективність стаціонарного лікування зі зручністю домашніх умов.

Наші переваги:

 • Швидкий виїзд бригади протягом 30 хвилин після виклику
 • Висококваліфікований персонал із міжнародними сертифікатами
 • Комфортні умови лікування у звичній домашній обстановці
 • Комплексний підхід: детоксикація та психологічна підтримка
 • Постійна підтримка і супровід у процесі реабілітації
 • Повна конфіденційність і анонімність

Боротьба з алкогольною залежністю – це шлях, який вимагає рішучості та підтримки професіоналів. Ми готові стати вашим надійним партнером на цьому шляху. Наші лікарі не тільки допоможуть впоратися з гострим станом, а й запропонують програму подальшої реабілітації, щоб закріпити результат. Пам’ятайте, кожен день зволікання посилює хворобу. Зателефонуйте нам просто зараз, щоб отримати консультацію і почати процес одужання. Наша команда готова відповісти на всі ваші запитання і запропонувати оптимальне рішення саме для вашої ситуації. Зробіть перший крок до нового життя разом з наркологічною клінікою в Києві “УНС”.

❓Як можна організувати виведення із запою вдома?

Для виведення із запою вдома зверніться по допомогу до спеціалізованих клінік, що надають послуги виклик нарколога додому. Ви також можете звернутися в медичні центри або реабілітаційні установи, які надають домашню допомогу при відновленні після запою. Але в жодному разі не намагайтесь лікувати людину самостійно.

❓Основні складники успішного виходу зі стану запою вдома

Основні кроки включають в себе звернення до кваліфікованих лікарів. Дотримання отриманих рекомендацій від лікаря-нарколога, прийом призначених медикаментів і дотримання режиму дня під час відновлення.

❓Як довго може зайняти процес виведення із запою вдома?

Тривалість процесу залежить від індивідуальних характеристик пацієнта, стадії залежності, а також від того, як ефективно дотримуються рекомендацій лікаря. Зазвичай це може зайняти від кількох днів до тижня.

❓Які послуги надаються під час виведення із запою вдома?

Лікарі які проводять домашнє виведення із запою, надають медичне спостереження, психологічну підтримку, призначають лікування, а також допомагають розробити індивідуальний план відновлення і запобігання рецидивам.

❓Які чинники можуть вплинути на успішність виведення із запою вдома?

Успіх виведення із запою вдома залежить від багатьох чинників, таких як мотивація пацієнта, підтримка рідних та друзів, якість медичної допомоги, дотримання рекомендацій лікаря, а також готовність змінити спосіб життя. Важлива також психологічна стабільність пацієнта.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну