+38 050 700 50 18
Працюємо цілодобово

Виведення із запою вдома в Києві

Виведення із запою вдома доцільно проводити при короткострокових запоях, до 10 днів. Послуга абсолютно анонімна, та не зашкодить вашій репутаціі.

Отримати консультацію

Зміст

Вартість виведення із запою на дому в Киевi

Економвід 4 100 грн
Стандартвід 4 600 грн
Комплексвід 5 100 грн

Не ризикуйте і не експериментуйте – скористайтеся послугами кваліфікованого лікаря нарколога вдома, в офісі або в іншому зручному для Вас місці. Безболісні методики, сучасні препарати, повна анонімність та прибуття протягом 40 хвилин.

Що таке виведення із запою вдома?

Якщо пацієнт знаходиться у стані запою не більше 10 днів і його організм ще не виснажений, то вивести із запою вдома буде відносно безпечно. У цьому випадку обов’язково враховується вік алкозалежного, загальний стан його здоров’я, спадкові захворювання та психічний стан. Цю інформацію можна збирати в телефонному режимі і якщо не буде протипоказань, диспетчер клініки відправить до Вас додому медичну бригаду, у складі якої обов’язково є кваліфікований лікар-нарколог.

Перед процедурою він обстежує клієнта, щоб визначити необхідний комплекс ліків та їхнє дозування. Виведення із запою з виїздом додому – це безпечна та досить поширена послуга у Києві. Вона включає процедури на основі багатокомпонентних очищаючих крапельниць, що усувають гостру інтоксикацію . Крапельниці швидко очищають організм від токсичних речовин. У поєднанні із заспокійливими препаратами, вони особливо ефективні. Через те, що виведення із запою проходить вдома, то її обов’язково проводить досвідчений нарколог. Він присутній на протязі всієї процедури і знаходиться поруч, доки стан клієнта не стабілізується. Після завершення залишить лікарські препарати та дасть необхідні рекомендації щодо їх застосування, а також, можливо, запропонує пройти повне обстеження у клініці, якщо буде така потреба.

Виклик нарколога додому для виведення із запою – це зручна та комфортна процедура, оскільки здійснюється у домашній обстановці. Вам не потрібно нікуди їхати, потрібно лише здійснити телефонний дзвінок або залишити номер телефону у формі зворотного зв’язку. Замовивши виведення із запою додому, Ви зведете до мінімуму стресові ситуації від переїзду до клініки самостійно. Виведення із запою знімає потяг до алкоголю, але не гарантує тривалої утримання від спиртного.

При тривалості зловживання спиртним більше 10 днів, не рекомендується здійснювати виведення із запою вдома, оскільки у разі тривалого вживання алкоголю ризики виникнення ускладнень при знятті інтоксикації збільшуються.

Загальні рекомендації, коли можна проводити виведння із запою в домашніх умовах?

Виведення із запою вдома рекомендується здійснювати при короткострокових запоях і у разі, якщо організм пацієнта не зазнав сильного виснаження та всі його функції в нормі. Коли наркологи клініки «УНС» визначають можливість термінового виведення із запою вдома вони звертають увагу на вік клієнта, вживані ним спиртні напої, тривалість вживання і загальний стан здоров’я. Якщо були визначені протипоказання для проведення процедури вдома, лікар прибув на виклик надає необхідну допомогу і пропонує продовжити лікування в стаціонарі.

Коли потрібно виведення із запою в стаціонарі?

Серед безлічі наркологічних клінік уКиєві особливими умовами відновлення виділяється клініка «УНС», що надає послуги цілодобово та анонімно. Лікування алкоголізму в клініці триває від 2 до 5 днів, залежно від загального фізіологічного стану клієнта. Стаціонарне лікування має свої переваги, головним з яких вважається спостереження за алкозалежними у цілодобовому режимі. Перебуваючи в клініці, клієнт завжди може розраховувати на миттєве надання допомоги у разі погіршення ситуації, оскільки він перебуває під постійним наглядом кваліфікованих лікарів. Стаціонарне лікування, на відміну від виведення із запою з виїздом додому, дозволяє використовувати високотехнологічне обладнання, якщо потрібно проведення додаткового обстеження. Це в свою чергу сприяє своєчасному усуненню всіляких побічних реакцій у організмі і зводить до мінімуму можливу загрозу здоров’ю.

Виведення із запою вдома здійснюється за допомогою спеціалізованих медикаментозних препаратів, які завдяки своїм фармакологічним властивостям знімають потяг до алкогольних напоїв, а також очищають організм від токсичних сполук алкоголю.

Очищення організму від продуктів розпаду алкоголю носить вирішальний характер, оскільки вони викликають гостру інтоксикацію і викликають абстинентний синдром. Застосування медикаментозного лікування є необхідним заходом, коли залежна людина вже не може самостійно впоратися з потягом до спиртних напоїв. Медикаментозне лікування передбачає використання препаратів, що знімають інтоксикацію, седативних засобів та нейролептиків. Останні сприяють нормалізації загального психологічного стану алкозалежної людини. Знижують підвищене почуття тривоги та дискомфорту, одночасно заспокоюючи всю нервову систему. Для того, щоб підтримати ослаблений в результаті тривалого запою організм, застосовуються ліки, які нормалізують функціональність всіх внутрішніх органів і систем організму. Лікарі клініки «УНС» у Києві проводять усі медичні процедури з максимально можливою безпекою та комфортом. Вони намагатимуться звести до мінімуму наслідки довгострокового зловживання алкогольними напоями та знизити ризик появи всіляких ускладнень.

Виведення із запою терміново і ефективно

Термінове виведення із запою вдома здійснюється за допомогою використання спеціалізованих медикаментів. Завдяки фармакологічним властивостям яких знижується потяг до спиртних напоїв та відбувається повне очищення від токсичних сполук алкоголю. Очищення від токсинів дуже важливе, адже саме вони викликають інтоксикацію та абстинентний синдром. Початкова стадія терапії здійснюється виключно медикаментозним методом, оскільки алкозалежний на даному етапі вже не може самостійно контролювати свої бажання щодо вживання спиртного. Виведення із запою з виїздом додому із застосуванням медикаментів завдяки використанню нейролептиків та седативних препаратів дозволяє нормалізувати психологічний стан алкозалежного клієнта.

Підтримка ослабленого від постійного вживання алкоголю організму здійснюється застосуванням препаратів, спрямованих на відновлення нормального функціонування всіх життєво важливих систем та органів людського організму.

Конфіденційне усунення алкогольної абсиненції

Всі послуги, що надаються клінікою «УНС», здійснюються абсолютно анонімно. Ми не розголошуємо інформацію про своїх клієнтів. Звертаючись до клініки за допомогою, Ви можете бути повністю впевнені в конфіденційності та анонімності всіх послуг. Ваші дані не стануть доступними для системи державного обліку.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 55 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 70 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну