+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Виведення із запою вдома в Києві

Безпечне виведення із запою в домашніх умовах при запоях до 10 днів.

Отримати консультацію

Виведення із запою в домашніх умовах ефективно і безболісно

Виведення із запою вдома в Києві – це зручна і комфортна процедура. Вам не потрібно нікуди їхати, потрібно лише викликати нарколога. Замовивши процедуру, Ви зведете до мінімуму ймовірність стресів, оскільки процедура здійснюється в домашній обстановці. Не ризикуйте і не експериментуйте із самолікуванням – скористайтеся послугами кваліфікованого лікаря нарколога вдома, в офісі або в іншому зручному для Вас місці.

Вартість виведення із запою вдома в Києві

Консультація нарколога безкоштовно
Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Коли можна проводити виведення із запою дома?

Виведення із запою в домашніх умовах рекомендується проводити в разі короткострокових запоїв. Коли організм пацієнта не зазнав сильного виснаження і всі його функції в нормі. Коли наркологи клініки «УНС» визначають можливість виведення із запою вдома, вони звертають увагу на вік клієнта, спиртні напої, які він вживає, тривалість вживання, спадкові захворювання, психічний і загальний стан здоров’я. Якщо були виявлені протипоказання для проведення процедури вдома, то нарколог, який прибув на виклик, надає необхідну допомогу і пропонує продовжити лікування в стаціонарі.

Виведення із запою під контролем медиків необхідне, якщо хворий вживає алкоголь протягом тривалого часу і його стан характеризується низкою симптомів:

 • головний біль та запаморочення
 • сильна нудота й блювота, що свідчить про важке отруєння етанолом
 • свідомість сплутана, можливі галюцинації або марення
 • спостерігається порушення серцевого ритму
 • у хворого виражений тремор кінцівок
 • безсоння, напади безпричинної тривоги або паніки

Ці ознаки свідчать, що хворому потрібна екстрена допомога нарколога, отримати яку він зможе вдома, безпечно й анонімно. Важливо розуміти, що за відсутності кваліфікованої допомоги стан людини може погіршитися, і тоді важких наслідків не уникнути. Запій може тривати від кількох днів до кількох місяців. Весь цей час хворий не тільки отруює себе продуктами розпаду алкоголю, а й позбавляє організм життєво необхідних речовин.

Виведення із запою вдома в Києві – це безпечна і досить поширена послуга. Вона охоплює процедури на основі багатокомпонентних крапельниць та інших медчних препаратів, що очищають і знімають гостру інтоксикацію. До складу краепельниць можуть включати різні препарати: кардіо- та гепатопротектори, діуретики, снодійні, заспокійливі, вітамінні комплекси. Процедуру виведення із запою вдома проводить нарколог, з практичним досвідом роботи не менше 5 років. Він перебуває поруч до тих пір, доки стан клієнта не стабілізується. Після завершення залишає лікарські препарати і дасть необхідні рекомендації щодо їх застосування. Найкраше після покращення самопочуття звернутись в клініку на консультацію нарколога щодо реабалтації.

За тривалості зловживання спиртним понад 10 днів, не рекомендується здійснювати виведення із запою вдома, через підвищений ризик виникнення ускладненнь.

Як проходить процедура виведення із запою вдома в Києві?

Термінове виведення із запою вдома в Києві здійснюється за допомогою використання спеціалізованих медикаментів. Після огляду, якщо протипоказань немає і термінова госпіталізація не потрібна, нарколог проводить детоксикацію за допомогою крапельниці. Препарати підбираються індивідуально. Завдяки фармакологічним властивостям яких знижується тяга до спиртних напоїв і відбувається повне очищення від токсичних сполук алкоголя. Вони відновлюють порушений водно-сольовий баланс, очищають організм, нормалізують серцеву діяльність. Виведення із запою вдома із застосуванням нейролептиків і седативних препаратів дозволяє нормалізувати психологічний стан алкозалежного клієнта та роботу нервової системи. Проводиться симптоматичне усунення порушень роботи внутрішніх органів.

Етапи виведення із запою вдома:

 1. нарколог проодить огляд та збір анамнеза, спілкується з рідними
 2. пацієнт займає зручне місце для початку вивиедення із запою
 3. лікар готує одноразові витратні матеріали та необхідні медикаменти
 4. установлюють катетер через який буде надходити суміш крапельниці
 5. по процедури пацієнт ще пів години знаходиться під наглядом нарколога

Очищення від токсинів та продуктів їх розпаду дуже важливе, адже саме вони спричиняють інтоксикацію та абстинентний синдром. Однак важливо розуміти: зняття гострих симптомів не говорить про повне одужання. Після того як було проведено виведення із запою вдома, рекомендується звернутися в наркологічну клініку, щоб пройти курс реабілітації та запобігти рецидиву. 

Підтримка ослабленого від постійного вживання алкоголю організму здійснюється застосуванням препаратів, спрямованих на відновлення нормального функціонування всіх життєво важливих систем і органів людського організму.

Протипоказання для виведення із запою вдома

Відмова у проведенні процедури в домашніх умовах може бути обумовлена низкою причин, які варіюються залежно від конкретної ситуації та стану здоров’я людини.

Протипоказання для виведення із запою вдома, включають:

 • Серйозні проблеми зі здоров’ям, які можуть бути посилені виведенням із запою вдома без належного медичного спостереження і кваліфікованої допомоги.
 • Необхідність медикаментозної терапії, яке вимагає додаткового спостереження лікаря або медичного персоналу.
 • Порушення психічного стану, яке може призвести до небезпечних для життя або здоров’я наслідків.
 • Непередбачувана поведінка людини, яка може стати загрозою для себе та оточуючих.
 • Необхідність додаткової допомоги та підтримки для близьких або родичів, які не можуть забезпечити безпеку людини, яка потребує виведення із запою вдома.

Коли наркологи клініки «УНС» визначають можливість термінового виведення із запою вдома, вони звертають увагу на вік клієнта, спиртні напої, які він вживає, тривалість вживання і загальний стан здоров’я. Якщо були виявлені протипоказання, то нарколог, який прибув на виклик, надає необхідну допомогу і пропонує трансфер в клініку, де можливості лікарів щначно ширші. Остаточне рішення про можливість виведення із запою вдома має бути ухвалене лікарем, який приїхав на виклик, після ретельної оцінки стану здоров’я людини і всіх можливих ризиків і протипоказань. 

Небезпека самостійного виведення із запою

На другій стадії алкогольної залежності найчастіше однієї волі хворого вже недостатньо, щоб припинити систематичне вживання спиртних напоїв. Виникає важка ситуація – запій. Алкоголь вживається протягом тривалого часу, хворий практично не їсть та страждає від безсоння. Самостійне виведення із запою в такій ситуації небезпечне: організм алкозалежного виснажений внаслідок тривалої інтоксикації.

Абстиненція, що настає після припинення надходження етанолу, порушує роботу внутрішніх органів і може стати причиною виникнення важких ускладнень, аж до летального результату. При цьому доставка залежного в клініку може бути ускладнена або неможлива як його станом, так і небажанням афішувати захворювання. Спроби впоратися з проблемою за допомогою народних засобів категорично заборонені. Безпечно і значно дієвіше – провести виведення із запою вдома в Києві. Для цього викличте нарколога клініки «УНС», лікар проведе всі для проведення необхідних процедур і загального контролю над ситуацією.

Часто виведення із запою стає екстреним заходом, здатним врятувати людині життя в разі сильного виснаження або отруєння. Відмова від кваліфікованої допомоги, спроби впоратися з ситуацією самостійно можуть призвести до критичного стану і хворий просто не доживе до приїзду нарколога.

Уникнути цього досить просто: потрібно лише зателефонувати за вказаними телефонами і проконсультуватися з наркологом щодо можливості провести виведення із запою в Києві. Можливо хворого навіть не доведеться госпіталізувати: клініка проводить процедуру вдома, якщо до цього немає виражених протипоказань.

Анонімне виведення із запою вдома в Києві

Виклик нарколога додому – гарантія не тільки ефективності та безпеки процедури, а ще й анонімності. Вибір лікарських засобів та їх дозування проводяться тільки після ретельного огляду хворого, всі препарати і методики сертифіковані, наркологи мають великий досвід з виведення із запою. При своєчасному зверненні хворий відчує полегшення вже протягом 20-30 хвилин і зануриться в сон, завдяки використанню снодійних. Якщо ж стан пацієнта потребує ретельного медичного контролю, лікар запропонує госпіталізацію в клініку.

Звернутися в клініку «УНС», для виведення із запою вдома, ви можете цілодобово. Отримати більш детальну інформацію про послугу можна по телефону під час безкоштовної консультації. Якщо хтось із ваших близьких протягом кількох днів постійно вживає алкоголь, при цьому відмовляючись від їжі, скаржиться на безсоння, нудоту, головний біль – зверніться до клініки в Києві. Можливо, саме цей дзвінок зможе допомогти своєчасно провести виведення із запою вдома і, в кінцевому підсумку, врятувати людині життя.

Звертаючись до клініки за допомогою, Ви можете бути повністю впевнені в конфіденційності та анонімності всіх послуг, що надаються. Ваші дані не стануть доступні для системи державного обліку. Усі послуги, що надаються клінікою «УНС», здійснюються абсолютно анонімно. Ми не розголошуємо відомості про своїх клієнтів.

❓Як можна організувати виведення із запою вдома?

Для виведення із запою вдома зверніться по допомогу до спеціалізованих клінік, що надають послуги виклик нарколога додому. Ви також можете звернутися в медичні центри або реабілітаційні установи, які надають домашню допомогу при відновленні після запою. Але в жодному разі не намагайтесь лікувати людину самостійно.

❓Основні складники успішного виходу зі стану запою вдома

Основні кроки включають в себе звернення до кваліфікованих лікарів. Дотримання отриманих рекомендацій від лікаря-нарколога, прийом призначених медикаментів і дотримання режиму дня під час відновлення.

❓Як довго може зайняти процес виведення із запою вдома?

Тривалість процесу залежить від індивідуальних характеристик пацієнта, стадії залежності, а також від того, як ефективно дотримуються рекомендацій лікаря. Зазвичай це може зайняти від кількох днів до тижня.

❓Які послуги надаються під час виведення із запою вдома?

Лікарі які проводять домашнє виведення із запою, надають медичне спостереження, психологічну підтримку, призначають лікування, а також допомагають розробити індивідуальний план відновлення і запобігання рецидивам.

❓Які чинники можуть вплинути на успішність виведення із запою вдома?

Успіх виведення із запою вдома залежить від багатьох чинників, таких як мотивація пацієнта, підтримка рідних та друзів, якість медичної допомоги, дотримання рекомендацій лікаря, а також готовність змінити спосіб життя. Важлива також психологічна стабільність пацієнта.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну