+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії в Одесі

Програма лікування наркоманії підбирається індивідуально.

Отримати консультацію

Лікування наркоманії в Одесі в клініці «УНС» 

«Українська наркологічна спілка», спеціалізується на лікуванні наркоманії, алкоголізму та інших залежностей. Ми забезпечуємо сприятливі умови, щоб навчитися жити без наркотиків і алкоголю. Ми пропонуємо інноваційний та унікальний підхід до лікування залежності, а всі послуги надаються анонімно.

Вартість лікування наркоманії в Одесі

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Лікування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Наш терапевтичний підхід до реабілітації забезпечує найбільш комфортний і продуктивний процес відновлення. Наша програма реабілітації складається зі щоденних внутрішніх і зовнішніх заходів. Збалансований курс лікування призначений допомогти викликати внутрішні зміни. Це забезпечує перехід до здорового тверезого мислення і вчить необхідних навичок життя без психоактивних речовин.

Наш стаціонар оснащений новітнім обладнанням, а наш штат – це команда соціальних працівників, консультантів з хімічної залежності, психологів і наркологів, які підбирають програму лікування на підставі оцінки індивідуальних потреб клієнта. Процес лікування переслідує 2 основні цілі. Програма реабілітації проводиться в кілька етапів за унікальною системою. Наше основне завдання – допомога в позбавленні від наркотичної залежності та повернення до повноцінного життя.

Реабілітація наркоманії має індивідуальний характер. Програма підбирається під кожну конкретну людину.

Фактори та причини наркоманії

Наркоманія – це хронічне захворювання головного мозку, що характеризується компульсивним вживанням психоактивних речовин, незважаючи на негативні наслідки, воно може бути спричинене різноманітними факторами, включно з:

 • Біологічні чинники. До них належать генетична спадковість, яка може підвищувати ризик розвитку наркотичної залежності. Численні дослідження засвідчили, що у людей з певними генами існує вищий ризик розвитку залежності від опіоїдів. Також до біологічних факторів належать порушення в роботі головного мозку, які можуть підвищувати ризик розвитку наркотичної залежності.
 • Психологічні чинники: індивідуальні особливості, психологічні травми, стрес, депресія, тривожність та інші психічні розлади. Згідно зі статистикою люди з низькою самооцінкою, схильністю до ризику та імпульсивністю, а також з досвідом психологічних травм, більш схильні до вживання наркотиків.
 • Соціальні чинники. Сюди належать вплив довкілля, друзів, сім’ї, а також соціально-економічні умови. Так, наприклад, люди, які ростуть у неблагополучних сім’ях, більш схильні до вживання наркотиків. Також до соціальних чинників належать доступність наркотиків, а також пропаганда їхнього вживання у ЗМІ та культурі.

Етапи розвитку наркозалежності

Наркоманія розвивається поступово, у кілька етапів:

 • Етап проб і помилок. На цьому етапі людина вперше пробує наркотики. Хтось після першого прийому і ломки приймає рішення більше ніколи не вживати наркотики, хтось готовий терпіти заради ейфорії.
 • Етап регулярного вживання. На цьому етапі людина починає вживати наркотики регулярно, щоб відчути вже знайоме почуття ейфорії. Так формується толерантність, а разом із нею необхідність збільшувати дозу.
 • Етап залежності. На цьому етапі формується стійка залежність від наркотиків, організм починає відчувати потребу в них і страждає вже коли людина не вживає заборонені речовини. Без кваліфікованої допомоги нарколога на цьому етапі подолати залежність самостійно практично неможливо.

Ознаки та симптоми наркоманії

Ознаки та симптоми наркоманії можуть варіюватися залежно від типу наркотику, «стажу» вживання та індивідуальних особливостей організму людини.

До найпоширеніших ознак і симптомів наркоманії належать:

 • Зміни в поведінці. Людина може стати більш замкнутою, агресивною і дратівливою, часті перепади настрою, коли апатія змінюється веселощами без причини, може пропадати з дому на тривалий час.
 • Зміни у фізичному стані. Залежний може схуднути або погладшати, з’являються проблеми зі здоров’ям, такі як безсоння, головні болі, проблеми зі шкірою.
 • Зміни в соціальних стосунках. Пропадає інтерес до роботи, навчання або хобі, може віддалитися від сім’ї та друзів. Людина бреше виправдовуючи свій стан, поведінку. Нерідко з дому пропадають гроші та коштовні речі.

Лікування наркоманії в Одесі: основні етапи

Лікування наркоманії є складним і тривалим процесом, який вимагає комплексного підходу.

Він включає в себе такі етапи:

 • Детоксикація. На цьому етапі відбувається очищення організму від наркотиків і токсичних речовин. Процес може зайняти до 2-х тижнів.
 • Реабілітація. Період, коли відбувається психологічна і соціальна адаптація пацієнта. Це важливий етап лікування наркоманії, оскільки недостатньо усунути тільки фізичні симптоми, важливо подолати психологічну тягу.
 • Постреабілітаційна підтримка. На цьому етапі пацієнт отримує допомогу в підтримці тверезості. Сюди належать індивідуальні та групові сеанси. Спілкування з людьми з такою ж проблемою, показує, що лікуватися зовсім не соромно, як і приймати допомогу. А під контролем лікарів цілком можливо повернутися до здорового життя.

Переваги лікування наркоманії в «УНС» в Одесі

До переваг лікування наркоманії в «УНС» належать:

 • Комплексність. Лікування в клініці охоплює всі необхідні етапи, включно з детоксикацією, реабілітацією та постреабілітаційною підтримкою.
 • Індивідуальний підхід. Програма лікування розробляється індивідуально для кожного пацієнта, з урахуванням його індивідуальних особливостей.
 • Доступність. Вартість лікування в клініці є доступною для більшості людей. Для клієнтів розроблені гнучкі умови оплати, докладніше про них ви можете дізнатися на консультації або за телефоном.

Наркоманія – це серйозне захворювання, яке може призвести до руйнівних наслідків для життя людини і навіть закінчитися фатально. Чим раніше почнеться лікування, тим більше шансів на повне одужання.

Якісне лікування наркоманії має проходити під контролем лікарів у спеціалізованій клініці. Тільки комплексний підхід, що включає в себе детоксикацію, реабілітацію і постреабілітаційну підтримку, може дати стійкий результат. Якщо ви або ваша близька людина потребує лікування наркоманії в Одесі, зверніться по допомогу до фахівців «УНС».

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну