+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Дніпрі

Кваліфіковане лікування алкогольної залежності

Отримати консультацію

Ефективне лікування алкоголізму в Дніпрі

Алкоголизм – это опасное заболевание, которое имеет тенденцию стремительного развития в результате злоупотребления алкогольных напитков. Опасность заболевания заключается в расстройстве общего состояния здоровья, потерей дееспособности, деградацией, и разрушением социальных связей. Среди основных причин, которые приводят к злоупотреблению можно четко назвать наследственный фактор, отклонения психики, проблемы социального характера, образ жизни. Как влияет употребление алкоголя на здоровье и на организм в целом, где можно пройти курс лечения алкоголизма в Днепре – об этом поговорим более подробно.

Вартість лікування алкоголізму в Дніпрі

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Вплив алкоголю на організм

Всі алкогольні напої без виключення – це високотоксична отрута, яка діє на організм зразу після його проникнення в організм. Він вражає всі органи і системи. Через 5 хвилин, після вживання етилового спирту, цю отруту уже можна відстежити в крові, звідки по системі кровообігу вона невблаганно руйнує клітини мозку і печінку, де його концентрація найбільш висока.

Перший життєво важливий орган, який потерпає від дії алкоголю – головний мозок. Внаслідок цього порушується концентрація уваги, руху, мови, змінюється поведінка і реакція. Його дія негативно відображається на слизовій шлунку, що стимулює розвиток ерозії та язви. Печінка виступає головним захисником організму від інтоксикації. На неї припадає основний удар дії алкоголю, адже саме в цьому органі відбувається окислення фермента етилового спирту до стану ацетальдегіду, що і є тою самою отрутою яка визиває відхилення в роботі нервових клітин.

То лише одна частина проблем, до чого призводить вживання алкоголю. Дані досліджень показують, що в організмі відсутні ті органи і системи які б не піддавалися впливу спиртного.

Програма реабілітації «12 кроків»

В 30 роках минулого століття в Америці було розроблено найбільш дієву програму реабілітації «12 кроків», яка розглядає проблему залежності як захворювання психологічного, фізичного, психічного, духовного і соціологічного стану. Цю програму використовують в багатьох сучасних реабілітаційних центрах по цілому світу. В клініці «УНС», яка розташована у Дніпрі, лікування алкоголізму також передбачає застосування цієї програми і на сьогоднішній день можна сміло констатувати, що вона показує високі результати.

Лікування алкоголізму є найважливішим завданням, яке з кожним днем все частіше постає перед фахівцями. У Дніпрі в клініці «УНС» передбачені всі умови для комфортного перебування пацієнтів. Фахівці клініки готові цілодобово надавати допомогу своїм пацієнтам, вживати всі заходи для їх одужання і повної відмови від вживання алкогольних напоїв.

Курс лікування алкоголізму проходить в три етапи:

 1. Медикаментозна терапія. На цьому етапі лікар фахівець розробляє індивідуальну програму по очищенню організму. Для того проводиться повне обстеження пацієнта на виявлення сторонніх захворювань, вивчається психологічний та емоційний стан пацієнтів. Після проводиться купірування абстинент них відхилень, застосовуються всі можливі заходи для поліпшення психологічного стану пацієнта.
 2. Реабілітація. Найбільш важливий етап програми реабілітації «12 кроків», який передбачає «трансформацію» – важка праця пацієнта над самим собою. Акцент ставиться над переосмисленням свого світогляду та закладанням навичок до сприйняття нового життя в якому йому потрібно буде самостійно справлятися з усіма труднощами без додаткового стимулятора. Всі заходи проходять під пильним контролем психотерапевтів і психологів. Також передбачені заняття по духовному розвитку, заняття спортом, мистецтвом і т.п.
 3. Ресоціалізація. Після проходження основної програми впродовж 6 місяців, залежний має змогу знову повернутися в соціум і зайнятися справою яка йому найбільш до душі. Але на цьому етапі, всі пацієнти клініки у Дніпрі, які проходили лікування алкоголізму, все ще будуть знаходитись під контролем лікарів і реабілітологів. Бувші пацієнти клініки у Дніпрі продовжують займатися в спортивно-терапевтичному мотиваційному таборі, куди їх запрошують два рази в рік – літом і зимою. Саме там вони підтримують дружні відношення з такими як вони були в минулому, проводять з ними активні бесіди і направляють на дорогу нового життя. Також в цьому таборі бувші пацієнти клініки мають змогу одержати підтримку від впливових діячів культури та спорту України, що стає для них неабияким стимулом продовжувати здоровий спосіб життя.

Трансформація – це лікування алкоголізму, яке проводиться у Дніпрі в клініці «УНС». Такий підхід до вирішення проблеми заснований на комплексній програмі «12 кроків». Примусове лікування алкоголізму проводиться тільки в разі крайньої необхідності.

Лікування алкоголізму у Дніпрі проводиться виключно спеціалістами, які готові надати допомогу в будь-який час доби. Якщо вашу сім’ю спіткало таке горе і на ваших очах руйнується життя близької вам людини, негайно зверніться в клініку «УНС». Тут ви маєте змогу отримати професійну консультацію від психологів та наркологів.

У Дніпрі також працює послуга круглодобової наркологічної допомоги. В разі необхідності, лікарі клініки надають наркологічну допомогу пацієнтам на дому, з можливістю транспортування хворого в медичний заклад, де йому буде надана кваліфікована допомога лікування алкоголізму.

Висновки

Всю інформація про лікування алкоголізму можна знайти на офіційній сторінці або по телефону гарячої лінії у Дніпрі. Не зволікайте, вчасно забезпечте лікування алкоголізму близькій вам людини. Лікування алкоголізму на перших етапах розвитку захворювання надає більш високі шанси повного одужання і реабілітації. Пам’ятайте, що алкоголізм – це важке захворювання, перебіг якого вражає всі органи і системи, стимулює деградацію особистості. Таке захворювання слід призупинити ще на перших етапах його розвитку, що надає можливості домогтися сталої ремісії.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну