+38 066 004 3376
Працюємо цілодобово

УБОД в Києві

УБОД обов'язковий до проведення у клієнтів, які приймають синтетичні наркотики, героїн та подібні речовини.

Отримати консультацію

Ультра швидка опіоїдна детоксикація в лікуванні залежностей

Основна мета проведення УБОД в Києві – максимально короткий термін зняти прояви гострої наркотичної абстиненції. Це специфічна медична процедура, яку необхідно проводити за умов стаціонару під загальним наркозом. Тривалість лікування становить від 4 до 6 годин.

Зміст

Вартість лікування наркоманії в Києві

Економ від 4 100 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 4 100 грн
УБОД амбулаторно 3000 грн

Принцип ультрашвидкої детоксикації

Зловживання наркотичними речовинами поступово веде до розвитку тяжкого захворювання – залежності. При систематичному прийомі сильнодіючих препаратів на основі морфіну та його аналогів у людини розвивається фізична та психічна залежність від наркотику. Спроба відміни прийому наркотику чи затримка у його вживанні обертаються наркозалежного тяжкої реакцією з боку організму. Це і називається – абстинентний синдром, синдром відміни чи ломку. Для зняття ломки наркозалежному потрібна термінова медична допомога.

Наркологічна клініка «УНС» надає допомогу в лікуванні залежності від наркотиків шляхом проведення ультрашвидкої опіумної детоксикації (УБОД) у Києві та області. Дана медична процедура дозволяє швидко зняти ломки, нормалізувати загальний стан людини та покращити самопочуття. Метод був розроблений як спосіб термінової детоксикації. Для його проведення потрібні спеціальні знання та навички роботи, всі маніпуляції проводяться строго під контролем лікаря – нарколога та анестезіолога. Принцип методу полягає в тому, що спочатку наркозалежного занурюють у медикаментозний сон, а потім вводять необхідне дозування препарату Налоксон – антагоніста наркотичних речовин.

Особливості процедури

Ціна процедури УБОД в Києві лише 4100 гривень. Проведення детоксикації під наркозом полегшує лікування залежності, оскільки клієнт майже відчуває протікання абстинентного синдрому. Методика включає очищення організму від накопичених токсинів, виведення з крові наркотичних засобів. Після завершення процедури резидента виводять із стану наркозу, поступово свідомість людини прояснюється. Вже після першого сеансу лікування клієнт не відчуває болю чи дискомфорту від абстинентного синдрому. Для закріплення отриманого результату організм вводять другу дозу препарату Налтрексон, що зупиняє людини від повторного прийому наркотику. Наркологічна клініка «УНС» має в своєму розпорядженні якісне сучасне оснащення та ліки для проведення процедури. Клініка має всі необхідні ліцензії на препарати, що застосовуються в терапії.

Покази для УБОД

Головні переваги процедури:

 • швидке зняття тяжких симптомів ломки та абстинентного синдрому
 • практично повна відсутність больових відчуттів під час виконання процедури та після її закінчення
 • можливість у відносно короткий час вивести наркотичний препарат з організму
 • відсутність потягу до наркотиків у людини протягом 2 – 3 днів після процедури.

Ультра швидка опіоїдня детоксикація в Києві – це ефективний спосіб виведення з організму токсинів та залишків наркотичних засобів. Процедура застосовується для полегшення та зняття симптомів абстинентного синдрому у наркозалежних, які довго вживають наркотики з групи опіатів. УБОД обов’язковий до проведення у клієнтів, які приймають синтетичні наркотики, героїн та подібні речовини. Процедура ультрашвидкої детоксикації часто використовується як екстрений спосіб при передозуванні наркотику. Особливо це актуально на початку розвитку залежності в людини. Від інших методів лікування наркоманії УБОД відрізняється високою результативністю і стійкістю результату.

Протипоказання для УБОД

Наркологи клініки «УНС» практикують роботу з пацієнтами, які повністю втратили зв’язок із реальністю та стали одержимі наркотичними засобами. Подібний стан є причиною зловживання психотропних препаратів, що відрізняються руйнівними діями. Вони негативно позначаються не тільки на фізичному стані людини, але й впливають на її психіку та емоційність. Лікар здатний провести ефективне лікування наркоманії, яке передбачає відмову від вживання наркотиків. Нарколог додому у Києві займатиметься не лише медикаментозним лікуванням, а й докладе зусиль для того, щоб знову сформувати особистісні орієнтири та повернути людину до соціального життя. Все це можливо лише за допомогою комплексного підходу до лікування. Нарколог додому складе індивідуальну програму, яка враховуватиме різні особливості залежності.

Нарколог вдома у Києві широко практикує програму мотивації, яка потрібна для роботи з пацієнтами, які не бажають усвідомлювати наявність проблеми зі згубним вживанням. Найчастіше люди, залежні від алкоголю чи наркотиків, заперечують факт наявності захворювання, вважаючи, що вони будь-якої миті можуть зупинитися. Практика показує, що ця думка є помилковою. Такі люди не контролюють процес вживання наркотиків. Вони не розуміють, які наслідки очікують їх від зловживання алкоголю чи наркотичних засобів. Нарколог додому намагатиметься переконати людину у зворотному, розповівши їй про наслідки зловживання та про те, що може дати лікування.

Основні протипоказання:

 • вагітність (будь-який термін);
 • період лактації;
 • післяпологовий період;
 • хронічні соматичні захворювання;
 • гострі захворювання, що важко протікають.

У детоксикації, як і будь-якої іншої медичної процедури, є ряд протипоказань. Лікар – нарколог обов’язково враховує наявність станів, коли проводити ЇЇ не можна.

УБОД в Києві у клініці «УНС»

Перед початком терапії методом ультрашвидкої детоксикації лікар – нарколог проводить первинну консультацію. У процесі огляду лікар проведе обстеження організму, призначить виконання низки аналізів, докладно пояснить зміст і лікування. Після завершення процедури лікування лікарі – наркологи та психологи клініки «УНС» допоможуть провести відновлювальний етап лікування залежності. Все це абсолютно анонімно та конфіденційно. Ми не розголошуємо зібрану нами інформацію і не надаємо її жодним стороннім організаціям, установам чи третім особам. Звернувшись до нас за допомогою ви можете бути впевнені у дотриманні медичної етики та збереження лікарської таємниці.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 55 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 70 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну