+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Крапельниця від запою вдома у Києві

Крапельниця від запою вдома покладе початок лікуванню від алкоголізму.

Отримати консультацію

Крапельниця від запою вдома у Києві цілодобово

Алкоголізм визначається як захворювання хронічного, але стрімко прогресуючого характеру. Де швидкість його розвитку або негативно стійкого впливу на людський організм безпосередньо залежить від: віку, статі, фізіологічного стану, генетичної та системної стійкості до розвитку залежності від надходження алкогольних напоїв у шлунково-кишковий тракт (ШКТ). Позбавити від запою, прояву залежності, може тільки крапельниця вдома або в умовах клініки, наприклад, у Києві, де допомогу надаватимуть кваліфіковані наркологи і психотерапевти. Подібні послуги надає клініка «УНС».

Вартість виведення із запою вдома в Києві

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Алкоголізм або разове вживання алкогольних напоїв

Алкоголізм – це залежність, що виявляється необхідністю регулярного вживання постійно зростаючих доз алкоголю. Але в реальному житті спиртні напої вживає величезна кількість людей всієї земної кулі, не будучи при цьому алкозалежними людьми. Різниця в тому, що останні вживають його за бажанням і без наслідків, не регулярно і в різних разових дозах. Алкозалежний такого собі дозволити не може. Все тому, що його організм “вимагає” регулярного “поповнення” крові алкоголем і продуктами його розпаду. Ця “вимога” проявляється жахливим симптомокомплексом одноразових порушень у різних системах і органах усього організму.

Сюди відносять:

 • порушення серцевого ритму, де відбувається різкий перехід від тахікардії (почастішання серцевого ритму), до брадикардії (різке зниження кількості скорочень серцевого м’яза),
 • позиви до блювоти, блювота, запори, проноси, нетравлення і просто болі в ділянці шлунка і кишечника,
 • звукові та візуальні галюцинації, порушення регулярності зміни режиму сну і неспання, а також різка зміна депресивних станів і агресивного настрою,
 • відсутність апетиту і бажання їсти, без чого організм дуже швидко слабшає і виснажується. На тлі виснаження дуже швидко розвивається алкогольна залежність, і позбутися запою вдома або в умовах клініки зможе тільки крапельниця.

Але головне те, що всі ці ознаки проявляються одночасно, що спричиняє страждання, які запам’ятовуються з першого разу їх перенесення. Так починається психосоматична залежність від прийому, а точніше, від відмови від прийому алкогольних напоїв. Розвивається запійний стан, позбавлення від запою зможе принести тільки крапельниця з індивідуально підібраним розчином. Що пропонує клініка «УНС» у Києві.

Основи ефективного лікування

Результативне лікування від запою представлено багатокомпонентною системою маніпуляцій з боку нарколога і психотерапевта. Де головним стає не тільки те, яку крапельницю буде поставлено вдома або в умовах клініки, або скільки внутрішньом’язових/внутрішньовенних введень буде зроблено, а як будуть підібрані ліки. Головне не крапельниця, а самостійне бажання позбутися запою і залежності від алкоголю.

Відсутність боязні перед абстинентним синдромом, який проявляється:

 • слабкістю і блювотою
 • порушенням засинання і тривалості сну, появою кошмарів
 • зниження і відсутність апетиту, з подальшим швидким виснаженням
 • появою звукових і візуальних галюцинацій
 • судомами і м’язовим тремором кінцівок
 • різким болем у м’язах і суглобах усього організму
 • депресіями, що змінюються агресивним станом

Крапельниця від запою в умовах клініки або вдома дасть змогу не тільки уникнути всього подібного при різкій відмові від прийому алкогольних напоїв всередину. Але і провести необхідну детокс терапію. Тобто позбавити від страждань (від запою) і алкозалежного, і його організм, що потрапив під залежність від алкоголю і продуктів його розпаду на клітинному рівні. Крапельниця від запою дасть змогу максимально швидко зняти ознаки стійкої залежності і почати ефективне лікування алкоголізму. Бо тривале вживання алкогольних напоїв викликає звикання, яке організмом визначається як одна з реакцій метаболічної, тобто обов’язкової для подальшого існування, реакції обміну речовин.

Крапельниця від запою вдома або в умовах клініки дає змогу перервати подібну залежність і вивести обмін речовин алкозалежної людини на рівень нормального існування, тобто без обов’язкового надходження алкоголю і його метаболітів у кров. Крім цього, саме крапельниця вдома або в клініці, наприклад, «УНС» у Києві, як один із найшвидших способів введення лікарських засобів в організм дає змогу зняти навантаження з центральної нервової системи. Адже метаболіти алкоголю, що накопичуються в організмі алкозалежного, порушують роботу систем і органів. І що довше це відбувається, то складніше і триваліше лікування знадобиться для повернення людини до нормального життя.

Крапельниця дає змогу ввести в організм речовини в максимальній лікувальній формі та дозі, оскільки ці лікарські засоби не проходять через ШКТ, а отже, не піддаються дії ферментативної та кислотно-лужної групи, яка обов’язково бере участь у перетравлюванні та всмоктуванні речовин.

Крапельниця ставиться вдома, але найкраще цю маніпуляцію проводити в умовах клініки. Тому що вдома не можна забезпечити належний за рівнем знань контроль над станом алкозалежної людини, якого крапельниця лікує від запою. Що дуже важливо в перші кілька діб після проведення подібного лікувального впливу. Лікувати від запою вдома в Києві береться клініка «УНС».

Вдома або в клініці

Проходити лікування алкогольної залежності вдома або в умовах клініки, кожен вирішує сам. Але кваліфіковані наркологи і психотерапевти наполягають на тому, щоб перші 1-2 тижні алкозалежний став резидентом саме клініки. Де його не тільки почнуть лікувати з проведенням повного курсу максимально ефективної і швидкої детокс-терапії, яка можлива лише під цілодобовим контролем з боку нарколога і спеціально навченого медперсоналу, а й проведуть повний курс діагностичних обстежень. Діагностика потрібна. На ранніх стадіях лікування для визначення рівня набутих у період вживання алкоголю захворювань і порушень з боку систем і органів. На пізніших стадіях для корекції проведеного лікування залежно від того, як реагує організм на проведене лікування.

Методика поступового виходу із запою

«УНС» – наркологічна клініка, що характеризується багатим списком переваг. Серед головних її переваг варто виділити:

 1. Реабілітаційний період можна пройти за привабливою ціною.
 2. Всі послуги надаються анонімно. Інформація про Вас не вийде за рамки клініки.
 3. Ефективне відновлення в комфортних умовах, що залишить виключно позитивні емоції.
 4. Застосування сучасних методів, що дозволяють досягти стійкої ремісії.
 5. Індивідуальний підхід до кожного випадку.

У клініці «УНС» практикують унікальну методику, що дозволяє поступово вивести людину із запою. Алкозалежному ставиться крапельниця від запою вдома. Це знижує вплив стресу, який виникає під час поміщення людини в наркологічну клініку, що діє на її пошкоджену алкозалежністю психосоматику вельми інтенсивно і негативно. Така крапельниця на дому повторюється кілька разів в індивідуально визначені терміни, і алкозалежна людина виходить із запою без стресу “в стінах” будинку, де вона живе. З одного боку, немає страху перед стінами клініки для пацієнта. З іншого – немає страждань і хвилювань за його стан з боку близьких і людей, які живуть поруч із ним.

Для замовлення подібної процедури додому досить зв’язатися будь-яким зручним для вас методом з менеджерами клініки «УНС» і в будь-який зручний для вас час за вказаною адресою виїде бригада наркологів і психотерапевтів. Вони зроблять все необхідне і проведуть належну діагностику для призначення максимально індивідуального ефективного курсу виведення із запою та оздоровлення організму алкозалежного. А психотерапевти роз’яснять основи психологічної допомоги, яку зможуть надати люди, що живуть поруч.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top