+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Кодування від алкоголізму в Києві

Ідеальний варіант, коли кодування є комплексним, так як недостатньо усунути лише фізичну залежність.

Отримати консультацію

Популярні методи кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму в Києві це популярна процедура лікування алкоголізму. Метод радикальний, але дієвий! Звичайно ж, за умови, що людина дійсно хоче позбутися залежності. Інакше будь-яка навіть найефективніша процедура дасть лише тимчасовий результат. Кодування може бути медикаментозним та психотерапевтичним. Ідеальний варіант, коли кодування є комплексним, тому що недостатньо усунути лише фізичну залежність. Емоційна тяга набагато сильніша і про це не можна забувати.

Вартість кодування від алкоголізму в Києві

Кодування за методом Довженка від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Підшивка Еспераль від 8 000 грн
Ін’єкція Вівітрол від 10 500 грн
Кодування від алкоголізму «Потрійний блок» від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Навіщо потрібне кодування від алкоголізму?

Мета кодування від алкоголізму – сформувати в підсвідомості пацієнта стійке небажання вживати алкогольні напої. Домогтися цього можна за допомогою різних методів кодування від алкоголізму, включно з різними препаратами або гіпнозом.

Імплантація Налтрексона

У результаті кодування Налтрексоном відбувається блокування опіоїдних рецепторів, що відповідають за задоволення від алкоголю. Цей препарат вводиться в організм за допомогою ін’єкції, дуже важливо перед процедурою не вживати алкогольні напої протягом 7 днів. Процедура вирізняється високою ефективністю і здебільшого здатна діє досить довго. В окремих випадках ефект від процедури за допомогою цього препарату може тривати до 2-х років.

Вшивання Еспераль

Препарат вшивається під шкіру і повільно розсмоктується, потрапляючи в кров, тим самим забезпечуючи необхідну концентрацію Дисульфіраму (діюча речовина) в організмі. Ефект від вшивання триває доки речовина залишається в організмі і може тривати від пів року і до 5 років. Зазвичай капсули вшивають у ділянку паху, під лопатку або в сідничний м’яз. Якісна анестезія забезпечує безболісність процесу, а безпека процедури забезпечується використанням одноразових стерильних інструментів. За ділянкою вшивання капсули в обов’язковому порядку необхідно ретельно доглядати, щоб знизити до мінімуму ймовірність занесення інфекції.

Подвійний блок від алкоголізму

Лікарі наркологічної клініки «УНС» для кодування від алкоголізму використовують також метод «Подвійний блок». Ця методика заснована на поєднанні медикаментозних і психотерапевтичних методів. Як правило, наркологи визначають методи кодування від алкоголізму, виходячи з психологічного і фізичного стану клієнта. Висококваліфіковані наркологи клініки підберуть для Вас найефективніші та найдієвіші методики кодування амбулаторного або стаціонарного типу.

Подвійний блок використовують якщо стан клієнта критичний, що відрізняється стійким і тривалим ефектом. Йдеться про гіпнотичний вплив на підсвідомість клієнта, який за необхідності доповнюється використанням спеціальних препаратів. Завдяки гіпнозу в алкозалежної людини спостерігається зниження тяги до спиртних напоїв. Для того щоб людина «не зірвалася», кодування за допомогою гіпнозу обов’язково має доповнюватися медикаментозними методиками. За допомогою такого методу клієнтів кодують навіть на 5 років. Зазвичай цього періоду з головою вистачає, щоб людина переосмислила життєві цінності та змогла отримувати задоволення від життя без вживання алкоголю.

Лазерне кодування 

Лазерна терапія доволі новий метод, але вже набув великої популярності завдяки безболісності процесу та ефективності. Суть методу полягає в спрямуванні лазерного променя на одну з біологічно активних точок, що знаходяться на тілі людини, яка страждає від алкогольної залежності. За допомогою розглянутого способу кодування з’являється можливість вплинути на головний мозок і активувати центр, який відповідає за придушення тяги до спиртних напоїв.

Кодування від алкоголізму в Києві за допомогою лазерної терапії особливо ефективне на початкових етапах лікування від алкоголізму. Саме в цей час потрібно зробити очищення крові від токсинів. Очищення крові також сприятливо впливає на функціонування внутрішніх органів і всіх систем організму. Лазерні промені для кодування від алкоголю мають безліч плюсів. З їхньою допомогою організм швидше очищається від токсичних сполук. Спостерігається значне зниження почуття тривоги, яке в більшості випадків і не дає людині знайти сили для боротьби з алкогольною залежністю. Лазерна терапія покращує обмін речовин в організмі, що призводить до активації роботи ферментів. Після проходження курсу клієнт набагато краще почувається, а організм починає чинити опір впливу алкоголю.

Як проходить кодування від алкоголізму в Києві в клініці «УНС»

Ефективність кодування від алкоголізму залежить від проходження кількох етапів. Перед кодуванням нарколог обов’язково проводить розмову з клієнтом для з’ясування інформації про тривалість вживання спиртного, щоб визначити найбільш вдалий метод. Нарколог намагається докладно пояснити клієнту принципи самої процедури та можливі наслідки у разі повернення до вживання алкоголю. Отримавши згоду від клієнта, нарколог може здійснювати кодуванняЕтапи кодування від алкоголізму

Всі препарати, що використовуються для лікування алкоголізму мають одну єдину мету – виробити у алкозалежної людини огиду до спиртовмісних напоїв. Дані препарати не можуть виступати в ролі основного терапевтичного методу, оскільки вони здатні забезпечити лише тимчасовий результат.

Наскільки безпечне кодування від алкоголізму?

На наступному етапі лікарі-наркологи проводять повне обстеження та обирають найбільш підходящу методику. Перед кодуванням від алкоголю, обов’язково забороняється вживання спиртовмісних напоїв протягом кількох днів. У більшості випадків перед тим як зробити кодування, лікарі проводять виведення із запою і інші процедури, що очищають організм. Якщо випадок особливо тяжкий, то наркологи проводять заходи, що відновлюють найважливіші функції організму і нормалізують психічний стан алкозалежного. Залежно від фізіологічного та психологічного стану клієнта, кодування може здійснюватися як у самій клініці, так і в домашніх умовах.

Хоча кодування і не можна вважати повноцінним лікуванням від алкоголізму, дана процедура все ж таки відрізняється деякими перевагами. Головними перевагами, якими володіє кодування, можна вважати швидке припинення вживання алкоголю після першої процедури і здатність стримувати алкозалежної людини від повторного рецидиву алкоголізму. Клініка «УНС» працює у цілодобовому режимі незалежно від святкових днів та вихідних. Висококваліфіковані наркологи готові будь-якої миті надати докладну інформацію про процедури кодування та ціни на цю послугу.

Переваги наркологічної клініки «УНС»

Лікарі клініки вже не один рік допомагають своїм пацієнтам позбавлятися різних залежностей.

Якщо у Вас або Ваших близьких людей є така проблема, лікарі наркологічної клініки «УНС» допоможуть її вирішити:

 • Кваліфіковані наркологи допоможуть вийти із запою та призначать медикаментозне лікування, виходячи з Вашої ситуації.
 • Психологи допоможуть у формуванні нової особи і Ви зможете соціалізуватися.
 • У нас сучасний, обладнаний усім необхідним стаціонаром.
 • Усі процедури проводяться за міжнародними протоколами з дотриманням заходів безпеки.
 • Суворий розпорядок дня в клініці дисциплінує людину і допомагає виробляти здібності до контролю своїх дій.
 • Закритий стаціонар захищає від впливу оточення, яке сформувалося за час активного алкоголізму.
 • Усі послуги надаються абсолютно анонімно.

Почавши лікування алкоголізму в стаціонарі, Ви зможете допомогти хворому швидше повернутися у звичний ритм життя. Потрібно тільки почати і вмовити рідну людину, щоб вона сама захотіла лягти в клініку. Адже в цьому випадку результат буде справді позитивним.

У клініці «УНС» кодування від алкоголізму в Києві проводиться на умовах анонімності. Не підлягають розголошенню всі відомості про пацієнтів, які проводяться процедури та способи антиалкогольної терапії. При зверненні за допомогою до клініки Ви можете бути впевнені, що Ваші дані не потраплять до системи державного обліку.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну