+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Кодування від алкоголізму в Києві

Ідеальний варіант, коли кодування є комплексним, так як недостатньо усунути лише фізичну залежність.

Отримати консультацію

Популярні методи кодквання від алкоголізму

Кодування від алкоголізму в Києві це популярна процедура лікування алкоголізму. Метод радикальний, але дієвий! Звичайно ж, за умови, що людина дійсно хоче позбутися залежності. Інакше будь-яка навіть найефективніша процедура дасть лише тимчасовий результат. Кодування може бути медикаментозним та психотерапевтичним. Ідеальний варіант, коли кодування є комплексним, тому що недостатньо усунути лише фізичну залежність. Емоційна тяга набагато сильніша і про це не можна забувати.

Вартість кодування від алкоголізму в Києві

Кодування за методом Довженка від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Підшивка Еспераль від 8 000 грн
Ін’єкція Вівітрол від 10 500 грн
Кодування від алкоголізму «Потрійний блок» від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Навіщо потрібне кодування від алкоголізму?

Кодування від алкоголізму в Києві, як правило, спрямоване на негативне ставлення клієнта до алкоголю та формує страх перед наслідками, що виникають від його зловживання. На озброєнні наркологів є безліч різноманітних методів та прийомів кодування від алкоголізму, які відрізняються один від одного впливом на організм. Найбільш поширеними методиками є гіпнотизування та медикаментозне кодування. У клініці «УНС» психотерапевтичне кодування здійснюють методиками Еріксоновського гіпнозу та Довженка. Обидві методики формують стійку відразу від алкоголю.

Кодування за допомогою ін’єкцій

Приблизно 15% населення характеризуються наявністю залежності від тих чи інших препаратів та речовин. Використовуючи наркотичні засоби, до яких належить і алкоголь, людина відчуває ейфорію, яка зумовлена ​​виробленням гормону щастя. З прогресом залежності цей ефект перетворюється на рефлекс. Іншими словами, людина звикає до цього почуття, тому досягти того ж результату з тими ж речовинами вона вже не здатна. Залежний починає періодично підвищувати дозування і думає у тому, як поліпшити ефект від вживання. У нього виникає непереборне бажання вживати алкоголь дедалі частіше. Подібна ситуація практично завжди закінчується передозуванням, а іноді призводить і до смерті. Саме ці серйозні наслідки зловживання алкоголем зумовлюють необхідність створення такої послуги, як «Нарколог додому». Наш спеціаліст здатний у будь-який час доби приїхати та надати екстрену допомогу, запобігши серйозним ускладненням або навіть смерті.

Кодування від алкоголізму в Києві Налтрексоном

У результаті проведення кодування препаратами Налтрексону спостерігається зміна самого процесу отримання насолоди від прийняття алкоголю блокуванням гормонів, які контролюють його. Цей препарат вводиться в організм за допомогою ін’єкції, дуже важливо перед проведенням процедури не вживати алкогольних напоїв протягом 7 днів. Даний препарат відрізняється високою ефективністю і здебільшого здатний діє досить довго. В окремих випадках ефект від процедури за допомогою даного препарату може тривати до 2 років.

<h2″>Подвійна блокада від алкоголізму

Високою ефективністю відрізняється медикаментозне кодування від алкоголізму в Києві, в основі якого лежить використання фармакологічних медикаментів, що призводять до тяжкої інтоксикації. Даний метод кодування від алкоголізму здійснюється внутрішньовенним введенням високоефективних препаратів типу Еспераль або Торпедо. Добре себе зарекомендувало кодування, яке має пролонговану дію. Такий вид кодування наркологи здійснюють внутрішньом’язової імплантацією чи підшиванням капсул, що містять препарати Еспераль та Продетоксон. Лікарі наркологічної клініки «УНС» для кодування від алкоголізму використовують також метод «Подвійного блоку». Дана методика заснована на поєднанні медикаментозних та психотерапевтичних методів. Як правило, наркологи визначають методи кодування від алкоголізму, виходячи із психологічного та фізичного стану клієнта. Висококваліфіковані наркологи клініки підберуть для Вас найбільш ефективні та дієві методики кодування амбулаторного або стаціонарного типу.

Так званий метод подвійної блокади, наркологи використовують якщо стан клієнта є критичним, спосіб відрізняється стійким і тривалим ефектом. Йдеться про гіпнотичну дію на підсвідомість клієнта, яка при необхідності доповнюється використанням спеціальних препаратів. Завдяки гіпнозу у алкозалежної людини спостерігається зниження тяги до спиртних напоїв. Для того, щоб не людина “не зірвалася”, кодування за допомогою гіпнозу в обов’язковому порядку має доповнюватися медикаментозними методиками. За допомогою такого методу клієнтів кодують навіть на 5 років. Зазвичай цього періоду з головою вистачає, щоб людина переосмислила життєві цінності і змогла отримувати задоволення від життя без вживання алкоголю.

Всі препарати, що використовуються для лікування алкоголізму мають одну єдину мету – виробити у алкозалежної людини огиду до спиртовмісних напоїв. Дані препарати не можуть виступати в ролі основного терапевтичного методу, оскільки вони здатні забезпечити лише тимчасовий результат.

Лазерне кодування від алкоголізму

Лікування алкоголізму за допомогою лазера досить новий метод, але вже набув великої популярності завдяки безболісності процесу та ефективності. Медицина не стоїть на місці, завдяки інноваційним методикам з’явилася можливість перейти до сучасніших способів лікування алкогольної залежності. Йдеться про лазерне кодування від алкоголю. Суть методу полягає у напрямку лазерного променя на одну з біологічно активних точок, що знаходяться на тілі людини, яка страждає від алкогольної залежності. За допомогою способу кодування, що розглядається, з’являється можливість вплинути на головний мозок і активувати центр, який відповідає за придушення тяги до спиртних напоїв.

Кодування від алкоголізму в Києві за допомогою лазерної терапії є особливо ефективним на початкових етапах лікування від алкоголізму. Саме в цей час потрібно зробити очищення крові від токсинів. Очищення крові також надає сприятливий вплив на функціонування внутрішніх органів та всіх систем організму. Лазерні промені для кодування від алкоголю мають багато плюсів. З їхньою допомогою організм швидше очищається від токсичних сполук. Спостерігається значне зниження почуття тривоги, що у більшості випадків і не дає людині знайти сили для боротьби з алкогольною залежністю. Лазерна терапія покращує обмін речовин в організмі, що призводить до активації роботи ферментів. Після проходження курсу лазерної терапії клієнт набагато краще почувається, а організм починає чинити опір впливу алкоголю.

Кодування Еспераль

Капсули “Еспераль” є розробкою однієї з французьких фармакологічних компаній. Препарат вшивається під шкіру і повільно розсмоктується, потрапляючи в кров, тим самим забезпечуючи необхідну концентрацію Дисульфіраму (діюча речовина) в організмі. Ефект від вшивання триває доки речовина залишається в організмі і може тривати від півроку до 5 років. Зазвичай капсули вшивають в область паху, під лопатку або в сідничний м’яз. Якісна анестезія забезпечує безболісність процесу, а безпека процедури забезпечується використанням одноразових стерильних інструментів. За областю вшивання капсули обов’язково необхідно ретельно доглядати, щоб знизити до мінімуму ймовірність занесення інфекції.

Етапи кодування від алкоголізму в Києві

Ефективність кодування від алкоголізму залежить від проходження кількох етапів. Перед кодуванням нарколог обов’язково проводить розмову з клієнтом для з’ясування інформації про тривалість вживання спиртного, щоб визначити найбільш вдалий метод. Нарколог намагається докладно пояснити клієнту принципи самої процедури та можливі наслідки у разі повернення до вживання алкоголю. Отримавши згоду від клієнта, нарколог може здійснювати кодуванняЕтапи кодування від алкоголізму

Наскільки безпечне кодування від алкоголізму?

На наступному етапі лікарі-наркологи проводять повне обстеження та обирають найбільш підходящу методику. Перед кодуванням від алкоголю, обов’язково забороняється вживання спиртовмісних напоїв протягом кількох днів. У більшості випадків перед тим як зробити кодування, лікарі проводять виведення із запою і інші процедури, що очищають організм. Якщо випадок особливо тяжкий, то наркологи проводять заходи, що відновлюють найважливіші функції організму і нормалізують психічний стан алкозалежного. Залежно від фізіологічного та психологічного стану клієнта, кодування може здійснюватися як у самій клініці, так і в домашніх умовах.

Ефективність процедури кодування

Хоча кодування і не можна вважати повноцінним лікуванням від алкоголізму, дана процедура все ж таки відрізняється деякими перевагами. Головними перевагами, якими володіє кодування, можна вважати швидке припинення вживання алкоголю після першої процедури і здатність стримувати алкозалежної людини від повторного рецидиву алкоголізму. Клініка «УНС» працює у цілодобовому режимі незалежно від святкових днів та вихідних. Висококваліфіковані наркологи готові будь-якої миті надати докладну інформацію про процедури кодування та ціни на цю послугу.

Проводячи кодування наркологічна клініка гарантує:

 • Застосування препаратів, що пройшли сертифікацію;
 • Збереження конфіденційності всіх процесів;
 • Кодування від алкоголізму як у стаціонарі, так і в домашній обстановці;
 • Доступна цінова політика запропонованих послуг.

Переваги наркологічної клініки «Українська наркологічна спілка»

Лікарі клініки вже не один рік допомагають своїм пацієнтам позбавлятися різних залежностей.

Якщо у Вас або Ваших близьких людей є така проблема, лікарі наркологічної клініки «УНС» допоможуть її вирішити:

 • Наркологи допоможуть вийти із запою та призначать медикаментозне лікування, виходячи з Вашої ситуації
 • Психологи допоможуть у формуванні нової особи і Ви зможете соціалізуватися
 • У нас сучасний, обладнаний усім необхідним стаціонаром
 • Суворий розпорядок дня в клініці дисциплінує людину і допомагає виробляти здібності до контролю своїх дій.
 • Закритий стаціонар захищає від впливу оточення, яке сформувалося за час активного алкоголізму

Почавши лікування алкоголізму в стаціонарі, Ви зможете допомогти хворому швидше повернутися у звичний ритм життя. Потрібно тільки почати і вмовити рідну людину, щоб вона сама захотіла лягти в клініку. Адже в цьому випадку результат буде справді позитивним.

У клініці «УНС» кодування від алкоголізму в Києві проводиться на умовах анонімності. Не підлягають розголошенню всі відомості про пацієнтів, які проводяться процедури та способи антиалкогольної терапії. При зверненні за допомогою до клініки Ви можете бути впевнені, що Ваші дані не потраплять до системи державного обліку.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top