+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Реабілітація наркозалежних підлітків у Києві

Реабілітація наркозалежних підлітків спрямована на соціальну адаптацію після лікування.

Отримати консультацію

Формування наркозалежності в підлітків

Залежність від психоактивних сумішей, природного чи штучного походження, молодшає на очах: якщо ще 2 десятиліття тому початком вживання вважався вік близько 17 років, то сьогодні він наблизився до 12 років. Токсикоманія поширюється в дитячому віці під виглядом недорогого, легального й умовно нешкідливого способу отримати стан “кайфу”, що в майбутньому призводить до вживання справжніх наркотичних препаратів. Реабілітація наркозалежних підлітків у Києві в «УНС» надається на умовах анонімності.

Вартість кодування від наркоманії у Києві

Кодування за методом Довженка від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Підшивка Еспераль від 8 000 грн
Ін’єкція Вівітрол від 10 500 грн
Кодування від наркоманії “Потрійний блок” від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Реабілітація наркозалежних підлітків у Києві: етапи відновлення

Реабілітація в клініці «УНС» починається з проведення детоксикаційної терапії. Тривалість її безпосередньо залежить від типу вживаних наркотичних препаратів та індивідуальних особливостей наркозалежного підлітка. Після завершення детокс-терапії переходять до основного етапу лікування – психотерапії, перед якою резидента клініки необхідно мотивувати для отримання позитивного результату.

У клініці «УНС» для кожного наркозалежного підлітка підбирається індивідуальна схема лікування та реабілітації. Однією з найбільш результативною програмою є «12 кроків», а також резиденти клініки проходять індивідуальну, групову, сімейну психотерапію.

Зменшення тяги на психологічному рівні починається з того моменту, коли лікар мотивує резидента клініки на лікування і реабілітацію через вигоду для нього самого. Як правило, більшість наркозалежних підлітків не бачать необхідності в лікуванні хвороби, оскільки вважають, що можуть зупинитися в будь-який момент.

Індивідуальний підхід спрямований на ставлення до підлітка як до особистості. Це дає можливість донести до нього всю суть хвороби і увійти до нього в довіру. Лікарі клініки мають чималий досвід у лікуванні наркозалежних підлітків, тому діють коректно і максимально результативно.

Колективні психологічні заняття проводяться в групах однолітків, оскільки в змішаних групах підліток просто втрачає інтерес і вже не йде на контакт із лікарем. Йому не цікаві проблеми дорослого наркозалежного, він хоче розв’язати свої й отримати на них професійні відповіді.

Усі етапи лікування в клініці «УНС» проводять суворо анонімно, що дає змогу унеможливити взяття на облік у нарколога і повісити ярлик на резидента клініки та його членів сім’ї. Звичайно, краще проходити лікування в умовах клініки, яке вимагає повного або часткового відриву від навчання. Але це дає можливість підтримувати наркозалежного підлітка на психологічному рівні 24 години на добу.

Результати реабілітації наркозалежних підлітків у Києві

Психотерапевтичні сеанси допомагають запобігти зриву, але важливо пам’ятати, що наркозалежність – це хронічна хвороба.

Залежність на психологічному рівні неможливо повністю запобігти, адже відчувши стан ейфорії від вживання, мозок запам’ятовує це на все життя. Стресові ситуації можуть спровокувати рецидив. Тому прогнозувати тривалість ремісії досить важко.

Деяким наркозалежним підліткам психологічна допомога може знадобитися через 2-3 місяці після реабілітації, а хтось може більше не подивитись у цей бік взагалі. Щоб адаптація проходила легше, у клініці проводять заняття з членами його сім’ї, де навчають правильного спілкування і поведінки з людиною, яка одужує.

Підсумки реабілітації:

 • Підлітка навчають реально сприймати життєві проблеми ситуації та знаходити з них вихід без вживання наркотичних препаратів.
 • Сімейні стосунки налагоджуються: дорослі вчаться розуміти дитину, а вона їх.
 • Під час психологічних сеансів розкривають нові внутрішні резерви підлітка і задають новий вектор розвитку.
 • На дійсних прикладах грамотно і чітко описують майбутнє життя наркозалежних.
 • Лікарі допомагають впоратися з депресивними станами і комплексами, що призводять до вживання.
 • Під час реабілітації підлітку допомагають знайти своє захоплення і підібрати професію.
 • Дитина вчиться самостійності та відповідальності.

Це одні з небагатьох аспектів, які відбуваються під час лікування і реабілітації. Як правило, підсумкові результати для кожного резидента клініки мають індивідуальний характер. Все залежить від стадії хвороби.

Особливості та ознаки вживання наркотичних препаратів у дітей і підлітків

Як правило, у підлітковому віці у дітей немає власних грошових коштів, отже, у пошуку легкодоступних препаратів вони вдаються до небезпечних наркотичних препаратів (наприклад, дезоморфін або солі), що можуть призводити до летального результату. Найчастіше вони готуються кустарним методом із підручних речовин.

Через постійну нестачу грошових коштів, наркозалежні підлітки економлять на кишенькових витратах, починають красти і обманювати батьків. У деяких випадках вони йдуть на кримінальні дії, що призводить до кримінальної відповідальності.

Також причиною до вживання стає несформований моральний “кістяк”. Перше вживання може статися через проблеми з батьками, у суспільстві, в якому вона перебуває. Однак, найчастіше це відбувається через складну сімейну обстановку.

Зазвичай наркозалежний підліток заперечує вживання і старанно приховує цей факт, бо відчуває себе повністю вразливим (маючи вже амбіції та потреби не маленької дитини, він чекає на визнання, але не може зробити це “дорослими” способами, а, отже, привертає до себе увагу провокаційними методами).

У наркозалежності є 2 шляхи розвитку. У першому випадку уважні батьки вчасно виявлять хворобу і почнуть лікування та реабілітацію. На ранній стадії лікування може принести 100% одужання. Основне завдання лікарів клініки «УНС» полягає у вибудовуванні довірливих стосунків між поколіннями, правильно оцінювати вчинки та виявляти їхні причини. У другому випадку батьки просто виявляють байдужість до дитини або через почуття страху, боячись втратити її або бути зганьбленими. Ось тоді наркозалежний підліток потрапляє в клініку вже на останній стадії хвороби, що призводить до більш тривалої реабілітації.

Зовнішні ознаки вживання:

 • блідість шкірних покривів
 • апатичний стан, який може змінюватися сплесками енергії
 • зміна природних ритмів сну (сонливість вдень, нічне безсоння)
 • мовні зміни, забудькуватість
 • нестабільність на психологічному рівні
 • прогули в школі, зміна успішності в гірший бік
 • зміна колишніх друзів та інтересів

Вживання наркотичних препаратів у підлітковому віці – це найнебезпечніше явище. Тому батькам слід проявляти пильність, і при виявленні перших ознак терміново почати лікування і реабілітацію. Лікувати неповнолітнього досить нелегко, оскільки в нього ще відсутня мотивація до нормального життя.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top