+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Кривому Розі

Лікування алкоголізму проводиться за індивідуальним планом,.

Отримати консультацію

Лікування алкогольної залежності в наркологічній клініці

Люди зі зниженою самооцінкою, відсутністю цінностей і сенсу життя, на думку психологів, найбільш схильні до виникнення алкозалежності. Крім того, пристрасть до алкоголю часто виникає у людей, які важко переживають труднощі життя. Особи, які живуть одним днем і не мають “щільного ґрунту” під ногами, часто знаходять розраду в пляшці спиртного. До причин алкоголізму відносять розлади психіки, переживання будь-яких життєвих ситуацій, почуття провини за якийсь вчинок, а також поганий приклад інших людей, погані компанії та інтереси.

Лікування алкоголізму в Кривому Розі проводиться різними традиційними і нетрадиційними способами. У першому випадку, лікування проводиться з використанням професійних методик і медичної допомоги. До нетрадиційних способів терапії алкоголізму належить звернення до чаклунок, народних методів, використання фітотерапевтичних засобів і замовлянь.

Вартість лікування алкоголізму в Кривому Розі

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Методи лікування алкоголізму

Важливо розуміти, що лікування алкоголізму має бути комплексним, тому що впоратися з проблемою одним методом практично не можна. Людині потрібне лікування не тільки пристрасті на фізичному, а й на психологічному рівні. Тому оптимальним і найбільш дієвим є одночасний вплив усіх способів впливу.

У період проходження терапії алкозалежності в Кривому Розі, без використання медичної допомоги, людина відчуває не тільки сильну тягу до алкоголю, а й самотність. Це ще більше ускладнює лікування алкоголізму. Алкозалежний страждає і від тривалості лікування, йому здається, що цей період не мине ніколи.

Існує велика кількість методів лікування алкоголізму, що дозволяють підібрати оптимальний і зручний спосіб позбавлення від розладу за допомогою різних підходів. Сучасна медицина допомагає людині повернути колишній спосіб життя, відновитися після тривалої відсутності в соціумі, компенсувати втрачене здоров’я. Під час лікування алкоголізму враховуються всі фактори з анамнезу життя, мотивуючі причини виникнення пристрасті. Таким чином, забезпечується комплексний підхід не тільки до фізичної залежності, а й до проблеми клієнта.

Для досягнення результатів у лікуванні алкоголізму, терапія повинна проводитися в клініці або наркології. При цьому кваліфіковані лікарі та наркологи розбирають проблеми клієнта, допомагають безболісно і менш травматично для психіки усунути фізичний потяг до спиртного.

Наркологічна клініка в Кривому Розі

Лікування алкоголізму в клініці «УНС» забезпечує якісне високотехнологічне вирішення проблеми, з різнобічним способом підходу до терапії. У клініці працюють наркологи і психологи, які займаються лікуванням на всіх стадіях розладу. Клініка в Кривому Розі надає послуги позбавлення від алкозалежності на всіх етапах – детоксикаційна терапія, клінічне лікування, реабілітація клієнта. Для створення оптимальних стосунків із клієнтом розроблено систему цілодобової підтримки та психологічної допомоги людині, яка потрапила у важку ситуацію.

Перед тим, як почати лікування алкоголізму, людина повинна розуміти, що подолати алкозалежність можна тільки тривалою і виснажливою працею. Щоб повернути здоров’я, доведеться довгий процес лікування. Доведено, що при дотриманні хоча б одного року в тверезому стані, тільки 30% алкозалежних знову починають вживати спиртне. Після п’яти років у тверезому стані, до вживання алкоголю повертаються тільки 12% людей.

Після проходження повноцінного курсу лікування алкоголізму в Кривому Розі, людині пропонується постійне консультування з психологами та групами допомоги, щоб у разі проблем уникнути рецидиву алкоголізму. Лікування алкоголізму допомагає людині зрозуміти, що цінності життя полягають у хороших стосунках у сім’ї, з друзями та близькими. Для відновлення здоров’я в Кривому Розі можна звернутися в клініку “«УНС», які допоможуть уточнити інформацію про способи лікування алкоголізму.

Відповідний час для лікування алкогольної залежності

Для того, щоб досягти оптимального результату і кинути пити назавжди, людина повинна самостійно прийти до того, що вона хоче лікуватися. Для цього їй необхідно зробити висновки про свій стан. У деяких випадках причиною лікування алкоголізму у людини стає бажання сім’ї або близьких людей. У цьому випадку родичі турбуються про здоров’я близької людини, тому звертаються по допомогу. При цьому також проводиться вивчення анамнезу і добірка оптимальних методів лікування.

Часто близькі люди тільки підозрюють про наявність у людини алкозалежності, оскільки вони спостерігають такі ознаки:

 • часте перебування людини в нетверезому вигляді
 • регулярне споживання спиртних напоїв
 • різкі зміни настрою
 • погана успішність у трудовій діяльності або навчанні
 • зниження товариськості людини, зміна її соціального статусу
 • порушення обов’язків на роботі, нехтування дисципліною
 • зміна інтересів.

Для лікування алкоголізму немає вибору відповідного часу. Вирішувати проблему необхідно, як тільки вона була запідозрена. Якщо не лікувати алкозалежність, виникають серйозні ускладнення не тільки у фізичному здоров’ї, а й у соціальному плані. Ранній початок терапії допомагає уникнути серйозних проблем і знайти тривалу тверезість.

Різновиди лікування залежності

Алкозалежна людина, зважившись на лікування алкоголізму, приймає дуже важливе рішення, яке кардинально змінює її подальше життя. При зверненні за допомогою в клініку, наркологи пропонують різні методи вирішення проблеми. Для підбору оптимального варіанту клієнту необхідно вивчити всі пропоновані методики, щоб зробити правильний вибір. Найкращим варіантом лікування є комплексний спосіб, який допомагає позбутися проблеми з фізичного і психічного боку.

Для комплексного лікування властиве проходження таких видів терапії:

 • алкогольна детоксикація – початковий етап лікування, суть якого полягає у виведенні з організму етанолу. Є найскладнішим етапом терапії, оскільки у людини виникає похмільний симптом або симптом відміни. Це дуже неприємні симптоми, тому позбутися їх допоможуть тільки кваліфіковані медичні препарати. За допомогою ліків можливо зняти симптоматику і полегшити синдром відміни. Таким чином, людина отримує додаткову мотивацію до лікування алкоголізму; стаціонарне лікування алкоголізму – один зі складових комплексного впливу на розлад, який допомагає боротися з фізичною залежністю від алкоголю. Для повноцінної боротьби з патологією, клініка в Кривому Розі створила спеціальні комфортні умови для алкозалежних. лікарі в стаціонарних умовах допомагають розв’язувати проблему навіть у найскладніших ситуаціях. Однак для проходження курсу лікування алкоголізму необхідне перебування клієнта в наркології протягом тривалого часу. Деякі випадки вимагають тримісячної реабілітації, тому людині необхідно заздалегідь підготуватися до труднощів.

  Наркологи і психологи в Кривому Розі домагаються повноцінного вирішення проблем людини, забезпечують цілодобовий догляд і якісну допомогу в проходженні всіх етапів і складнощів. Крім того, наркологи і психологи підготують людину до можливих труднощів і розкажуть, як уникнути рецидиву.

 • консультації – полягає в отриманні консультації у лікарів з питань, що стосуються лікування алкоголізму. Доведено, що спілкування допомагає людині легше перенести всі складнощі, оскільки досвід інших людей допомагає легше перенести перешкоду. Консультанти допомагають людині в будь-яких ситуаціях. Терапевти і консультанти відповідають на всі питання, стосовно труднощів боротьби з алкоголізмом, викликані різними обставинами. Таке ставлення і спілкування допомагає уникнути рецидивів і зберегти здоров’я; державне лікування алкоголізму – багато людей вважають за краще уникати лікування в державних лікувальних закладах, оскільки в них сформовано негативне сприйняття цих закладів, що асоціюється з примусовим лікуванням алкоголізму. Крім того, людей відлякує та обставина, що перед початком лікування в стаціонарі необхідно зібрати велику кількість документів і досліджень. Таке лікування не дає гарантії конфіденційності, чого бояться багато алкозалежних.

Приватна клініка в Кривому Розі забезпечує швидке, якісне та анонімне лікування алкоголізму, з ретельним обстеженням людини. При цьому алкозалежного не ставлять на облік, а значить – ніхто не зможе дізнатися про згубну звичку. Примусове лікування – законодавством дозволено, тільки з письмової згоди людини на всі процедури. Однак виникає проблема, пов’язана з неприйняттям людиною її залежності. Алкозалежні не приймають своєї проблеми, вважають, що вони контролюють ситуацію. При цьому відбувається швидке погіршення ситуації та стадії алкоголізму.

Важливо розуміти, що такий стан небезпечний для життя людини, адже важкі стадії розладу вилікувати буває неможливо.

Основні етапи лікування

Лікування алкоголізму в Кривому Розі проводиться за індивідуальним планом, виходячи зі стану алкозалежного. Однак усі клініки суворо дотримуються загальних правил лікування алкоголізму, вносячи зміни тільки в структуру впливу.

Під час лікування алкоголізму дотримуються суворої послідовності трьох стадій, які необхідні для поетапного проходження лікування і відновлення організму.

До стадій терапії алкоголізму належать:

 • Етап детоксикації – основною метою стадії є усунення з організму залишків алкоголю і допомога в легкому проходженні абстинентного симптому. При цьому з організму виводиться весь етанол, що необхідно для подальшого лікування патології. Тривалість абстинентного синдрому може становити близько двох діб після відмови від спиртного. Симптоматика абстиненції може бути різноманітною. Деякі алкозалежні досить легко переносять цей період, а інші відчувають дуже важкі ознаки. Позитивною стороною терапії в стаціонарі є те, що лікарі допомагають усунути симптоми абстиненції за допомогою ліків, полегшити стан алкозалежного.
 • Період реабілітації – найважливіший етап у проходженні лікування алкоголізму. На цій стадії людині надається фізична і психологічна допомога. Метою цієї стадії є усунення потягу і тяги до спиртного. Наркологи застосовують різні методи лікування, допомагаючи психологічно пройти всі труднощі. Крім того, на етапі реабілітації людині допомагають жити без спиртного, проводиться навчання проходження різних життєвих ситуацій без алкоголю.
 • Соціалізація – заключний етап лікування, який ґрунтується на повному усуненні потягу до етанолу на фізичному і психічному рівні. Важливою умовою проходження етапу є усвідомлення людиною її проблеми і бажання покінчити зі спиртним назавжди. На цьому етапі людині допомагають набути нового сенсу життя без спиртного, створити мотивацію, вчать проходити труднощі в соціумі. Крім того, людину навчають основних навичок життя в тверезому стані.

Лікування алкоголізму вимагає постійної “боротьби” алкозалежного із самим собою, своїми бажаннями та потребами. Тільки раннє лікування допомагає досягти позитивних результатів із досягненням тверезості думок і адекватною реакцією на різні ситуації.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top