+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії в Борисполі

Лікування наркозалежних у стаціонарі закритого типу

Отримати консультацію

Лікування наркоманії в Борисполі в наркологічній клініці

Наркоманія – важка залежність від наркотичних речовин, яка складається з фізичного і психологічного аспектів. З огляду на це, важливо пройти комплексне лікування наркоманії. У Борисполі ви можете звернутися в наркологічну клініку «УНС».

Вартість лікування наркоманії в Борисполі

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Перебування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Причини наркоманії

Умовно причини наркотичної залежності поділяються на 3 групи:

 1. Фізіологічні чинники. Нестача або надлишок нейромедіаторів може викликати емоційний дисбаланс і необхідність його компенсації. Наркотичні речовини надають миттєве полегшення від цього стану, створюючи ілюзію спокою та ейфорії. Проте при подальшому зловживанні ефекти будуть менш вираженими, а людина стане залежною від наркотиків, нездатною подолати свій потяг до них.
 2. Психологічні чинники. Вони пов’язані з недостатньою усвідомленістю, нездатністю реалізовувати внутрішні прагнення і дитячими травмами, такими як надмірна опіка. Сімейне насильство та бездоглядність також можуть сприяти розвитку залежності. Вживання наркотиків може бути викликане цікавістю, бажанням спробувати щось нове, потребою в натхненні або протестом проти встановлених норм.
 3. Соціальні чинники. Брак пропаганди здорового способу життя та знань про шкоду наркотиків сприяють розвитку наркоманії. Криза цінностей, відсутність занять, спрямованих на активності, і приховане просування аморальної поведінки також відіграють роль у розвитку хвороби.

Незалежно від причин наркоманії, важливо надати допомогу людині. Рання реабілітація істотно полегшить процес подолання залежності та знизить руйнівні наслідки для здоров’я і психіки. Якщо ви помітили симптоми хвороби у близької людини, не соромтеся звертатися по допомогу до нарколога.

Ознаки залежності та стадії наркоманії

Усі залежності мають схожі ознаки, які можуть бути “червоним прапором”, що вказує на проблему.

Серед основних симптомів захворювання виступає наступне:

 1. Людина часто бреше, причому не тільки оточуючим, а й самій собі.
 2. Різкі зміни настрою. Перехід від спокою, розслабленості до роздратування буквально в одну мить.
 3. Бажання усамітнитися, ізолюватися. Наркозалежний часто завдає болю своїм близьким, навіть не помічаючи цього.
 4. Сильні стрибки ваги, нехтування своїм зовнішнім виглядом.
 5. Особливі прикмети на тілі, як-от уколи або симптоми некрозу (залежно від виду вживаних заборонених речовин).

Щоб впоратися зі зловживанням наркотиками, необхідна пильність оточуючих і швидке виявлення проблеми. З огляду на те, що залежні часто заперечують наявність залежності від наркотиків, до них потрібно ставитися з розумінням і делікатністю, усвідомлюючи, що поведінка зумовлена хворобою.

Наркоманія розвивається поетапно:

 1. Знайомство із забороненими речовинами. Характеризується цікавістю, нерозумінням проблеми, пошуком нових способів отримання задоволення.
 2. Вживання ПАР заради задоволення. На цьому етапі прийом відбувається усвідомлено.
 3. Період заперечення. Супроводжується наявністю абстинентного синдрому, соціальною деградацією та переходом від “слабких” наркотиків до “сильних”.

Після зазначених стадій наркозалежності людина починає вживати заборонені речовини як ліки, оскільки вже не може без них жити. Відбувається розпад особистості, розвиваються незворотні наслідки для здоров’я на фізичному рівні. Якщо не зупинитися, висока ймовірність летального результату.

Методи лікування

Під час лікування наркотичної залежності важливий комплексний підхід.

Зазвичай він включає використання таких методик:

 • Когнітивно-поведінкова психотерапія. Спрямована на те, щоб виявити причину зловживання і спонукати людину відмовитися від цього. Знаючи ці причини, залежний вчиться справлятися з цим, не вдаючись до вживання ПАР.
 • Сугестивна психотерапія. З її допомогою можна на рівні підсвідомості створити установки, які формують стійке негативне ставлення до наркотичних речовин.
 • Медикаментозне лікування. Використовується, щоб очистити організм від наркотиків і продуктів їхнього розпаду. Спрямоване на відновлення здоров’я: психологічного та фізичного.

У сукупності сучасні методи лікування наркоманії дозволяють досягти стійкого позитивного ефекту. Вони допомагають повернутися до тверезості, мінімізувавши ризик рецидиву.

Етапи лікування наркоманії

Лікувальний курс виглядає наступним чином:

 • звернення за наркологічною допомогою;
 • госпіталізація та діагностика фізичного стану;
 • лікування наркоманії;
 • діагностика психічного здоров’я;
 • реабілітація.

Після завершення детоксикації людина переходить до психологічної реабілітації, в рамках якої проводять тестування і діагностику з боку медичного та психологічного персоналу для визначення найбільш ефективних методів лікування. Реабілітація включає терапевтичні групи, психодрами, арт-терапію, а також індивідуальні консультації з лікарем-наркологом і клінічним соціальним працівником.

Чи можна вилікувати наркозалежність примусово?

Наркозалежність відрізняється від інших хвороб тим, що у хворих часто немає бажання лікуватися. Вони можуть помилково вважати, що в будь-який момент здатні самостійно припинити зловживання. Більше того, наркозалежні зазвичай не усвідомлюють серйозності свого становища і не розуміють масштабу проблеми, в яку занурилися. Ця втрата критичного погляду на те, що відбувається, робить їх безсилими перед залежністю.

Зіткнувшись із подібною ситуацією, у родичів виникає питання, що робити в подібній ситуації. Чи законно лікувати залежного примусово? Як би не було складно, лікуватися потрібно добровільно. Примусові заходи заборонені на рівні законодавства.

Близька людина в подібній ситуації може спробувати умовити звернутися по наркологічну допомогу. Решта – завдання лікаря. Він допоможе подивитися на себе і своє життя з боку. У нього вийде достукатися до людини, а після, нарколог запропонує варіанти вирішення ситуації, що виникла.

Анонімне лікування наркоманії в Борисполі

Звернувшись до наркологічної клініки “УНС” залежна людина отримає ефективну допомогу за повної конфіденційності. Для людей, які бажають впоратися з хворобою анонімно, обладнано стаціонар закритого типу з палатами різних категорій. Конфіденційність відіграє важливу роль, оскільки дає змогу створити безпечне середовище для тих, хто шукає допомогу, не боячись осуду або негативної реакції оточення.

Анонімність також сприяє більш відкритому спілкуванню з лікарями, що позитивно впливає на ефективність лікування. Крім цього, хворого не ставлять на наркологічний облік, уникнувши труднощів в отриманні водійських прав, пошуку роботи тощо.

Пройти лікування наркоманії в Борисполі можна в клініці “УНС”, яка спеціалізується на реабілітації людей із залежністю. Тут комплексно підходять до відмови від заборонених речовин. Курс включає як фізичне відновлення, так і психологічну підтримку.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top