+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Повний спектр наркологічних послуг

Українська наркологічна спілка понад 10 років допомагає позбавлятися наркоманії та алкоголізму. Ефективність наших програм становить 87%.
Отримати консультацію
56
Реабілітаційних центрів
12 000+
Клієнтів прийшло на реабілітацію
40+
Лікарів наркологів
5
Власних стаціонарів

Виїзні бригади

Основне завдання виїзних бригад - це надання екстреної допомоги алко-або наркозалежному. Лікарі оглянуть людину, за необхідності візьмуть аналізи та призначать необхідні препарати. Медик залишається поряд до закінчення всіх процедур! Вдома можна провести: виведення із запою, поставити крапельницю при алкогольній інтоксикації, провести зняття ломки і все це абсолютно безпечно. Тривалість процедур від 1 до 3 годин, залежно від поточного стану пацієнта. Якщо для лікування вдома лікар при огляді виявить протипоказання, Вам запропонують організувати трансфер до клініки, де можливості для лікування набагато ширші. Всі послуги як вдома так і в стаціонарі надаються на анонімній основі.
Акція
Знижка 15% на лікувальні програми
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на повторний виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму в Києві
Детальніше
Виведення із запою вдома в Києві
Детальніше
Лікування наркоманії в Києві
Детальніше
Виклик нарколога додому в Києві
Детальніше
Зняття ломки вдома в Києві
Детальніше
УБОД в Києві
Детальніше

Послуги компанії

Усі послуги
Акція
Знижка 15% на лікувальні програми
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на повторний виклик за однією адресою
Отримати консультацію

Лікування алкоголізму

Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії

Лікування наркоманії

Наша клініка лікує алкоголізм, наркоманію та інші види залежностей на основі сучасних, перевірених та ефективних методів

Виклик нарколога додому

Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Стаціонар
Детальніше
Реабілітація
Детальніше
Команда
Детальніше
Перейти до галереї
Ліцензії медичного центру
Якщо ви або ваші близькі вже пройшли курс лікування від алкоголізму або наркоманії і не досягли бажаного результату, звертайтеся в клініку УНС - ми працюємо з тим, чого ви не бачите і не знаєте інші, тому ми дуже високий.
Отримати консультацію

Відгуки

Олег
Алкоголь
Вживав : 5 років
Не раз допомагали виходити із запою. Чудова їжа, адекватні лікарі, нормальні медсестри (наскільки це можливо). Дорого, але воно того варте, якщо не хочете зловити білку. Там незручні ліжка, але поки що в нашій країні до добрих ліжок не прийшли... я їм дуже вдячний, якщо роздумуєте куди їхати, щоб стало легше або куди везти близьку людину в розпалі
Олексій
Алкоголь, наркотики
Вживав : 1.5 роки
Я вживав алкоголь 1,5 роки, пізніше випивка перестала приносити задоволення - перейшов на наркотики. Спочатку травка, потім на речі поважче. Дякуючи лікарям і психологам клініки - я зміг повернутись до нормального життя. Не чейкате, швидкого результату, це шлях важкий - але разом ми подолали цю хворобу.
Лідія
Наркотики
Вживала : 2 роки
Я почала вживати наркотики коли помер чоловік. Хотілося відволіктися, забути це як страшний сон... Згодом цей сон став моїм життям: слабкість, температура, нудота, біль у всьому тілі під час ломки.... Я зветалась до клініки і до цього, але зривалась. Дякую психологу Оксані, саме вона змогла підібрати правильні слова, щоб налаштувати мене дійти до кінця.

Етапи медикаментозного лікування

<p.Перший етап позбавлення звикання до будь-якої речовини - припинення його вживання. Це може бути зроблено самостійно або звернувшись до нарколога з державної або приватної установи. Лікування ломки кожного наркотику вивчено, і є перевірені способи полегшити її перебіг. Базова процедура детоксикації (виведення токсичної речовини з організму) – крапельниця. Вона потрібна, щоб очистити кров від токсичної речовини. Для кожної речовини є різні способи лікування. Другий етап – це підтримуюче лікування. На цьому етапі тіло наркомана повністю очистилося від наркотику і його фізичний стан перебуває в нормі. Однак нейромедіатори або рецептори, на які впливав наркотик, не відновлюються за кілька днів. Процес їх відновлення в деяких випадках може тривати від кількох місяців до року. Залежно від речовини людині цьому етапі прописують медикаменти, які допомагають йому впоратися з симптомами неправильної роботи рецепторів і нейромедиаторов. Також, у цей період людина відчуває сильну потяг до наркотику, тому на другому етапі лікування рекомендується підключити один із видів психотерапії. Третій етап лікування – ремісія та ресоціалізація. Наркоман вже подолав потяг до речовини і не вживає її від місяця чи більше. Головна допомога тут – повернення людини до нормального життя. Людині потрібно знайти роботу та хобі, налагодити умови життя та стосунки з близькими.
Для лікування опійної залежності використовуються:
  • УБОД – це ультраопіоїдна детоксикація. Спосіб, за якого людині під наркозом або без введення антагоніста опіоїдних рецепторів налтрексону, найбільш виведений опіат з організму протягом 4-8 годин. Налтрексон після процедури діятиме ще 2-3 дні, не даючи наркоману відчувати ейфорію при вживанні.
  • Кошти, що знімають залежність. Підшивка налтрексону чи налоксону. Під шкіру вшивають блокатори індорфінових рецепторів. налтрексон чи налоксон у 1-2-3-6 місяців. Після цієї процедури прийом опіатів не буде викликати зйфорим, натомість почнеться абстинентний синдром із нудотою та блюванням, болем у мішках та суглобах, можлива також дихальна недостатність.
  • Клофелін є агоністом а-адренорецепторів ЦНС. Він успішно пригнічує соматовегетативний. розлади при опійному абстинентному синдромі, практично не впливаючи на психопатологічні порушення та розлади сну. Верапаміл є аналогом Клофеліну і використовується при гострому. абстинентний синдром. Зазвичай Клофелін застосовують у комбінації з анальгетиками, снодійними, анксіолітиками, аналептиками та атиповими нейролептиками.
Абстинентний синдром лікують переважно крапельницями й у міру виникнення симптомів. Оскільки ломка від стимуляторів проявляється переважно психічними розладами, то використовують нейролептики, транквілізатори та дієві заспокійливі. Після абстинентного синдрому від стимуляторів призначають нейролептики – блокатори дофамінових рецепторів. Щоб відновити їх, використовують антидепресанти. Лікування залежності інших наркотиків відбувається шляхом детоксикації, після чого прописують. препарати, залежно від симптомів.
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

    Вашу заявку успішно відправлено
    Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
    Повернутися на головну
    Помилка
    Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
    На головну