Виїзні бригади
Послуги компанії
-
Лікування алкоголізму в Одесі
-
Виклик нарколога додому в Києві
-
Зняття ломки вдома в Києві
-
УБОД в Києві
-
Кодування від алкоголізму в Києві
-
Лікування наркоманії в Києві
-
Виведення із запою вдома в Києві
Лікування алкоголізму
Лікування наркоманії
Відгуки
Вживав : 5 років
Вживав : 1.5 роки
Вживала : 2 роки
Етапи медикаментозного лікування
Це може бути зроблено самостійно або звернувшись до нарколога з державної або приватної установи. Лікування ломки кожного наркотику вивчено, і є перевірені способи полегшити її перебіг. Базова процедура детоксикації (виведення токсичної речовини з організму) – крапельниця. Вона потрібна, щоб очистити кров від токсичної речовини. Для кожної речовини є різні способи лікування.
Другий етап – це підтримуюче лікування.
На цьому етапі тіло наркомана повністю очистилося від наркотику і його фізичний стан перебуває в нормі. Однак нейромедіатори або рецептори, на які впливав наркотик, не відновлюються за кілька днів. Процес їх відновлення в деяких випадках може тривати від кількох місяців до року. Залежно від речовини людині цьому етапі прописують медикаменти, які допомагають йому впоратися з симптомами неправильної роботи рецепторів і нейромедиаторов. Також, у цей період людина відчуває сильну потяг до наркотику, тому на другому етапі лікування рекомендується підключити один із видів психотерапії.
Третій етап лікування – ремісія та ресоціалізація.
Наркоман вже подолав потяг до речовини і не вживає її від місяця чи більше. Головна допомога тут – повернення людини до нормального життя. Людині потрібно знайти роботу та хобі, налагодити умови життя та стосунки з близькими.
- УБОД – це ультраопіоїдна детоксикація. Спосіб, за якого людині під наркозом або без введення антагоніста опіоїдних рецепторів налтрексону, найбільш виведений опіат з організму протягом 4-8 годин. Налтрексон після процедури діятиме ще 2-3 дні, не даючи наркоману відчувати ейфорію при вживанні.
- Кошти, що знімають залежність. Підшивка налтрексону чи налоксону. Під шкіру вшивають блокатори індорфінових рецепторів. налтрексон чи налоксон у 1-2-3-6 місяців. Після цієї процедури прийом опіатів не буде викликати зйфорим, натомість почнеться абстинентний синдром із нудотою та блюванням, болем у мішках та суглобах, можлива також дихальна недостатність.
- Клофелін є агоністом а-адренорецепторів ЦНС. Він успішно пригнічує соматовегетативний. розлади при опійному абстинентному синдромі, практично не впливаючи на психопатологічні порушення та розлади сну. Верапаміл є аналогом Клофеліну і використовується при гострому. абстинентний синдром. Зазвичай Клофелін застосовують у комбінації з анальгетиками, снодійними, анксіолітиками, аналептиками та атиповими нейролептиками.
Абстинентний синдром лікують переважно крапельницями й у міру виникнення симптомів. Оскільки ломка від стимуляторів проявляється переважно психічними розладами, то використовують нейролептики, транквілізатори та дієві заспокійливі. Після абстинентного синдрому від стимуляторів призначають нейролептики – блокатори дофамінових рецепторів. Щоб відновити їх, використовують антидепресанти. Лікування залежності інших наркотиків відбувається шляхом детоксикації, після чого прописують. препарати, залежно від симптомів.