+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Херсоні

Лікування алкоголізму в стаціонарі є найбільш ефективним.

Отримати консультацію

Ефективне лікування алкоголізму в Херсоні

Часом людина дозволяє собі вжити алкоголь тільки під час застілля, а хтось без спиртного не уявляє свого існування. У другому випадку розвивається важка залежність, що стирає не тільки фізичне, а й душевне здоров’я алкозалежного, в результаті чого потрібне спеціалізоване лікування. Лікування алкоголізму в Херсоні від «УНС» допоможе залежним людям позбутися хвороби.

Вартість лікування алкоголізму в Херсоні

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Алкоголізм: особливості формування та профілактики

Найчастіше лікування проводять в умовах стаціонару, оскільки так простіше контролювати людину, яка страждає на алкоголізм. Річ у тім, що навіть найуспішніше лікування може піти шкереберть у разі, якщо послабити пильність за залежним, адже навколо так багато спокус! Алкозалежна людина ніколи не відмовиться від випивки, і мало хто може боротися з цим бажанням. Усе відбувається через особливості психології: людина, яка страждає на залежність, не терпить реальності і єдиним мотивом вживання алкоголю для неї є відхід від реальності.

У зв’язку з цим, лікування алкоголізму в Херсоні має бути сплановано індивідуально і грамотно. Насамперед нарколог знайомиться з пацієнтом і його історією, складає план лікування. Потім організм алкозалежного очищається від токсичних продуктів розпаду етанолу за допомогою спеціалізованих засобів.

Після очищення організму людина відчуває себе більш бадьорою і здоровою, а потім настає найважливіший період реабілітації. Лікування алкоголізму в обов’язковому порядку передбачає відвідування психотерапевта і фізіотерапію. Психотерапевт допоможе алкозалежному знайти корінь проблем і позбутися докучливих думок про розпивання алкоголю. Лікування від алкоголізму неможливо уявити без допомоги психотерапевта.

Терміни лікування алкоголізму залежать від тяжкості випадку і ступеня прогресу. Нарколог розробляє план і тривалість реабілітації для того, щоб позбавити резидента клініки від болісної залежності та запобігти рецидиву.

Анонімне лікування алкоголізму в Херсоні

Обов’язковою умовою лікування алкоголізму є соціальна ізоляція алкозалежного. Головним аспектом є відсторонення алкозалежного від колишньої компанії товаришів по чарці, які під час зустрічі можуть захотіти “допомогти” другу пережити важкий період реабілітації чарочкою спиртного. Такі умови можливі тільки в разі збереження анонімності лікування. У разі, якщо цього нюансу не буде дотримано, колишні товариші по чарці поширюватимуть інформацію, жалітимуть резидента клініки або ж докорятимуть йому за слабкість духу.

У зв’язку з цим лікування від алкоголізму має проходити далеко від дому. Це допоможе запобігти випадковій зустрічі з колишніми товаришами по чарці й виключити ймовірність зриву. Однак не варто вважати, що в клініці «УНС» Вас роблять ув’язненим: навпаки, в її стінах щоденний графік резидентів дуже насичений і приємний. Обстановка і комплекс занять у стінах наркологічної клініки сприяє якнайшвидшому одужанню пацієнта.

Вартість лікування алкоголізму

Важливо розуміти, що алкоголізм може бути викликаний різними причинами, отже, вартість лікування алкоголізму в Херсоні може мати різні параметри.

У процесі розрахунку вартості відіграє значення кілька факторів:

 1. Особливості стану алкозалежного
 2. Стаж алкоголізму
 3. Вік
 4. Спосіб лікування і вартість застосовуваних ліків
 5. Тривалість курсу
 6. Рішучість пацієнта

У процесі визначення вартості лікування відіграє найбільшу роль індивідуальний підхід до людини. Одній людині достатньо крапельниці від запою, а інша потребує повного курсу реабілітації та кодування. Люди, які страждають на хронічну залежність від спиртного, мають пройти повний курс лікування, оскільки їхня тяга до спиртного велика. У даному випадку термін утримання пацієнта відіграє найбільшу роль, отже, її вартість значно більша.

Методи лікування алкогольної залежності

Сучасні методи лікування алкоголізму містять у собі три основні етапи: детоксикацію, реабілітацію та ресоціалізацію.

Розберемо ці етапи детальніше:

 • Детоксикація спрямована на очищення організму від продуктів розпаду етанолу і виведення із запою. У результаті пацієнт швидше переходить до етапу реабілітації та краще себе почуває. Наркологи «УНС» стежать за інтенсивністю очищення кровоносної, нервової та серцево-судинної систем людини і визначають тривалість детоксикації, спираючись на отримані дані. Очищення організму може проводитися в домашніх або стаціонарних умовах, а в його основі лежить інфузійна терапія. Для того, щоб організм відновився під час сну, фахівці застосовують седативні препарати.

У деяких випадках процес детоксикації можливий тільки в стаціонарних умовах. Швидке очищення крові та інших систем організму здійснюється за допомогою озонотерапії, що збагачує організм киснем, а також плазмаферезу. Курс лікування може займати 1-3 тижні.

 • Реабілітація проводиться під наглядом наркологів і психологів. Цей процес включає в себе кілька пунктів:
   
  1. Терапевтичні групи допомагають зректися старого способу життя і мислення. Завдяки їм резидент вчиться контролювати себе, знаходити альтернативу випивці та бачити в житті прекрасні речі.
  2. Групи взаємодопомоги передбачають наявність підтримки для людей, у чиїй сім’ї, колі спілкування або на роботі є алкозалежні особистості, які потребують допомоги.
  3. Психологи займаються розвитком духовно-моральних цінностей пацієнтів, розкривають свій потенціал і підвищують самооцінку.

Крім цього, психологи проводять групові терапії, індивідуальні бесіди та арт-терапії. Остання частина є однією з улюблених для резидентів клініки, оскільки творчість допомагає позбутися емоцій, що накопичилися, і очистити душу.

 • Ресоціалізація триває близько півроку. Вона передбачає проведення лекцій про шкоду алкоголю в школах і наркологічних клініках, допомагає розвинути комунікативні навички, зміцнити позиції тверезості, а також знайти однодумців.

Примусове лікування алкоголізму

У разі, якщо вмовляння ніяк не діють на залежну людину, слід звернутися за спеціалізованою допомогою. Незважаючи на незгоду пацієнта на реабілітацію, наркологи і психологи знаходять до нього підхід, внаслідок чого лікування дає позитивний результат. Іноді психолог після першої ж бесіди з алкозалежним допомагає йому усвідомити свій стан і піти на добровільне лікування. Важливо пам’ятати про те, що алкоголізм є виліковним захворюванням у разі, якщо своєчасно звернутися до наркологів. Лікарі клініки «УНС» зуміли себе зарекомендувати і врятувати не один десяток пацієнтів.

В случае, если уговоры никак не действуют на зависимого человека, следует обратиться за специализированной помощью. Несмотря на несогласие пациента на реабилитацию, наркологи и психологи находят к нему подход, вследствие чего лечение дает положительный результат. Иногда психолог после первой же беседы с алкозависимым помогает ему осознать свое состояние и пойти на добровольное лечение. Важно помнить о том, что алкоголизм является излечимым заболеванием в случае, если своевременно обратиться к наркологам. Врачи клиники «УНС» сумели себя зарекомендовать и спасти не один десяток пациентов.

❓Яка роль харчування в процесі відновлення від алкогольної залежності?

Правильне харчування відіграє важливу роль у відновленні. Вживання поживних речовин допомагає відновити фізичне здоров'я, поліпшити енергетику організму і сприяє загальному оздоровленню.

❓Які методи роботи з тригерами спокуси допомагають запобігти зриву?

Робота з тригерами спокуси - важлива частина процесу відновлення. Ідентифікація тригерів, їхній аналіз і розробка стратегій, як-от зміна оточення, заняття альтернативними заняттями або використання технік релаксації, допомагають запобігти зриву і зміцнити тверезість.

❓Які зміни в соціальному середовищі можуть бути корисними для відновлення?

Зміни в соціальному середовищі, як-от спілкування з людьми, що підтримують, приєднання до груп зі спільними інтересами, виключення контактів із тими, хто може чинити негативний вплив, сприяють успішному відновленню і підтримують новий, тверезий спосіб життя.

❓Як відновлення від алкогольної залежності впливає на кар'єру та професійний розвиток?

Відновлення від алкогольної залежності може позитивно позначитися на кар'єрі та професійному розвитку. Повернення до роботи з новими навичками, енергією та прагненням до самовдосконалення сприяє побудові успішного професійного життя.

❓Як підтримувати тверезість у ситуаціях, пов'язаних із подорожами та відпустками?

Подорожі та відпустка можуть являти собою особливий виклик для підтримання тверезості. Планування заздалегідь, вибір місць, де доступ до алкоголю обмежений, і створення програми альтернативних розваг допомагають зберегти тверезий спосіб життя в нових умовах.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну