+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Виведення із запою в Одесі

Наші фахівці здійснюють допомогу з виведення із запою не тільки в клініці, а й виїжджають додому.

Отримати консультацію

«УНС» в Одесі

Висококваліфікований персонал клініки, новітнє обладнання, застосування тільки перевірених і сертифікованих препаратів дає нам 100% гарантію на безпечне виведення із запою в Одесі. Наш наркологічний центр «УНС» допоможе Вам швидко і безболісно повернутися до звичайного життя без алкоголю і наркотиків.

Вартість виведення із запою в Одесі

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Безболісне лікування алкогольної залежності в клініці

Останнім часом проблема вживання алкогольних напоїв набула широкого масштабу і все частіше стала призводити до появи алкогольної залежності, яка стає з кожним роком все молодшою і молодшою. Найбільший ризик стати алкоголіком у людей віком від вісімнадцяти до сорока років. Такі вікові рамки пов’язані з психотичними і соматичними процесами, які набувають атипового характеру. У зв’язку з цим наша клініка «УНС» розробила нові програми переривання запою і виведення із запою.

У кожному підрозділі нашого наркологічного центру є реанімаційне відділення, де відбувається надання належної допомоги пацієнту, якщо випадок детоксикації вкрай гострий і вимагає невідкладної допомоги. Новітнє обладнання та ліцензовані препарати дають можливість постійно стежити за показниками життєстійкості пацієнта клініки.

До чого призводить запій?

Запій може призвести до таких важких порушень:

 • Запаморочення, нудоти, головного болю, що згодом може призвести до набряку мозку.
 • Проблеми з тиском, порушення серцевого ритму, що, зрештою, позначиться на серцево-судинній системі.
 • Інтоксикація може призвести до порушення роботи нирок і печінки.

Не варто вдаватися до спроб самостійного переривання запою, оскільки таке лікування може бути вельми небезпечним для життя. Такі спроби можуть призвести навіть до летального результату (смерті), і тут уже не буде зрозуміло, який із випитих келихів став останнім.

Найкращий вихід із ситуації, що склалася, – це звернутися по допомогу до професійних лікарів-реаніматологів. Наші фахівці здійснюють допомогу з виведення із запою не тільки в клініці, а й виїжджають додому. Лікар надає всю необхідну допомогу пацієнту, а також проводить з ним і його близькими людьми консультацію, під час якої дає корисні поради щодо подальшої боротьби з алкогольною залежністю.

Механізм виходу із запою

Стан запою властивий людям, які страждають від алкогольної залежності. У такому стані залежна людина може випивати кілька днів поспіль. Після такого частого налягання на спиртне з’являється дуже високий показник інтоксикації організму людини, що не проходить безслідно. Запійний стан може призвести до відмови внутрішніх органів людини. У цьому разі без екстреної госпіталізації буде не обійтися.

Бувають виняткові ситуації, коли стаціонарне лікування не обов’язково проводити в клініці, а й можна провести в домашніх умовах. Екстрена госпіталізація здебільшого необхідна за дуже важкого стану пацієнта, а також у ситуації, коли людина не в змозі визнати свою проблему.

Під час переривання запою, наші висококваліфіковані фахівці консультують пацієнта про всі застосовувані препарати. Після завершення процедури детоксикації, лікарі дають всі необхідні рекомендації щодо подолання запійного стану, а також залишають контакти нашого наркологічного центру.

З виведенням із запою зволікати не можна

Слід не забувати, що життя найближчих нам людей і родичів, які страждають на алкогольну та наркотичну залежність, перебувають під великою загрозою. Тому, чим раніше Ви їм допоможете, тим швидше зможете повернути їх до життя без алкоголю і наркотиків, тим самим врятувати їхнє життя. «УНС» завжди готова до надання необхідної допомоги та подолання кризових ситуацій.

Пам’ятайте також, що під час лікування алкоголізму в домашніх умовах, присутність родичів і близьких людей – це одна з найголовніших і обов’язкових умов. Адже саме вони зможуть контролювати стан хворої людини, і якщо буде потрібна допомога, зможуть своєчасно її надати. Якщо ж немає можливості присутності рідних і близьких людей, наш наркологічний центр «УНС» завжди зможе допомогти пацієнту.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top