+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії у Вишгороді

Кваліфікована допомога наркозалежним

Отримати консультацію

Лікування наркоманії у Вишгороді в «УНС»

Наркотична залежність становить серйозну загрозу для здоров’я, часто супроводжуючись важкими ускладненнями, включно з летальними. Необхідно своєчасно звернутися за кваліфікованою лікарською допомогою, щоб запобігти можливим негативним наслідкам. Кожна хвилина має значення! Наркологічна клініка «УНС» надає можливість пройти лікування наркоманії у Вишгороді безпечно й анонімно.

Вартість лікування наркоманії у Вишгороді

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Перебування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Причини наркоманії

Вживання наркотиків впливає на нейромедіатори в мозку, що може викликати різноманітні зміни в психічному стані, включно з тривожністю, дратівливістю та нав’язливими думками. Люди часто вдаються до вживання заборонених речовин, щоб впоратися з цими симптомами і досягти відчуття задоволення. Незважаючи на здатність наркотиків тимчасово полегшити стрес і викликати відчуття ейфорії, потрібно розуміти, що вони шкодять організму і можуть призвести до формування залежності.

Наркоманія може розвиватися з таких психологічних причин:

 • травми, завдані дитячій психіці;
 • відсутність саморозвитку і прагнення до самоствердження;
 • конфлікти в сім’ї та тиск з боку оточуючих;
 • цікавість і бажання випробувати нові емоції;
 • прагнення досягти успіху, “розширивши” свої горизонти;
 • негативний вплив соціуму: погана компанія, несприятливі умови життя, відсутність цензури, доступність наркотиків і багато іншого.

Деякі причини наркоманії потребують глибшого аналізу. Незадоволеність своїм життям і нереалізовані амбіції сприяють розвитку залежності як у підлітків, так і в дорослих. Емоційні потрясіння також можуть бути каталізатором зловживання ПАР, оскільки людина прагне впоратися з душевним болем.

Оточення людини відіграє важливу роль у формуванні ставлення до заборонених речовин. Неблагополучне середовище збільшує схильність до вживання алкоголю і ПАР. Цей вплив може походити не тільки від друзів, але навіть від членів сім’ї. Соціальні чинники також впливають на формування наркоманії.

Ознаки залежності та стадії наркоманії

Наркоманія – серйозне захворювання, що стрімко руйнує життя як самого залежного, так і його близьких, незалежно від статусу або віку. Вона завдає сильної шкоди організму.

Симптоми цього стану можуть варіюватися залежно від індивідуальних особливостей, але до основних належить таке:

 1. Зміни в поведінці: від гіперактивності до апатії, і навпаки.
 2. Проблеми зі сном, безсоння.
 3. Неохайний зовнішній вигляд: недбалість в одязі та зовнішньому вигляді.
 4. Фінансові труднощі: брак грошей на постійній основі, борги та кредити.
 5. Замкнутість: віддалення від близьких і друзів.

Стадії розвитку наркоманії такі:

 1. Психологічна залежність від наркотиків виникає, коли індивідуум переходить від одноразового вживання до регулярного, внаслідок чого він починає відчувати постійне бажання споживати заборонені речовини. Згодом розвивається толерантність, необхідна доза збільшується, і змінюються відчуття після прийому.
 2. Фізіологічна залежність характеризується посиленням потреб у наркотиках, що призводить до сильного бажання продовжувати їх вживання. Організм звикає до заборонених речовин. Відмова від них спричиняє неприємні фізичні симптоми, наприклад, сильні болі, нудоту та тремтіння.
 3. Стадія деградації – фінальна фаза наркоманії, на якій відбувається найбільш серйозне порушення функцій організму і соціальної адаптації. У цей період людина часто стикається з серйозними проблемами здоров’я, а також втрачає роботу, зв’язки з близькими та інші аспекти нормального життя.

Пройшовши спеціальний тест на наркотики можна виявити наркозалежність, але часто люди відмовляються від його проходження. Ключовим є переконання людини звернутися по допомогу в клініку. Вона має погодитися проконсультуватися з наркологом.

Методи лікування

Лікування наркоманії включає різні методи, серед яких виділяють апаратні, лікарські та психологічні. Кожен із них спрямований на відновлення і відмову від зловживання.

Апаратні методи орієнтовані на очищення організму від наркотиків та їхніх метаболітів. Гемодіаліз, гемосорбція і плазмаферез – популярні способи проведення детоксикації. У процесі гемодіалізу кров проходить через апарат, що імітує функції нирок, тоді як гемосорбція і плазмаферез здійснюються через сорбенти і видалення плазми відповідно. Також, у деяких випадках достатньо дифузійної терапії.

Лікарські методи лікування наркозалежності базуються на застосуванні препаратів, спрямованих на різні аспекти. Вони включають в себе прийом медикаментів для очищення організму, зняття опіоїдної залежності та полегшення симптомів ломки.

Психологічні методи відіграють важливу роль у лікуванні наркозалежності. Вони включають в себе виявлення і подолання емоційної прихильності до наркотиків, а також, навчання навичкам справлятися зі стресом і проблемами, не вдаючись до вживання наркотиків.

Лікування наркоманії у Вишгороді в клініці «УНС» передбачає комплексний підхід, що охоплює як апаратні, так і лікарські та психологічні методи. Це допомагає забезпечити максимально ефективний і всебічний вплив на хворобу. Отже, діючи подібним чином, можна домогтися більш стійких результатів.

Етапи лікування наркоманії

Лікування наркотичної залежності являє собою багатоступеневий процес, що вимагає комплексного підходу і включає в себе кілька етапів:

 1. Детоксикація. Проводиться з використанням класичної програми через крапельницю УБОД, який є аналогом інфузійної терапії, але діє швидше. Метою детоксикації є очищення організму від наркотиків і зняття фізичної залежності.
 2. Медикаментозне лікування. Включає усунення абстинентного синдрому, відновлення функцій внутрішніх органів і проведення процедур з кодування. Ефективність медикаментозного лікування значно підвищується за наявності психологічної підтримки.
 3. Реабілітація. Це ключовий етап лікування, на якому відновлюється особистість. Програма реабілітації включає різні методики, такі як “12 кроків”, участь в анонімних спільнотах, застосування міннесотської моделі тощо. Метою є не тільки позбавлення від вживання наркотиків, а й зміна способу життя і мислення залежного.

На окрему увагу заслуговує постреабілітаційна підтримка. Це завершальний етап лікування, на якому надається довгострокова допомога і супровід людини, яка пройшла курс реабілітації. Дозволяє успішно відновитися і запобігти рецидивам залежності.

Чи можна вилікувати наркозалежність примусово?

Застосування примусових заходів у лікуванні наркозалежності є протизаконним, навіть якщо родичі вважають його єдиним можливим варіантом. Коли наркозалежний заперечує свою проблему і не хоче приймати допомогу, є альтернатива – медична інтервенція, яка включає консультацію з психологом. Лікар допомагає наркозалежному визнати свою проблему і почати діяти для її вирішення.

Медична інтервенція – це особлива програма, метою якої є мотивація людини. За допомогою лікаря наркозалежний може зрозуміти, з якими наслідками зіткнеться, якщо не зупиниться.

Анонімне лікування наркоманії у Вишгороді

Завдяки використанню сучасних методів і обладнання, лікування наркоманії у Вишгороді відрізняється високою результативністю. Головне – чітко дотримуватися рекомендацій лікарів. У наркологічній клініці «УНС» можна лікуватися анонімно. Тут індивідуально підходять до кожного випадку і підбирають програму, за допомогою якої вдасться впоратися з хворобою на рівні психіки і фізіології.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top