+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Кодування від наркоманії в Києві

Кодування від наркоманії один із кроків комплексного лікування залежності.

Отримати консультацію

Кодування від наркоманії в Києві в наркологічній клініці

Головним аспектом у лікуванні наркотичної залежності є позбавлення від патологічної тяги до вживання наркотичних речовин. Кілька десятиліть тому відомий тепер уже в усьому світі лікар-нарколог О.Р. Довженко розробив унікальну авторську методику, яка давала змогу за допомогою психотерапевтичних прийомів позбавити залежних схильності до зловживання спиртними напоями. Метод пізніше назвали кодуванням, і дали йому ім’я самого доктора. Нині кодування успішно застосовується і для кодування від наркоманії в Києві. Історії відома величезна кількість успішних результатів лікування від наркоманії, коли за допомогою кодування від наркоманії наркозалежні змогли повністю відмовитися від вживання заборонених речовин і знайшли в собі сили повернутися до нормального життя.

Зміст

Вартість лікування наркоманії в Києві

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Так чи інакше, але є деякі лікарі, які стверджують, що кодування від наркоманії не може називатися повноцінним методом боротьби із залежністю. Вони вважають, що психотерапевтичний вплив на людину лише на якийсь час приглушує тягу до вживання наркотиків, не усуваючи її повністю, а тільки заганяючи проблему глибше. На думку противників кодування, це згодом може стати причиною для зриву, і неминуче призведе до рецидиву захворювання. Це лише поодинокі судження, до того ж практика показала, що якщо людина має твердий намір позбутися недуги, то професійне кодування від наркоманії стане для цього найефективнішим інструментом.

Які методи кодування від наркоманії застосовуються в «УНС»?

Згідно з показниками медичної статистики, успішне позбавлення від наркоманії можливе лише в тому випадку, коли кодування застосовується спільно з іншими методами. Наркологічна клініка «УНС» в Києві успішно використовує всі існуючі на сьогоднішній день види кодування, включаючи:

 • Медикаментозне. Ця методика передбачає введення наркозалежному спеціальні медичні препарати, які блокують патологічну тягу до вживання наркотичних речовин і пригнічують їхній вплив на організм людини під час прийому. Тобто, якщо резидент клініки дотримується рекомендацій лікарів і утримується від вживання будь-яких наркостимуляторів після кодування, то для його здоров’я немає жодних ризиків. У разі ж вживання наркотиків, наркозалежний не отримує очікуваного відчуття ейфорії, а його стан помітно погіршується. Згодом таке кодування від наркоманії призводить до формування стійкої відрази до наркотиків, але слід пам’ятати, що термін дії препаратів, що вводяться, може становити від одного дня до року.
 • Психотерапевтичний. Цей метод кодування від наркоманії застосовується для лікування тільки тих клієнтів, хто схильний до дії гіпнозу. Його суттю є робота психолога-гіпнолога з наркозалежним, що включає сеанси гіпнозу або інших методик психокорекції.
 • Фізіотерапевтичний. Апаратний спосіб лікування наркотичної залежності, що передбачає використання спеціального обладнання. В основу даної методики входить вплив на людину за допомогою електричних імпульсів і електромагнітних полів, проте його застосування можливе тільки після огляду пацієнта лікарями і виключення протипоказань для проведення процедури.

Кваліфіковані наркологи і психологи наркологічної клініки «УНС» підбирають метод кодування від наркоманії індивідуально для кожного клієнта і гарантують грамотну підтримку всім, хто звернувся в Києві, абсолютну безпеку для здоров’я і повну анонімність.

Що являє собою кодування від наркозалежності?

Програма кодування від наркоманії в клініці «УНС» – це потужний і ефективний спосіб комплексного лікування наркотичної залежності. На сьогодні ця клініка надає свої послуги в Києві в стаціонарі й удома, і вирізняється високими показниками в результативності лікування. Кодування від наркозалежності передбачає терапію медичними препаратами, що блокують дію наркотиків на організм резидента клініки і не мають наслідків для його здоров’я. Медикаментозне кодування від наркоманії проводиться шляхом вшивання під шкіру пацієнта спеціального препарату. Здебільшого підшивання проводиться в область лопатки або сідниць наркозалежного, з тією метою, щоб людина не змогла самостійно його витягти. Такий спосіб кодування спрямований на формування у людини переконання, що вживання наркотичних речовин не є нормальним способом життя. Для найбільшої ефективності лікування, з резидентом клініки регулярно проводять бесіди, консультації та профілактичні заняття досвідчені психологи, і лікарі готові в будь-який момент надати допомогу і підтримку своїм клієнтам. Грамотно призначене терапевтичне лікування і постійна підтримка психологів – дві найважливіші складові комплексної терапії в боротьбі з наркотичною залежністю. Тільки в комплексі вони можуть гарантувати відмінну ефективність і позитивний результат.

Нюанси кодування від наркозалежності

Саме по собі кодування від наркоманії може абсолютно повноправно вважатися досить нешкідливим і безпечним методом для резидента клініки «УНС» у Києві, і, що важливо, реальною можливістю назавжди розпрощатися зі згубною залежністю та почати нове життя. Лікарі клініки пропонують своїм клієнтам висококваліфіковану допомогу, що дозволяє досягти бажаних результатів. Лікування наркоманії в клініці передбачає точну діагностику, повноцінний огляд клієнта, підбір оптимального та ефективного варіанту терапії, постійне спостереження досвідчених лікарів і регулярну взаємодію наркозалежного з психологами. Все це, в поєднанні з комфортабельним розміщенням резидентів у клініці або професійною підтримкою пацієнта в домашніх умовах, дає високу результативність і дієве позбавлення від недуги. Багатьох людей турбує питання вартості лікування, проте варто розуміти, що кодування – це найбюджетніший спосіб позбавлення від наркоманії, оскільки вшивання препарату потрібне один раз і на довгий термін. За необхідності, звісно, підшивання може бути зроблено повторно після закінчення терміну дії препарату, але практика показує, що такий варіант – рідкісний виняток.

Кодування від наркоманії в Києві в стаціонарі та амбулаторно

Наркологічна клініка «УНС» надає своїм клієнтам можливість отримати професійну допомогу в боротьбі із залежністю в умовах стаціонару і вдома.

Стаціонарне лікування

Терапія в умовах стаціонару передбачає цілодобове спостереження дипломованих лікарів за станом клієнта і надання допомоги в будь-який момент. Резидентам клініки надаються комфортабельні умови проживання в палатах з усіма зручностями, збалансоване харчування, організоване дозвілля, а також додаткові послуги масажиста і фізіотерапевта. Крім обов’язкових навчальних заходів проводяться різні розважальні, лікувальні та культурні програми, що в комплексі з терапією гарантує запобігання розвитку рецидиву.

Амбулаторне лікування

Терапія амбулаторно передбачає грамотний супровід пацієнта досвідченими фахівцями, постійну роботу з наркозалежним психологів, професійну подачу необхідного матеріалу і повноцінну підтримку, завдяки яким у клієнта клініки виробляються прагнення до поліпшення життя і необхідні навички для вирішення проблем. Крім індивідуальної роботи з психологом, клієнт займається в групах психотренінгу, бере участь у культурних заходах і проходить навчання на тренінгах із розвитку особистості за методом С. Кові.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну