+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Кодування від наркоманії в Києві

Кодування від наркоманії один із кроків комплексного лікування залежності.

Отримати консультацію

Комплексне кодування від наркоманії

Головним аспектом у лікуванні наркотичної залежності є позбавлення від патологічної тяги до вживання наркотичних речовин. Вона в свою чергу поділяється на фізичну та психологічну. Кодування від наркоманії в Києві в клініці “УНС” направлене на усунення обох аспектів. Процедура є частиною лікування від наркозалежності, в процесі людина проходить детоксикацію, медикааментозну терапію, кодування та реабілітацію. Саме такий підхід дає змогу досягти стійкої ремісії.

Вартість лікування наркоманії в Києві

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Лікування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Що являє собою кодування від наркозалежності?

Програма кодування від наркоманії в Києві в клініці «УНС» – це потужний і ефективний спосіб комплексного лікування наркотичної залежності. На сьогодні ця клініка надає свої послуги в Києві в стаціонарі й удома, і вирізняється високими показниками в результативності лікування. Принцип дії в залежності від обраного препарату варіюється. 

При імплантації препаратів на основі Налоксона, це Налтрексон, блокуються рецептори які відповідають за процес отримання задоволення від наркотичних засобів, а при використанні Еспераль навпаки. Діюча речовина руйнує фермент, який має розщеплювати наркотичні речовини в організмі, через що людина страждає від болісних симптомів. 

Для найбільшої ефективності лікування, з резидентом клініки регулярно проводять бесіди, консультації та профілактичні заняття досвідчені психологи і лікарі готові в будь-який момент надати допомогу і підтримку своїм клієнтам. Грамотно призначене терапевтичне лікування і постійна підтримка психологів – дві найважливіші складові комплексної терапії в боротьбі з наркотичною залежністю. Тільки в комплексі вони можуть гарантувати високу ефективність та позитивний результат.

Нюанси кодування від наркозалежності

Саме по собі кодування від наркоманії може абсолютно повноправно вважатися досить нешкідливим і безпечним методом для резидента клініки «УНС» у Києві, і, що важливо, реальною можливістю назавжди розпрощатися зі згубною залежністю та почати нове життя. Лікарі клініки пропонують своїм клієнтам висококваліфіковану допомогу, що дозволяє досягти бажаних результатів. Лікування наркоманії в клініці передбачає точну діагностику, повноцінний огляд клієнта, підбір оптимального та ефективного варіанту терапії, постійне спостереження досвідчених лікарів і регулярну взаємодію наркозалежного з психологами.

Все це, в поєднанні з комфортабельним розміщенням резидентів у клініці або професійною підтримкою пацієнта в домашніх умовах, дає високу результативність і дієве позбавлення від недуги. Багатьох людей турбує питання вартості лікування, проте варто розуміти, що кодування – це найбюджетніший спосіб позбавлення від наркоманії, оскільки вшивання препарату потрібне один раз і на довгий термін. За необхідності, звісно, підшивання може бути зроблено повторно після закінчення терміну дії препарату, але практика показує, що такий варіант – рідкісний виняток.

Які методи кодування від наркоманії застосовуються в «УНС»?

Згідно з показниками медичної статистики, успішне позбавлення від наркоманії можливе лише в тому випадку, коли кодування застосовується спільно з іншими методами. Трохи докладніше можна про методи лікування можна дізнатись на сайті Фонду Хазелден Бетті Форд.

Наркологічна клініка «УНС» в Києві успішно використовує всі існуючі на сьогоднішній день види кодування

 • Медикаментозне. Ця методика передбачає введення наркозалежному спеціальні медичні препарати, які блокують патологічну тягу до вживання наркотичних речовин і пригнічують їхній вплив на організм людини під час прийому. Тобто, якщо резидент клініки дотримується рекомендацій лікарів і утримується від вживання будь-яких наркостимуляторів після кодування, то для його здоров’я немає жодних ризиків. У разі ж вживання наркотиків, наркозалежний не отримує очікуваного відчуття ейфорії, а його стан помітно погіршується. Згодом таке кодування від наркоманії призводить до формування стійкої відрази до наркотиків, але слід пам’ятати, що термін дії препаратів, що вводяться, може становити від одного дня до року.
 • Психотерапевтичний. Цей метод кодування від наркоманії застосовується для лікування тільки тих клієнтів, хто схильний до дії гіпнозу. Його суттю є робота психолога-гіпнолога з наркозалежним, що включає сеанси гіпнозу або інших методик психокорекції.
 • Фізіотерапевтичний. Апаратний спосіб лікування наркотичної залежності, що передбачає використання спеціального обладнання. В основу даної методики входить вплив на людину за допомогою електричних імпульсів і електромагнітних полів, проте його застосування можливе тільки після огляду пацієнта лікарями і виключення протипоказань для проведення процедури.

Розглянемо кожен метод більш детально. 

Медикаментозне кодування від наркоманії

Метод передбачає підшкірну імплантацію спеціальних препаратів, що блокують дію наркотиків на організм резидента клініки і не мають наслідків для його здоров’я. Нариклад Налтрексон, Дісульфірам чи Еспераль. Здебільшого підшивання проводиться в область лопатки або сідниць наркозалежного, з тією метою, щоб людина не змогла самостійно його витягти. Такий спосіб кодування спрямований на формування у людини переконання, що вживання наркотичних речовин не є нормальним способом життя. Через 60 днів після першої процедури кодування від наркоманії потрфбн опройти її повторно, а ефект тримається до 1 року. 

Психотерапевтичне кодування наркозалежних

Цей метод підходить людям які легко піддаються навіюванням. Може використовуватись когнітивно-поведінкова терапія, гіпноз та індивідуальні та группові сеанси. Дуже важливо враховувати стадяю наркоманії, характер, та темперамент людини й інші індивідуальні особливості. Якщо говорити про кодування від наркоманії гіпнозом, то закодуватись можна і на 10 років. Важливо віднестися до ціього дуже серцохно, тому що зняти блокаду може тільки той лікар який її проводив.

Фізіотерапевтичне кодування від наркоманії

Сюди належать електросон, голкорефлексотерапія, магнітотерапія та терапія ксеноном. Ці способи використовують більше як додаткові, для закріплення ефекту основного методу. В результаті покращується робота мозку та організму в цілому, що позитивно впливає на процес реабілітації.

Незаледно від обраного методу кодування, потрібно утриматись від вживання наркотиків або пройти процедуру детоксикації. В Стаціонарі можна скористатись послугою УБОД.

Кваліфіковані наркологи і психологи наркологічної клініки «УНС» підбирають метод кодування від наркоманії індивідуально для кожного клієнта і гарантують грамотну підтримку всім, хто звернувся в Києві, абсолютну безпеку для здоров’я і повну анонімність.

Кодування від наркоманії в Києві в стаціонарі та амбулаторно

Наркологічна клініка «УНС» надає своїм клієнтам можливість отримати професійну допомогу в боротьбі із залежністю в умовах стаціонару і вдома.

Стаціонарне лікування

Терапія в умовах стаціонару передбачає цілодобове спостереження дипломованих лікарів за станом клієнта і надання допомоги в будь-який момент. Резидентам клініки надаються комфортабельні умови проживання в палатах з усіма зручностями, збалансоване харчування, організоване дозвілля, а також додаткові послуги масажиста і фізіотерапевта. Крім обов’язкових навчальних заходів проводяться різні розважальні, лікувальні та культурні програми, що в комплексі з терапією гарантує запобігання розвитку рецидиву.

Амбулаторне лікування

Терапія амбулаторно передбачає грамотний супровід пацієнта досвідченими фахівцями, постійну роботу з наркозалежним психологів, професійну подачу необхідного матеріалу і повноцінну підтримку, завдяки яким у клієнта клініки виробляються прагнення до поліпшення життя і необхідні навички для вирішення проблем. Крім індивідуальної роботи з психологом, клієнт займається в групах психотренінгу, бере участь у культурних заходах і проходить навчання на тренінгах із розвитку особистості за методом С. Кові.

Переваги наркологічної клініки «УНС»

Наркологічна клініка надає послуги жителям та гостям містя більше 10 років, фективність лікування складає 86%. Якщо вам або вашій близькій людині потрібна допомога – запишіться на консультацію нарколона вже сьогодні. 

Переваги звернення в нашу клініку:

 1. Анонімність. Все абсолютно конфіденційно, інформація про пацієнтів не передається третім особам.
 2. Якість. Персонал клініки – це кваліфіковані лікарі з практичним досвідом роботи не менше 5 років. 
 3. Безпека. Ми дотримуємся всіх міжнародних протоколів щодо лікування, проведення маніпуляцій та дезинфекції.
 4. Психологічна підтримка родичів. 

Наркоманія – це важка хвороба яку подолати самостійно майже неможливо. Пройдіть кодування від наркоманії в Києві, хай це стане першим кроком на шляху до здорового життя. Наші лікарі допоможуть побороти, як фізічну, так і психологічну тягу швидко та безболісно. 

❓Що таке кодування від наркоманії?

Кодування від наркоманії - це метод лікування наркозалежності, під час якого пацієнту вводять спеціальний препарат, що викликає сильну негативну реакцію організму (нудоту, блювоту тощо) під час вживання психоактивних речовин. Це формує стійку відразу до наркотиків на підсвідомому рівні.

❓Чи безпечне кодування?

Кодування вважається досить безпечним методом у разі дотримання всіх приписів лікаря. Однак у методу є низка протипоказань, тому перед процедурою необхідно пройти ретельне обстеження.

❓Як довго триває ефект кодування?

Ефект кодування зберігається від кількох місяців до кількох років залежно від індивідуальних особливостей організму і дотримання рекомендацій щодо підтримання ремісії. Для закріплення результату рекомендується регулярно проходити повторне кодування.

❓Чи допомагає кодування позбутися психологічної залежності?

Кодування допомагає позбутися тільки фізичної залежності. Для подолання психологічної тяги до наркотиків необхідна додаткова психотерапевтична робота та участь у реабілітаційних програмах.

❓Як подолати психологічний потяг до наркотиків?

Для подолання психологічної залежності рекомендується когнітивно-поведінкова терапія, що допомагає змінити деструктивні патерни мислення. Також ефективні методи релаксації, медитації, фізичні вправи для зняття стресу.

❓Які можуть бути наслідки самостійного переривання кодування?

Самостійне переривання процесу кодування може призвести до серйозних ускладнень і навіть смертельних наслідків через високу токсичність препаратів, що використовуються під час кодування. Тому вкрай важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну