+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Черкасах

Для тривалого результату залежний має визнати наявність у себе захворювання.

Отримати консультацію

Лікування алкоголізму анонімно та конфіденційно

Усім відомо, в чому полягає суть алкоголізму, як розвивається це захворювання, до яких наслідків воно призводить. Одне тільки залишається незрозумілим: як раз і назавжди позбавити людство цієї напасті. На жаль, немає такого щеплення, яке б попереджувало виникнення зеленого змія, як свого часу з’явилося щеплення від чуми чи холери. Лікування алкоголізму – річ складна, і без фахівців тут не обійтися.

Алкоголізм – це глобальна проблема, не тільки в Україні. Звісно, є й ті, хто активно йому опирається, але статистика невблаганна: кількість алкозалежних зростає з кожним роком. У цьому випадку людина просто потребує наркологічної допомоги. Лікування алкоголізму в Черкасах можна пройти в стаціонарі закритого типу від клініки «УНС». Сам алкозалежний навряд чи буде тверезо сприймає поточну обстановку у своєму житті. Найчастіше алкозалежні не хочуть нічого змінювати і всіляко опираються лікуванню. А значить надати допомогу хворому повинні його рідні або інші близькі йому люди.

Вартість лікування алкоголізму в Черкасах

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Лікування алкоголізму в стаціонарі

Курс лікування алкозалежний проходить у спеціалізованій клініці. По-перше, там є все необхідне обладнання. По-друге, так легше контролювати хворого в разі зриву. Фактично, жодні медикаменти не допоможуть, коли людина зривається і знову вживає спиртні напої. Тим більше, що в момент лікування хворий дуже вразливий перед різними провокаціями. Тому краще проходити комплексне лікування алкоголізму в клініці, щоб уникнути рецидиву.

Будь-який алкозалежний завжди має тільки одну мету в житті – випити. Перервати запій самостійно важко через вироблену толерантність до алкоголю і хворобливі симптоми абстиненції. На жаль, зараз у світі кожен третій не може зупинитися перед спиртним самостійно. Під контролем лікарів наркологічної клініки «УНС» 87% пацієнтом досягають стійкої ремісії.

Насамперед вирішити таку проблему допоможе комплексне лікування алкоголізму. Звичайно, після проведення першого етапу – діагностики, фахівці складають план лікування виходячи з отриманих даних методом проведення опитування. Організм хворого потрібно підготувати до тривалих процедур самовідновлення. Тому спочатку хворого очищають від шлаків і токсинів, приводячи його фізичний стан у повний порядок. За підсумком проведення первинної діагностики, алкозалежний відчуває себе більш бадьорим і не відчуває бажання вживати алкоголь.

Ось саме тоді починається комплексне лікування алкоголізму в Черкасах. У цьому процесі беруть участь психологи і фізіотерапевти. З психологічного боку, увагу алкозалежного необхідно звернути на перспективи життя. Тобто, переконати його деградувати і зосередити на чомусь більш позитивному і продуктивному. Головне, не допускати жодних думок про випивку.

Анонімне лікування алкоголізму в Черкасах

Залежність від алкоголю не завжди відразу доходить до критичної позначки. Більшість людей бажають відразу вилікуватися, але сильно бояться розголосу і не можуть дозволити собі своєчасне лікування. Адже якщо вони підуть до державного диспансеру, на їхній біографії ляже велика чорна пляма. Ніхто не хоче ризикувати власною репутацією публічно, якщо йдеться про сумнівний спосіб життя. Подібні страхи є першорядною проблемою на шляху до одужання. У цьому випадку лікування просто недоступне через власні комплекси хворого.

Що несе за собою публічне лікування алкоголізму? Це серйозно ускладнює людині життя. Наприклад, навряд чи довірять зброю, транспорт і роботу з електрикою або в правоохоронних органах. Також, буде проблематично оформити візу в деякі країни. Але всього цього можна уникнути завдяки анонімному лікуванню.

У клініці «УНС» алкозалежний може пройти діагностику і курс лікування алкоголізму, не переживаючи за свою репутацію. Від Вас не вимагатимуть документів посвідчення особи. Єдина інформація, яка буде потрібна – це стан здоров’я, вік і тривалість хвороби. За всіма отриманими даними наркологи складуть план лікування. Інформація про пацієнтів не поширюється за межі клініки і, природно, не підлягає публічному розголосу.

Вартість лікування алкоголізму

Загалом, успіх одужання залежить безпосередньо від настрою хворого. Якщо алкозалежний усвідомлює всю покладену на нього відповідальність, тоді результати не змусять себе довго чекати.

Фактори, що впливають на процес одужання:

 • Алкозалежний повинен визнавати свою хворобу і хотіти вилікуватися.
 • Втручання кваліфікованих лікарів, які займуться детоксикацією організму.
 • Кодування і психологічний підхід до лікування алкоголізму.
 • Добре продуманий план лікування.

Все це доступно в стаціонарі «УНС». Спочатку це необхідно, але вже надалі цілком реально обговорити лікування вдома, мова про амбулаторне лікування з регулярним відвідуванням арколога. Зрозуміло, що пацієнти та їхні родичі хочуть знати вартість лікування.

Що впливає на вартість лікування:

 1. Поточний стан здоров’я
 2. Вікова категорія
 3. Тривалість хвороби
 4. Використовувані методи і препарати
 5. Тривалість лікування
 6. Особисте бажання клієнта вилікується від алкоголізму
 7. Умови перебування в клініці

Вартість розраховується суто в індивідуальному порядку. Деяким буде достатньо просто пройти виведення із запою. Інші хворі можуть потребувати безпосереднього кодування та інших ефективних методик. Крім фізичного стану важливо враховувати і психологічний стан хворого, який потрібно буде також відновлювати.

Методи лікування алкогольної залежності

Процес проведення лікування поділяється на три етапи:

 • Детоксикація. Мається на увазі виведення організму з абстинентного синдрому. Алкозалежний позбавляється від фізичних нездужань, щоб це не вплинуло на подальше лікування. Лікарям необхідно проконтролювати процес відновлення і очищення всіх систем в організмі під час проходження реабілітації в клініці «УНС».

Процес детоксикації також можливо проходити і вдома, залежно від стадії залежності. Спочатку організм очищають від токсинів за допомогою інфузійної терапії. А для того, щоб він зміг відновиться після сну, застосовують седативні препарати. Терміни домашньої детоксикації починаються від 3-х днів, а далі залежно від стану хворого.

 • Реабилитація. Тривалість курсу варіюється від 1-го до 6-ти місяців. У цьому процесі беруть участь психологи і консультанти, які мають досвід лікування алкоголізму.
 • Ресоциализація. Завершальний етап лікування займає близько півроку. Ці лекційні курси допомагають з психологічного боку стати хворому міцно на ноги, щоб надалі запобігти рецидивам.

Фактично, алкозалежний отримує таку низку переважних навичок:

 • Поліпшення комунікативних навичок
 • Уміння протистояти спокусам
 • Плавну соціальну адаптацію

Примусове лікування алкоголізму

Довольно часто многие люди сталкиваются с алкоголизмом. Причиной этому является неустойчивое моральное состояние или неспособность решать какие-то серьезные жизненные вопросы. Зачастую зависимость от спиртного зарождается в первую очередь на моральной основе больше, чем на физической. Но затем появляются серьезные проблемы со здоровьем и на физическом уровне. И вопрос о лечении в клинике стоит ребром.

Но как заставить человека приступить к лечению, если он не признает факт своей зависимости? Естественно, нет проблем – нет решений. Тогда следует обратить внимание на условно-принудительное лечение алкоголизма. В этом плане могут помочь продуктивные методики убеждения – медицинская интервенция. Больному приводят конкретные проблемы из реального мира. В этот момент важно не жалеть зависимого, но при этом ваши аргументы должны быть подкреплены неопровержимыми фактами и доказательствами. Определенно нельзя повышать голос или обвинять человека, тем самым усугубив ситуацию. Самый первый этап – уговорить больного пройти консультацию, а дальше при поддержке врачей клиники «УНС» человек имеет все шансы вернуться к нормальной трезвой жизни.

Чому необхідно звернутися до професіоналів

Етиловий спирт – річ підступна. Вживання його веде спочатку до звикання, а потім і зовсім перетворюється на життєву необхідність. Для алкоголіка немає нічого важливішого, ніж знайти й вжити. Для нього перестають існувати сімейні цінності, такі поняття, як любов, дружба, турбота про дітей або літніх родичів. Потреба у випивці практично перетворює алкозалежного на тварину.

Проблема алкоголізму полягає в тому, що хворий довго не визнає своєї залежності. У нього виникає ілюзія, що він зможе перестати пити в будь-який момент, що під час застілля він вип’є норму і не більше. Фахівці, які займаються лікуванням алкоголізму, підтвердять, що практично всі пацієнти заперечують залежність і вважають, що вживання спиртного у них повністю під контролем. Тільки кваліфіковані фахівці здатні змусити їх поглянути на себе збоку і змінити ставлення до залежності, визнати її та почати лікування.

Терни неминучі

Навіть звичайна застуда вимагає серйозного підходу до лікування, оскільки загрожує ускладненнями. А шлях позбавлення від алкоголізму буває тернистим, і багато хто хоче зупинитися на півдорозі, все кинути і повернутися до колишнього способу життя.

Уся справа у впливі етилового спирту, який викликає відчуття щастя, всеосяжної любові, власного всесилля. Тому його і вживають, що він викликає рефлекс задоволення. У результаті всі інші способи отримання задоволення відтісняються на другий план, а алкоголь стає абсолютним чемпіоном.

У більшості випадків пацієнт приходить у клініку не тому, що сам бажає позбутися залежності, а тому, що цього хочуть його родичі. І це вже перший крок до світлого майбутнього, адже багато хто ні в яку не погоджується навіть просто прийти на консультацію, не те, що лягти в клініку. Але з тими, хто зважився на лікування алкоголізму, негайно починають працювати фахівці, застосовуючи комплексну терапію.

Так, алкоголіка, який деградує, дуже складно переконати, що він хворий. Тим більше, що родичі перестають бути для нього значущими. І все ж, чим раніше відбудеться звернення по допомогу, тим більше шансів на одужання.

Наші принципи лікування

Насамперед необхідно викликати в алкозалежного мотивацію до лікування. Цим займаються психологи нашої клініки. Бесіда проходить невимушено, без зайвого моралізму, і людина сама робить висновок, що їй необхідно лікуватися.

Другий принцип роботи нашої клініки – це анонімність. Багатьом пацієнтам вкрай складно визнати, що він хворий, навіть перед самим собою, а вже тим більше перед суспільством. До того ж багато хто все ж побоюється за свою репутацію. Гарантія анонімності – договір про нерозголошення, який підписують наші співробітники.

Третій принцип – добровільність. Рішення про лікування пацієнт приймає сам, а наші фахівці грамотно підводять його до цього.

Четвертий принцип – пысля реабылытацыяна пыдтримка. Після проходження лікування в стаціонарі наші фахівці продовжують підтримувати пацієнта і його близьких, допомагають йому адаптуватися в суспільстві в новому для нього стані тверезості.

Успішне лікування алкоголізму багато в чому залежить від індивідуального підходу до кожного. Плюс комфортні умови перебування в стаціонарі, від яких багато пацієнтів у минулому житті вже відвикли. Кваліфікований персонал клініки має багаторічний досвід роботи із залежними та їхніми сім’ями, і це стосується не тільки лікарів, а й молодшого медперсоналу.

Звертаємося до залежних та їхніх близьких: алкоголізм – смертельно небезпечна хвороба. Страждає від неї не одна людина, а вся її сім’я. Діти запам’ятовують модель поведінки питущих і співзалежних батьків і в майбутньому можуть повністю повторити їхню долю. Поки не пізно, завітайте до нашої клініки, і ви отримаєте гарантовану допомогу і підтримку в лікуванні алкоголізму.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top