+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Миколаєві

Ефективне лікування алкогольної залежності перевіреними світовими методиками.

Отримати консультацію

Лікування алкогольної залежності в Миколаєві

Утримання від вживання алкогольних напоїв сьогодні підвладне далеко не кожній сучасній людині. І причина тому не тільки в характері. Лікування алкоголізму стало для багатьох необхідністю через розвиток біологічної залежності від вживання алкогольних напоїв. Наукою визначено механізм виникнення міцної біологічної залежності людського організму від алкоголю, від якої одним бажанням не відбудешся. Ефективне лікування алкоголізму в Миколаєві готові надати наркологи клініки «УНС».

Вартість лікування алкоголізму в Миколаєві

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Клініка «УНС»

Лікування алкоголізму в Миколаєві пропонує клініка «УНС», де пропонується комфортне і високоефективне стаціонарне лікування.

Гарантією того, що лікування алкоголізму в Миколаєві в стінах клініки «УНС» буде ефективним, складається з таких складових як:

 • Широкі діагностичні можливості, що дають змогу виявити порушення, які виникли на тлі вживання алкоголю, а також ті, які стали наслідком тривалого запою.
 • Високий кваліфікаційний рівень лікарів наркологів і психотерапевтів, а також усього обслуговуючого медперсоналу. Тому як лікування алкоголізму в Миколаєві в стінах клініки «УНС» проводиться тривалий період часу. І тут встигли напрацювати свої схеми і практики, що дозволяють зробити лікування алкоголізму максимально ефективним і швидким за часом. Але все залежить від бажання резидента клініки і того, наскільки довго він зловживав алкогольними напоями. Іншими словами, лікування алкоголізму багато в чому залежить від резидента, лікарі клініки готові допомогти йому всім своїм досвідом і знаннями.
 • Наявністю необхідної техніки, методик і медикаментозної бази для того, щоб підібрати і здійснити індивідуальне лікування алкоголізму.
 • Комплексний підхід, куди входить ефективний реабілітаційний курс, що дозволяє повернути людину в соціум.

Анонімність лікування

Лікування алкоголізму необхідне кожному, хто має залежність від вживання будь-яких алкогольних напоїв. Але проводити його краще анонімно, що дасть змогу викреслити зі свого життя все, що було пов’язано з періодом вживання алкоголю до проведення медикаментозного і психологічного зняття подібної залежності. Клініка «УНС» у Миколаєві забезпечує повну анонімність проведення подібного курсу.

Для чого це потрібно:

 • Про те, що був поставлений подібний діагноз і проведено лікування від алкоголізму, знатимуть тільки дуже близькі люди резидента клініки або ті, кому він сам зважиться розповісти про цей період свого життя.
 • Взяття на облік у наркологічному диспансері не дасть змоги ні влаштуватися на хорошу роботу, ні отримати/поновити права на керування транспортним засобом, ні почати нормальний спосіб життя, не озираючись на те, що довелося пережити з побоюванням, а раптом хтось дізнається.
 • Анонімність буде дійсна і для близьких і рідних людей резидента клініки «УНС», яким буде запропонований і проведений реабілітаційний психологічний курс як можливість надання додаткової допомоги алкозалежній рідній або близькій людині.

Анонімне лікування алкоголізму має безліч аспектів і кожен знайде щось своє, що допоможе продовжити нормальний спосіб життя і стати повноцінним членом сучасного соціуму.

Ціновий діапазон

Вартість лікування в клініці «УНС» визначається індивідуально. Під час першого контакту з наркологами та менеджерами центру ви зможете визначити необхідну, найзручнішу і найприйнятнішу особисто для вас програму лікування та реабілітації. Досвідчені лікарі допоможуть вибрати необхідне і будуть постійно коригувати лікування по ходу його перебігу.

Основні методики лікування

Лікування алкоголізму – це цілий комплекс заходів, які проводяться суворо індивідуально і під час лікування та реабілітації постійно коригуються залежно від отриманих результатів діагностичних досліджень і загального стану резидента клініки.

Але лікування від алкозалежності має низку основоположних методик, де головними є:

 • Детоксикаційна терапія, що дає змогу очистити організм резидента клініки від алкоголю і продуктів його розпаду.
 • Відновлення роботи внутрішніх органів і систем після видалення метаболітів алкоголю. Що важливо, тому що під дією алкоголю організм дуже сильно перебудовує обмін речовин і функціонування своїх систем і окремих органів. Що лежить в основі виникнення стійкої залежності від необхідності вживати алкогольні напої, різка відмова від яких без допомоги лікаря призводить до порушення роботи органів і систем.
 • Реабілітаційний курс. Це найбільша програма, що дає змогу проводити лікування не тільки порушень, що виникли в органах алкозалежної людини, зокрема й у її мозку, а й утворення нових знайомств, сфер спілкування з навколишнім світом, створення нових цінностей життя та цілей, що дають змогу жити далі й жити щасливо, незважаючи на те, що трапилося раніше.

І нехай психологічна реабілітація спочатку спрямована на створення:

 • нових комунікативних навичок
 • міцних установок для ведення тверезого способу життя
 • плавне повернення в навколишній світ людей, через сприйняття його як дружнього суспільства, а не агресивного створіння
 • зав’язування нових дружніх і партнерських взаємин

Лікарі наркологи та психологи клініки «УНС» зроблять усе можливе, щоб у їхніх резидентів після того, як вони покинуть стіни клініки, навіть не виникло бажання вжити спиртне.

Примусово лікувати чи ні

Здійснювати примусове лікування алкозалежної людини чи ні, кожен вирішує сам. Але наркологи клініки «УНС», як і наркологи всього світу, вважають, що лікування потрібно починати якомога швидше. Тобто з того моменту, як вам здалося, що ваш рідний, близький або знайомий перестав контролювати вживання спиртних напоїв. Бо безконтрольний потяг/вживання алкоголю – це вже алкозалежність, яка з плином часу нікуди “не йде”, а тільки обтяжується. І нехай навіть алкозалежна людина твердить про протилежне, з кожним грамом етилового спирту (етанолу), який потрапляє до її організму, посилюється біологічна залежність, яку побороти дуже і дуже складно. І звичайною відмовою від спиртного цього вже не зробити.

Лякатися примусового лікування не варто. Тому що сьогодні існує величезний спектр методик замісної терапії, що дає змогу поступово вивести людину з цієї залежності без важких наслідків і мук, які неминучі під час самолікування. Наприклад, кодування, що дає змогу на деякий час зняти залежність від вживання спиртного, допомогти знову відчути принади тверезого життя і почати активне лікування та відновлення організму. До закінчення кодування здоров’я значно покращиться і організму буде легше пережити відмову від спиртного. Додайте правильну роботу психотерапевта і підтримку оточення, і примусове лікування принесе тільки благо.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top