+38 050 700 50 18
Працюємо цілодобово

Плазмаферез в Києві

Плазмаферез - ефективна методика очищення організму шляхом видалення плазми крові в якій містяться токсичні та метаболічні речовини, що є причинами захворювань.

Отримати консультацію

Зміст

Вартість лікування наркоманії в Києві

УБОД від 3000 грн
Зняття ломкивід 4 100 грн
Виклик нарколога додому2 800 грн

Плазмаферез – ефективна методика очищення організму шляхом видалення плазми крові в якій містяться токсичні та метаболічні речовини, що є причинами захворювань.

Кров для людини – це один з основних елементів людського організму, що доставляє кисень та поживні речовини у клітини організму. Іноді функціонування кровоносної системи виходить з ладу із-за інтоксикації. Для усунення патології застосовують лікувальний метод очищення крові. Для цього забирають кров у хворого і поділяють на ферментні складові. Потім плазма видаляється і ферменти розлучаються у кровоносних замінниках. В результаті токсичні ферменти виводяться з організму і хворий одужує.

Плазмаферез при зловживанні наркотиками та алкоголем

При регулярному зловживанні алкогольними напоями токсичні продукти накопичуються в організмі людини. Вони не виводяться природним способом. Для ефективного лікування досвідчені наркологи розробили швидкий та результативний метод детоксикації – плазмаферезу. Під час проведення цієї процедури проводиться очищення та повернення рідини в організм хворого автоматичним або ручним способом. При ручному методі забирають дуже багато крові. Її поміщають у стерильний контейнер, де плазма та ферменти відокремлюються. Потім хворому вводиться підготовлений розчин. Автоматичний метод має на увазі одночасний процес маніпуляцій. Спеціальна апаратура забирає невеликі обсяги крові.

Це сучасний метод і не завдасть дискомфорту хворому. У клініці досвідчені лікарі проведуть швидке очищення крові із мінімальними зусиллями за короткий проміжок часу. Наявність висококваліфікованих та досвідчених лікарів робить процес лікування більш продуктивним та оперативним. Якщо у вас виникли проблеми з наркотиками або алкоголем, звертайтесь до клініки «УНС» або зателефонуйте за номером з розділу Контакти.

Як відбувається процедура?

Плазмаферез проводять у стані спокою, емоційні та стресові стани в процесі лікування можуть лише нашкодити хворому. Хворий приймає зручну позу та сідає на спеціальне крісло. До судин кріплять стерильні трубки. Процедура лікування триває щонайменше півтори години. Весь цей час лікар спостерігає за хворим та за показаннями приладів. Для розваги хворому надають можливість спілкуватися, дивитися телевізор та слухати музику. За одним разовим проведенням процедури можна забрати до чверті плазми. Більш конкретну інформацію одержують на основі отриманих даних хворого. Для проведення плазмаферезу в наркологічній клініці «УНС» зателефонуйте за номером вказаним у роздылы контакти.

Вартість послуги в клініці «УНС»

Цінова політика залежить від методик лікування та інших вибраних вами послуг, необхідних для досягнення необхідного ефекту. Лікар допоможе Вам визначитися з комплексом необхідних процедур очищення. Вартість одного сеансу від 1500 гривень і включає консультацію лікаря.

Лазерний плазмаферез сприяє відновленню пошкоджених клітин та швидкому обміну речовин. Хворий швидко одужує за рахунок зміцнення імунної системи та посилення ефекту від прийому лікарських препаратів. Лазерна процедура сприяє приголомшливим результатам. Для замовлення послуги заповніть заявку особисто або зателефонуйте до наркологічної клініки «УНС».

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 55 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 70 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну