+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії у Вишневому

Лікування наркоманії у Вишневому за доступними цінами

Отримати консультацію

Лікування наркоманії у Вишневому в «УНС»

Наркотична залежність має дві форми залежності: фізичну та психологічну. Перша проявляється через абстиненцію при припиненні вживання наркотиків. Багато хто вважає, що можна впоратися з нею навіть у домашніх умовах. Психологічна залежність, зі свого боку, є хворобливою потребою в наркотику, супроводжуваною серйозним емоційним дискомфортом під час припинення вживання. Лікування наркоманії у Вишневому спрямоване на комплексне усунення залежності.

Вартість лікування наркоманії у Вишневому

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Перебування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Причини наркоманії

Причини наркотичної залежності також поділяються на 2 групи:

 1. фізіологічні
 2. психологічні

Біохімічні процеси в людському організмі мають значний вплив на емоційний баланс. Фізіологічні причини наркозалежності пов’язані з нейромедіаторами в головному мозку: їхній надлишок або нестача можуть спричинити тривогу, страх, дратівливість і невпевненість, а також призводити до нав’язливих думок. Люди звертаються до наркотиків у спробі відновити цей баланс. Седативні речовини допомагають поліпшити настрій, зняти стрес і досягти почуття задоволення. Однак при постійному вживанні, цей ефект зменшується, а залежність від наркотиків посилюється. Людина, в результаті, не здатна припинити прийом самостійно.

Психологічні причини більш широкі:

 • Сімейні проблеми. Найчастіше – розпещеність дитини.
 • Цікавість. Прагнення випробувати нові емоції. Людина в цьому випадку не усвідомлює, з якими наслідками може зіткнутися.
 • Погана компанія, що чинить негативний вплив.
 • Відсутність саморозвитку, невпевненість у собі та своїх силах. У цьому випадку залежний вважає, що наркотики допомагають йому стати кращим.
 • Умови життя, такі як успіх і багатство, або, навпаки, бідність.
 • Емоційні травми. Наприклад, смерть рідної людини, нерозділене кохання.
 • Почуття протесту. Вживаючи ПАР, людина намагається продемонструвати свою значущість.
 • Прагнення до успіху. Цим прийомом часто користуються письменники, художники та музиканти, які вважають, що заборонені речовини допомагають розширити їхню свідомість, але це не так.

Варто відзначити існування і соціальних чинників, які також можуть стати причиною зловживання наркотиками. До них належить криза, вплив сучасної культури, недостатня цензура та інше.

Ознаки залежності та стадії наркоманії

Мало хто з тих, хто вживає наркотики, визнає, що зіткнувся з проблемою наркозалежності і потребує допомоги. Найчастіше вони стверджують, що здатні легко впоратися з цією проблемою самостійно, хоча насправді це не так. Для виявлення наркозалежності необхідно знати основні симптоми цього захворювання.

Основні ознаки залежності від наркотиків такі:

 • нав’язливе бажання вживати заборонені речовини (тяга), нездатність зупинитися;
 • відсутність самоконтролю;
 • розвиток толерантності;
 • поява абстинентного синдрому за неможливості прийняття нової дози;
 • продовження вживання наркотиків, незважаючи на негативні наслідки;
 • труднощі з орієнтацією в просторі;
 • сухість слизових оболонок;
 • труднощі ковтання (“клубок” у горлі);
 • відчуття голоду або, навпаки, відсутність апетиту;
 • червоні очі;
 • холод і озноб;
 • знижена чутливість до спиртного.

Якщо оточуючі помічають ознаки наркозалежності, важливо не ігнорувати ситуацію, а звернутися по допомогу до лікарів. З цим можуть впоратися тільки кваліфіковані наркологи. Близькі можуть лише підтримати своєю увагою і терпінням. Варто зауважити, що чим раніше вирушити на лікування, тим краще. Хвороба розвивається поступово.

Виділяють кілька стадій наркотичної залежності:

 • Перша (знайомство з наркотиками). Найчастіше – у пубертатному періоді. Викликано може бути інтересом, бажанням дізнатися, чи правда те, про що говорять. Більшість людей обмежуються цим одиничним випадком, але значна кількість продовжує.
 • Друга (спроба розслабитися). Наркотик у цьому випадку стає супутником під час стресу. Залежний думає, що він допомагає поліпшити настрій.
 • Третя (тривога). На цій стадії проявляються проблеми зловживання.

Зловживання супроводжується загальним погіршенням здоров’я. Наркозалежний починає впадати в депресію, у нього виникають труднощі зі спілкуванням, він часто конфліктує тощо. Після цього людина вже повністю залежна і не уявляє свого життя без наркотику. Для неї він стає сенсом життя. Тут немає місця моралі та людським засадам. Є тільки бажання – отримати нову дозу будь-яким способом. Без своєчасної допомоги органи почнуть відмовляти, що призведе до летального результату.

Методи лікування

Слід зауважити, що медицина не стоїть на місці. З’являються нові методи лікування наркотичної залежності, що відрізняються ефективністю. Головне – слідувати плану і йти до своєї мети.

Серед методів лікування наркоманії виділяється таке:

 1. Плазмаферез. Має на увазі під собою очищення крові та плазми, спрямоване на видалення токсинів з організму.
 2. Гіпоксі-гіпероксіональна терапія: метод, за якого людині періодично змінюють рівень кисню в крові за допомогою спеціального дихального апарату для стимуляції регенерації клітин.
 3. Нейротерапія: комплекс методів, орієнтованих на поліпшення функціонування головного мозку та корекцію його дисфункцій.
 4. Ксенонові сни: новий метод, заснований на вдиханні ксенону для розслаблення і заспокоєння, що проводиться під наглядом лікаря-анестезіолога.
 5. Психокорекція і психотерапія: робота із залежним з метою зміни його свідомості, сприйняття життя і перегляду своїх життєвих цінностей.
 6. КПТ: метод, за якого людина вчиться розпізнавати і змінювати негативні думки та поведінкові патерни, що допомагає їй справлятися з труднощами і запобігати рецидивам.

Ці методи можуть доповнюватися не фармацевтичними способами реабілітації для управління стресом і загального благополуччя. Наприклад, популярністю користується масаж, йога, арт-терапія.

Етапи лікування наркоманії

Зіткнувшись із наркотичною залежністю, рекомендується звернутися до лікарів, а не діяти самостійно. У наркологічній клініці «УНС» застосовують комплексний підхід до лікування, що охоплює медичні препарати та сеанси психотерапії.

Воно включає такі етапи:

 1. Діагностика та обстеження організму. Потрібно для визначення ступеня наркозалежності, оцінки загального стану здоров’я і виявлення супутніх проблем.
 2. Детоксикація: стабілізація і зняття симптомів відміни. Включає медично контрольовані процедури для очищення організму від наркотиків і елементів їхнього розпаду, стабілізації фізичного стану і зняття абстинентного синдрому.
 3. Стаціонарна реабілітація. На цьому етапі залежний проживає під наглядом медичного персоналу в стаціонарі. Лікування включає терапевтичні сесії, групову терапію, заняття із соціальної адаптації та інші заходи.
 4. Кодування. Тут призначаються спеціальні препарати-блокатори, які допомагають знизити бажання вживати наркотики. Крім того, проводять і нейрокодування, необхідне для корекції роботи мозку і поведінкових реакцій.
 5. Амбулаторні програми. Завдяки їм, можна отримати лікування і підтримку поза стаціонарними умовами.

Підхід до лікування наркозалежності має бути індивідуальним, враховуючи, що кожна людина унікальна і реагує по-своєму. Ефективність може відрізнятися для різних людей, і те, що допомагає одному, не обов’язково підходить іншому. У процесі реабілітації потреби змінюються, тому важливо гнучко коригувати план лікування.

Чи можна вилікувати наркозалежність примусово?

Примусове лікування наркозалежності вимагає рішення суду, заснованого на доказах необхідності медичної допомоги. До того ж, це не ефективно. Краще – медична інтервенція, де нарколог допоможе залежному усвідомити необхідність лікування.

Анонімне лікування наркоманії у Вишневому

У наркологічній клініці «УНС» можна пройти лікування наркоманії у Вишневому анонімно і в комфортних умовах. Тут створено довірчу обстановку, підтримується близький контакт з кожною людиною, включно з тяжкохворими. Лікарі суворо дотримуються всіх стандартів безпеки й організовують лікування без зайвого тиску. Для пацієнта підбирають терапевтичні методи, які забезпечують ефективні результати без ризику небажаних ускладнень або повернення до колишнього стану.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top