+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Реабілітація алкозалежних у Києві

Реабілітація алкозалежних це шанс повернутися до тверезого життя.

Отримати консультацію

Космплексна реабілітація алкозалежних у Києві

Лікарі клініки «УНС» лікують алкоголізм комплексно: починаючи з мотивації та очищення організму (детоксикації), закінчуючи реабілітацією та ресоціалізацією. Курс сприяє відмові хворого від спиртного на тривалий термін. «УНС» – одна з найкращих у Києві медустанов, які здійснюють довгі роки ефективне лікування та реабілітацію алкозалежних. Комплексний підхід дозволяє вилікувати резидентів навіть на запущених стадіях захворювання. До кожного нового випадку медики підходять індивідуально. Грамотно призначений, персональний план реабілітації дає змогу алкозалежним швидко позбутися хвороби та вирішити назрілі проблеми.

Вартість кодування від алкоголізму у Києві

Кодування за методом Довженка від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Підшивка Еспераль від 8 000 грн
Ін’єкція Вівітрол від 10 500 грн
Кодування від алкоголізму «Потрійний блок» від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Що включено до комплексних заходів

В основу програм реабілітації алкозалежних клініки «УНС» у Києві покладено дії за методикою «12 кроків». Лікування призводить до повного біологічного, психологічного, соціального і духовного відродження особистості. Використаний комплекс лікарських заходів сприяє зміні життєвого шляху тих, хто страждає на алкоголізм, остаточно і безповоротно. Спираючись на досвід багаторічної практики, спостереження та аналіз, медики клініки виробили особливу, унікальну методику, що дає змогу досягати оптимальної ефективності. Медзаклад «УНС» у Києві обладнано новітньою технікою, інноваційними науковими розробками. На всіх етапах лікування і реабілітації алкозалежних наркологи і психологи до кожної ситуації підходять персонально. Весь плановий курс забезпечує відмінні результати. У клініці «УНС» можуть пройти лікування всі охочі жінки і чоловіки (від підліткового, до похилого віку). Застосовувана комплексна методика дає змогу наркологам із психологами клініки братися навіть за найскладніші випадки, відновлювати психологічне і фізичне здоров’я, душевну рівновагу, здатність повноцінної соціальної життєдіяльності. У програмі відсутні силові методи впливу на алкозалежних.

Суть унікальної лікувальної методики

Грунтується на сукупності послідовних лікарських заходів.

 • Мотивуванні хворого до проходження комплексної програми реабілітації.
 • Діагностиці стадії захворювання і розробці індивідуального лікувального плану.
 • Алкогольної детоксикації (руйнуванні, знешкодженні, виведенні з організму токсинів медикаментозними та фізіотерапевтичними методами, стимулювання його до запуску самоочищення). Процес проходить під контролем лікаря-нарколога – це сприяє швидкому фізичному відновленню і поліпшенню самопочуття алкозалежних. Застосування медпрепаратів значно полегшує перенесення хворими наслідків абстинентного синдрому. Забезпечено можливість детоксикації в стаціонарних і домашніх умовах. Доступний великий вибір очищувальних терапевтичних прийомів.
 • Реабілітації (за соціальною, індивідуальною, стандартною програмами).
 • Ресоціалізації колишніх алкозалежних. Полягає у сприянні суспільній адаптації та влаштуванні на роботу.

Саме такий покроковий підхід до відновлення людини як особистості характеризується найбільшою продуктивністю. Незабаром починається нове, тверезе і вільне від залежності життя. Незалежно від стадії захворювання та етапу лікування, кожен алкозалежний резидент медзакладу перебуває під пильним наглядом медиків, лікарський консиліум індивідуально підходить до кожного хворого, персонально контролює хід одужання. Для цього штат укомплектований дипломованими психологами, психотерапевтами, наркологами та іншими професіоналами своєї справи.

Доступно три різновиди реабілітації:

 • Соціальна, що включає навчання професії, супроводжується трудотерапією з подальшим влаштуванням на роботу.
 • Стандартна, з основним упором на терапевтичну програму.
 • Реабілітація VIP класу зі спеціальними умовами проведення лікувальних заходів, зокрема й за кордоном.

Характерною особливістю всіх клінік «УНС», що працюють у різних регіонах країни, є наявність на територіях зелених насаджень. До того ж, велика увага приділяється заняттям спортом.

Переваги “Української наркологічної спілки”

Сім підстав пройти лікування у нас:

 1. Наявність багаторічного досвіду і стабільної діяльності в частині лікування, реабілітації, ресоціалізації, а також профілактики алкоголізму (заснованої переважно на опрацюванні життєвих ситуацій, що здатні викликати рецидив).
 2. Лікування доступне в різних областях України. Різноманітність застосовуваних методів дає змогу вибрати найбільш прийнятний, відповідний під будь-які запити.
 3. Особливі реабілітаційні та терапевтичні програми розроблені та застосовуються виключно в клініках «УНС», містять групові та персональні тренінги. Ефективність доведена практикою і численними вдячними відгуками людей, які позбулися згубної пристрасті до спиртних напоїв.
 4. Індивідуальна програма не обмежується лікуванням резидента, який надійшов у клініку, містить заходи щодо підтримки співзалежних родичів на всіх етапах лікування. Для цього проводяться консультації, створено групи взаємодопомоги (можна ставити запитання й отримувати грамотні рекомендації).
 5. Найкращі показники неповернення колишніх алкозалежних до колишнього, нездорового способу життя. Досягаються завдяки злагодженій роботі наркологів, психологів, іншого медперсоналу, а також професійній реабілітації, ресоціалізації, різним супровідним заходам під час лікування і надалі.
 6. Можливість екстреного виїзду додому для проведення мотивації та детоксикації.
 7. Гарантія позитивних результатів.

Кількість українців, які страждають на алкоголізм, збільшується з кожним роком, статистика воістину жахлива, хвороба набуває масштабів національного лиха. Затяжне, запійне зловживання спиртним може призвести до незворотних наслідків, якщо своєчасно не звернутися по медичну допомогу. Самостійне повернення до нормального, повноцінного життя – велика рідкість. Цінуйте себе, позбавте від страждань близьких, невідкладно звертайтеся по медичну допомогу! Це єдиний варіант все налагодити, відтворити сім’ю, завести дітей, відновитися на роботі! Телефонуйте за номерами вказаними в розділі «Контакти».

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top