+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Ізмаїлі

Ефективна індивідуальна програма лікування від алкоголізму.

Отримати консультацію

Лікування алкоголізму в Ізмаїлі за доступною ціною

Вживати спиртне виключно у свята здатні далеко не всі, особливо це стосується сильної статі. Випиваючи без причини, вигадуючи для себе і близьких безглузді виправдання, людина поступово втягується і не усвідомлює, що звичка переростає в хворобу, позбутися якої без допомоги медиків неможливо. Коли пошук випивки стає життєвою метою, важливо звернутися до лікаря без зволікань. Закриваючи очі на розвиток алкоголізму, Ви сприяєте деградації власної особистості, втраті здоров’я і соціального статусу.

Вартість лікування алкоголізму в Ізмаїлі 

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Комплексне лікування алкоголізму в Ізмаїлі

Звернення в клініку «УНС» – гарантоване позбавлення від згубної звички. Для цього створені всі умови, зокрема й постійний контроль, що виключає спокуси. Досвідчені лікарі, які взялися за лікування алкоголізму, підберуть індивідуальний курс, що дає реальні результати.

 1. Діагностику.
 2. Складання лікувального плану.
 3. Виведення токсинів і шлаків.
 4. Проведення основного курсу лікування алкоголізму (полягає переважно в інфузійній і вітамінотерапії, призначенні препаратів від безсоння і втрати апетиту, що покращують мозкові кровообіги, функції нирок і печінки, скорочують тягу до спиртного).
 5. З настанням полегшення самопочуття, до основного курсу, призначеного наркологом, підключаються психолог і фізіотерапевт.
 6. Завершує комплекс заходів реабілітація, яка особливо важлива, оскільки проводиться із застосуванням сучасних психологічних коригувальних програм, що забезпечують позбавлення від згубної пристрасті і появу бажання не повертатися до неї ніколи.

На реабілітаційному етапі лікування алкоголізму відбувається навчання початку повноцінного життя в суспільстві, зміни кола спілкування, налагодження сімейних стосунків і багато іншого. Цей процес довгостроковий, але досить ефективний.

Тривалість перебування в клініці залежить від стадії захворювання і наявності ускладнень:

 • Детоксикація вдома – від 3 діб, у клініці 1-3 тижні.
 • За відсутності алкогольного делірію лікування займає 5-18 днів.
 • За наявності білої гарячки тривалість збільшується на 3-5 днів – людина перебуває між життям і смертю, тому насамперед проводяться реанімаційні заходи. У такій ситуації термін лікування залежить від особливостей головного мозку і тривалості запою.
 • Клінічна реабілітація – від 35 днів до 6 місяців, амбулаторна 90.
 • Ресоціалізація – 6 місяців.

Анонімне лікування алкоголізму

Будь-яке лікування алкоголізму лікарями «УНС» в Ізмаїлі є анонімним, пов’язане з нерозголошенням інформації про клієнтів.

І проводиться в такій послідовності:

 • Детоксикація
 • Основний курс медпрепаратів
 • Психотерапевтична допомога, зокрема й родичам
 • Трудова терапія з навчанням і отриманням спеціальності
 • Набуття навичок з адаптації до життя по-новому

Для забезпечення анонімності лікування алкоголізму супроводжується ізоляцією хворого. Захід також спрямований на недопущення зустрічей зі знайомими, здатними надати розголосу Вашому знаходженню в клініці або передати спиртне. Відвідування рідними не заборонено.

Ізоляція не зводиться до перебування в чотирьох стінах, проводяться екскурсії, виїзди на природу, спортивно-масові заходи, колективні бесіди та лекції. Це спрямовано на адаптацію, соціалізацію і розвиток внутрішнього потенціалу, прискорення процесу відновлення. Під час таких поїздок Вас може хтось упізнати, тому найкращий варіант, що сприяє конфіденційності, – лікування в клініці в Ізмаїлі приїжджих, у яких немає знайомих у місті.

Не рідкість випадки, коли анонімність не потрібна. Люди звертаються, щоб відновитися на роботі, оскільки роботодавець ставить умову, що візьме назад тільки після лікування. У таких ситуаціях видається підтверджувальний документ для надання за місцем вимоги.

Вартість лікування алкоголізму

Кожен курс має індивідуальні особливості, що впливають на остаточну суму оплати:

 • Тривалість перебування в стаціонарі (залежить від особливостей перебігу хвороби, її стадії, тяжкості стану, віку, усвідомлення хворого необхідності позбавлення тощо).
 • Застосовуваний метод і призначений комплекс для лікування алкоголізму (тільки виведення із запою, кодування гіпнозом, уколом Налтрексону або Дисульфіраму, поєднання методів, реабілітація та ін.).
 • Вартість медпрепаратів.

Ціни на виклик також можуть варіюватися виходячи з тяжкості стану, часу доби, дальності проживання. Пам’ятайте, здоров’я – це не те, на чому можна економити.

Методи лікування алкогольної залежності

В основі лікування алкоголізму в клініці «УНС» в Ізмаїлі лежить принцип «12 кроків», який застосовується в усьому світі та базується на трьох взаємопов’язаних комплексах медичної допомоги.

Детоксикація

Процес руйнування і знешкодження токсинів плазмоферезом, азонотерапією та іншими методами. Спрямована на позбавлення від нездужань, очищення серцево-судинної і кровоносної системи інфузійною терапією, нормалізацію психологічного стану седативними препаратами перед початком основних медикаментозних заходів. Детоксикацію проводять у стаціонарі та вдома.

Реабілітація

Включає сприяння:

 • Терапевтичних спільнот (для відмови від колишнього життєвого укладу, зміни світогляду, спрямованої на недопущення рецидиву, розвитку позитивного погляду на життя та ін.).
 • Груп взаємодопомоги (бесіди з колективом людей, об’єднаних такою ж бідою, обмін досвідом, пошук виходів зі складних ситуацій тощо).
 • Ці заходи підвищують самооцінку, сприяють розвитку духовного потенціалу, налагодженню контактів із близькими людьми тощо.
 • Крім названих методів практикується індивідуальне лікування алкоголізму.
 • Психотерапією, зокрема й груповою (спрямована на внутрішню самореалізацію, аналіз минулих помилок, позбавлення від проблем сімейного, соціального, емоційного та особистісного характерів).
 • Психокорекцією (націлена на зміну особливостей психологічного розвитку в потрібному напрямку, що забезпечує адаптацію і соціалізацію після одужання).
 • Арт-терапією (забезпечує наведення внутрішньої гармонії за допомогою мистецтва і творчості).
 • Кінезіотерапією (форма лікувальної фізкультури, що поєднує медицину, педагогіку, анатомію, фізіологію).

Реабілітація за допомогою описаних методів гармонізує психоемоційний стан, відновлює соціально-корисні навички та забезпечує здатність протистояти зривам. Реабілітаційний процес супроводжується насиченням внутрішнього світу позитивними емоціями.

Ресоціалізація

Є продовженням процесу реабілітації. Ті, хто пройшов курс лікування, спостерігаються психотерапевтом, відвідують тематичні курси та лекції, інші заходи, що дають змогу запобігти рецидиву і забезпечують плавне вливання в суспільство і побут. Колектив клініки докладає максимум зусиль, щоб налагодити життя, з’явилося відчуття корисності та щастя. Якщо після курсу лікування залишилося побоювання, що Ви можете зірватися, можна посилити ефект кодуванням гіпнозом.

Примусове лікування алкоголізму

Примусове лікування застосовується, коли людина не усвідомлює наявність захворювання на алкоголізм і продовжує вживати спиртне, щоб не замислюватися, до якого лиха воно вже призвело. Цей метод є крайнім заходом, але часто єдино можливим для повернення до повноцінного життя і припинення страждань близьких. Перш ніж на нього зважиться, необхідно спробувати переконати хворого у відсутності іншого виходу, крім лікування, згадати про наслідки, що вже настали, і можливі в майбутньому. Навести жорсткі життєві приклади. Під час проведення бесіди в жодному разі не можна підвищувати голос – це тільки погіршить ситуацію і людина замкнеться в собі, затамувавши образу.

Мета – переконання поспілкуватися з лікарем.

Якщо вмовляння не діють, можна викликати бригаду медиків для поміщення на примусове лікування. Для цього в клініці є все необхідне, зокрема й досвід таких заходів, які, не дивлячись на початковий опір, вельми результативні. Тим більше, що починаються вони з бесід із психологом, після яких настає усвідомлення необхідності лікування. Потрібно пам’ятати, що алкоголізм є захворюванням цілком виліковним, головне звернутися до професіоналів.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top