+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії в Броварах

Ефективна наркологічна допомога 24/7

Отримати консультацію

Ефективне лікування наркоманії в Броварах

Наркозалежність не тільки руйнує життя самої людини, а й чинить негативний вплив на її близьких. У спробах допомогти родичу багато хто вдається до різних методів, зокрема й нетрадиційних, але найбільш надійним варіантом є звернення до кваліфікованих лікарів. Лікування наркоманії в Броварах, яке доступне в наркологічній клініці «УНС».

Вартість лікування наркоманії в Броварах

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Перебування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Причини наркозалежності

На початковому етапі вживання наркотиків багато хто відчуває почуття ейфорії, яке супроводжується підвищеною активністю, упевненістю в собі і розкутістю. Деякі люди більш схильні до цього через свої індивідуальні особливості, такі як схильність до меланхолії, рефлексії або невпевненості. Ці риси особистості можуть посилювати процес формування залежності. Для зниження ризику важливо проводити психологічну роботу, спрямовану на корекцію поведінки, поліпшення самооцінки та формування здорових стосунків з оточенням.

Серед численних причин розвитку наркотичної залежності виділяють такі:

 1. Психологічні проблеми можуть штовхнути людину на вживання наркотиків у пошуках тимчасового полегшення під час стресу та проблем, але психотерапія може допомогти розв’язати ці проблеми та запобігти розвитку залежності.
 2. Проблеми виховання, як-от вседозволеність або надмірна вимогливість, можуть стати причиною наркоманії в майбутньому, але психотерапевтичне втручання і вплив близьких можуть допомогти скорегувати ці проблеми.
 3. Оточення відіграє ключову роль у виникненні наркоманії: відсутність знайомих, які вживають наркотики, може знизити ймовірність захворювання.
 4. Доступність наркотичних речовин у місцях навчання або розваг збільшує ризик їхнього вживання. Варто зазначити, що фінансові можливості не є перепоною через можливість отримати наркотики безкоштовно.
 5. Наявність наркотичної залежності у батьків підвищує ризик її появи у дитини на 50%, що пов’язано як з генетичними, так і психологічними факторами.
 6. Також спосіб життя, включно з алкогольною залежністю, відсутністю інтересів і мотивації до розвитку, збільшує ймовірність розвитку наркоманії.

На додаток до перерахованого вище, фізіологічні аномалії, пов’язані з хімічними процесами в мозку, можуть призвести до розвитку наркотичної залежності. Неврівноваженість нейромедіаторів може викликати депресію, тривожність та інші емоційні розлади. Важливо почати лікування негайно, незалежно від причини захворювання.

Ознаки наркотичної залежності та стадії розвитку

На те, що людина вживає наркотики, можуть вказувати такі ознаки:

 • зміна потреб у харчуванні та відпочинку;
 • скритність, бажання побути наодинці з собою, відстороненість;
 • мова стає невиразною і з’являється специфічний жаргон;
 • стан, що нагадує алкогольне сп’яніння;
 • зміна рухової активності;
 • перепади настрою, безпричинні веселощі, дратівливість, надмірна балакучість;
 • зміна кольору шкірних покривів;
 • проблеми зі сном;
 • зміна зіниць;
 • поява підозрілих друзів;
 • порушення пам’яті та концентрації;
 • злодійство, кредити (постійна потреба в грошах);
 • неохайний зовнішній вигляд.

Зовнішній вигляд і поведінка людини можуть вказувати на вживання наркотиків, але інтерпретувати їх не завжди просто. При виникненні підозр рекомендується звернутися за наркологічною консультацією.

Прогресування наркоманії відбувається поступово через кілька етапів:

 1. Початкова стадія характеризується психологічним інтересом до наркотиків, часто викликаним цікавістю або бажанням нових відчуттів. Зазвичай це перший досвід вживання.
 2. На другій стадії спостерігається погіршення фізичного і психічного здоров’я, що супроводжується яскраво вираженими абстинентними симптомами, такими як нестерпний біль. Самостійно припинити вживання стає неможливо.
 3. Третя стадія (найскладніша) характеризується структурними змінами у фізіології та психології. Людина відчуває гостру потребу в наркотиках.

Важливо зазначити, що ефективність лікування наркоманії залежить від стадії, на якій перебуває залежність. Чим раніше звернутися по допомогу, тим більше шансів на одужання.

Методи лікування

Без зовнішньої підтримки впоратися з наркоманією важко. Лікування наркоманії в Броварах доступне в клініці «УНС», де використовуються різні методи відновлення, включно з медикаментозною терапією, психотерапією і психосоціальною реабілітацією.

В українських медичних установах препарати для полегшення фізіологічних симптомів вживання наркотиків застосовують на початковій стадії лікування та в разі передозування. Налоксон та аналоги вважаються ефективними засобами, що блокують дію опіуму та метадону. Для полегшення ломки використовується УБОД – ультрашвидка детоксикація організму. Лікування включає комбінацію антидепресантів, седативних, знеболювальних і снодійних препаратів для пом’якшення симптомів фізичної залежності. Програми заміщення не вважаються ефективними, оскільки в більшості випадків пацієнти стають залежними від нового наркотику, не вирішуючи свою проблему.

Окрема роль відведена психотерапії, яка відіграє ключову роль у лікуванні наркоманії. Психотерапевтичні методи допомагають вирішити внутрішні проблеми, розглянути причини хвороби, а також розвинути вміння переживати стрес без ПАР.

Етапи лікування наркотичної залежності

Лікування наркоманії включає кілька етапів:

 1. Діагностика. Кожен пацієнт проходить повне обстеження, включно з ДНК-діагностикою, для складання індивідуального плану лікування.
 2. Детоксикація. Очищення організму від наркотиків може здійснюватися різними методами, але найпопулярніший варіант – використання крапельниці.
 3. Інтенсивна терапія. Включає медикаментозне лікування, масаж та інші техніки.
 4. Реабілітація особистості. Проведення індивідуальних і групових занять із психологами спрямоване на відновлення психологічного стану і допомогу в поверненні до нормального життя.

У наркологічній клініці «УНС» індивідуально підходять до кожного випадку, приділяючи увагу і надаючи підтримку.

Чи можна примусово вилікувати наркозалежність?

Відповідно до законодавства України, примусове лікування наркоманії дозволено тільки за рішенням суду. Спроби скерувати наркозалежного в клініку без його згоди є незаконними і порушують його права. Суд може ухвалити таке рішення в разі, якщо наркозалежний скоїв злочин, становить загрозу оточуючим або перебуває в стані безпорадності. Цей метод лікування зазвичай не призводить до довгострокових результатів. Більш ефективним підходом є медична допомога, спрямована на мотивацію хворого.

Анонімне лікування наркоманії в Броварах

Під час лікування наркоманії в Броварах у клініці «УНС» ваша конфіденційність буде суворо дотримана. Інформація про хворих не розголошується. Крім анонімності тут надані всі необхідні умови для безпечного і довгострокового відновлення від наркозалежності.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top