+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії в Бучі

Якісна наркологічна допомога у стаціонарі закритого типу

Отримати консультацію

Ефективне лікування наркоманії в Бучі

Наркоманія – важка медична проблема, з якою стикаються тисячі українських сімей. Згідно з офіційними статистичними даними в країні понад півмільйона ін’єкційних наркозалежних людей, яким потрібна кваліфікована допомога. Якщо близька вам людина зловживає забороненими речовинами, звертайтеся до наркологічної клініки  «УНС». А досвідчені лікарі проведуть діагностику та запропонують ефективні способи вирішення проблеми.

Вартість лікування наркоманії в Бучі

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Перебування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Причини наркоманії

Залежність від наркотичних речовин може формуватися з різних причин. Почати зловживати людина може через несприятливе оточення, байдужість з боку близьких, психологічні проблеми тощо. Щоб лікування було ефективним, важливо визначити цю причину. Для цього проводяться консультації, групові та індивідуальні сеанси психотерапії.

Найчастіше причинами наркоманії є таке:

 1. Погані взаємини в сім’ї, перебування на постійній основі в неблагополучній, напруженій обстановці. Також підлітки часто починають вживати наркотики через нестачу любові, турботи з боку батьків і часті конфлікти з ними.
 2. Наявність комплексів. Багато хто вважає, що ПАР допомагають не звертати на них увагу або забути про наявні недоліки.
 3. Прагнення бути схожими на кумирів – це одна з поширених причин наркозалежності у підлітків.
 4. Внутрішньоособистісні конфлікти. Наприклад, людина стала знаменитою, але не була готовою до уваги, що на неї обрушилася. У такому разі з’являються душевні переживання, з якими людина “справляється”, вживаючи заборонені речовини.
 5. Низький розвиток на емоційному та інтелектуальному рівнях. Обмежені інтереси стають причиною появи бажання знайти легкі способи розважитися, отримавши уявне відчуття ейфорії.

Під час лікування наркоманії лікар обов’язково визначає первинну причину – це допомагає досягти більш стійких результатів.

Ознаки залежності та стадії наркоманії

При зловживанні наркотичними речовинами явно проявляються певні ознаки.

Серед, яких виділяють такі:

 • стрімка зміна поведінки, прогули навчання і роботи, зниження успішності та продуктивності;
 • необґрунтована грубість, недбалий зовнішній вигляд і неохайність;
 • зміна поведінки в домашніх умовах (утруднене пробудження вранці, пізні повернення, дивний стан, схожий на алкогольне сп’яніння);
 • зміна активності в соціумі, відсутність інтересу до комунікації та до хобі;
 • спалахи агресії та поведінка, що не відповідає ситуації;
 • пропажа речей з дому і крадіжки, при цьому людина не бере відповідальність за свої дії, а на спроби поговорити реагує агресивно;
 • зміни в зовнішності, які спочатку практично непомітні, але з часом стають більш вираженими: в’ялість, сухість і жовтизна шкіри, важке і довге загоєння навіть невеликих подряпин і травм.

Усі перераховані вище симптоми з розвитком хвороби стають більш вираженими. Поступово людина втрачає привабливість навіть якщо доглядає за собою. Поведінка змінюється кардинально, а симптоматика залежить і від стадії розвитку наркоманії. Поступово змінюється фізичний та емоційний стан хворого.

Наркозалежність має 3 стадії:

 • психологічна;
 • фізіологічна;
 • деградація.

На першій стадії одноразове вживання наркотичних речовин переростає в постійне. Поступово розвивається толерантність до ПАР і змінюються відчуття після їх прийому. Спочатку залежний відчуває бадьорість, збудження і піднесений настрій, а після – спокій і сонливість. Зрозуміти, що людина потребує наркологічної допомоги, можна за допомогою тесту на наркотики. Єдине, наркозалежний часто відмовляється його проходити. Тест дає змогу підтвердити підозри або спростувати їх. Також варто записатися в наркологічну клініку на консультацію і пройти перевірку в нарколога. Найскладнішим завданням є умовити залежного звернутися по допомогу.

Методи лікування

Після того, як буде встановлено діагноз, необхідно почати лікування. Насамперед проводиться детоксикація, що полягає в очищенні організму від токсинів. Наркотичні речовини довгий час залишаються в крові, створюючи перешкоду для одужання, тому їх важливо вивести.

Детоксикація може зайняти від кількох годин до 2-ох тижнів. Результатом є очищення організму від наркотиків і продуктів їхнього розпаду. Зробити це можна різними способами: медикаментозно і психологічно. Загалом, лікування наркоманії проводиться комплексно. Не можна обмежуватися тільки прийомом ліків. Потрібно додатково впливати на психіку людини, щоб після терапії вона не повернулася до зловживання.

Етапи лікування наркоманії

Щоб упоратися з наркотичною залежністю, потрібно пройти комплексне лікування.

Воно включає в себе:

 1. Детоксикацію організму. Цей етап спрямований на очищення від заборонених речовин та їхніх метаболітів. Проводиться зазвичай за допомогою медикаментозної терапії, щоб пом’якшити абстинентний синдром і знизити ризик ускладнень.
 2. Психотерапія. Включає в себе різні методи, такі як когнітивно-поведінкова терапія, групова терапія та індивідуальні консультації з психотерапевтом. Метою є допомога залежному розібратися в причинах і механізмах своєї хвороби, розвиток навичок подолання стресів і труднощів, а також підвищення мотивації до змін у позитивний бік.
 3. Реабілітація. Спрямована на підтримку досягнутих результатів і запобігання рецидивам. Включає в себе планування майбутніх кроків, розробку стратегій запобігання ризикам тощо.

В окремих випадках, обстеження та детоксикація можуть проводитися в домашніх умовах, але найкращих результатів можна досягти в закритому стаціонарі. У них є можливість ізолювати хворого від провокувальних чинників.

Анонімне лікування наркоманів у Бучі

Наркологічна клініка «УНС» – вузькопрофільний медичний заклад, де можна діагностувати і вилікувати залежність. У клініці працюють лікарі різних спеціальностей, які використовують актуальні методики та сучасне обладнання. Залежних розташовують у комфортних палатах, де є все необхідне. У таких умовах людина може сконцентруватися на власному здоров’ї.

Ще одна перевага приватної клініки – можливість отримати наркологічну допомогу анонімно. Інформація про залежних не передається 3-м особам. Також хворого не ставлять на облік, що дає змогу уникнути низки складнощів у майбутньому з навчанням, влаштуванням на роботу тощо.

Чи можна вилікувати наркозалежність примусово?

Коли залежна людина категорично не визнає залежність і відмовляється приймати допомогу, близькі вважають правильним рішенням відправити її на примусове лікування. Потрібно розуміти, що діяти таким чином заборонено на законодавчому рівні. До того ж, практика показує, що домогтися стійких позитивних результатів за такого підходу практично неможливо. Правильне рішення за такої ситуації – медична інтервенція (мотивація людини). Професійний нарколог допоможе залежному визнати проблему і погодитися на лікування.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top