+38 066 004 3376
Працюємо цілодобово
Клінічні сертифікати
Відгуки
Ірина
Алкоголь
Вживала : 10 років
Батько після смерті мами почав прикладатись до пляшки. Спочатку потрохи - ми думали від туги і горя. Але з часом це стало звичкою, ми звертались до різних лікарів - результат був тимчасовий. Батько не молодшає, з'явились вікові проблеми зі здоров'ям тож вирішили покласти його в стаціонар на тривалий курс лікування. Дякуємо лікарям та медсестрам - пів року минули досить швидко, а татова звичка зійшла на нівець.
Катерина
Наркотики
Вживала : 2 роки
Під час навчання за компанію з друзями я призвичайлась до наркотиків. Спочатку легких, потім перейшла до чогось більш вражаючого. Отямилась тільки коли відрахували з універу і потрібно було щось пояснювати батькам. Колишні "друзі" без грошей пригощати не хотіли, тож довелось обирати - страждати і далі, або лікуватись. Обрала другий варіант і не шкодую, фізично перенести це було важко, але це крок який я зробила для себе.
Віктор
Наркотики
Вживав : 4 роки
Брат почав зловживати рано, батьки потурали і жаліли молодшенького. Доки була можливість вони спонсорували його примхи. Аж ось не стало батька, тож я напліг, що досить й брата треба лікувати і терміново. Лікарню обирали ретельно, я особисто приїздив оглянути умови і познайомтись з лікарями. Я усім задоволений. Программа лікування підбиралась під нашого Юрка, з нами як близьким оточенням також попрацювали. Дякую за допомогу.
Не хоче лікуватися? Мотивація на лікування
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну