+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Одесі

Результат лікування в наркологічній клініці у 87% випадків закінчується повним одужанням.

Отримати консультацію

Особливості лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в Одесі – затребувана послуга, оскільки хвороба не щадить нікого незалежно від віку та статусу. Алкоголізм – одночасно психічне, фізіологічне та соціальне захворювання. Психологічне, оскільки виникає залежність від того стану, що викликає етиловий спирт, потяг “прийняти на груди” знову і знову. Фізіологічна тому, що в результаті регулярного вживання спиртного уражаються практично всі системи та органи. Ну а соціальним це захворювання можна назвати, тому що людина деградує як особистість, випадає з суспільного життя, страждає його сім’я, найчастіше він залишається віч-на-віч зі своєю бідою. Багато хто не вірить, що можливе лікування алкогольної залежності, і продовжують саморуйнування.

Вартість лікування алкоголізму в Одесі

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Анонімне лікування алкоголізму в Одесі

Насправді сьогодні лікування алкоголізму в Одесі пройшли вже десятки залежних і результати хороші, ефективність лікування перевищує 87%. Річ у тому, що сучасний підхід до лікування захворювання – це складання індивідуальної програми для кожного пацієнта з урахуванням його психофізичних особливостей, а також робота з близькими хворого. Саме такий підхід здійснює «Українська наркологічна спілка».

Важливо, щоб залежний розумів, що змінити своє життя на краще можна лише за умови повного припинення вживання алкоголю. «УНС» надає усі можливі види допомоги, починаючи з виведення із запою, закінчуючи поверненням пацієнта до соціуму. Досі серед людей, хворих на алкоголізм, існує думка, що кинути пити можна відразу. Достатньо пройти процедуру кодування від алкоголізму або «зашитися». Такі процедури дають тимчасовий ефект і не гарантують, що після закінчення кодування людина не повернеться до колишнього життя. Деякі навіть до кінця терміну кодування не можуть терпіти й зриваються. Наслідки таких дій можуть бути непередбачуваними. Важливо розуміти, що змінити життя в один момент і не докладаючи зусиль неможливо. Важливо в результаті здобути психологічну незалежність від алкоголю.

Професійна допомога залежним

Лікування алкоголізму в Одесі, як і в інших містах України, сьогодні цікавить багатьох. У клініці «УНС» на алкоголізм дивляться насамперед як на душевну хворобу. Психічний стан людини, яка регулярно вживає, страждає не менше, ніж фізичний. Ось чому лікування починається з кабінету нарколога.

Звичайно, було б усе просто, якби метод переконання завжди спрацьовував, і бесіди з психологом допомагали хворому кинути пити. Але далеко не завжди цей метод ефективний. Тому доводиться застосовувати і метод впливу на підсвідомість. У клініці «УНС» розроблено ексклюзивну програму реабілітації, мета якої – допомогти людині повернутися до того світовідчуття, яке було в неї до того, як вона почала зловживати спиртним.

Ось принципи нашої роботи:

 1. Лікування алкогольної залежності починається з ретельного обстеження хворого, визначається, наскільки запущена в нього хвороба, чи почалися незворотні процеси в органах та системах, чи є деградація особистості та на якій стадії. За результатами обстеження складається індивідуальна програма лікування та реабілітації. Чи перебуватиме він у стаціонарі або проходитиме лікування амбулаторно, залежить від стану хворого.
 2. Кожен випадок захворювання індивідуальний, і те лікування, яке підходить для одного пацієнта, може виявитися зовсім непридатним для іншого.
 3. Перш ніж розпочати лікування, необхідно зняти абстиненцію, а потім поспостерігати за станом хворого. Наші фахівці застосовують щадні методи виведення із запою.
 4. Після виходу із запою у хворого покращується загальний стан, проходить почуття тривоги, непосидючість. Але він якийсь час не може нормально їсти. Адже протягом запою, який може тривати кілька тижнів, він практично нічого не їсть. Тому у клініці розробляють спеціальне меню для кожного пацієнта.
 5. Весь цей час із хворим працює психолог, щоб зміцнити в ньому бажання кинути пити.

Найчастіше близькі залежного поводяться з нею неправильно. Бажаючи змусити його кинути пити, батьки погрожують вигнати його з дому, дружина шантажує тим, що забере дітей і піде, всі разом намагаються укласти угоду, обіцяють дорогий подарунок, але даремно. Дуже складно пробитися до свідомості алкозалежного. Тому при лікуванні алкоголізму в Одесі у клініці «УНС» проводиться робота і з родичами хворого — ⁣ боротьба зі співзалежністю. Часом вони потребують допомоги ще більше. Їм пропонується консультація у психолога, як правильно повести розмову з алкоголізмом, як переконати його зробити перший і головний крок: піти в клініку. Крім того, близьким хворого роз’яснять, до чого вони мають бути готові, коли розпочнеться спільна боротьба за тверезе майбутнє родича.

Симптоми алкоголізму

Алкоголізм – це систематичне зловживання алкогольними напоями, яке поступово набуває хронічної форми. Рідні та близькі алкозалежних усіма силами намагаються допомогти людині позбутися залежності, але, як правило, всі спроби не приносять результату. Те що алкоголізм завдає непоправної шкоди здоров’ю – беззаперечний факт, проте кількість алкозалежних постійно збільшується. Внаслідок цієї залежності псується не тільки фізичне здоров’я людини, змінюється характер, звички, коло спілкування тощо. Якщо вчасно не почати лікування, то наслідки можуть бути вельми плачевними. І це стосується абсолютно всіх верств населення.

Майже всі дорослі люди, і, на жаль, велика частина підлітків, хоча б раз вживали алкоголь. Ні, це не означає, що після першого вживання людину модно віднести до категорії алкозалежних. Головна відмінність алкозалежних від тих, хто іноді дозволяє собі трохи випити, – це стійка психологічна та фізична залежність.

Ознаки алкозалежності:

 1. періодичні запої, коли людина вживає протягом одного дня і більше
 2. зростання толерантності до спожитого спиртного
 3. абстинентний синдром
 4. фізичні зміни в зовнішності: старіння і зміна кольору шкірних покривів, набряклість, у жінок зміна голосу тощо)
 5. відсутність нудоти й блювоти
 6. деградація людини як особистості: людина втрачає інтерес до всього, що не пов’язано з алкоголем

Терміни та методи лікування алкоголізму

Єдиної цифри, як такої, немає. Термін лікування суто індивідуальний і залежить від: віку, стану здоров’я, кількості та виду вживаного алкоголю і, звісно ж, індивідуальної реакції організму на курс терапії. Хоча все ж таки деякі орієнтири є, практика показує, що люди, які не вживають протягом року навіть у найменших дозах, все ж таки мають шанс на повне позбавлення від залежності. Не останню роль у лікуванні відіграє рішучість самого алкозалежного, в іншому випадку лікування не має сенсу.

Кодування від алкоголізму гіпнозом

Кодування – один із найефективніших методів лікування алкоголізму. Під час гіпнотичного сеансу лікар нарколог (гіпнолог) навіює пацієнтові страх перед вживанням алкоголю, нехай навіть у маленьких дозах. Лікар у фарбах описує людині стан, який її спіткає в разі порушення кодування. Як і інші методи кодування, процедуру проводять тільки в тверезому стані. У разі коли пацієнт готовий пройти процедуру, але боїться, що вдома не зможе стриматися від вживання алкоголю – клініка «УНС» може розмістити пацієнта в стаціонарі клініки. Так само перед процедурою в клініці можна провести детоксикацію, для більш глибокого очищення організму. Процедуру можна застосовувати як самостійну або в поєднанні з іншими методами. З недоліків методу можна виділити тільки те, що метод підходить людям, які піддаються гіпнозу.

Медикаментозні методи

Вшивання або підшивка – цей метод застосовується кілька десятиліть, і залишається одним із найдієвіших. Процедура передбачає 2 варіанти лікування: укол або вшивання в буквальному сенсі слова. Перший варіант передбачає введення лікарського препарату в м’яз, цей вид лікування можна проводити в домашніх умовах. Другий варіант проводиться тільки в умовах стаціонару, оскільки належить до операбельних. На тілі людини (на сідниці/животі/ або під лопаткою) робиться невеликий розріз, куди нарколог поміщає капсулу з діючою речовиною. І в першому, і в другому випадку ліки будуть поступово виділятися в організм, підтримуючи лікувальний ефект. Термін дії кодування визначається заздалегідь, рекомендований період від 1 до 3 років. Менше року не рекомендують саме для того, щоб в організмі виробилася звичка “тверезого” життя. Найпоширеніші препарати для такого методи кодування: Налтрексон, Еспераль, Дисульфірам. Препарати бувають 2 напрямків: перші не дають відчувати задоволення від алкоголю, а другі не дають організму переробляти алкоголь, внаслідок чого людина відчуває хворобливі відчуття: головний біль, нудота, можливе блювотиння, дегідратація, стрибки тиску і багато інших.

Психотерапевтичний метод

Цей метод застосовується в комплексі з іншими способами. Метод лікування досить тривалий, курс лікування може розтягнутися на 12 і більше місяців. Такі бесіди дають змогу не тільки позбутися залежності, а й знайти першопричину алкоголізму. Метод можна так само віднести до профілактики рецидивів.

Лікування алкоголізму за ексклюзивною методикою

Наркологічна клініка «УНС» відома у всій Україні. Лікування алкогольної залежності тут має на меті позбавити людину будь-яких наслідків хвороби, як моральних, так і фізичних. Наші фахівці намагаються досягти того, щоб пацієнт став цінувати своє життя, почав поважати себе. Тільки людина, що поважає себе, здатна на повагу до інших. Тоді й люди почнуть ставитись інакше, ніж у той час, коли він зловживав алкоголем.

Обов’язкова умова для одужання – беззастережне виконання пацієнтом усіх призначень лікарів, а також усвідомлений вибір тверезого життя.

Лікування алкоголізму можна проводити амбулаторно і в стаціонарі. Як краще проводити лікування порекомендує нарколог після обстеження пацієнта. Радимо прислухатися до думки вашого лікаря, оскільки алкоголізм, як і будь-яка інша залежність, легше піддається лікуванню на більш ранніх стадіях. А ще важливий момент, що коли людина перебуває у звичному для себе оточенні, дуже важко змінити звички. Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки «УНС» – це комплексне лікування. Перший етап – детоксикація, спрямований на очищення організму від алкоголю і продуктів його розпаду. Проводиться процедура, як правило, за допомогою крапельниці. Далі настає реабілітація, яка спрямована на закріплення бажання жити без алкоголю.

Людина змінюється, коли перестає пити. У неї з’являються нові інтереси, захоплення, налагоджуються стосунки в сім’ї, їй легше влаштуватися на роботу. А головне – з’являється привід для гордості за самого себе, що він зміг впоратися із залежністю. Перебування в клініці не минає для пацієнтів безслідно: мало того, що в самих у них настає стійка ремісія захворювання, так вони ще й активно пропагують здоровий спосіб життя. Багато хто приводить колишніх товаришів по чарці, щоб і їм допомогли в клініці.

Лікування алкоголізму в Одесі за новітніми методиками не йде ні в яке порівняння зі звичайним кодуванням, яке рано чи пізно закінчиться. У клініці «УНС» можна отримати кваліфіковану допомогу, поглянути на своє життя по-новому, відновити порушені функції внутрішніх органів, а головне – отримати психологічну підтримку, яка зміцнить бажання кинути пити. Завтра буде пізно, лікуватися потрібно починати вже сьогодні.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top