+38 066 004 3376
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в наркологічній клинці в 87% випадків закінчується повним одужанням залежного, а психотерапія допомагає підтримувати досягнутий результат.

Отримати консультацію

Особливості алкоголізму, як захворювання

Лікування алкоголізму в Одесі – затребувана послуга, оскільки хвороба не щадить нікого незалежно від віку та статусу. Алкоголізм – одночасно психічне, фізіологічне та соціальне захворювання. Психологічне, оскільки виникає залежність від того стану, що викликає етиловий спирт, потяг “прийняти на груди” знову і знову. Фізіологічна тому, що в результаті регулярного вживання спиртного уражаються практично всі системи та органи. Ну а соціальним це захворювання можна назвати, тому що людина деградує як особистість, випадає з суспільного життя, страждає його сім’я, найчастіше він залишається віч-на-віч зі своєю бідою. Багато хто не вірить, що можливе лікування алкогольної залежності, і продовжують саморуйнування.

Зміст

Вартість лікування алкоголізму в Одесі

Економ від 4 100 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Анонімне лікування алкоголізму в Одесі

Насправді сьогодні лікування алкоголізму в Одесі пройшли вже десятки залежних і результати хороші, ефективність лікування перевищує 87%. Справа в тому, що сучасний підхід до лікування захворювання – це складання індивідуальної програми для кожного пацієнта з урахуванням його психофізичних особливостей, а також робота з близькими хворого. Саме такий підхід здійснює клініка «Українське наркологічне співтовариство».

Важливо, щоб залежний розумів, що змінити своє життя на краще можна лише за умови повного припинення вживання алкоголю. У клініці «УНС» нададуть усі можливі види допомоги, починаючи з виведення із запою, закінчуючи поверненням пацієнта до соціуму. Досі серед людей, хворих на алкоголізм, існує думка, що кинути пити можна відразу. Достатньо пройти процедуру кодування або «зашитися». Такі процедури дають тимчасовий ефект і не гарантують, що після закінчення кодування людина не повернеться до колишнього життя. Деякі навіть до кінця терміну кодування не можуть терпіти і зриваються. Наслідки таких дій можуть бути непередбачуваними. Важливо розуміти, що змінити життя в один момент і не докладаючи зусиль неможливо. Важливо в результаті здобути психологічну незалежність від алкоголю.

Професійна допомога залежним

Лікування алкоголізму в Одесі, як і в інших містах України, сьогодні цікавить багатьох. У клініці «ADOMED» на алкоголізм дивляться насамперед як на душевну хворобу. Психічний стан людини, яка регулярно вживає, страждає не менше, ніж фізичний. Ось чому лікування починається з кабінету нарколога. Звичайно, було б усе просто, якби метод переконання завжди спрацьовував, і розмови з психологом допомагали хворому покинути пити. Але далеко не завжди цей метод є ефективним. Тому доводиться застосовувати і метод дії на підсвідомість.

Ось принципи нашої роботи:

 1. Лікування алкогольної залежності починається з ретельного обстеження хворого, визначається, наскільки запущена в нього хвороба, чи почалися незворотні процеси в органах та системах, чи є деградація особистості та на якій стадії. За результатами обстеження складається індивідуальна програма лікування та реабілітації. Чи перебуватиме він у стаціонарі або проходитиме лікування амбулаторно, залежить від стану хворого.
 2. Кожен випадок захворювання індивідуальний, і те лікування, яке підходить для одного пацієнта, може виявитися зовсім непридатним для іншого.
 3. Перш ніж розпочати лікування, необхідно зняти абстиненцію, а потім поспостерігати за станом хворого. Наші фахівці застосовують щадні методи виведення із запою.
 4. Після виходу із запою у хворого покращується загальний стан, проходить почуття тривоги, непосидючість. Але він якийсь час не може нормально їсти. Адже протягом запою, який може тривати кілька тижнів, він практично нічого не їсть. Тому у клініці розробляють спеціальне меню для кожного пацієнта.
 5. Весь цей час із хворим працює психолог, щоб зміцнити в ньому бажання кинути пити.

Найчастіше близькі залежного поводяться з нею неправильно. Бажаючи змусити його кинути пити, батьки погрожують вигнати його з дому, дружина шантажує тим, що забере дітей і піде, всі разом намагаються укласти угоду, обіцяють дорогий подарунок, але даремно. Дуже складно пробитися до свідомості алкозалежного. Тому при лікуванні алкоголізму в Одесі у клініці «УНС» проводиться робота і з родичами хворого – боротьба із співзалежністю. Часом вони потребують допомоги ще більше. Їм пропонується консультація у психолога, як правильно повести розмову з алкоголізмом, як переконати його зробити перший і головний крок: піти в клініку. Крім того, близьким хворого роз’яснять, до чого вони мають бути готові, коли розпочнеться спільна боротьба за тверезе майбутнє родича.

Лікування алкоголізму за ексклюзивною методикою

Наркологічна клініка «УНС» відома у всій Україні. Лікування алкогольної залежності тут має на меті позбавити людину будь-яких наслідків хвороби, як моральних, так і фізичних. Наші фахівці намагаються досягти того, щоб пацієнт став цінувати своє життя, почав поважати себе. Тільки людина, що поважає себе, здатна на повагу до інших. Тоді й люди почнуть ставитись інакше, ніж у той час, коли він зловживав алкоголем.

Обов’язкова умова для одужання – беззастережне виконання пацієнтом усіх призначень лікарів, а також усвідомлений вибір тверезого життя.

Людина змінюється, коли перестає пити. У нього з’являються нові інтереси, захоплення, налагоджуються стосунки у ній, йому легше влаштуватися працювати. А головне – з’являється привід для гордості за самого себе, що він зміг упоратися із залежністю. Перебування в клініці не проходить для пацієнтів мало того, що у самих у них настає стійка реміссія.

Лікування алкоголізму в Одесі за новітніми методиками не йде ні в яке порівняння зі звичайним кодуванням, яке рано чи пізно закінчиться. У клініці «УНС» можна отримати кваліфіковану допомогу, подивитись своє життя по-новому, відновити порушені функції внутрішніх органів, а головне – отримати психологічну підтримку, яка зміцнить бажання кинути пити. Завтра буде пізно, лікуватися треба розпочинати вже сьогодні.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 55 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 70 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну