+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування залежності від налбуфіну в Києві

Самостійно подолати залежність вдається вкрай рідко – звертайтесь до професіоналів.

Отримати консультацію

Що таке налбуфін?

Сьогодні Ви зможете дізнатися про те, що являє собою препарат налбуфін, як відбувається лікування залежності від нього, а також приділимо увагу клініці «УНС», яка безпосередньо займається наданням допомоги у разі наркотичної залежності, зокрема лікування залежності від налбуфіну в Києві, в умовах стаціонарного лікування.

Вартість кодування від наркоманії в Києві

Кодування за методом Довженка від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Кодування від алкоголізму «Потрійний блок» від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Відмінність налбуфіну від морфіну

Хімічний склад налбуфіну дуже схожий зі складом морфіну, але якщо розглядати його з фармакологічної точки зору, то можна виділити такі відмінності:

 • Налбуфін – це антагоніст-агоніст опіатного ряду, у зв’язку з цією особливістю він не дає сильного ейфоричного ефекту. Це в принципі і є суттєвою відмінністю цих двох наркотичних речовин.
 • До того ж болезаспокійлива активність у налбуфіну сильніша. Якщо ввести налбуфін внутрішньом’язово, то болезаспокійлива дія цього препарату проявить свою активність у 2,5-3 рази сильніше.

Призначення налбуфіну

Налбуфін призначений для усунення болю різної тяжкості, а також у випадках інфаркту. Новий препарат продовжує шукати своє застосування і в інших цілях. Налбуфін є новачком у світі медицини, і тому небагато клінік ведуть програму боротьби із залежністю від препарату, а процес лікування залежності від налбуфіну досить тривалий і вельми важкий. Витрати сил, енергії та часу потрібні не тільки від професійних лікарів, професіоналів у своїй справі, а й від самого пацієнта. Багато хто не може витримати довгий і важкий шлях до одужання. Боротьба із залежністю ускладнена тим фактом, що налбуфін не має жодних обмежень і доступний у будь-якій аптеці країни, а також відпускається без рецепта лікаря.

Залежність від налбуфіну

Вживання налбуфіну викликає сильну залежність і прив’язаність до препарату, тому припинення вживання налбуфіну викликає серйозну наркотичну ломку. У цьому випадку у залежного спостерігається розлад сну й апетиту, занепад сил і загальний дискомфорт. Поступове погіршення самопочуття не відразу дає зрозуміти залежному про наявну проблему.

Лікування залежності від налбуфіну

На превеликий жаль, кинути вживання налбуфіну дуже і дуже складно. А самостійна відмова від вживання препарату і визнання залежності не гарантує позитивного результату. Оскільки звикання має дуже міцний і сильний характер, самостійно подолати залежність виходить вкрай рідко. Тільки втручання професіоналів допоможе побороти цю недугу. У багатьох випадках залежні від налбуфену самі й не підозрюють про свою хворобу і не визнають своєї залежності. У таких випадках боротьба із залежністю ще більше ускладнюється і посилюється.

Для лікування залежності від налбуфіну в Києві та у філіях по всій країні ведуть свою діяльність реабілітаційні центри, спеціалізовані клініки, в яких кваліфіковано нададуть допомогу фахівці, лікарі та професори в галузі медицини і допоможуть пройти необхідний курс реабілітації своїм клієнтам.

Лікування залежності від налбуфіну в Києві в клініці «УНС»

Одним із таких висококваліфікованих центрів є клініка «УНС». Тут проводять необхідні процедури, спрямовані на лікування залежності. Спеціально розроблені методики фахівцями клініки «УНС» спрямовані на точне вивчення конкретної ситуації кожного пацента. Персональний і детальний підхід до кожного залежного і кожної ситуації дає змогу швидше впоратися із залежністю і зробити це на найвищому рівні, роблячи процес лікування трохи менш болючим. Спеціально розроблена комплексна терапія лікування залежності від налбуфіну – це насправді вірне рішення для того, щоб знову повернути до життя без залежності. Проходження лікування в стаціонарі закритого типу дасть можливість залежній людині припинити постійне вживання препарату налбуфіну.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top