+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування залежності від налбуфіну в Києві

Самостійно подолати залежність вдається вкрай рідко – звертайтесь до професіоналів.

Отримати консультацію

Що таке налбуфін?

Сьогодні Ви зможете дізнатися про те, що являє собою препарат налбуфін, як відбувається лікування залежності від нього, а також приділимо увагу клініці “УНС”, яка безпосередньо займається наданням допомоги в разі наркотичної залежності, зокрема й від налбуфіну, в умовах стаціонарного лікування.

Зміст

Вартість кодування від наркоманії в Києві

Кодування за методом Довженка від 5000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3000 грн
Вшивання Налтрексону від8000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Підшивка Еспераль від 5 500 грн
Ін’єкція Вівітрол від 10 500 грн
Кодування від алкоголізму «Потрійний блок» від 7000 грн
Розкодування 3000 грн

Відмінність налбуфіну від морфіну

Хімічний склад налбуфіну дуже схожий зі складом морфіну, але якщо розглядати його з фармакологічної точки зору, то можна виділити такі відмінності:
 • Налбуфін – це антагоніст-агоніст опіатного ряду, у зв’язку з цією особливістю він не дає сильного ейфоричного ефекту. Це в принципі і є суттєвою відмінністю цих двох наркотичних речовин.
 • До того ж болезаспокійлива активність у налбуфіну сильніша. Якщо ввести налбуфін внутрішньом’язово, то болезаспокійлива дія цього препарату проявить свою активність у 2,5-3 рази сильніше.

Призначення налбуфіну

Налбуфін призначений для усунення болю різної тяжкості, а також у випадках інфаркту. Новий препарат продовжує шукати своє застосування і в інших цілях. Налбуфін є новачком у світі медицини, і тому небагато клінік ведуть програму боротьби із залежністю від препарату, а процес лікування залежності від налбуфіну досить тривалий і вельми важкий. Витрати сил, енергії та часу потрібні не тільки від професійних лікарів, професіоналів у своїй справі, а й від самого пацієнта. Багато хто не може витримати довгий і важкий шлях до одужання. Боротьба із залежністю ускладнена тим фактом, що налбуфін не має жодних обмежень і доступний у будь-якій аптеці країни, а також відпускається без рецепта лікаря.

Залежність від налбуфіну

Вживання налбуфіну викликає сильну залежність і прив’язаність до препарату, тому припинення вживання налбуфіну викликає серйозну наркотичну ломку. У цьому випадку у залежного спостерігається розлад сну й апетиту, занепад сил і загальний дискомфорт. Поступове погіршення самопочуття не відразу дає зрозуміти залежному про наявну проблему.

Лікування залежності від налбуфіну

На превеликий жаль, кинути вживання налбуфіну дуже і дуже складно. А самостійна відмова від вживання препарату і визнання залежності не гарантує позитивного результату. Оскільки звикання має дуже міцний і сильний характер, самостійно подолати залежність виходить вкрай рідко. Тільки втручання професіоналів допоможе побороти цю недугу. У багатьох випадках залежні від налбуфену самі й не підозрюють про свою хворобу і не визнають своєї залежності. У таких випадках боротьба із залежністю ще більше ускладнюється і посилюється.

Для лікування залежності від налбуфіну в Києві та у філіях по всій країні ведуть свою діяльність реабілітаційні центри, спеціалізовані клініки, в яких кваліфіковано нададуть допомогу фахівці, лікарі та професори в галузі медицини і допоможуть пройти необхідний курс реабілітації своїм клієнтам.

Лікування залежності від налбуфіну в Києві в клініці «УНС»

Одним із таких висококваліфікованих центрів є клініка «УНС». Тут проводять необхідні процедури, спрямовані на лікування залежності. Спеціально розроблені методики фахівцями клініки «УНС» спрямовані на точне вивчення конкретної ситуації кожного пацента. Персональний і детальний підхід до кожного залежного і кожної ситуації дає змогу швидше впоратися із залежністю і зробити це на найвищому рівні, роблячи процес лікування трохи менш болючим. Спеціально розроблена комплексна терапія лікування залежності від налбуфіну – це насправді вірне рішення для того, щоб знову повернути до життя без залежності. Проходження лікування в стаціонарі закритого типу дасть можливість залежній людині припинити постійне вживання препарату налбуфіну.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну