+38 050 700 50 18
Працюємо цілодобово

Інтервенція – мотивація на лікування

Інтервенція – це метод, який допоможе залежному ухвалити рішення розпочати лікування.

Отримати консультацію

Зміст

Вартість лікування алкоголізму та наркоманії в Киевi

Економвід 4 100 грн
Стандартвід 4 600 грн
Комплексвід 4 100 грн

римусова терапія залежності завжди набагато менш ефективна, ніж добровільне лікування. Крім відмови від прийому алкоголю чи наркотиків, людині потрібно пройти психологічну терапію та реабілітацію, сформувати нове світовідчуття. Для цього людина повинна докласти своїх вольових зусиль і мати стійку мотивацію змінити спосіб життя. Це велика внутрішня робота, тому інтервенція – це початок потужної підтримки залежного, починайте її вже сьогодні.

Що таке інтервенція у психології?

При розвитку залежності важливе значення має позиція родичів або близьких людей, які оточують його. Інтервенція – це метод, який допоможе залежному ухвалити рішення розпочати лікування. При вживанні одна з основних проблем зазвичай полягає у зміні психіки залежного. Як правило, швидко змінюється коло спілкування і майже завжди в гірший бік: з’являються нові знайомі, які також мають залежність. Реальність сприймається дещо спотворено, а залежний не бачить у цьому проблеми. Він більше не в змозі тверезо оцінити навколишню дійсність. Свідомість залежного підпорядкована лише думці про чергову дозу наркотичної речовини чи спиртного

Свідомість залежного підпорядкована лише думці про чергову дозу наркотичної речовини або спиртного. При спробі родичів завести розмову про проблему, відбувається реакція у відповідь ігнорування або навіть агресії. Примусове лікування залежності завжди менш ефективна, ніж добровільне лікування. Крім відмови від прийому алкоголю чи наркотиків, людині потрібно пройти психологічну терапію та реабілітацію, сформувати нове світовідчуття. Для цього людина повинна докласти своїх вольових зусиль і мати стійку мотивацію змінити спосіб життя. Це велика внутрішня робота, тому інтервенція – це початок потужної підтримки залежного, починайте її вже сьогодні.

Як розпочати інтервенцію?

Перед початком інтервенції лікарі клініки проконсультують вас щодо організації терапії. Далі спільно приймається рішення про організацію інтервенції для вашого близького. Отримати всю необхідну інформацію можна як у самій клініці Імпульс, так і по телефону. Це абсолютно безкоштовно. Після узгодження всіх аспектів надання допомоги вдома, до залежного приїжджає група на чолі з психологом, який спеціалізується на роботі з мотивацією наркозалежних. Розмова відбувається у спокійній обстановці, без тиску та без медикаментозної підтримки. Все, що відбувається, абсолютно законно. У переважній більшості випадків після такої розмови залежні стають нашими клієнтами та приймають добровільне рішення пройти курсову терапію. У самій клініці з резидентами працюють психологи, які підтримують та посилюють мотивацію на лікування. Зателефонуйте до «УНС» та замовте послугу «Інтервенція».

Унікальна методика мотивації

Сенс цієї процедури полягає в самій назві. Якщо близька людина стала залежною від наркотичних речовин або від алкоголю і заперечує існування проблеми, то не можна пускати все на самоплив. Інтервенція може допомогти людині у правильній суб’єктивної оцінці свого становища. Після погодження місця та часу зустрічі до наркозалежного приїжджає група, що складається з психолога клініки та одного з колишніх клієнтів, який з успіхом пройшов курс лікування залежності.

Така виїзна команда знайомиться з пацієнтом, потім починає роботу із застосуванням психологічних прийомів для переконання залежного розпочати та пройти терапію. Бригада намагатиметься схилити людину до прийняття рішення про початок лікування алкоголізму. Це складний процес, але найчастіше результативний. Психологи з «УНС» розробили та успішно застосовують програму для системної мотивації клієнтів на початок терапії. Цілком добровільна і ненасильницька методика має високу результативність

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 55 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 70 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну