+38 066 004 3376
Працюємо цілодобово

Інтервенція – мотивація на лікування

Інтервенція – це метод, який допоможе залежному ухвалити рішення розпочати лікування.

Отримати консультацію

Медична інтервенція

Інтервенція – це потужна підтримка для залежного з боку рідних друзів і лікарів. Примусове лікування залежності завжди менш ефективне, ніж добровільне. Але запорукою успішного результату терапії є щира мотивація на лікування, окрім відмови від вживання алкоголю або наркотиків, людині потрібно пройти психологічну терапію і реабілітацію, сформувати нове світовідчуття. Для цього людина має докласти всіх своїх вольових зусиль, щоб змінити спосіб життя.

Зміст

Вартість лікування алкоголізму та наркоманії в Киевi

Економ від 4 100 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 4 100 грн

Що таке інтервенція у медицині?

Під час розвитку залежності важливе значення має позиція родичів або близьких людей, які оточують його. Інтервенція – це метод, який допоможе залежному прийняти рішення почати лікування. Під час вживання, одна з основних проблем зазвичай полягає у зміні психіки залежного. Як правило, швидко змінюється коло спілкування і майже завжди в гірший бік: з’являються нові знайомі, які також мають залежність. Дійсність сприймається дещо спотворено, а залежний не бачить у цьому проблеми. Він більше не в силах тверезо оцінити навколишню дійсність. Свідомість залежного підпорядкована лише думці про чергову дозу наркотичної речовини або спиртного. При спробі родичів завести розмову про проблему, відбувається відповідна реакція ігнорування або навіть агресії. Це велика внутрішня робота, тому інтервенція – це початок потужної підтримки для залежного, починайте її вже сьогодні.

З чого почиається інтервенція?

Перед початком інтервенції, лікарі клініки проконсультують вас щодо організації терапії. Далі спільно приймається рішення про організацію інтервенції для вашого близького. Отримати всю необхідну інформацію можна як у самій клініці «УНС», так і телефоном. Після узгодження всіх нюансів надання допомоги вдома, до залежного приїжджає група на чолі з психологом, що спеціалізується на роботі з мотивацією наркозалежних.

Бесіда відбувається в спокійній обстановці, без тиску і без медикаментозної підтримки. Все, що відбувається, абсолютно законно. У переважній більшості випадків після такої розмови залежні стають нашими клієнтами і приймають добровільне рішення пройти курсову терапію. У самій клініці з резидентами працюють психологи, які підтримують і підсилюють мотивацію на лікування. Зателефонуйте в «УНС» і замовте послугу «Інтервенція».

Що передбачає інтервенція?

Медична інтервенція відіграє важливу роль у лікуванні наркоманії та алкоголізму. Зазвичай для лікування цих залежностей використовують комплексні підходи, які включають медичну, психологічну та соціальну допомогу.

Медична інтервенція може включати таке:

 • Детоксикація: Це процес очищення організму від токсинів, які накопичуються в результаті вживання наркотиків або алкоголю.
 • Фармакотерапія: Це застосування лікарських препаратів для купірування тяги і зниження симптомів відміни.
 • Психотерапія: Це форма лікування, яка допомагає людям подолати емоційні та психологічні проблеми, які можуть сприяти залежності.
 • Групова психотерапія: Цей метод показує, що з такими ж проблемами стикаються й інші, і дає сили не опускати руки та не зупинятися на досягнутому.
 • Соціальна підтримка: Це підтримка з боку сім’ї, друзів або інших людей, які можуть допомогти впоратися із залежністю і підтримати в процесі лікування.

Унікальна методика мотивації

Сенс цієї процедури полягає в самій назві. Якщо близька людина стала залежною від наркотичних речовин або від алкоголю і заперечує існування проблеми, то не можна пускати все на самоплив. Інтервенція може допомогти людині у правильній суб’єктивної оцінці свого становища. Після погодження місця та часу зустрічі до наркозалежного приїжджає група, що складається з психолога клініки та одного з колишніх клієнтів, який з успіхом пройшов курс лікування залежності.

Така виїзна команда знайомиться з пацієнтом, потім починає роботу із застосуванням психологічних прийомів для переконання залежного розпочати та пройти терапію. Бригада намагатиметься схилити людину до прийняття рішення про початок лікування алкоголізму. Це складний процес, але найчастіше результативний. Психологи з «УНС» розробили та успішно застосовують програму для системної мотивації клієнтів на початок терапії. Цілком добровільна і ненасильницька методика має високу результативність.

Лікування залежностей може бути тривалим процесом, і збереження досягнутих результатів може бути складним завданням. Однак це не повинно вас лякати. під чуйним наглядом команди фахівців ви зможете перемогти залежність.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 55 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 70 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну