+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Примусове лікування алкоголізму у Львові

Ефективна програма умовно-примусового лікування

Отримати консультацію

Умовно-примусове лікування алкогольної залежності

Лікування алкозалежності – це важкий і тривалий процес, який вимагає багато зусиль. У тому випадку коли ви вже зважилися на це, то найкращим вибором стане спеціалізована наркологічна клініка. Алкозалежність – це психічне захворювання хронічного характеру, стимулятором розвитку якого є надмірне вживання алкоголю. Наслідками зловживання є відхилення в психічному і фізичному стані, розвиток побічних захворювань. Примусове лікування алкоголізму у Львові пропонує приватна наркологічна клініка «УНС». У складних випадках ми в змозі провести примусове лікування алкоголізму, з дотриманням усіх законів України.

Залежність від алкоголю розвивається поступово, і в підсумку настає перша стадія захворювання, яка вже вимагає невідкладної допомоги фахівців і професійного лікування. Перебіг захворювання від першої стадії до другої проходить у більшості випадків досить швидко. Для повернення людини в соціум, наркологія пропонує ефективне лікування алкоголізму в стаціонарі клініки «УНС». Треба зауважити, що зазвичай залежні люди заперечують хворобу. Тому фахівці клініки пропонують також послугу медичної інтервенції.

Вартість лікування алкоголізму у Львові

Эконом від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Перша стадія алкоголізму

На першій стадії алкоголізму характерні прояви патологічного потягу до вживання спиртного. Тобто, починається формування залежності. Саме вживання алкоголю, на думку хворої людини, допомагає їй впоратися зі стресами, впевнено спілкуватися з друзями, “вилікуватися” від застуди. Навіть відпочинок не може бути для них веселим без вживання міцних напоїв. Таке захоплення повторюється регулярно, незважаючи навіть на симптоми інтоксикації, які даються взнаки на другий день. Спиртні напої стають частиною життя залежної людини вже на першій стадії розвитку захворювання. Крім того, формується алкогольне мислення: заперечення наслідків вживання, применшення кількості спожитого спиртного, а також захист свого права на “випивку”.

Основними симптомами захворювання на першій стадії є:

 • Зростання толерантності до алкоголю: для сп’яніння йому потрібно збільшити кількість вживання спиртного.
 • Заперечення проступку. Людина запевняє, що просто випила більше ніж планувала.
 • Алкогольна амнезія. Виявляються провали в пам’яті, людина частково не пам’ятає моменти в стадії сп’яніння.

На превеликий жаль, перша стадія розвитку алкоголізму часто є непомітною. Але хвороба вже нещадно руйнує організм. І саме зниження кількісного контролю стимулює подальший розвиток захворювання.

Лікування алкозалежності на першій стадії її розвитку є найбільш ефективним!

Друга стадія алкоголізму

На другій стадії алкоголізму характерне похмілля – абстинентний синдром. Він проявляє себе відразу після того, як людина припиняє пити після інтенсивного вживання міцних напоїв, так званих запоїв. Симптомами похмільного синдрому виступають: зниження апетиту, нудота, сухість у ротовій порожнині. Подальший розвиток синдрому стимулює прояви тремору кінцівок, розлад сну, людина стає дратівливою та збудженою.

Саме на другій стадії захворювання виникає потреба похмілля, а лікування алкозалежності в більшості випадків дає “позитивний” результат. У рідкісних випадках застосовується примусове лікування алкоголізму за рішенням суду.

Основні симптоми другої стадії розвитку хвороби:

 • Формується тривалість запоїв. Треба зауважити, що щоденне вживання міцних напоїв, навіть у незначній кількості, вказує на розвиток захворювання і вказує на те, що до лікування алкозалежності треба приступити негайно.
 • Змінюється характер і риси особистості. Це супроводжується агресивним ставленням, емоційним огрубінням.
 • Розвиток алкогольної анозогнозії – хворий заперечує наявність захворювання, не визнає своїх проблем і відмовляється від лікування алкозалежності, вважаючи себе цілком здоровою людиною.

У деяких випадках вже на другій стадії розвитку алкогольної залежності можуть мати місце такі побічні захворювання, як біла гарячка і судомні напади, прояв яких дає підставу розглядати таке питання, як примусове лікування алкоголізму.

Третя стадія алкоголізму

Коли настає третя стадія алкоголізму, то починається деградація особистості. Деградація має виражені симптоми примітивних емоцій і пасивність. При цьому знижується морально-етичний принцип, душевна прихильність і зацікавленість до будь-чого, крім спиртного.

Саме на цій стадії залежна людина вже частіше у людей асоціюється з алкоголіком, а питання про примусове лікування алкоголізму в цьому випадку звучить все частіше. Треба зазначити, що в більшості випадків, на жаль, доводиться застосовувати примусове лікування алкоголізму. Примусове лікування алкоголізму – це останній захід, який застосовують у разі складних ускладнень захворювання, які вже загрожують життю.

Часто примусове лікування алкоголізму ініціюється родичами залежного, які намагаються хоч якимось способом зберегти життя близької людини. Вважається, що примусове лікування алкоголізму дає позитивні результати. Насправді, наркологія володіє такими препаратами, які можуть викликати відразу до спиртного. Але основним недоліком є те, що коли залежна людина перестає вживати препарати, може початися різкий зрив, і людина впадає в глибокий запій. Тому примусове лікування алкоголізму не може остаточно гарантувати позитивного результату. До нього вдаються тільки в критичних випадках.

Примусове лікування алкоголізму у Львові – професійна допомога

Лікування алкоголізму у Львові проводиться клінікою «УНС». Професійні фахівці готові надати допомогу залежному в будь-який час доби. Лікування проходить у 3 основні етапи, а кваліфікований медичний персонал сприяє повному одужанню, відкриває пацієнту новий світ без алкоголю.

Слід пам’ятати, що розвиток алкогольної залежності проходить непомітно на перших етапах. Але саме цей час є найсприятливішим для лікування алкозалежності та дає змогу повністю позбутися тяги до алкоголю.

Примусове лікування алкоголізму у Львові або впровадження професійного підходу до вирішення проблеми, надається лікарями клініки «УНС». З усіх питань слід звертатися до консультантів клініки в телефонному режимі або записавшись на консультацію.

Якщо вашу родину спіткало таке лихо, не треба стояти осторонь проблеми. Також не намагайтеся самостійно побороти залежність. Пам’ятайте, тільки професійні наркологи і психологи, після необхідних обстежень, можуть правильно побудувати схему лікування і забезпечити ефективне лікування алкоголізму в стінах клініки у Львові.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну