+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Житомирі

Лікування алкоголізму в Житомирі за перевіреними світовими методиками.

Отримати консультацію

Ефективне лікування алкоголізму в Житомирі

Серед численних хвороб, причиною яких є згубні пристрасті, лідируючі позиції займає алкогольна залежність. Щоб подолати її потрібно багато часу і терпіння та професіонали приватної наркології «УНС» в Житомирі наполягають – позбутися залежності під силу кожному!

Вартість лікування алкоголізму в Житомирі

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Відновлення в наркологічній клініці

Алкогольна залежність – хронічне захворювання. Звідси випливає, що людина буде піддаватися її негативному впливу протягом усього життя. Однак своєчасна кваліфікована допомога дає змогу досягти стійкої ремісії на довгі роки. Середня тривалість терапії в сучасній наркології «УНС» становить від 6 до 12 місяців.

Основоположним етапом є період реабілітації. Коли з організму вже повністю виведені отрути і токсини, слід докласти максимум зусиль на викорінення у залежного будь-якої тяги до алкоголю в майбутньому. Індивідуальні психотерапевтичні сеанси спрямовані на пробудження у резидента мотивації до того, щоб “зав’язати” зі зловживанням раз і назавжди. Необхідно, щоб хворого в цей час всіляко підтримували близькі люди – він має бути впевнений, що сім’я і суспільство приймуть його!

У процесі реабілітації шкідливі звички змінюються захопливими хобі. Саме на етапі повторного становлення в соціумі колишні алкозалежні знаходять у собі нові здібності, відкривають несподівані таланти.

Анонімне лікування алкогольної залежності

Багато людей, які страждають від алкоголізму, соромляться і не звертаються до професіоналів через страх розголосу. У них дійсно є бажання подолати згубний потяг до спиртного, а значить – є і високі шанси на одужання. Однак, будь-який залежний прекрасно обізнаний про те, що похід до державного нарколога загрожує постановкою його на облік і небажаними записами в архівах. Все це може негативно позначитися на біографії хворого в майбутньому.

Саме тому, лікуватися подалі від місця проживання. Подібний підхід означає відсутність ризиків ненавмисно зіткнутися з якимось знайомим або колегою. Незважаючи на те, що резиденти наркології в Житомирі проходять терапію в ізоляції, їхнє життя залишається досить насиченим. Для них проводять різні заходи, влаштовують екскурсії, виїзди на пікнік, організовують тематичні зустрічі.

У платній наркологічній клініці терапія хімічної залежності проходить на анонімних умовах. Співробітників установи не хвилюють дані Вашого паспорта. Головне для них – це Ваш стан і самопочуття, особливості перебігу хвороби та інші нюанси, що впливають на складання терапевтичної схеми. Документи знадобляться тільки під час оформлення у відділення. Надані дані надалі не підлягають розголосу, передачі в будь-які органи або структури. Наркологічна клініка «УНС» у Житомирі надає послуги з гарантією абсолютної анонімності. Медичний персонал установи суворо стежить за збереженням конфіденційних даних кожного резидента!

Вартість лікування алкоголізму в Житомирі

Варто враховувати, що підсумкова ціна комплексної терапії визначається безліччю найрізноманітніших чинників.

Серед них можна виділити:

 • стан здоров’я клієнта
 • стаж алкогольної залежності
 • обрана методика терапії
 • вартість лікарських засобів
 • тривалість курсу
 • мотивація на одужання

Хронічна залежність від спиртного вимагає не тільки грамотної терапії, а й повного відновлення людського організму в психічному і фізичному плані. Логічно, що алкозалежність у занедбаній стадії лікується довше, а тому вартість перебування таких клієнтів у стаціонарі буде дещо вищою.

Методи лікування алкогольної залежності

Основна програма в наркологічній клініці «УНС» складається з послідовних етапів, розроблених за відомою на весь світ методикою «12 кроків».

Весь комплекс заходів, спрямованих на усунення небезпечної пристрасті людини до спиртного, реалізується в три найважливіші кроки:

 • детокс-терапія
 • реабілітація
 • відновлення в соціумі

Основною метою детоксикації є усунення ознак гострої абстиненції, тобто витверезіння людини. Це необхідно насамперед для того, щоб погане самопочуття хворого не перешкоджало його повноцінній боротьбі із залежністю.

Що являє собою процес реабілітації? Мається на увазі біологічне, психічне, соціальне і духовне відновлення людини. Резиденти наркології навчаються соціально-корисним умінням, намагаються налагодити внутрішню гармонію і правильний контакт з навколишнім світом. Цей своєрідний поштовх уперед дає їм потужний заряд позитивних емоцій, зміцнює віру у власні сили.

Завершальний етап – ресоціалізацією хворого. Для цього періоду характерне відвідування резидентами тематичних лекцій і курсів, активна профілактика залежностей. Значимість програми становлення вчорашніх залежних у суспільстві важко недооцінити. Такі сеанси та колективні заняття допомагають клієнтам наркології уникнути рецидиву захворювання надалі.

Примусова терапія

Алкогольна залежність здатна підкосити багатьох. Це відбувається з різних причин: хтось просто слабкий духом, а хтось елементарно не вміє вирішувати життєві проблеми інакше. При цьому, для алкогольної залежності властиві як фізичні, так і моральні прояви. Залежність у хронічній формі становить для хворого неймовірну небезпеку. З’являються проблеми у функціонуванні органів і систем, дають про себе знати серйозні патології. Переживання і страхи близьких алкозалежного в такій ситуації цілком природні та зрозумілі. Перед усією сім’єю гостро постає питання щодо боротьби зі згубною пристрастю, хворого всіляко намагаються умовити звернутися по кваліфіковану допомогу.

На жаль, але вкрай мало залежних самі наважуються попросити допомоги у рідних або лікарів. Ба більше, хворі далеко не завжди дозволяють помістити себе в наркологічну клініку. Найчастіше спостерігаються заперечення і бурхливі протести, адже людині неприємно і страшно визнавати наявність у себе проблеми. У таких випадках оптимальним виходом з положення стає лікування алкоголізму в примусовому порядку. Саме завдяки таким кардинальним заходам багато резидентів клініки «УНС» в Житомирі змогли одужати і знову знайти себе.

Примусова терапія алкогольної залежності, як правило, починається з психотерапії. Профільні лікарі наркології знають, як правильно вплинути на клієнта і при цьому не поранити його. Усього кількох сеансів буває достатньо, щоб переконати людину якомога швидше почати курс терапії. На базі приватної наркології «УНС» успішно застосовуються на практиці й інші ефективні методи терапії.

Пам’ятайте! Залежність від спиртного є виліковною хворобою. Потрібно просто довіритися професіоналам сучасної клініки. Лікарі-наркологи готові в будь-який час проконсультувати Вас очно, в телефонному режимі або електронною поштою!

❓Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Регулярне вживання алкогольних напоїв, бажання вранці похмелитися, відсутність міри - це ознаки початкової стадії алкоголізму.

❓Як переконати близьку людину кинути вживати алкоголь і почати лікування алкоголізму?

Виберіть клініку, яка може запропонувати умовно-примусове лікування - інтервенцію, а також виведення із запою вдома. Первинна консультація нарколога в домашніх умовах дає змогу лікарю привернути залежного до себе й умовити на початок лікування.

❓Чи можна вилікувати алкогольну залежність самостійно вдома?

Самостійне лікування алкоголізму можливе вкрай рідко. По-перше, залежні рідко визнають у себе залежність і необхідність лікування. По-друге, потрібне лікування супутніх захворювань і багатьох особливостей. І звісно ж, на перших порах, важливо захистити залежного від друзів з такою ж хворобою. Тому лікування алкоголізму краще проходити в наркологічній клініці.

❓Які умови проживання в клініці?

Стаціонар клініки обладнаний 2-4 місцевими палатами, зокрема палатами підвищеного комфорту. Усі пацієнти забезпечуються 3-х разовим харчуванням. Протягом дня проходять сеанси психотерапії, можна позайматися спортом, почитати книжки та погуляти на території клініки. Детальний опис умов, у яких проходить лікування алкоголізму в Луцьку, а також фотографії доступні на сайті.

❓Як довго лікуватися від алкоголізму?

Мінімум - 3 місяці, але для повної перемоги над хворобою варто пройти річний курс. При дотриманні всіх рекомендацій лікарів і виконанні програми реабілітації, ймовірність позбавлення від алкогольної залежності дуже висока.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top