+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Житомирі

Лікування алкоголізму в Житомирі за перевіреними світовими методиками.

Отримати консультацію

Ефективне лікування алкоголізму в Житомирі

Серед численних хвороб, причиною яких є згубні пристрасті, лідируючі позиції займає алкогольна залежність. Незважаючи на те, що лікування алкоголізму вимагає багато часу і терпіння, професіонали приватної наркології в Житомирі наполягають – позбутися його під силу кожному!

Зміст

Вартість виведення із запою вдома в Житомирі

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Лікування алкоголізму в Житомирі

Алкогольна залежність – хронічна недуга. Звідси випливає, що людина буде піддаватися її негативному впливу протягом усього життя. Однак своєчасне лікування цієї хвороби дає змогу досягти стійкої ремісії на довгі роки. Середня тривалість терапії в сучасній наркології «УНС» становить від 6 до 12 місяців.

Основоположним етапом є період реабілітації. Коли з організму вже повністю виведені отрути і токсини, слід докласти максимум зусиль на викорінення у залежного будь-якої тяги до алкоголю в майбутньому. Індивідуальні психотерапевтичні сеанси спрямовані на пробудження у резидента мотивації до того, щоб “зав’язати” зі зловживанням раз і назавжди. Необхідно, щоб хворого в цей час всіляко підтримували близькі люди – він має бути впевнений, що сім’я і суспільство приймуть його!

У процесі реабілітації шкідливі звички змінюються захопливими хобі. Саме на етапі повторного становлення в соціумі колишні алкозалежні знаходять у собі нові здібності, відкривають несподівані таланти.

Анонімне лікування алкоголізму

Багато людей, які страждають від алкоголізму, але хочуть пройти лікування, не звертаються до професіоналів через страх розголосу. У них дійсно є бажання подолати згубний потяг до спиртного, а значить – є і високі шанси на одужання. Однак, будь-який залежний прекрасно обізнаний про те, що похід до державного нарколога загрожує постановкою його на облік і небажаними записами в архівах. Все це може негативно позначитися на біографії хворого в майбутньому.

Саме тому, на лікування алкоголізму краще вирушати подалі від місця проживання. Подібний підхід означає відсутність ризиків ненавмисно зіткнутися з якимось знайомим або колегою. Незважаючи на те, що резиденти наркології в Житомирі проходять терапію в ізоляції, їхнє життя залишається досить насиченим. Для них проводять різні заходи, влаштовують екскурсії, виїзди на пікнік, організовують тематичні зустрічі.

У платній наркологічній клініці терапія хімічної залежності проходить на анонімних умовах. Співробітників установи не хвилюють дані Вашого паспорта. Головне для них – це Ваш стан і самопочуття, особливості перебігу хвороби та інші нюанси, що впливають на складання терапевтичної схеми. Документи знадобляться тільки під час оформлення у відділення. Надані дані надалі не підлягають розголосу, передачі в будь-які органи або структури. Наркологічна клініка «УНС» у Житомирі пропонує лікування алкоголізму з гарантією абсолютної анонімності. Медичний персонал установи суворо стежить за збереженням конфіденційних даних кожного резидента!

Вартість лікування алкоголізму

Варто враховувати, що підсумкова ціна комплексної терапії алкоголізму визначається безліччю найрізноманітніших чинників.

Серед них можна виділити:

 • стан здоров’я клієнта
 • стаж алкогольної залежності
 • обрана методика терапії
 • вартість лікарських засобів
 • тривалість курсу
 • настрій хворого на лікування

Хронічна залежність від спиртного вимагає не тільки грамотної терапії, а й повного відновлення людського організму в психічному і фізичному плані. Логічно, що алкозалежність у занедбаній стадії лікується довше, а тому вартість перебування таких клієнтів у стаціонарі буде дещо вищою.

Методи лікування алкогольної залежності

Основне лікування залежності в наркологічній клініці «УНС» складається з послідовних етапів, розроблених за відомою на весь світ методикою «12 кроків».

Весь комплекс заходів, спрямованих на усунення небезпечної пристрасті людини до спиртного, реалізується в три найважливіші кроки:

 • детокс-терапія
 • реабілітація
 • відновлення в соціумі

Основною метою детоксикації є усунення ознак гострої абстиненції, тобто витверезіння людини. Це необхідно насамперед для того, щоб погане самопочуття хворого не перешкоджало його повноцінній боротьбі із залежністю.

Що являє собою процес реабілітації? Мається на увазі біологічне, психічне, соціальне і духовне відновлення людини. Резиденти наркології навчаються соціально-корисним умінням, намагаються налагодити внутрішню гармонію і правильний контакт з навколишнім світом. Цей своєрідний поштовх уперед дає їм потужний заряд позитивних емоцій, зміцнює віру у власні сили.

Лікування від залежності завершується ресоціалізацією хворого. Для цього періоду характерне відвідування резидентами тематичних лекцій і курсів, активна профілактика залежностей. Значимість програми становлення вчорашніх залежних у суспільстві важко недооцінити. Такі сеанси та колективні заняття допомагають клієнтам наркології уникнути рецидиву захворювання надалі.

Примусове лікування алкоголізму

Алкогольна залежність здатна підкосити багатьох. Це відбувається з різних причин: хтось просто слабкий духом, а хтось елементарно не вміє вирішувати життєві проблеми інакше. При цьому, для алкоголізму властиві як фізичні, так і моральні прояви. Залежність у хронічній формі становить для хворого неймовірну небезпеку. З’являються проблеми у функціонуванні органів і систем, дають про себе знати серйозні патології. Переживання і страхи близьких алкозалежного в такій ситуації цілком природні та зрозумілі. Перед усією сім’єю гостро постає питання щодо боротьби зі згубною пристрастю, хворого всіляко намагаються умовити пройти лікування.

На жаль, але вкрай мало залежних самі наважуються попросити допомоги у рідних або лікарів. Ба більше, хворі далеко не завжди дозволяють помістити себе в наркологічну клініку. Найчастіше спостерігаються заперечення і бурхливі протести, адже людині неприємно і страшно визнавати наявність у себе проблеми. У таких випадках оптимальним виходом з положення стає лікування алкоголізму в примусовому порядку. Саме завдяки таким кардинальним заходам багато резидентів клініки «УНС» у Житомирі змогли одужати і знову знайти себе.

Примусова терапія алкогольної залежності, як правило, починається з психотерапії. Профільні лікарі наркології знають, як правильно вплинути на клієнта і при цьому не поранити його. Усього кількох сеансів буває достатньо, щоб переконати людину якомога швидше почати лікування. На базі приватної наркології «УНС» успішно застосовуються на практиці й інші ефективні методи терапії алкоголізму.

Пам’ятайте! Залежність від спиртного є виліковною хворобою. Потрібно просто довіритися професіоналам сучасної клініки. Лікарі-наркологи готові в будь-який час проконсультувати Вас очно, в телефонному режимі або електронною поштою!

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну