+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Чернівцях

Лікування алкоголізму спрямоване на усунення згубного потягу до спиртного.

Отримати консультацію

Що таке алкоголізм?

Алкоголізм являє собою досить важку залежність, що супроводжується повною втратою самоконтролю, порушеннями в роботі внутрішніх органів і психіки. Лікування алкоголізму в Чернівцях є досить важким і складним процесом, здійснення якого супроводжує безліч проблем. Основна складність полягає в досить лояльному ставленні суспільства до алкоголіків і вживання спиртних напоїв, взагалі. При такому ставленні суспільства, звернення до нарколога для усунення алкогольної залежності досить часто сприймається, як прояв слабкості і здійснюється вже при важких, хронічних формах залежності.

Вартість лікування алкоголізму в Чернівцях

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Утриматися від вживання алкогольних напоїв, на жаль, під силу не всім. Одні взагалі не вживають, і навіть відмовляються від слабоалкогольних, а інші не можуть прожити жодного дня без допінгу. Таке захоплення може перерости в залежність, вибратися з якої самостійно майже неможливо. Тільки кваліфікована допомога медичного персоналу допоможе впоратися із залежністю і повернути хворому радість тверезого життя.

Мало хто із залежних самостійно виявляють бажання скористатися послугами наркологічної клініки, запевняючи своїх близьких у тому, що їм під силу самостійно вибратися з цієї кабали. Тільки завзятість і наполегливість рідних допоможуть йому оцінити важливість професійної допомоги. І чим раніше буде надана допомога нарколога, тим легше домогтися очікуваних результатів на тривалий час. Вплив алкоголю на організм руйнує здоров’я людини, призводить до деградації особистості й опускає залежного на саме дно.

У клініці «УНС» у Чернівцях надано всі умови, які дають змогу досягти ефективного результату. Хворий перебуває під цілодобовим контролем медичного персоналу, який своєчасно й адекватно реагує на будь-які відхилення. Втрата контролю над залежним у процесі може всі зусилля лікарів звести нанівець.

У залежної людини завжди присутнє бажання випити. Відмовитися самостійно від чергової дози допінгу майже неможливо, особливо в тих випадках, коли людина вже вважається заручником спиртного. Тільки професійний підхід до проблеми дасть змогу запобігти розвитку захворювання і показати хороші результати.

Ще одна причина, через яку залежна людина відмовляється самостійно звертатись по допомогу – боязнь розголосу. Багато хто розуміє, що вони хворі. Але страх, що звернення до державного наркологічного центру обов’язково фіксують і дані передають в архів. А це в майбутньому позначиться на їхній біографії, що в кінцевому підсумку може призвести до труднощів працевлаштування. Це і зупиняє прийняти єдино правильне рішення.

За основу програми в клініці “УНС” приймається ефективна методика “12 кроків”. Сучасна методика складається з трьох основних етапів:

 1. детоксикація
 2. реабілітація
 3. ресоціалізація

Перший крок до здорового життя без алкоголю

Лікування алкозалежності в Чернівцях починається насамперед з виведення зі стану алкогольного запою, подальшого визначення ступеня ураження організму алкоголем і наявності мотивації до усунення потреби в спиртному. Після отримання результатів фізичного і психологічного обстеження, лікарями – наркологами складається індивідуальна програма позбавлення від залежності.

Важливою частиною відновлення є детоксикація організму, що полягає у виведенні з організму токсичних продуктів розпаду алкоголю, які спричиняють важку інтоксикацію. Процедуру детоксикації зазвичай супроводжують заходи щодо зняття абстинентного синдрому, які полягають у внутрішньовенному, краплинному введенні лікарських препаратів, що знімають важкі фізичні та психологічні прояви абстиненції.

Детоксикація організму

Основна мета детоксикації – позбавити хворого абстинентного синдрому. Іншими словами, вивести із запою – це дасть змогу пацієнту ефективно проходити наступний етап медикаментозну терапію. Під час детоксикації лікарі спостерігають за станом хворого, процесом його відновлення, очищення важливих систем і органів.

Процедуру детоксикації можна проводити в домашніх умовах, залежно від тяжкості випадку. Хворому буде надана інфузійна терапія, яка прискорює процес очищення крові від токсинів. Для самовідновлення організму під час сну, вводяться седативні препарати. Тривалість курсу детоксикації – від 3 днів.

У деяких випадках курсу детоксикації в домашніх умовах недостатньо. Лікарі приймають рішення застосувати спеціальний терапевтичний курс у стінах клініки “УНС” у Чернівцях під наглядом наркологів. Курс передбачає застосування озонотерапії та плазмаферезу, які благотворно впливають на організм загалом. Курс терапії може тривати до 3 тижнів, залежно від стану пацієнта.

Реабілітація алкозалежних в Чернівцях

Курсх заснований на застосуванні сучасних, результативних методик, спрямованих на усунення згубного потягу до спиртного. Для досягнення позитивного результату в клініці використовується комплексний підхід, що полягає у використанні, крім медикаментозної терапії, цілої низки психотерапевтичних процедур. Робота з психологом є невід’ємною частиною відновлення алкоголіків у Чернівцях і спрямована на відновлення природного психоемоційного стану залежної особи та формування стійкої, свідомої відмови від вживання спиртних напоїв.

Мінімальний курс реабілітації в клініці триває 1 місяць. У більшості випадків лікарі наполягають пройти повний курс реабілітації, який становить 6 місяців. За процесом одужання кожного пацієнта стежить керівник клініки.

Терапевтичні спільноти – пацієнти відмовляються від колишнього способу життя і поведінки, яка привела їх до хвороби. У співтоваристві пацієнти клініки вчаться правильно керувати своїми емоціями, справлятися зі стресами і вести здоровий спосіб життя.

Група взаємодопомоги – проводиться психологічна підтримка, яка дає змогу правильно розв’язати проблеми в суспільстві, сім’ї та на роботі.

Духовно-моральний курс – допомагає правильно відновити стосунки з людьми, підвищити свою самооцінку і духовний потенціал.

Психокорекція – передбачає роботу психологів, як в індивідуальному порядку, так і в груповому. Такі заняття допомагають налагодити міжособистісні стосунки з оточуючими, позбутися внутрішнього конфлікту і переживань.

Арт-терапія – психотерапевтична методика, яка дає змогу хворому перемогти почуття знедоленості, навчить правильно висловлювати свої думки. Також з її допомогою хворий навчиться правильно розслабитися, підвищити самооцінку.

Кінезіотерапія – лікувальна фізкультура, яка дає змогу залучити до роботи всі м’язи пацієнта, внаслідок чого хворий отримує свободу руху та відчувати своє тіло цілісно.

Повернення залежної від алкоголю людини в суспільство

Важливим етапом комплексного підходу є повернення залежної особи в суспільство як повноцінного його члена. Для цього використовуються спеціальні методики, що дають змогу сформувати стійку мотивацію, орієнтовану на нові життєві цілі та моральні цінності, які не передбачають вживання алкоголю. Перед поверненням у суспільство велике значення приділяється також формуванню у залежної особи здатності протистояти стресам і навичкам самоконтролю в будь-якій ситуації. Повернення залежної людини в суспільство також передбачає відновлення втрачених за час зловживання алкоголем родинних, дружніх і громадських зв’язків. Психологічна підтримка рідних і близьких людей має велике значення в цей період.

Великий практичний досвід роботи із залежними особами дав змогу лікарям клініки сформувати й успішно застосовувати в лікуванні комплексні методики, що дають змогу позбавити згубної залежності та повернути до повноцінного життя близьких людей, які страждають на хронічну алкогольну залежність. Велике значення в цьому нелегкому процесі має бажання залежної особи позбутися згубної прив’язаності до спиртного, що несе загрозу, як для неї особисто, так і для оточуючих її людей.

Примусова терапія алкозалежних 

Вживання алкоголю руйнує здоров’я людини, викликає деградацію і опускає людину на саме дно. Тому допомога має бути своєчасною, це дасть змогу попередити розвиток багатьох небезпечних для життя захворювань. На жаль, часто залежні відмовляються від допомоги, запевняючи, що в них все під контролем і проблеми зупинитися для них немає взагалі. У таких ситуаціях єдиним варіантом, який дасть змогу зберегти здоров’я людини – примусове терапія. Але зауважте, що для цього необхідне рішення суду.

Не можна опускати руки і жаліти хворого в такій ситуації. Не можна домагатися його змусити криком і гнівом. Така поведінка близької людини лише погіршить ситуацію. Краще постаратися умовити хворого і довести йому, що це єдиний вихід, який врятує йому життя.

Якщо ніякі методи і вмовляння не діють, тоді залишається скористатися послугою умовно-примусове лікування від алкогольної залежності. У клініці “УНС” є всі умови, а професійні наркологи зроблять все, щоб повернути хворого до здорового способу життя. Для цього використовують методи медичної інтервенції.

Анонімне послуни наркологічної клиніки в Чернівцях

Професійні лікарі клініки “УНС” у Чернівцях надають комплексні послуги, що забезпечують високі результати в боротьбі із залежністю. Відновлення алкозалежних в Чернівцях проходить повністю анонімно. У хворих не запитують паспортні дані та довідку з місця роботи. Лікарів цікавить тільки стан здоров’я їхнього пацієнта, його вік, тривалість захворювання та інші деталі, які пов’язані безпосередньо зі здоров’ям пацієнта.

Насамперед проходить повне обстеження пацієнта, збір анамнезу, за результатами якого в індивідуальному порядку розробляється схема подальшого лікування. Повне очищення організму від продуктів розпаду алкоголю покращує фізичний стан пацієнтів, знижується тяга до спиртного, що дає змогу розпочати реабілітацію. Д о процесу реабілітаційних робіт підключаються психологи і фізіотерапевти клініки, які здатні вивести хворого зі стану залежності, підказати йому, як правильно проводити дозвілля без спиртного.

Наступний етап – трудотерапія, яка включає набуття професійних навичок і спеціальностей, а також відновлення навиків самообслуговування. Систематичні консультації з психотерапевтам клініки “УНС” дозволять правильно адаптуватися в соціумі і на тривалий час придбати радість тверезого життя.

Для отримання високих результатів, алкозалежні перебувають у стаціонарних умовах, повністю ізольовані від колишнього соціуму. Тут відсутня спокуса і можливість придбати чергову дозу алкоголю. Терапію в клініці “УНС” у Чернівцях можуть проходити жителі всієї України і навіть залежні з інших країн.

Вартість послуг наркологічної клініки

Успіх багато в чому залежить від бажання одужати самого пацієнта.

Основні фактори, які сприяють ефективному результату:

 1. Визнання пацієнта своєї залежності і бажання позбутися її.
 2. Професійний підхід до детоксикації організму.
 3. Кодування і методики психологічної корекції.
 4. Правильний курс реабілітації та адаптації.

Терапія повинна проводитися виключно в наркологічній клініці під наглядом кваліфікованого медичного персоналу. Усі послуги клініки платні, тому логічним є запитання потенційних клієнтів – скільки ж коштують послуги?

На вартість впливає:

 • Стан пацієнта
 • Тривалість вживання алкоголю
 • Вік
 • Застосовані методи і вартість необхідних медичних препаратів
 • Тривалість терапевтичного курсу
 • Рішучість залежного
 • Умови перебування 

Вартість розразовується індивідуально,: деякі пацієнти клініки потребують тільки послуги виведення із запою, а іншим необхідно провести кодування або іншу методику, яка дасть змогу позбавити їх тяги до спиртного. Пацієнтам клініки з хронічними захворюваннями важливо пройти курс відновлення психічного стану. Враховуючи всі ці моменти курс має бути комплексним і досить тривалим. Цей фактор також відчутно відбивається на кінцевій ціні.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top