+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Наркологічний реабілітаційний центр в Івано-Франківську

Лікування починається з повної детоксикації організму.

Отримати консультацію

Наркологічний реабілітаційний центр в Івано-Франківську для залежних

Наркоманія та алкоголізм є важкими формами залежності, які потребують комплексного і професійного підходу до їхнього лікування. Лікування наркотичної залежності та алкоголізму спрямоване як на усунення фізичної потреби у вживанні нарковмісних речовин і спиртних напоїв, так і на виявлення психологічних причин, що призвели до виникнення залежності. Крім лікарської допомоги, важливе значення в процесі позбавлення від залежностей займає психологічна підтримка з боку близьких і рідних людей.

Вартість кодування від наркоманії в Івано-Франківську

Кодування за методом Довженка від 5 000 грн
Ін’єкція Тетлонг 250 3 000 грн
Вшивання Налтрексону від8 000 грн
Імплантація Дисульфіраму від 5 300 грн
Кодування від алкоголізму «Потрійний блок» від 7 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Зняття наркотичної абстиненції – перший етап лікування наркоманії

У реабілітаційному центрі в Івано-Франківську лікування наркотичної залежності починається з усунення симптомів гострої фази абстиненції та подальшої детоксикації організму. Процес детоксикації залежить від ступеня залежності та вживаних наркотичних речовин і займає період від 3 до 10 днів. Лікарі центру віддають перевагу індивідуальному підходу до кожного пацієнта і використанню щадних методів очищення організму, без використання наркозу і препаратів-замінників. Виведення зі станів наркотичної абстиненції проводиться в стаціонарних умовах. Контроль за проведенням процедури здійснюється досвідченими наркологами, а в особливо важких випадках до процедури залучається лікар-реаніматолог.

Діагностика наркотичної залежності

Діагностика фізичного стану – це найбільш важлива частина лікування наркоманії в наркологічному центрі в Івано-Франківську. Від правильного визначення ступеня ураження наркотичними препаратами життєво – важливих органів і психіки залежної особи, а також рівня готовності та мотивації до лікування, значною мірою залежить успіх проведеної терапії та подальшої реабілітації.

Програма лікування згубних залежностей

Наркологічний центр в Івано-Франківську здійснює лікування наркотичної залежності на підставі спеціально розробленої програми. Основу програми становить всесвітньо відома реабілітаційна програма «12 кроків», але лікувальний процес передбачає додаткове використання елементів інших ефективних методик. У лікувальній програмі реабілітаційного центру в Івано-Франківську, крім групових та індивідуальних занять із досвідченим психологом, широко використовують арт-терапію, лікувальну фізкультуру, медитацію, а також заняття, спрямовані на духовний розвиток особистості.

Дія лікувальних програм спрямована насамперед на відновлення порушених вживанням нарковмісних речовин природних функцій організму і формування стійкого неприйняття колишнього способу життя. У наркологічному центрі в Івано-Франківську створено оптимальні умови для проведення повноцінної реабілітації в стаціонарних умовах. Зручне розташування в оточенні гарної природи, комфортні палати, призначені для розміщення від двох до п’яти осіб, спеціально розроблене дієтичне меню сприяють якісному фізичному і психологічному відновленню організму, порушеному вживанням наркотичних речовин.

Комплексний підхід до лікування наркотичної залежності в Івано-Франківську

Найбільший позитивний ефект у лікуванні наркотичної залежності приносить комплексний підхід до лікування. Цей підхід використовується в наркологічному центрі в Івано-Франківську і являє собою комплекс заходів, спрямованих на всебічне відновлення залежної людини і розвиток самостійної гармонійної особистості. Крім припинення вживання згубних речовин і відновлення фізичного здоров’я, велике значення має відновлення зв’язків із рідними та близькими людьми, повернення до повноцінного спілкування з іншими членами суспільства і придбання нових життєвих цінностей.

Готовність до лікування і нового життя без вживання згубних речовин є однією зі складових частин успішного лікування наркоманії. Для особливо важких форм залежності, що супроводжуються повною відсутністю мотивації і бажання лікуватися, в наркологічному центрі в Івано-Франківську використовується програма умовно-примусового лікування наркотичної залежності.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top