+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Чорноморську

Сучасні методи лікування алкоголізму в Чорноморську.

Отримати консультацію

Лікування алкоголізму в Чорноморську за доступною ціною

Алкогольна залежність – це хвороба, яка вимагає ретельного і тривалого лікування. Стан, який призводить до виникнення у людини не тільки фізичної, а й психологічної залежності, вимагає комплексного підходу до лікування, а також різних способів реабілітації та соціалізації людини. Оскільки алкозалежні не можуть самостійно контролювати свої дії, лікування алкоголізму має проходити в умовах клініки.

Вартість лікування алкоголізму в Чорноморську

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Ефективне лікування алкоголізму в Чорноморську

Алкоголь призводить до деградації людини, як особистості. Під впливом спиртного алкозалежний втрачає не тільки здатність контролювати свої дії та вчинки, а й руйнує життя собі та своїм близьким. Лікування алкогольної залежності має здійснюватися вже на ранніх етапах її прояву. Залежно від ступеня алкоголізму, потрібна тривала терапія, терміном від 3-х місяців і більше.

Клініка «УНС» проводить спеціалізоване усунення алкогольної залежності в Чорноморську. У клініці створені всі умови для комфортного перебування клієнта на весь період лікувальних заходів. Знаходження алкозалежного в стаціонарі обумовлено необхідністю контролю і створення умов ізоляції людини від пристрастей. Тільки в середовищі, обмеженому від можливості споживання спиртного, можливо побороти залежність.

Клініка в Чорноморську здійснює комплексний вплив на алкоголізм, щоб усунути залежність не тільки на фізичному, а й на психологічному рівні. Для повноцінного лікування алкоголізму необхідне не тільки виведення продуктів розпаду з організму, а й проходження всіх етапів терапії, зокрема діагностики, детоксикації, кодування, реабілітації та соціалізації.

За бажання клієнта, лікарі проводять не тільки лікування, а й надають послуги з реабілітації алкозалежного. Реабілітаційні заходи допомагають людині знайти сенс життя і мотивацію для тверезого способу життя. Реабілітація є ключовим моментом у терапії залежності, оскільки тільки в такий спосіб людині гарантована тривала ремісія. Під час проходження повного курсу терапії, клієнт вчиться жити без алкоголю, а також знову повертається в соціум.

Крім того, на всіх етапах лікування і реабілітації клієнта, з людиною працюють досвідчені психологи, які допомагають виявити справжню причину алкоголізму і разом з алкозалежним знаходять шляхи для тверезого вирішення проблеми. Таким чином, лікарі допомагають досягти не тільки усунення фізичної, а й психологічної пристрасті до спиртного.

Анонімне лікування алкоголізму

Багато алкозалежних бояться розголосу своєї проблеми, що утримує їх від звернення до клініки. Людина, яка страждає на алкогольну залежність, але ще не втратила контроль над своїм розумом, розуміє складність своєї проблеми і необхідність терапії. Однак її утримує той факт, що, при зверненні до державного органу наркологічного лікування, її поставлять на облік. Людина розуміє, що наявність відмітки в наркологічному диспансері ускладнить їй життя, тому намагається зберегти свою залежність у таємниці.

Клініка «УНС» у Чорноморську пропонує послугу анонімного лікування пристрасті до спиртного. При цьому, наркологи та обслуговуючий персонал гарантують повну конфіденційність і збереження лікарської таємниці. Крім того, працівники клініки не вимагають паспортних даних клієнта, а отже, людина може не боятися розголосу. Необхідними даними для нарколога є тільки соматичні патології алкозалежного, його вік та інші дані, що допомагають скласти картину хвороби і визначити правильну тактику лікування.

Таким чином, звертаючись до клініки «УНС», людина отримує повний спектр послуг, які надаються повністю анонімно. При цьому, на всіх етапах лікування і реабілітації, наркологи не вимагають від клієнта розголосу своїх даних, лише ставлячи питання, необхідні для вибору тактики впливу на алкоголізм.

Вартість лікування алкоголізму

Терапія в Чорноморську залежить від того, наскільки людина сама ставиться до своєї проблеми і наскільки далеко вона готова піти для запобігання подальшого вживання міцних напоїв. Клініка «УНС» пропонує кілька варіантів терапії, залежно від яких будується цінова планка послуг, що надаються. Залежно від стану клієнта, а також від сприятливих чинників, вартість послуг може бути різною.

Ціна залежить від таких чинників:

 • тривалість споживання спиртних напоїв
 • стан здоров’я клієнта і наявність у нього соматичних захворювань
 • віковий критерій
 • спосіб впливу і кількість застосовуваних препаратів
 • тривалість усунення алкоголізму і включення в реабілітацію, соціалізацію
 • рівень комфорту

Залежно від стану клієнта і його можливостей, Клініка «УНС» проводить індивідуальне складання вартості послуг. Крім того, ціна залежить і від рішучості клієнта. Так, деякі алкозалежні припиняють лікуватися вже після детоксикації, а інші проводять повноцінне усунення алкоголізму, використовуючи всі методи терапії. Чим довше людина перебуває в клініці, тим вища вартість послуг, що надаються.

Методи лікування алкогольної залежності

Клініка «УНС» у Чорноморську під час лікування алкоголізму використовує кілька методів терапії алкозалежних. В основі всіх способів лежить покрокове вирішення проблеми клієнта за програмою «12 кроків».

В основу програми включено такі терапевтичні заходи:

 • Детоксикація – початковий етап терапії, без якого неможливе проведення подальшої терапії. Суть процесу полягає в очищенні організму препаратами та усунення абстинентного синдрому. Людині проводять крапельне вливання розчинів, які допомагають очистити кров від залишків етанолу. Таким чином алкозалежний приходить у тверезий стан. Наркологи ретельно стежать за станом алкозалежного, допомагаючи безболісно позбутися алкоголю в крові.
 • Кодування – спосіб, який допомагає запобігти споживанню спирту на певний термін. Досягається шляхом навіювання або введення в організм людини препарату, що блокує дію етанолу в крові. Таким чином, людина перестає відчувати задоволення від випитого алкоголю. Деякі препарати викликають негативну реакцію на потрапляння в організм спирту, що призводить людину до відрази до етанолу.
 • Період реабілітації – етап, що допомагає людині вирішити проблему психологічної залежності до міцних напоїв. З алкозалежним працюють досвідчені психологи, які допомагають розібратися і вирішити внутрішні конфлікти людини. Після проходження реабілітації, людина вчиться самостійно розв’язувати проблеми в тверезому стані.
 • Період соціалізації – на цьому етапі людині пропонується пройти навчання життя в суспільстві. Алкозалежний вчиться заново спілкуватися і знаходити спільну мову з оточуючими. Важливим етапом соціалізації є навчання людини запобігати стресовим ситуаціям і грамотно виходити з труднощів.

У результаті проходження повноцінного лікування алкоголізму, людина отримує шанс тверезо оцінювати свої можливості, знаходити спільні теми для розмови з іншими людьми в тверезому стані. При цьому людина не буде відчувати бажання випити. Повноцінне життя в соціумі та наявність мотивації для тверезого способу життя допомагають алкозалежному сконцентруватися на нових цінностях.

Примусове лікування алкоголізму

Згідно із законами країни, надання медичних послуг може проходити тільки після отримання згоди людини. Оскільки багато алкозалежних не бачать у зловживанні спиртним проблеми, єдиним методом для досягнення тверезості вважається примусове лікування. Необхідно переконати людину пройти всі етапи терапії, а також створити необхідну мотивацію для повноцінного курсу реабілітації.

Важливо розуміти, що при переконанні людини, необхідно дотримуватися спокою. Слід підготуватися до розмови заздалегідь, підібравши потрібні слова, здатні переконати алкозалежного. Деяких людей необхідно наштовхнути на отримання консультації з наркологами. У деяких випадках підібрати мотивацію і мету допомагають досвідчені психологи. Професіонали допомагають визначити проблеми і налаштувати людину на повноцінний курс реабілітації проти алкоголізму.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top