+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування наркоманії у Кривому Розі

Клініка «УНС» здійснює групове або індивідуальне лікування наркозалежності.

Отримати консультацію

Наркоманія – це хвороба

Наркотична залежність – патологія, лікування якої важко дається людині. Лікування наркоманії у Кривому Розі комплексне і спрямоване не тільки на усунення фізичної пристрасті до наркотиків, а й на усунення причини, психологічного потягу до заборонених речовин.

Вартість лікування наркоманії у Кривому Розі

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Лікування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Особливості захворювання

Лікування наркозалежності має враховувати всі психологічні особливості клієнта, оскільки будь-які зусилля можуть стати марними, якщо лікар і психолог припуститься помилки. Насамперед лікування має бути засноване на психологічній підтримці людини. Необхідно створити чітку мотивацію, яка робить лікування наркозалежності комфортним для обох сторін. Тільки усвідомлене рішення кинути наркотики робить лікування можливим.

Наркозалежність створює великі проблеми в житті людини, в її оточенні та соціальному середовищі. Лікування має бути розпочато в короткі терміни, оскільки важка пристрасть може затягнути таким чином, що людина вже не зможе вибратися з цієї мережі. З розвитком і зміцненням тяги до наркотиків, змінюється фізіологічне і психологічне здоров’я людини, що може призвести до непоправних наслідків. Головною складовою, на якій ґрунтується лікування наркозалежності, є переконання людини в тому, що їй потрібна допомога, бажання самого наркозалежного позбутися згубної звички.

Терапевтичне стаціонарне лікування наркозалежності в клініці «УНС» ставить перед собою мету – максимально можлива допомога клієнтам в усуненні згубної тяги до наркотиків і надання людині психологічної підтримки.

Філія в Кривому Розі допомагає розв’язати різні клінічні ситуації, водночас лікування кожного клієнта проходить у різних умовах і триває різноманітну кількість часу. Важливо розуміти, що наркозалежність – хронічна хвороба, лікування якої не може проходити швидко. Крім того, повністю вилікувати патологію не можна, можна домогтися лише стадії постійної ремісії. Багато клієнтів проходять тривале лікування наркозалежності з використанням різних методів і підходів до усунення патології, а також із довічним спостереженням за людиною.

Як переконати людину в тому, що їй потрібна допомога

Багато людей приховують факт вживання заборонених препаратів. Тому навіть у разі їхнього розкриття, наркозалежні можуть до останнього заперечувати факт вживання наркотиків. Людина також заперечує і свою наркозалежність, стверджуючи, що в будь-який момент вона може зупинитися. Такий стан зумовлює небажання клієнта проходити лікування наркозалежності в клініці.

Насильницьке поміщення людини в умови клініки не принесуть позитивних результатів, тому важливо знайти підхід і переконати людину в тому, що вона потребує допомоги.

Зробити це можна таким чином:

 • Важливим моментом у переконанні людини є єдина позиція всіх близьких людей. Не можна створювати ситуацію, в якій частина рідних стає на бік наркозалежного, а інша вимагає, щоб той пройшов лікування наркозалежності. Такий стан справ тільки погіршує ситуацію. Для розв’язання цієї проблеми необхідно, щоб один родич або друг, який має значення для наркозалежного, поговорив і обговорив ситуацію, спрямовуючи розмову в правильне русло.
 • Перш ніж почати вмовляння на лікування наркозалежного, слід підібрати клініку в Кривому Розі. Бажано, щоб клініка надавала комплексне лікування, оскільки фізичне позбавлення від заборонених препаратів в організмі не дає якісного і довговічного результату. Необхідно, щоб людина сама дала згоду на лікування наркозалежності в клінічних умовах.
 • У разі тривалої відмови людини проходити терапію в стаціонарних умовах через острах розголосу, слід зробити акцент на тому, що в Кривому Розі існує є клініка, в якій здійснюється анонімне лікування наркозалежності.
 • Клініка «УНС» надає послугу виїзду додому професійного психолога, який допоможе підібрати мотивацію, для переконання пройти лікування.

Велике значення в переконанні наркозалежного пройти лікування відіграє сім’я. Для багатьох наркозалежних сімейне рішення є вирішальним фактором, який спонукає пройти лікування наркозалежності. Особливе значення сім’я має для підлітків, які страждають від пристрасті до наркотиків. Лікування наркозалежності, в якому беруть участь рідні та близькі, створює додаткову мотивацію людини до проходження повного курсу терапії.

Лікування наркозалежності починає давати результати у кожного клієнта в різний час. Так, лікування деяких проходить протягом трьох місяців, а інші клієнти проходять лікування наркозалежності протягом пів року і більше. Це обумовлено не тільки тяжкістю і стадією, а й від адекватності впливу лікарів і психологів.

Лікування наркозалежності в стаціонарних умовах має проводитися тривалий час. При цьому резидент клініки повинен перебувати в максимально комфортних умовах. Такі умови надає клініка «УНС», яка проводить лікування наркозалежності з проведенням усіх етапів терапії.

Психологічна терапія наркозалежних

Фізичне усунення пристрасті до наркотиків дає тільки короткочасний результат, тому лікування наркозалежності має включати і психотерапевтичний вплив. Психологічна допомога в клініці «УНС» заснована на підтримці довіри між психологом і резидентом.

Клініка в Кривому Розі під час надання допомоги наркозалежним надає такі види психологічної допомоги клієнтам: лікування поведінки наркозалежного – наркозалежність вимагає корекції поведінки людини в умовах подолання тяги до наркотиків. Терапія допомагає дати додаткову мотивацію для проходження всіх етапів терапевтичного впливу. Поведінкова терапія допомагає людині запобігти вживанню заборонених речовин, при виникненні складної життєвої ситуації. Психологи створюють умови, наближені до реальних, щоб оцінити поведінку людини і дати зрозуміти, як правильно поводитися в ситуаціях. Ще однією метою поведінкової терапії є навчання знаходити спільну мову в спілкуванні з соціумом. Надання допомоги рідним наркозалежного в Кривому Розі є важливим моментом у створенні довірчих стосунків у родині, а також додаткової мотивації до проходження курсу терапії.

Клініка «УНС» здійснює групове або індивідуальне лікування наркозалежності. Групове лікування необхідне для того, щоб дати людині зрозуміти, як поводитися в різних ситуаціях, як пережити важкі моменти. Найкращим мотиватором для подолання тяги до наркотиків є живий приклад і підтримка. Крім того, деякі методи впливу допомагають створити для клієнта умови, найбільш наближені до реальних, щоб оцінити стресостійкість резидента.

Групове лікування наркозалежності в деяких випадках може бути небезпечним, особливо якщо наркозалежність виявлена у підлітка. Виникають ситуації, коли поведінка в групі провокує підлітка на вживання наркотичних засобів у більшому обсязі. Таким чином, може статися зрив терапії. Тому важливим моментом під час психологічної корекції поведінки в групах є наявність досвідчених психологів поруч із людиною, які можуть вчасно спрямувати розмову людей у потрібне русло.

Оскільки часто лікування наркозалежності не може проходити тільки під впливом психологічної допомоги, лікарі проводять комплексний вплив медичними засобами та психологічними. Таким чином лікування наркозалежності дає більший результат. Психологічна мотивація, якої вимагає лікування кожного клієнта, має проводитися щодня, незалежно від стандартного підходу до медикаментозного впливу.

Деякі люди вважають, що вилікувати від пристрасті до наркотиків можна, пройшовши курс детоксикації. Однак варто розуміти, що виведення з організму і крові залишків наркотиків, проходження етапу ломки недостатньо, щоб досягти періоду ремісії. Наркозалежність – це патологія, яка несе не тільки фізичне, а й психологічне звикання. Тому важливим принципом терапії є ізоляція людини на весь період терапії.

Мета психолога-мотиватора – створити максимальну мотивацію для повного усунення тяги до наркотиків. Психологи клініки у Кривому Розі регулярно підбирають слова і налаштовують клієнта на проходження подальшої реабілітації.

Постійний контроль з боку наркологів і психологів дають високі шанси усунення залежності. Саме тому лікування наркозалежності має проходити в стаціонарних умовах. Оскільки якщо людину позбавили фізичної залежності, але не розв’язали проблеми внутрішнього світу, після повернення у звичайне життя висока ймовірність повторного вживання заборонених препаратів.

Багато людей, які проходять лікування в Кривому Розі, мають не тільки проблему пристрасті, а й супутні хвороби. Проблеми людини повинні вирішуватися одночасно, тому в клініці використовують і додаткові методи вирішення всіх потреб резидента. Це обумовлено тим, що навіть незначна, на перший погляд, проблема може стати причиною зриву і повернення в стадію залежності. Крім того, наркозалежність однієї людини може бути зумовлена прийомом одразу кількох видів заборонених речовин. Такий стан вимагає різноспрямованої терапії.

Лікування наркоманії в Кривому Розі: основні методи

Багато людей вважають, що розв’язати проблему наркозалежності в Кривому Розі можна введенням препаратів, що виводять наркотики з організму. Важливо розуміти, що блокатори не розв’язують проблем людини і не лікують залежності – вони тільки усувають заборонену речовину з клітин. Фізична терапія є додатковим методом лікування, а не основним.

Детоксикація організму проводиться в стаціонарних умовах. Це зумовлено тим, що організм не передбачуваний, він може по-різному зреагувати на відмову від наркотиків. Крім того, лікування абстинентного синдрому за допомогою ліків може давати ускладнення і побічні ефекти, які можна купірувати тільки в клініці. Детоксикаційний етап у середньому триває близько тижня. При цьому людина проходить лікування в стаціонарі, а потім може бути відпущена. Однак при цьому залишається потяг до наркотиків. Тому для настання тривалої ремісії необхідне комплексне лікування з реабілітацією та адаптацією.

Як фізичні методи, які використовують наркологи, проводячи лікування наркозалежних, використовують такі методи:

 • ксенонотерапія – лікування, в основі якого лежить введення клієнту ксенону, необхідного для виведення токсинів із клітин. Препарат допомагає полегшити стан, поліпшити мозкову активність і закріпити мотивацію до подальшої терапії.
 • плазмоферез – лікування, засноване на переливанні людині очищених клітин крові. Під час процедури здійснюється відділення з крові шкідливих речовин, які видаляються з плазмою крові. При цьому паралельно в організм вводиться плазмо-замінник, необхідний для підтримки життя. Процедуру проводять разово, проте перенести її складно.
 • внутрішньовенне лазерне опромінення крові (ВЛОК) – метод, який допомагає усунути наркозалежність шляхом усунення в крові наркотичних речовин під впливом лазера. Лікування наркозалежності таким способом допомагає посилити імунну реакцію організму і поліпшити загальний стан здоров’я.
 • фізіотерапевтичний вплив – лікування популярне, оскільки воно практично нешкідливе, але водночас дає велику кількість позитивних результатів.
 • курсове проведення таких процедур, як масаж, лазеротерапія, голковколювання, дають мінімальне навантаження на організм, водночас надаючи велику допомогу.
 • амбулаторне лікування наркозалежності – важливим моментом у цьому випадку є те, що амбулаторне лікування може проводитися тільки в період реабілітації, після усунення фізичної пристрасті в стаціонарних умовах.

Лікування наркозалежності в Кривому Розі допомагає вирішити проблеми людини. Висока кваліфікація лікарів, грамотний підхід роблять лікування комфортним і якісним.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну