+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Наркологічна допомога в Києві

Кваліфікована допомога при наркоманії та алкоголізмі

Отримати консультацію

Цілодобова наркологічна допомога в Києві

Наркоманія та алкоголізм – це важке захворювання, впоратися з яким самотужки нереально. Для цього існує спеціальна наркологічна допомога. На жаль, у багатьох людей є проблема непереборного потягу до заборонених препаратів або спиртних напоїв.

Кваліфіковані лікарі приватної наркологічної клініки «УНС» у Києві протягом декількох років успішно надають професійну допомогу залежним, їхнім рідним і близьким. Терапію в клініці встигли пройти тисячі резидентів, які тепер насолоджуються тверезістю, проводять щасливі дні без наркотиків і міцних напоїв.

Вартість кодування від наркоманії в Києві

Консультація нарколога (за умови лікування в «УНС») безкоштовно
Лікування в стаціонарі від 4 500 грн
Реабілітація в стаціонарі від 15 000 грн/міс
Зняття ломки від 2 500 грн
Підшивка Еспераль від 8 000 грн
Вшивання Налтрексону від 8 000 грн
Ін’єкція Вівітрол від 10 500 грн
Детоксикація від 4 500 грн
УБОД від 30 000грн
ВЛОК від 120 грн
Кодування від наркоманії від 6 000 грн
Розкодування 3 000 грн

Що включає платна наркологічна допомога в Києві?

Ефективна наркологічна допомога залежним у разі наркоманії та алкоголізму обов’язково включає глибоке очищення організму від отрут і токсинів. Якщо у людини мучить ломка або її організм не справляється з токсичною атакою, близькі вважають за краще викликати нарколога додому. Наркологічна допомога в такому разі складатиметься з початкової детоксикації та усунення супутніх симптомів. Багато хто не усвідомлює в достатній мірі, що відсутність своєчасних екстрених заходів майже завжди загрожує летальним результатом для питущого або наркозалежного.

Коли невідкладна наркологічна допомога надана клієнту в повному обсязі, рекомендується його транспортування до стаціонару клініки «УНС» у Києві. Важливо розуміти, що повноцінну терапію людина почне отримувати саме в медичному закладі. Індивідуальні методики з нормалізації роботи організму і психіки резидента націлені на попередження ускладнень, здатних погіршити і без того непросте становище клієнта.

Особливості надання наркологічної допомоги

Для того, щоб людина пішла на поправку, потрібно не просто зняти хворобливі симптоми, а й відновити організм залежного. Комплексний підхід до лікування пропонує наркологічна клініка «УНС», що означає відмінну підтримку виснаженим органам і системам хворого. Клініка відкрита в будь-який час доби, а Ваше звернення завжди залишиться анонімним. У будь-який момент у жителів і гостей Києва є можливість екстрено звернутися до профільних лікарів, отримати ефективне лікування залежності.

Виведення із запою або зняття ломки в Києві – гарантії «УНС»:

 • абсолютна конфіденційність кожному
 • оперативне проведення процедур
 • використання виключно безпечних і перевірених препаратів як під час стаціонарного лікування, так і вдома

Анонімна наркологічна допомога в Києві за важких форм захворювання означає лише стабілізацію стану людини. Наступним обов’язковим етапом виступають процедури і маніпуляції в стаціонарі. Залежним часто вдається умовити рідних не поспішати з оформленням у наркологію – це дуже сумнівний крок. У повсякденному житті “на свободі” неміряно спокус, які неодмінно спричинять новий зрив.

Запам’ятайте! Немає жодних вагомих причин, через які наркологічна допомога професіоналів може бути відкладена! До того ж, у клініці «УНС» клієнта з перших хвилин перебування оточать ті, кому вже вдалося досягти прогресу в позбавленні від залежності. Досвід і позитивний вплив людей, які одужують, – найкращий спосіб до якнайшвидшого переосмислення хворим своїх пріоритетів і цінностей.

Виклик нарколога додому 24/7 у Києві – доцільність послуги:

 • Команда професіоналів прибуває за вказаною в заявці адресою за дзвінком.
 • Наркологічна допомога надається в комфортній домашній атмосфері.
 • По закінченню очищувальних маніпуляцій (прискореної детоксикації організму) клієнт залишається в ліжку, продовжує терапію під наглядом дбайливих родичів.
 • Цей спосіб отримати якісну допомогу нарколога доступний практично кожному.
 • Для запоїв із легким перебігом і неускладненою абстиненцією цей варіант найбільш оптимальний.

Протипоказано лікування вдома клієнтам із героїновою залежністю понад 6 міс., а також за деяких інших важких станів:

 • Алкогольний психоз, тремор або кома в анамнезі.
 • Необхідність використання лікарем лікарських засобів або медичного обладнання, доступного виключно в умовах стаціонару.
 • Клієнту потрібні додаткові процедури, що підвищують ефективність детоксикації: плазмаферез (переливання крові), фізіотерапія та інше.
 • Хворий потребує поглибленого обстеження, специфічних аналізів для адекватного складання лікарями картини захворювання.
 • Наркозалежний перебуває в небезпечному для життя стані, що вимагає термінового реанімаційного втручання.
Зверніть увагу! Надомна наркологічна допомога в Києві не передбачає цілодобове спостереження нарколога, адже по завершенню всіх процедур хворий залишається під опікою близьких!

Екстрена допомога наркозалежним у Києві

У спеціалізованій клініці «УНС» надання професійної допомоги наркозалежним практикується в цілодобовому режимі. Клієнт постійно перебуває в полі зору медичного персоналу, тому майже повністю виключені ризики погіршення його самопочуття на тлі абстинентного синдрому.

Крім іншого, безпосередню участь у терапевтичному процесі беруть також психологи. Наркологічна допомога психотерапевтичного характеру має на увазі допомогу людині в усвідомленні справжніх причин того, що сталося, – як саме і чому хворий потрапив у пастку алкоголізму або наркоманії. Кваліфіковані психологи м’яко підведуть резидента до правильних висновків: які зміни необхідні в житті, щоб назавжди усунути потяг до випивки або заборонених речовин.

Негайне втручання лікаря-нарколога потрібне в таких випадках:

 • гостре наркотичне або алкогольне сп’яніння
 • передозування ПАР, етанолом
 • тяжкий перебіг похмілля
 • психічні напади
 • реальна загроза зриву

Якщо терміново знадобилася допомога для залежного в Києві, не варто чекати ускладнень – у Вас не вийде повною мірою стабілізувати самопочуття людини вдома. Найбільш правильним рішенням буде негайне звернення в «УНС» і виконання всіх порад професіоналів. Під керівництвом досвідчених лікарів хворий має всі шанси побороти залежність назавжди.

Анонімність – ще одна перевага лікування!

Наркологічна допомога в Києві саме вдома у клієнта допомагає якнайкраще зберегти конфіденційність. Цей фактор не тільки неймовірно значущий, а й дуже зручний для хворого і його сім’ї. У спеціалізованій клініці «УНС» велика увага приділяється збереженню анонімності у випадку з кожним новим викликом або дзвінком.

Більшість наркозалежних побоюються, що оточуючі дізнаються про їхню проблему. Людині дуже важливо не втрачати зв’язки із соціумом, що залишилися, не перетворитися на ізгоя суспільства. В «УНС» Вам неодмінно нададуть допомогу. Тільки спільно з лікарями – професіоналами наркології у Вас є всі шанси раз і назавжди перегорнути сторінку хворобливої тяги і навчитися протистояти забороненому. Звертайтеся в «УНС»!

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд

  Вашу заявку успішно відправлено
  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
  Повернутися на головну
  Помилка
  Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
  На головну