+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Білій Церкві

Анонімне лікування залежності від алкоголю.

Отримати консультацію

Анонімне лікування алкоголізму в Білій Церкві

Рано чи пізно алкогольна залежність позбавляє людину поваги знайомих і друзів, довіри оточуючих, гарної репутації серед колег і членів родини. У зв’язку з цим, залежний вимушений шукати підтримки в сумнівних компаніях, вдаватися до постійних запоїв та регулярно переживати тяжкі наслідки похмільного синдрому. Час від часу у хворого виникають світлі думки про необхідність лікування алкоголізму, але розірвати це порочне коло самостійно він не в змозі.

Залежність від алкогольних напоїв – це хвороба, позбавитися від якої допоможе лише ефективна терапія у спеціальному закладі. Дієві програми лікування алкоголізму у Білій Церкві пропонує наркологічна клініка «УНС». Кожен хворий знайде тут розуміння і підтримку лікарів, які добре знаються на боротьбі з алкогольною та наркотичною залежністю.

Вартість лікування алкоголізму в Білій Церкві

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Алкоголізм: як розпізнати залежність

Майже кожна людина хоча б раз у житті перебувала у стані алкогольного сп’яніння. Для багатьох громадян алкогольна залежність здається куди менш небезпечним явищем, ніж вона є насправді. Одначе, людина, у якої виникає залежність від міцних напоїв, стикається з безліччю психологічних і фізичних проблем. Спочатку випивка дозволяє їй відчути власну свободу і скинути з себе увесь тягар життєвих обов’язків, але дуже скоро така людина просто не може уявити своє подальше існування без чарки.

До найбільш поширених ознак алкоголізму належать:

 • Формування толерантності організму до алкогольних напоїв.
 • Постійне перебування під дією алкоголю, часті запої.
 • Пошук будь-якої можливості для того, щоб знову «заглянути в чарку».
 • Залежний вимушений збільшувати кількість напою, який вживає, щоб відчути задовільний рівень сп’яніння.
 • У людини, яку вбиває алкогольна залежність спостерігається швидке старіння шкіри, погіршується загальний стан її здоров’я.

Досвідчені співробітники приватної клініки «УНС» у Білій Церкві з радістю проконсультують Вас чи Ваших близьких що до лікування алкоголізму на професійному рівні. Переконайтеся як можна скоріше, що за підтримки місцевих лікарів-наркологів та психіатрів, подолати небезпечну проблему під назвою алкогольна залежність не так вже й складно, як це здавалось наодинці з власними думками!

Головні стадії залежності від алкоголю

У кожному конкретному випадку алкогольна залежність – це досить індивідуальне явище, яке впливає на усіх хворих по-різному.

Одначе, виділяють і деякі загальні характеристики захворювання на кожній із його стадій:

 • Початкова стадія. Про її наявність свідчить постійне бажання у людини прийняти чогось міцного. Далі у хворого спостерігається просто маніакальна жага до алкоголю, через що він припиняє контролювати кількість випитого та ступінь власного сп’яніння. Успішне лікування алкоголізму на цьому етапі – це, щонайперше, серйозна психотерапевтична робота, створення правильної мотивації для залежного на тверезість. Етап формування стійкої залежності.
 • Наступна стадія хвороби настає тоді, коли людина стикається з нестерпними проявами похмільного синдрому. Одночасно в організмі залежного виникає толерантність до етанолу, у зв’язку з чим він вимушений все частіше й більше приймати напоїв «з високим градусом» задля кращого сп’яніння. На другому етапі повернути людині адекватне сприйняття реальності, лише шляхом роботи з її підсвідомістю, навряд чи вдасться. Лікування алкоголізму у цей час вже потребує потужного фармакологічного впливу. Хронічна алкогольна залежність.
 • Яскравими рисами третьої стадії патологічної залежності від алкоголю вважається схильність хворого до безпричинних психозів, припинення розвитку його особистості, відмова внутрішніх органів, втрата пам’яті. Перебування хворого на третьому етапі говорить про доволі невтішні прогнози, але досвідчені наркологи у Білій Церкві не залишать без суттєвої підтримки навіть найбільш складних клієнтів!

Наслідки хронічного зловживання алкоголем

Чи не найбільш гучна проблема сьогодення – алкогольна залежність змушує бити на сполох медичних працівників і науковців не лише України, а й всього світу. Ця хвороба майже завжди потребує професійного підходу, володіння певними уміннями. В іншому випадку, лікування алкоголізму не матиме бажаної ефективності.

Серед негативних наслідків постійного перебування людини під дією міцних напоїв, виділяють:

 • Загальне виснаження організму. Алкогольна залежність на хронічному рівні призводить до того, що людина забуває про необхідність харчування, не отримує достатню кількість вітамінів і мікроелементів.
 • Негаразди в роботі серцево-судинної системи, з’являються через надлишок холестерину в організмі хворого, причиною чого є алкогольна залежність.
 • Поява злоякісних клітин. Несвоєчасне лікування алкоголізму нерідко стає причиною появи злоякісних пухлин у хворих.
 • Алкогольна залежність вкрай шкідливо впливає на функціонування печінки у хворого, а відмова від лікування алкоголізму протягом довгого часу може стати причиною розвитку цирозу.
 • Стійка алкогольна залежність загрожує людині бактеріальним дисбалансом у власному шлунку, що швидко провокує такі захворювання як панкреатит, виразкова хвороба, ураження слизової оболонки.
 • Різкі зміни настрою, депресивний стан и психічні напади чекають на алкозалежного, якщо той продовжить заперечувати необхідність лікування алкоголізму під контролем фахівців.
Запам’ятайте! Лише комплексний медичний і психотерапевтичний підхід до проблеми здатен врятувати Вас чи близьку Вам людину від глибокої депресії, повної фізичної і особистісної руйнації!

Як подолати хворобу крок за кроком?

Неприємні ситуації, які провокує алкогольна залежність трапляються з кожним, хто шукає так званого забуття у чарці. Згадали щось подібне у власному житті? – Годі відкладати на потім професійне лікування алкоголізму у сучасному закладі! Настав час звернутися до результативних методів боротьби з проблемою!

Поступове лікування алкоголізму на базі приватної наркології «УНС» являє собою цілий комплекс спеціальних прийомів і процедур та складається з таких етапів:

 • Детокс-терапія. (самий початок лікування алкоголізму, коли організм залежного звільняється від шкідливих токсинів. Пропуск цієї стадії – привід вважати, що алкогольна залежність не буде усунена в достатній мірі).
 • Реабілітаційний період. (подальше лікування алкоголізму – це спроби хворого боротися із власною внутрішньою жагою до зловживання алкоголем. У цей час алкогольна залежність долається клієнтом під час психологічних сеансів).
 • Відновлення зв’язків з соціумом. (алкогольна залежність вже немає такого впливу на хворого, як раніше. У резидента майже сформовані правильні життєві стандарти).

Лікування алкоголізму, що пропонує сучасна наркологічна клініка у Білій Церкві має повністю конфіденційний характер, тому Ви можете не хвилюватися за збереження власної репутації. Підтвердженням цього, а також високої якості профільних послуг є чимала кількість схвальних відгуків від колишніх резидентів, що вдало пройшли лікування алкоголізму в наркології.

Це важливо! Звертаючись до профільного медичного закладу «УНС» для лікування алкоголізму у Білій Церкві, Ви можете не сумніватися у тому, що спілкування з лікарями проходитиме гарантовано конфіденційно. На території клініки панує повага до кожного клієнта, а тому оприлюднення усього, що стосується хвороби тут недопустиме!

Ефективне лікування залежних в «УНС»

Нелегкий процес подолання такої підступної проблеми як алкогольна залежність чекає на хворих, які наважилися розпочати терапію в «УНС» у Білій Церкві.

Стандартний курс лікування алкоголізму містить декілька особливо важливих аспектів:

 • Детальна діагностика фізичного та психічного стану резидента для початку всебічного лікування алкоголізму. Усунення проявів похмілля.
 • Відновні заходи, необхідні для своєчасного виявлення патологічних процесів в організмі алкозалежного, правильної їх корекції під час лікування алкоголізму.
 • Психологічна підтримка людини, яку мучить алкогольна залежність.

Під час кожного з названих етапів лікування відбувається стовідсоткова взаємодія між резидентами та фахівцями медичного закладу. Займатися Вашою проблемою будуть лікарі-наркологи та психотерапевти вищого рівня кваліфікації, які дійсно зацікавленні якнайшвидшому поліпшенні Вашого стану.

Приватна наркологічна клініка «УНС» у Білій Церкві пропонує своїм відвідувачам не просто якісне лікування алкоголізму, а й справжній шанс на нове життя. Замисліться, адже Ви нічого не втрачаєте, якщо проконсульту́єтесь з представниками медичного закладу щодо проблемних для Вас чи Вашої родини моментів.

Особливості та переваги лікування в «УНС»

У межах комплексної терапії алкозалежних приватними лікарями наркології діють перевірені роками програми, результативність яких вже давно не підлягає жодним сумнівам. Вагомою перевагою закладу є також те, що усі послуги надаються в індивідуальному порядку і на 100% анонімно. Про цілковиту безпечність лікування алкоголізму і пов’язаних із цим процедур свідчить наявність медичних ліцензій на його проведення.

Сучасний профільний заклад «УНС» у Білій Церкві доволі зручно розташований, а завдяки сприятливій атмосфері всередині, клієнти швидко знаходять в собі сили почати тверезе життя. Медичний персонал клініки прагне будь-що врятувати своїх резидентів від того жаху, якого їм завдала алкогольна залежність. Досягнення цієї мети є можливим лише через кардинальну зміну моральних принципів і життєвих цінностей хворих.

Лікування алкоголізму у стінах «УНС» проходить з обов’язковим дотриманням таких принципів:

 • Застосування в роботі лише надійних і дієвих програм.
 • Початок терапії можливий тільки після досконалого вивчення індивідуальних особливостей алкозалежного.
 • Етапність терапії – головна застава успішного одужання.

Фахівці приватної клініки «УНС» радять починати лікувальний процес відразу ж, як тільки стали помітні перші ознаки хвороби. Якщо Ви чи хтось із Ваших рідних опинились в тенетах хімічної залежності – краще дові́ртесь фахівцям доки не стало занадто пізно!

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top