+38 066 004 3376
Працюємо цілодобово
Основні послуги компанії
Лікування алкоголізму в Одесі
Детальніше
Виклик нарколога додому в Києві
Детальніше
Плазмаферез у Києві
Детальніше
«Потрійний блок» від алкоголізму в Києві
Детальніше
Зняття ломки вдома в Києві
Детальніше
Примусове лікування наркоманії в Києві
Детальніше
УБОД в Києві
Детальніше
Кодування від алкоголізму за методом Довженко у Києві
Детальніше
Вшивання Еспераль у Києві
Детальніше
Кодування від алкоголізму в Києві
Детальніше
Імплантація Налтрексону в Києві
Детальніше
Інтервенція – мотивація на лікування
Детальніше
Примусове лікування алкоголізму в Києві
Детальніше
Лікування наркоманії в Києві
Детальніше
Виведення із запою вдома в Києві
Детальніше
Не хоче лікуватися? Мотивація на лікування
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15% на лікувальні програми
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знинжка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 55 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 70 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Ліцензії медичного центру
Якщо ви або ваші близькі вже пройшли курс лікування від алкоголізму або наркоманії і не досягли бажаного результату, звертайтеся в клініку УНС - ми працюємо з тим, чого ви не бачите і не знаєте інші, тому ми дуже високий.
Отримати консультацію
Відгуки
Віталій
Алкоголь
Вживав : 5 років
Родичі лікували декілька разів. Гіпноз, підшивки... Все марно. Доки людина самостійно не вирішить зав'язати - результату не буде. Я до цього прийшов сам, хоч і не с першого разу. Крапельниці, психотерапія і кодування - системний підхід до вирішення проблеми. Дякую лікарям, за підтримку під час лікування і після.
Ірина
Алкоголь
Вживала : 5 років
Є стереотип, що жіночий алкоголізм не виліковний, на своєму прикладі можу спростувати це твердження. Дякую команді лікарів УНС, що допомогли подолати алкозалежність. Особливо важлива психологічна підтримка, коли вже не тягне фізично, але ще залишалась звичка. Ви не даєте впасти на самісеньке дно.
Артур
Наркотики
Вживав : 3,5 роки
Я почав з легких наркотиків ще в універі. Батьки навіть не підозрювали. З часом цього стало мало, я перейшов на важчі препарати. Мене кинула дівчина, з універу виключили, почалися проблеми зі здоров'ям: зуби і воосся стали крихкими, шкіра стала суха, рани довго гоїлися. Лікування тривало приблизно рік, зараз я вже рік як чистий. Дякую!
Етапи медикаментозного лікування

Це може бути зроблено самостійно або звернувшись до нарколога з державної або приватної установи. Лікування ломки кожного наркотику вивчено, і є перевірені способи полегшити її перебіг. Базова процедура детоксикації (виведення токсичної речовини з організму) – крапельниця. Вона потрібна, щоб очистити кров від токсичної речовини. Для кожної речовини є різні способи лікування.

Другий етап – це підтримуюче лікування.

На цьому етапі тіло наркомана повністю очистилося від наркотику і його фізичний стан перебуває в нормі. Однак нейромедіатори або рецептори, на які впливав наркотик, не відновлюються за кілька днів. Процес їх відновлення в деяких випадках може тривати від кількох місяців до року. Залежно від речовини людині цьому етапі прописують медикаменти, які допомагають йому впоратися з симптомами неправильної роботи рецепторів і нейромедиаторов. Також, у цей період людина відчуває сильну потяг до наркотику, тому на другому етапі лікування рекомендується підключити один із видів психотерапії.

Третій етап лікування – ремісія та ресоціалізація.

Наркоман вже подолав потяг до речовини і не вживає її від місяця чи більше. Головна допомога тут – повернення людини до нормального життя. Людині потрібно знайти роботу та хобі, налагодити умови життя та стосунки з близькими.

Для лікування опійної залежності використовуються:
 • УБОД – це ультраопіоїдна детоксикація. Спосіб, за якого людині під наркозом або без введення антагоніста опіоїдних рецепторів налтрексону, найбільш виведений опіат з організму протягом 4-8 годин. Налтрексон після процедури діятиме ще 2-3 дні, не даючи наркоману відчувати ейфорію при вживанні.
 • Кошти, що знімають залежність. Підшивка налтрексону чи налоксону. Під шкіру вшивають блокатори індорфінових рецепторів. налтрексон чи налоксон у 1-2-3-6 місяців. Після цієї процедури прийом опіатів не буде викликати зйфорим, натомість почнеться абстинентний синдром із нудотою та блюванням, болем у мішках та суглобах, можлива також дихальна недостатність.
 • Клофелін є агоністом а-адренорецепторів ЦНС. Він успішно пригнічує соматовегетативний. розлади при опійному абстинентному синдромі, практично не впливаючи на психопатологічні порушення та розлади сну. Верапаміл є аналогом Клофеліну і використовується при гострому. абстинентний синдром. Зазвичай Клофелін застосовують у комбінації з анальгетиками, снодійними, анксіолітиками, аналептиками та атиповими нейролептиками.

Абстинентний синдром лікують переважно крапельницями й у міру виникнення симптомів. Оскільки ломка від стимуляторів проявляється переважно психічними розладами, то використовують нейролептики, транквілізатори та дієві заспокійливі. Після абстинентного синдрому від стимуляторів призначають нейролептики – блокатори дофамінових рецепторів. Щоб відновити їх, використовують антидепресанти. Лікування залежності інших наркотиків відбувається шляхом детоксикації, після чого прописують. препарати, залежно від симптомів.

Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну