+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму у Фастові

Лікування алкогольної залежності в наркологічному центрі.

Отримати консультацію

Лікування алкоголізму у Фастові в наркологічній клініці

Алкогольна залежність це хронічне захворювання, лікування якого є тривалим та потребує багато зусиль. На жаль, людина не зразу може зрозуміти що підступна хвороба вже руйнує його організм. Часто навіть оточуючі не дають належну оцінку його тязі до алкоголю. Проте, коли ситуація вже набуває серйозного характеру, і залежна людина починає вести асоціальний спосіб життя, тоді рідні в занепокоєні починають шукати шляхи виходу власним зусиллям. Але ніякі вмовляння не можуть зупинити залежного, аж допоки він у важкому стані не попадає на стаціонарне лікування алкоголізму.

Вартість лікування алкоголізму у Фастові

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Алкогольна залежність і методи боротьби

Щоб своєчасно зупинити розвиток захворювання, потрібно звертатися до фахівців уже на першій стадії розвитку хвороби. Лікування алкоголізму у Фастові пропонують фахівці клініки «УНС», які застосовують сучасні методики для забезпечення стійкого результату.

Стаціонарні умови клініки«УНС», це місце де можна отримати професійну допомогу, пройти повний курс лікування алкоголізму в комфортних умовах. Доброзичливий медичний персонал. Повноцінне харчування.Здоровий режим дня. Відпочинок та дозвілля.

Лікування алкоголізму у Фастові проводиться анонімно.

Етапи лікування

Алкозалежність це та проблема, на яку страждають люди уже не одне століття. Але тільки в середині минулого сторіччя ця проблема визнана на офіційному рівні. Сучасна медицина використовує професійний підхід до вирішення проблеми та використовує комплексне лікування яке допомагає побороти алкозалежність.

Виведення хворого зі стану абстинентного синдрому – перший крок до одужання. Відновлення функцій органів і систем пацієнтів, які тривалий час вживали алкогольні напої. Психологічна допомога, яка основана на виявленні причини вживання спиртного, і що було тим самим поштовхом до регулярного вживання.

Клініка «УНС» у Фастові надає допомогу всім, хто вирішив побороти алкозалежність, незалежно від віку та статі.

Лікування алкозалежності в клініці

Алкозалежність, це важкий перебіг захворювання, який потребує витримки та сили, як зі сторони хворого, так і зі сторони близьких йому людей. Саме тому, не варто доводити до крайності, а починати лікування алкоголізму вже на першій стадії його розвитку.

В клініці цілодобово працює гаряча лінія, додзвонившись до якої, професійні консультанти нададуть допомогу, підкажуть як правильно подолати алкозалежність. В разі необхідності, бригада невідкладної наркологічної допомоги виїде до пацієнта і надасть професійну допомогу для виведення із запою вдома.

Подолати алкозалежність можна тільки після лікування алкоголізму в стаціонарних умовах. Фахівці клініки застосовують сучасну методику, яка потребує пройти три основних етапи на шляху до повного одужання.

Перший етап – лікування займає від 3 до 10 днів, в залежності від стану пацієнта. При наявності ускладнень (аритмії, психозу, полінейропатії) курс лікування може продовжуватись навіть до декілька місяців.

На другому етапі – лікування алкоголізму у Фастові проходить становлення ремісії. Співпраця з психологами та психотерапевтами клініки, медикаментозна терапія запроваджується з метою запобігання зривів.

Третій етап – проходження курсу психотерапії, який спрямований на реабілітацію, формування та закріплення навичок тверезого способу життя. Слід пам’ятати, що алкоголізм – це хронічне захворювання. А це означає, що в випадку виникнення запоїв, помірного вживання спиртного вже бути не може. Тому, тільки повноцінне і комплексне лікування алкоголізму може дати належних результатів та стійкої багаторічної ремісії.

Підтримка родини

Нерідкі випадки, коли члени сім’ї не в змозі витримати того психологічного навантаження і відвертаються від залежного. Проте психологи вважають, що етап відновлення потребує саме підтримку близьких людей. Дуже важливим є той аспект, коли родичі та близькі об’єднуються, всебічно підтримують залежного на етапі його одужання.

Лікування алкоголізму не може принести належних результатів без підтримки близьких. Саме тому в клініці «УНС» у Фастові запроваджена тісна співпраця з родичами пацієнтів, надаються консультації психологів та наркологів.

Алкогольна залежність – це тяжкий недуг, з яким треба боротися невідкладно вже на стадії проявлення симптомів першого етапу його розвитку. Самолікування може призвести до тяжких, незворотних наслідків. Тільки професійне втручання, та комплексний підхід до лікування алкоголізму, дозволить людині повернути цінності життя, зберегти сім’ю та свою особистість.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top