+38 063 020 1949
Працюємо цілодобово

Лікування алкоголізму в Мукачево

Лікування складається з трьох етапів: детоксикація, терапія і реабілітація.

Отримати консультацію

Ефективне лікування алкоголізму в Мукачево

Алкозалежність, так само як і залежність від наркотичних речовин, – важке захворювання, що приносить багато лиха не лише хворим людям, а й близьким до їхнього оточення. Основним аспектом на шляху до подолання залежності є високий професіоналізм лікарів і застосування ефективних методик.

Самостійно впоратися з такою загрозливою для життя проблемою неможливо. Хибною є і та думка, що процедура підшивки або сеанс гіпнозу можуть назавжди викликати огиду до алкоголю або наркотичної речовини, подолати алкозалежність. Для повного одужання необхідно застосовувати комплексне лікування, яке містить у собі кілька етапів медикаментозної терапії, кожен з яких є надто важливим для отримання позитивного результату в лікуванні. Шлях до одужання є тривалим і нелегким. Лише бажання залежної людини, всебічна підтримка та мотивація можуть принести очікуваного результату.

Вартість лікування алкоголізму в Мукачево

Економ від 1 500 грн
Стандарт від 4 600 грн
Комплекс від 5 100 грн

Позбутися залежності в Мукачево

Досі в Мукачево лікування від алкоголізму носило поверхневий характер у зв’язку з відсутністю професійного закладу. Однак проблема наркоманії та алкоголізму тут стоїть досить на високому рівні. Щоб пройти належне лікування треба було звертатися до фахівців обласного центру, або навіть Львова. На даному етапі ситуація змінилася в кращий бік, завдяки відкриттю в Мукачево клініки «УНС», де професійні лікарі можуть надати належне лікування від алкоголізму усім охочим. Клініка «УНС» за роки свого існування змогла повернути до реального життя та правильного світогляду кільком сотням залежних.

Лікування в клініці «УНС»

Лікування залежності в клініці «УНС» в Мукачево передбачає госпіталізацію пацієнтів. Алкозалежність – це важке захворювання, що вимагає втручання фахівців. Саме в стінах клініки є висока ймовірність надання належного лікування від алкоголізму. Всі пацієнти, перебуваючи в стаціонарних умовах клініки, ізольовані від свого звичного середовища, що не залишає їм можливості спокуси і зриву. Такий підхід до лікування від алкоголізму дає змогу отримати хороші результати як від медикаментозної терапії, так і в період адаптації.

Потрібно визнати, що при тривалому вживанні алкоголю немає шансу у залежних людей позбутися тяги до алкоголю самостійно, без допомоги професіоналів своєї справи. Близьким до нього людям важко впоратись з його станом. Більш того, часто вони самі потребують психологічної підтримки, а інколи і лікування. Стаціонарне перебування в клініці в Мукачево повністю виключає можливість придбати наркотичні речовини, забезпечує захист від негативного зовнішнього впливу, що особливо важливо на перших етапах лікування від алкоголізму.

Дані статистики показують, алкозалежність належним чином долає близько 97% пацієнтів клініки.

Як проходить лікування залежності?

Наркологи в Мукачево лікування від алкоголізму починають с діагностики стану залежного. Після проводиться етап детоксикації організму з застосуванням сучасних передових біологічних методик. Алкозалежність потрібно лікувати під цілодобовим наглядом фахівців клініки, які при необхідності оперативно коректують його психологічний та фізичний стан. Завдяки такому підходу до лікування вдається уникнути зриву та належним чином формувати мотивацію для подальшого проходження лікування від алкоголізму.

Щоб подолати алкозалежність належним чином, в стінах клініки фахівцями надається також професійна психологічна допомога. Це стимулює залежного пацієнта правильно усвідомити причини, які стали поштовхом до вживання спиртного, та навчити їх самим вирішувати цю проблему. Робота за новітньою програмою, індивідуальна бесіда з психологом та відвідування груп співзалежних, дозволяє формувати у пацієнтів дисциплінованість, усвідомити нові цілі в житті, повірити в свої сили, набути навиків тверезого змісту життя та застосувати надбане ними на практиці. Такий комплексний підхід до лікування від алкоголізму та наркотичної залежності, дозволяє повернути пацієнтів до справжнього життя.

Соціальная реабілітація

Після проходження основного курсу медикаментозної терапії, клієнтам клініки «УНС» в Мукачево надається курс соціальної реабілітації. Це необхідний метод, який дозволяє не тільки подолати алкозалежність, а й адаптуватися у звичайному середовищі, попередити риск рецидиву. Надання професійної допомоги психологів, відвідування групи взаємодопомоги, а також сімейні психотерапевтичні сеанси пришвидшують повне одужання пацієнтів клініки, а також їх адаптацію в соціумі. За умовами лікування від алкоголізму в клініці «УНС», надається підтримка в працевлаштуванні.

Професійне лікування залежності

Клініка «УНС» надає професійне лікування від алкоголізму в багатьох великих містах по всій Україні. Професійною цінністю фахівців є належні умови перебування пацієнтів та ефективна програма лікування, за допомогою якої вдається подолати алкозалежність. Застосування комплексної методики, сутність якої полягає в застосуванні сучасних методів щодо подолання причини та наслідків алкоголізму у всіх сферах життя. Єдиним недоліком методу є його довга тривалість. Та, на жаль, алкозалежність не так легко подолати через природу цього захворювання. Проте застосування методики забезпечує довгу тривалість тверезості, чого не можуть гарантувати підшивка або гіпноз.

В Мукачево професійне лікування від алкоголізму за європейськими стандартами надають спеціалісти клініки «УНС». Саме тут пацієнтам забезпечується високий рівень проживання, лікування та адаптації. Звернувшись по допомогу, пацієнти можуть розраховувати на високий професіоналізм всього медичного персоналу клініки, який їм буде забезпечений цілодобово, та на позитивний результат лікування від алкоголізму.

Домашнє лікування

В деяких ситуаціях залежний відмовляється від госпіталізації, де йому можуть надати професійну допомогу з застосування сучасних технологій та устаткування. Фахівці клініки «УНС» готові надати свої послуги вдома, але під пристальним наглядом медичного персоналу. Цьому передує процедура детоксикації, яка проводиться вдома. Далі, пацієнту потрібно відвідувати лікувально-профілактичні заходи, тренінги та групи взаємопідтримки, при цьому проживати в комфортних для нього умовах в колі сім’ї.

Професійна допомога, яка дозволяє подолати алкозалежність, в таких випадках надається також близьким йому людям. Саме на них лежить неабияка відповідальність по підтримці в бажанні позбутися тяги від алкогольних чи наркотичних речовин. Сеанси психотерапії дозволяють забезпечити правила спілкування з залежним, коректувати режим його дня. Тільки в таких випадках можна досягнути належних результатів, а лікування від алкоголізму пройде з максимальним успіхом.

Якщо вам у своєму житті прийшлось стикнутися з проблемою алкоголізму чи наркотичної залежності, не треба стояти осторонь, а своєчасно звернутися по допомогу до фахівців клініки. Консультація родичам та пацієнтам надається на професійному рівні в будь-який час. Зателефонуйте нашим фахівцям вже зараз і отримайте належну консультацію та поради, відносно вирішення проблеми саме у Вашій ситуації. Пам’ятайте, залежність – це важке захворювання, яке потребує невідкладного професійного втручання. Чим скоріше буде надана фахова допомога, тим вищий рівень позитивного результату.

Найкращі пропозиції реабілітації
Стандарт
Лікування від 4 місяців
 • Стаціонар закритого типу
 • Медичне спостереження 24/7
 • 5 разове харчування
 • Щоденна психотерапія
 • Групи для родичів
вiд 15 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Комфорт
Лікування від 5 до 6 місяців
 • Палата на 2-3 особи
 • Медичне спостереження 24/7
 • Індивідуальна психотерапія
 • Групові терапії
 • Супровід родичів
вiд 25 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
VIP
Лікування від 5 до 6 місяців
 • 1-2х місна палата на вибір
 • Особистий психолог 24/7
 • Індивідуальне меню
 • Особиста покоївка
 • Все включено
вiд 40 000 грн
За мiсяць
Отримати консультацію
Інші послуги
Усі послуги
Акція
Знижка 15%
Виклик нарколога додому та стаціонарне лікування зі знижками 15% на честь 25-річчя центру
Отримати консультацію
Акція
Знижка 10% на повторний виклик
Знижка 10% на другий виклик за однією адресою
Отримати консультацію
Лікування алкоголізму
Анонімне лікування алкоголізму у жінок і чоловіків на будь якій стадії
Лікування наркоманії
Лікування наркозалежності від будь-якої речовини та реабілітація
Виклик нарколога додому
Цілодобовий виїзд наркологічної бригади додому до пацієнта
Залиште заявку
І наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 40 секунд
Вашу заявку успішно відправлено
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин
Повернутися на головну
Помилка
Під час відправлення сталася помилка. Спробуйте пізніше
На головну
Top